Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 το απόγευμα θα πάω να δω για πρώτη φορά !!Αφού σου είπε ότι δεν βλέπει κάτι ανησυχητικό μην αγχώνεσαι ωστόσο ο πόνος που είχες έχει ηρέμησει ?

Ναι εχει ηρεμησει αρκετα αλλα παρολα αυτα εχω μια ανησυχια.Εχω αγχωθει,αλλα τι να κανω θα περιμενω ως την πεμπτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ναι εχει ηρεμησει αρκετα αλλα παρολα αυτα εχω μια ανησυχια.Εχω αγχωθει,αλλα τι να κανω θα περιμενω ως την πεμπτη!!!

Υπομονή κορίτσι μου ολα θα πάνε καλά !!θα το δεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Ναι εχει ηρεμησει αρκετα αλλα παρολα αυτα εχω μια ανησυχια.Εχω αγχωθει,αλλα τι να κανω θα περιμενω ως την πεμπτη!!!

Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι !!!! Τα πονάκια είναι φυσιολογικά ... επίσης πιστεύω ότι εάν ήταν έξω μητριο θα πέθαινες Στον πόνο .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Υπομονή κορίτσι μου ολα θα πάνε καλά !!θα το δεις !!

@Μπεμπελουκα αγάπη μου με το καλό σήμερα να δείτε το μπεμπέ σας .... το φασολάκι σας ... να μας ενημερώσεις Ε ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

@Μπεμπελουκα αγάπη μου με το καλό σήμερα να δείτε το μπεμπέ σας .... το φασολάκι σας ... να μας ενημερώσεις Ε ;;;;;

Ευχαριστούμε @Papadakis είδαμε 1 σάκο και λυκιθικο καρδούλα που παλοταντηνεπομενη βδομάδα θα πάμε ξανά !!!Εσύ τι κάνεις ?πήρες τα αποτελέσματα σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστούμε @Papadakis είδαμε 1 σάκο και λυκιθικο καρδούλα που παλοταντηνεπομενη βδομάδα θα πάμε ξανά !!!Εσύ τι κάνεις ?πήρες τα αποτελέσματα σου ?

Εγω έπαθα ουρολοίμωξη και ξεκινάω αντιβίωση περιμένω να μου στείλουν να μου πουν ποια !!! 

Το Σάββατο θα κάνω τον νικά και την Δευτέρα έχω τηλεφωνικό ραντεβου με την λευκού να μου πει τα αποτελέσματα .....

αυτα !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγω έπαθα ουρολοίμωξη και ξεκινάω αντιβίωση περιμένω να μου στείλουν να μου πουν ποια !!! 

Το Σάββατο θα κάνω τον νικά και την Δευτέρα έχω τηλεφωνικό ραντεβου με την λευκού να μου πει τα αποτελέσματα .....

αυτα !!!

 

Άντε ρε κοριτσι μου καλά αποτελέσματα να έχεις !που θα την  κάνεις τη νικά ?Ο μικρός σου πως είναι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Άντε ρε κοριτσι μου καλά αποτελέσματα να έχεις !που θα την  κάνεις τη νικά ?Ο μικρός σου πως είναι ??

Μπεμπελουκα,καλημερααα!!!Μπραβο,αντε ολα να παμε καλα κ με το καλο ευχομαι.Να σου πω δυο εμβρυα ειχατε βαλει?Εχει καμμια σας θεμα με το εντερο?Εμενα δεξια πλαι στον αφαλο με χτυαπει σαν καρφιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μπεμπελουκα,καλημερααα!!!Μπραβο,αντε ολα να παμε καλα κ με το καλο ευχομαι.Να σου πω δυο εμβρυα ειχατε βαλει?Εχει καμμια σας θεμα με το εντερο?Εμενα δεξια πλαι στον αφαλο με χτυαπει σαν καρφιτσα!!

@γιωτα22 ευχαριστούμε σε όλες να πάνε καλα !!!2 είχαμε ..τωρα όσο για το έντερο μου είπαν  να πάρω τα δαμάσκηνα  sunsweet και όντως με ε χουν βοηθήσει και πήρα και γιαούρτι activia καθώς και δημητριακά ολικής και μπανάνες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Εγω έπαθα ουρολοίμωξη και ξεκινάω αντιβίωση περιμένω να μου στείλουν να μου πουν ποια !!! 

Το Σάββατο θα κάνω τον νικά και την Δευτέρα έχω τηλεφωνικό ραντεβου με την λευκού να μου πει τα αποτελέσματα .....

