Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

@Katriniki εύχομαι να συνεχίσει έτσι καλά όλος αυτός ο μήνας. Και μόνο ευχάριστα να ακούσουμε. Και να ακούμε κάθε μήνα βέβαια. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Katriniki εύχομαι να συνεχίσει έτσι καλά όλος αυτός ο μήνας. Και μόνο ευχάριστα να ακούσουμε. Και να ακούμε κάθε μήνα βέβαια. 

 

Μακάρι κορίτσι μου!!!σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! ευχάριστα νέα να μαθαίνουμε μόνο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια καλημερα!!!Μολις πηρα την χοριακη και ειναι 432!!!Ειμαι εγκυος!!

Τέλεια νέα!!!!! Συγχαρητήρια !!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Να τα διδυμάκια μας!!!!!!

λες να εχω δυδιμα?@bellaki εγω οποτε παω τουαλετα εχω καφε υγρα κ βλενες πολυ αχνες ροζ αλλα οχι παντα!!Εσυ εχεις?Το ειπα κ μου ειπαν οτι συμβαινει συχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

λες να εχω δυδιμα?@bellaki εγω οποτε παω τουαλετα εχω καφε υγρα κ βλενες πολυ αχνες ροζ αλλα οχι παντα!!Εσυ εχεις?Το ειπα κ μου ειπαν οτι συμβαινει συχνα.

Το λέω κορίτσι μου!!!  Αίμα δεν έχω, μόνο μια μέρα από την εμφύτευση. Ίσως έχω λίγο καφέ, το κοιτάζω και λέω μπά ιδέα μου θα είναι. Είναι τόσο αχνό στο χαρτί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Το λέω κορίτσι μου!!!  Αίμα δεν έχω, μόνο μια μέρα από την εμφύτευση. Ίσως έχω λίγο καφέ, το κοιτάζω και λέω μπά ιδέα μου θα είναι. Είναι τόσο αχνό στο χαρτί...

Εγω εχω τις δυο τελευταιες μερες που υποτιθεται θα ειχα περιοδο.Εννοειται καποια πονακια σε μεση κ κοιλια χαμηλα.Ποτε φαινεται αν ειναι διδυμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω εχω τις δυο τελευταιες μερες που υποτιθεται θα ειχα περιοδο.Εννοειται καποια πονακια σε μεση κ κοιλια χαμηλα.Ποτε φαινεται αν ειναι διδυμα?

Ο γιατρός της φίλης μου, είπε πάνω από 300 η χοριακή. Σε μια εβδομάδα θα δείξει μάλλον και ο υπέρηχος πόσοι σάκοι θα είναι. Πάντως μαζί θα τα παρακολουθούμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Ο γιατρός της φίλης μου, είπε πάνω από 300 η χοριακή. Σε μια εβδομάδα θα δείξει μάλλον και ο υπέρηχος πόσοι σάκοι θα είναι. Πάντως μαζί θα τα παρακολουθούμε!!!!!!

η πρωτη χοριακη που γινεται?Εμενα ειναι 432.Μηπως ειναι πολυ υψηλη?Τα εχω χασει τελειως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

η πρωτη χοριακη που γινεται?Εμενα ειναι 432.Μηπως ειναι πολυ υψηλη?Τα εχω χασει τελειως..

Είναι τέλεια η χοριακή σου! Αυτός είπε στη φίλη μου για τη δεύτερη, φαντάσου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

2 εμβρυα 3ης μερας

Συγχαρητήρια Γιώτα μου!!! Με το καλό να διπλασιαστεί!!! Κ εσένα για διδυμάκια σε βλέπω... Τέτοια νέα να έχουν όλα τα κορίτσια μας από εδώ κ πέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Συγχαρητήρια Γιώτα μου!!! Με το καλό να διπλασιαστεί!!! Κ εσένα για διδυμάκια σε βλέπω... Τέτοια νέα να έχουν όλα τα κορίτσια μας από εδώ κ πέρα!!!

Σε ευχαριστω κοριτσι μουυυ!!!Να εισαι καλααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η SoLe είπε:

Γειά σας.... Βλέπω πως είστε όλες αρκετά έμπειρες και καλοπροαιρετες... Αυτό με ώθησε να γράψω κι εγώ!! Είμαι 35 χρόνων και το πρόβλημα είναι του συζύγου μου που έχει 99% ακίνητα σπερματοζωαρια. Καναμε 1η εξωσωματική τον Νοέμβριο και ενώ έπιασε (έμεινα έγκυος!) δυστυχώς παλλινδρομησε κι έκανα απόξεση ? Τώρα, σε φυσικό κύκλο, έκανα εμβρυομεταφορα 2 κατεψυμενων και είμαι στην 8η μέρα, σήμερα, και από το πρωί έχω αίμα!! Είναι κόκκινο, δυστυχώς!!!! Η β-χοριακη είναι για την Δευτέρα,όμως έχω απογοητευθεί πλήρως! Νιώθω ότι έχω περίοδο... Αποτύχαμε πάλι, λέτε;;;;; Έχετε αντίστοιχες εμπειρίες;;; Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! 

