Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Magaiver, Mag και εγώ πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά. Είναι νωρίς ακόμη. Μόνο τρεις ενέσεις, θα αυξηθεί και η δόση. Όλα καλά θα πάνε, είμαι αισιόδοξη για σένα.

Τώρα όμως αγχώθηκα με αυτό με την ετ σου. Άμα μου την κάνεις και συ, πάει θα πάω πρώτη φέτος. Και ξεκαθαρίζω κορίτσια μην περιμένετε ποδαρικο! Πάλι δε μου έπεσε το φλουρί φέτος! 

@Bloublou85 κανόνισε την πορεία σου. Εγώ δεν πάω μόνη μου.

Μη μου αγχωνεσαι καθόλου αγαπη,ξεκινησαν οι πόνοι περιοδου! Κ δε τη θέλω καθόλου ακόμα θέλω να γιανω λίγο βρε αδερφέ.ποιες άλλες έχουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ακριβώς αυτό, αλλά να πιεις κ το νερό. Αυτά από ζαρωμένα, το πρωί θα έχουν φουσκώσει κ το νερό θα εχει σκουρίνει. Με έχουν σώσει πραγματικά γιατί μετά πάμε σε χάπια... τα ακτινίδια ούτε εμένα με βοηθούσαν.

Δε τα ήξερα αυτά τα κόλπα,αλλα δόξα το θεό τα κατάφερα κ πηγα σήμερα,ομως σίγουρα θα το κάνω να δω αν με πιάνει.ζετα αύριο δεν έχεις την εξέταση για το νινακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat @Πιου-πιου δεν είναι σίγουρο ακομα εάν θα ολοκληρωθεί ο κύκλος αυτή την φορά ή θα πάμε σε επόμενη. Είναι ήδη το ενδομητριο μου γίγας 9.5 χιλιοστά και μόλις τελείωσα από περίοδο..Είπε ο γιατρός εάν δεν είναι ιδανικές οι συνθήκες ενδομητριου να μην κάνουμε εμβρυομεταφορα. Για την ώρα με πηραν πάλι από το κέντρο γιατι βγήκαν οι ορμονικες και μου ζήτησαν να αύξησω πιο πολύ την δόση.

Μπορεί και να μην είσαι μόνη @Πιου-πιου για την εμβριομεταφορα! Και ξέρεις φέτος στην βασιλόπιτα το φλουρί ήταν ανάμεσα στο δικό μου κομμάτι και του αγαπημένου μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

@Kat-Cat @Πιου-πιου δεν είναι σίγουρο ακομα εάν θα ολοκληρωθεί ο κύκλος αυτή την φορά ή θα πάμε σε επόμενη. Είναι ήδη το ενδομητριο μου γίγας 9.5 χιλιοστά και μόλις τελείωσα από περίοδο..Είπε ο γιατρός εάν δεν είναι ιδανικές οι συνθήκες ενδομητριου να μην κάνουμε εμβρυομεταφορα. Για την ώρα με πηραν πάλι από το κέντρο γιατι βγήκαν οι ορμονικες και μου ζήτησαν να αύξησω πιο πολύ την δόση.

Μπορεί και να μην είσαι μόνη @Πιου-πιου για την εμβριομεταφορα! Και ξέρεις φέτος στην βασιλόπιτα το φλουρί ήταν ανάμεσα στο δικό μου κομμάτι και του αγαπημένου μου!?

ποσο πρεπει να ειναι το ενδομητριο για την ετ; Δεν τα ξερω. Αχ τυχερουλα με τη βασιλοπιτα. Θα χεις τυχη φετος θα δεις. Ειδικα ετσι οπως επεσε.Εγω δεν εχω κερδισει φλουρι ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ποσο πρεπει να ειναι το ενδομητριο για την ετ; Δεν τα ξερω. Αχ τυχερουλα με τη βασιλοπιτα. Θα χεις τυχη φετος θα δεις. Ειδικα ετσι οπως επεσε.Εγω δεν εχω κερδισει φλουρι ποτε!

Δεν ξέρω πόσο πρέπει να είναι.. Εγώ νομίζα μόνο κάτω όριο εχει. Πχ πάνω από 7.5 - 8 το θέλουν. Αλλά εάν είναι γίγας πάλι κάτι δεν τους αρέσει. Θεωρητικά βάσει καποιας βιβλιογραφιας που διάβαζα νόμιζα όσο πιο παχύ τόσο πιο γόνιμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Kat-Cat @Πιου-πιου δεν είναι σίγουρο ακομα εάν θα ολοκληρωθεί ο κύκλος αυτή την φορά ή θα πάμε σε επόμενη. Είναι ήδη το ενδομητριο μου γίγας 9.5 χιλιοστά και μόλις τελείωσα από περίοδο..Είπε ο γιατρός εάν δεν είναι ιδανικές οι συνθήκες ενδομητριου να μην κάνουμε εμβρυομεταφορα. Για την ώρα με πηραν πάλι από το κέντρο γιατι βγήκαν οι ορμονικες και μου ζήτησαν να αύξησω πιο πολύ την δόση.