αυτα !!!

 

Ωχ!!! Σε καταλαβαίνω το έχω πάθει και εγω αρκετές φορές! Να πάρεις προβιωτικά από το φαρμακείο για να μην πάθεις και μυκητίαση από την αντιβίωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 ευχαριστούμε σε όλες να πάνε καλα !!!2 είχαμε ..τωρα όσο για το έντερο μου είπαν  να πάρω τα δαμάσκηνα  sunsweet και όντως με ε χουν βοηθήσει και πήρα και γιαούρτι activia καθώς και δημητριακά ολικής και μπανάνες .

Τον αλλο σακο τον ειδατε στον υπερηχο?Εγω εχω αγχωθει με αυτο που μου πε κ εχω παθει φοβια.Εμενα βλεπει κ εναν αλλο σακο πιο μικρο που μαλλον ειναι η κυηση που δεν προχωρησε αλλα δεν ειναι κ σιγουρος.Εντωμεταξυ εχω φοβηθει με το εξωμητριο κ εχω διαβασει τα συμπτωματα κ νομιζω οτι τα εχω ολα.Λετε να ειμαι τοσο γκαντεμω κ να εχω κ κανονικη κ εξωμητρια κυηση?Συμβαινει 1 σρις 10000...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Τον αλλο σακο τον ειδατε στον υπερηχο?Εγω εχω αγχωθει με αυτο που μου πε κ εχω παθει φοβια.Εμενα βλεπει κ εναν αλλο σακο πιο μικρο που μαλλον ειναι η κυηση που δεν προχωρησε αλλα δεν ειναι κ σιγουρος.Εντωμεταξυ εχω φοβηθει με το εξωμητριο κ εχω διαβασει τα συμπτωματα κ νομιζω οτι τα εχω ολα.Λετε να ειμαι τοσο γκαντεμω κ να εχω κ κανονικη κ εξωμητρια κυηση?Συμβαινει 1 σρις 10000...

Βρε Γιώτα μου αν θυμάμαι καλά την πρώτη φορά που πήγες είδε δύο ενδομήτριους σάκους;

Αν ήταν όντως δύο ενδομήτριοι, να συρρικνώθηκε επειδή δεν προχώρησε είναι πιθανό. Να έγινε από ενδομήτριο εξωμήτριο καταλαβαίνεις δεν παίζει. Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι. Καμιά φορά και οι γιατροί αγχώνονται υπερβολικά γιατί θέλουν να είναι καλυμμένοι και αμφισβητούν ακόμα και αυτά που έχουν δει. Όλα θα πάνε καλά. Είμαι σίγουρη. Κάνε λίγο υπομονή και στον επόμενο υπέρηχο θα είναι όλα ξεκάθαρα και θα ηρεμήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Βρε Γιώτα μου αν θυμάμαι καλά την πρώτη φορά που πήγες είδε δύο ενδομήτριους σάκους;

Αν ήταν όντως δύο ενδομήτριοι, να συρρικνώθηκε επειδή δεν προχώρησε είναι πιθανό. Να έγινε από ενδομήτριο εξωμήτριο καταλαβαίνεις δεν παίζει. Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι. Καμιά φορά και οι γιατροί αγχώνονται υπερβολικά γιατί θέλουν να είναι καλυμμένοι και αμφισβητούν ακόμα και αυτά που έχουν δει. Όλα θα πάνε καλά. Είμαι σίγουρη. Κάνε λίγο υπομονή και στον επόμενο υπέρηχο θα είναι όλα ξεκάθαρα και θα ηρεμήσεις. 

 @Πιου-πιου,θα παω αυριο να δω τι θα μου πει.Απλα αν ειναι εξωμητριο φαινεται στον υπερηχο.Αυτο εχω απορια εγω.Ρε εχω κ σουβλιες δεξια μερια σαν καρφιτσα αγχωνομαι.Ναι δυο σακους ειχαμε δει εχω τον υπερηχο3 κ 3μιση χιλιοστα,απλα θελει λεει να εηετασει καθε ενδεχομενο.Κ μου ειπε στον υπερηχο εγω παντως δενβλεπω κατι ανησυχητικο.Ελα την πεμπτη ομως αφου πονας να το ξαναδουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Τον αλλο σακο τον ειδατε στον υπερηχο?Εγω εχω αγχωθει με αυτο που μου πε κ εχω παθει φοβια.Εμενα βλεπει κ εναν αλλο σακο πιο μικρο που μαλλον ειναι η κυηση που δεν προχωρησε αλλα δεν ειναι κ σιγουρος.Εντωμεταξυ εχω φοβηθει με το εξωμητριο κ εχω διαβασει τα συμπτωματα κ νομιζω οτι τα εχω ολα.Λετε να ειμαι τοσο γκαντεμω κ να εχω κ κανονικη κ εξωμητρια κυηση?Συμβαινει 1 σρις 10000...