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι... Σίγουρα δεν είναι οτι καλυτερο να έχεις αίμα, αλλά δεν σημαίνει κ κάτι απόλυτα... στην πρώτη μου ετ είχα κ εγώ αίμα, έκανα χοριακή, ήμουν έγκυος, αλλά δυστυχώς κατέληξε σε βιοχημική... στην δεύτερη είχα πάλι αίμα κ ηταν περίοδος... πολλά κορίτσια  που είχαν πρόσφατα θετικές χοριακές έκαναν αναφορά για αίμα όπως ξέρω κ πολλές ακόμα που είχαν κ όλα πήγαν καλά. Στη θέση σου θα πήγαινα να κάνω τώρα μία χοριακή για να ξεκαθαρίσει το τοπίο... δεν είναι κ πάλι οτι καλυτερο, αλλά μέχρι να έρθει η Δευτέρα θα έχεις τρελαθεί από το άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver μου εγώ προβλέπω να γεννάει η @nikona μας μέχρι την Δευτέρα... όχι τίποτα άλλο μην καταλήξει στο τέλος με τεχνητούς πόνους... πολύ ταλαιπωρία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@γιωτα22 αυγχαρηστηρια κορίτσι μου γλυκό !!! Με το καλό .....

με τον σφακ είσαι και εσυ ;;;;;;

 

οσοες για τις τιμές της χοριακης δεν είναι τίποτα απόλυτο .... φαντάσου Εγω 12 μέρα είχα 921 Και ήταν ένας μπόμπιρας !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

@Magaiver μου εγώ προβλέπω να γεννάει η @nikona μας μέχρι την Δευτέρα... όχι τίποτα άλλο μην καταλήξει στο τέλος με τεχνητούς πόνους... πολύ ταλαιπωρία... 

Εγώ λέω αύριο θα σκάσει μύτη ????@nikona 

Με το καλό !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι... Σίγουρα δεν είναι οτι καλυτερο να έχεις αίμα, αλλά δεν σημαίνει κ κάτι απόλυτα... στην πρώτη μου ετ είχα κ εγώ αίμα, έκανα χοριακή, ήμουν έγκυος, αλλά δυστυχώς κατέληξε σε βιοχημική... στην δεύτερη είχα πάλι αίμα κ ηταν περίοδος... πολλά κορίτσια  που είχαν πρόσφατα θετικές χοριακές έκαναν αναφορά για αίμα όπως ξέρω κ πολλές ακόμα που είχαν κ όλα πήγαν καλά. Στη θέση σου θα πήγαινα να κάνω τώρα μία χοριακή για να ξεκαθαρίσει το τοπίο... δεν είναι κ πάλι οτι καλυτερο, αλλά μέχρι να έρθει η Δευτέρα θα έχεις τρελαθεί από το άγχος...

@SoLe πολλές κοπέλες είχα αίμα και θετική χοριακη .....μακάρι να είσαι και εσυ μια από αυτές .....

αυμφωνω με την @zeta μας να  πας να κανείς μια χορικαη για να μην σε τρώει το άγχος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγώ τα έκανα σήμερα περιμένω αποτελεσματα 

@Μπεμπελουκα βγήκε η χορικαη ;;;; τι έγινε ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@γιωτα22 αυγχαρηστηρια κορίτσι μου γλυκό !!! Με το καλό .....

με τον σφακ είσαι και εσυ ;;;;;;

 

οσοες για τις τιμές της χοριακης δεν είναι τίποτα απόλυτο .... φαντάσου Εγω 12 μέρα είχα 921 Και ήταν ένας μπόμπιρας !!!!!

Με τον κυριο Παντο ειμαι εγω.Ειχα πεντε εμβρυα πολυ καλης ποιοτητας κ εβαλα τα 2 για αρχη.Εχω αλλα τρια στην κρυοσυντηρηση.Ευχομαι ολα να πανε καλα πρωτα ο θεος.Πιστη κ προσευχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@γιωτα22 με δύο έμβρυα και χοριακη τόσο υψηλή νομίζω ψιλοσιγουρακι ότι εμφυτευθηκαν και τα δύο!

@nikona μεγάλο μωρό είναι! Έχουμε ήδη μια πρόβλεψη για αύριο μια για την Δευτέρα και μια για Τέταρτη? Εσύ έχεις κανένα προαίσθημα πότε θα σκάσει μύτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Μπεμπελουκα βγήκε η χορικαη ;;;; τι έγινε ;;;;;

@Papadakisγλυκό μου κορίτσι !!ευχαριστώ που με θυμήθηκες 201 ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@γιωτα22 με δύο έμβρυα και χοριακη τόσο υψηλή νομίζω ψιλοσιγουρακι ότι εμφυτευθηκαν και τα δύο!

@nikona μεγάλο μωρό είναι! Έχουμε ήδη μια πρόβλεψη για αύριο μια για την Δευτέρα και μια για Τέταρτη? Εσύ έχεις κανένα προαίσθημα πότε θα σκάσει μύτη?

@Magaiver,γερο να ναι κ οτι να ναι.Μακαρι ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες τις γυναικες του κοσμου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Papadakisγλυκό μου κορίτσι !!ευχαριστώ που με θυμήθηκες 201 ειναι

@μπεμπελουκα μπραβοοο κ εις ανωτεραααα!!!Εκαμες κ προγεστερονη κ οιστραδιολη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@μπεμπελουκα μπραβοοο κ εις ανωτεραααα!!!Εκαμες κ προγεστερονη κ οιστραδιολη???

@γιωτα22 ναι έκανα μια χαρά βγηκαν και αυτές !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 ναι έκανα μια χαρά βγηκαν και αυτές !

θυμαισαι ποσο?αν επιτρεπεται?Εγω εχτες εκανακ ειχα προγεστερονη 44,κ οιστραδιολη 830.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...