Όχι δεν τον είδαμε !!προσπάθησε να ηρεμήσεις Αφού τον είχατε δει στη μήτρα τον 2ο απλά μπορεί  να μην προχώρησε τι ώρα θα πας αύριο ?πονάς και από το έντερο σίγουρα και εννοείται ότι που κ που έχουμε πονακια περιόδου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Όχι δεν τον είδαμε !!προσπάθησε να ηρεμήσεις Αφού τον είχατε δει στη μήτρα τον 2ο απλά μπορεί  να μην προχώρησε τι ώρα θα πας αύριο ?πονάς και από το έντερο σίγουρα και εννοείται ότι που κ που έχουμε πονακια περιόδου !

θα παω στις 12μιση το πρωι!!Τωρα σηκωθηκα λιγο να περπατησω κ καπως καλυτερα ειμαι.Θα παω κ αυριο να ακουσουμε την καρδουλα του,γιατι ειδαμε παλμους αλλα μαλλον αυριο θα ακουσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

θα παω στις 12μιση το πρωι!!Τωρα σηκωθηκα λιγο να περπατησω κ καπως καλυτερα ειμαι.Θα παω κ αυριο να ακουσουμε την καρδουλα του,γιατι ειδαμε παλμους αλλα μαλλον αυριο θα ακουσουμε.

Τελεια θα δεις οτι ολα θα ναι καλα !!!!!!παρε και δαμασκηνα για το εντερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mayra_d είπε:

Καλημέρα! @γιωτα22 όλα καλά θα πάνε! Θα ακούσετε και καρδούλα σήμερα?

Καλημερααα κοριτσια,απο το αγχος πηγα εχτες το βραδυ στο γιατρο κ με εξετασε εξονυχιστικα.Μου ειπε να μην αγχωνομαι κ αν θελω να μου κρατησει ενα κρεβατι εκει να μενω.χαχα..Δεν μου βρηκε τπτ στιν υπερηχι.Ειδαμε το μωρακι κ ακουσαμε κ καρδουλαα.Ηταν μαγικο.Μου ειπε να ηρεμησω κ να τον παρω την παρασκευη αν ποναω αλλιως θα παω την δευτερα.Κοριτσια εγω εχω πεθανει απο το βαρος στο στομαχι.Δεν μπορω οτι φαω με ενοχλειι.Εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα!!τι κάνετε?εγώ επανήλθα με χαμόγελο!!χαχα

@γιωτα22 @Μπεμπελουκα πως είστε κορίτσια μου???τι κάνουν τα εμβρυακια σας???Σας διαβάζω απλά επειδή δεν έχω κάτι νεότερο γι'αυτό δεν γράφω...

@γιωτα22μην αγχώνεσαι τόσο πολύ από τη στιγμή που και ο γιατρός είπε όλα καλά!!!

@Papadakis εύχομαι να πάμε όλα καλά με την εξέταση σου!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερααα κοριτσια,απο το αγχος πηγα εχτες το βραδυ στο γιατρο κ με εξετασε εξονυχιστικα.Μου ειπε να μην αγχωνομαι κ αν θελω να μου κρατησει ενα κρεβατι εκει να μενω.χαχα..Δεν μου βρηκε τπτ στιν υπερηχι.Ειδαμε το μωρακι κ ακουσαμε κ καρδουλαα.Ηταν μαγικο.Μου ειπε να ηρεμησω κ να τον παρω την παρασκευη αν ποναω αλλιως θα παω την δευτερα.Κοριτσια εγω εχω πεθανει απο το βαρος στο στομαχι.Δεν μπορω οτι φαω με ενοχλειι.Εσεις?

Μπράβο ρε κορίτσι! Ρίζωσε το σποράκι σας :)

Αύριο κάνω τη χοριακή και βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλήμερα κορίτσια πως είστε?? εχω χάσει λίγο τα νέα σας ελπίζω να έχετε όλες θετικά αποτελέσματα..!!!! εμείς μαζεύουμε όλα τα χαρτιά για επιτροπή και να ξεκινήσουμε..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...