Μπορεί και να μην είσαι μόνη @Πιου-πιου για την εμβριομεταφορα! Και ξέρεις φέτος στην βασιλόπιτα το φλουρί ήταν ανάμεσα στο δικό μου κομμάτι και του αγαπημένου μου!?

Για αυτό σου λέω! Κάνε ποδαρικο! 

Να πάει καλά η χρονιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αχ @Magaiver κι εμεις στην βασιλοπιτα ετσι το τυχαμε το φλουρι με τον αντρα μου. Μισο μισο...!!!

 

Άρα εκτός από εσάς, τυχερό θα είναι και το μισό-μισο σας, ο μπεμπουλης δηλ! Με το καλό νικονακι μου. 

Μήπως έχεις περισσότερες πληροφορίες για το πότε ακριβώς με το καλό;

Έχω μπερδευτεί. Υπολογίζω κάτι μεταξύ τέλος Μαρτίου αρχές Απριλίου ή είμαι λάθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Άρα εκτός από εσάς, τυχερό θα είναι και το μισό-μισο σας, ο μπεμπουλης δηλ! Με το καλό νικονακι μου. 

Μήπως έχεις περισσότερες πληροφορίες για το πότε ακριβώς με το καλό;

Έχω μπερδευτεί. Υπολογίζω κάτι μεταξύ τέλος Μαρτίου αρχές Απριλίου ή είμαι λάθος;

4 Απριλιου ειναι η πιθανη ημερομηνια μου πιου πιου μου. Πολυ σωστα τα υπολογισες. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αχ @Magaiver κι εμεις στην βασιλοπιτα ετσι το τυχαμε το φλουρι με τον αντρα μου. Μισο μισο...!!!

 

χαχαχαχαχα καλά και σε αυτό ομοιότητα! Αν είναι δυνατόν! Ίδιο όνομα, ίδια πάθηση, ίδια ηλικία μα και ίδιο πρωτοχρονιάτικο φλουρί από μισό με τον άντρα! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

χαχαχαχαχα καλά και σε αυτό ομοιότητα! Αν είναι δυνατόν! Ίδιο όνομα, ίδια πάθηση, ίδια ηλικία μα και ίδιο πρωτοχρονιάτικο φλουρί από μισό με τον άντρα! ? 

Μακαρι να εχετε και ιδιο αποτελεσμα με μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

χαχαχαχαχα καλά και σε αυτό ομοιότητα! Αν είναι δυνατόν! Ίδιο όνομα, ίδια πάθηση, ίδια ηλικία μα και ίδιο πρωτοχρονιάτικο φλουρί από μισό με τον άντρα! ? 

Κορίτσια σοκ! Και σε μας έπεσε μισό μισό! Απίστευτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Δε τα ήξερα αυτά τα κόλπα,αλλα δόξα το θεό τα κατάφερα κ πηγα σήμερα,ομως σίγουρα θα το κάνω να δω αν με πιάνει.ζετα αύριο δεν έχεις την εξέταση για το νινακι;

Ναι Μπλουμπλούκα μου... το μεσημέρι.. κ σε 1 εβδομαδα με 10 μερες τα αποτελέσματα... για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ναι Μπλουμπλούκα μου... το μεσημέρι.. κ σε 1 εβδομαδα με 10 μερες τα αποτελέσματα... για να δούμε...

Καλή επιτυχία ζετακι όλα θα είναι τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η satya είπε:

Κορίτσια σοκ! Και σε μας έπεσε μισό μισό! Απίστευτο! 

Ρε κορίτσια μήπως τη βασιλόπιτα τη κοβατε μόνοι σας στο σπίτι ή κοβατε και για άλλους?χαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ρε κορίτσια μήπως τη βασιλόπιτα τη κοβατε μόνοι σας στο σπίτι ή κοβατε και για άλλους?χαχχαχαχα

Αχαχχαχαχαχα! Εμάς μας κόψανε τα πεθερικά γιατί λειπαμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Ναι Μπλουμπλούκα μου... το μεσημέρι.. κ σε 1 εβδομαδα με 10 μερες τα αποτελέσματα... για να δούμε...

Ζετακι καλή σας επιτυχία!!! Να περάσουν γρήγορα οι μέρες να μάθουμε! Πιστεύω ότι θα είναι θετικά τα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ρε κορίτσια μήπως τη βασιλόπιτα τη κοβατε μόνοι σας στο σπίτι ή κοβατε και για άλλους?χαχχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχα  οχι ρε συ.Εμείς ήμασταν 10 άνθρωποι στο πρωτοχρονιάτικο τραπέζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Μη μου αγχωνεσαι καθόλου αγαπη,ξεκινησαν οι πόνοι περιοδου! Κ δε τη θέλω καθόλου ακόμα θέλω να γιανω λίγο βρε αδερφέ.ποιες άλλες έχουμε;

Εγώ κορίτσια, που πετάγομαι που και που!!?? Ξεκίνησα προετοιμασία με σικλακουρ για έτ κατεψυγμένων.. υπολογίζω 24-25/1.. την άλλη Τρίτη πάλι υπέρηχο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

χαχαχαχαχαχαχα  οχι ρε συ.Εμείς ήμασταν 10 άνθρωποι στο πρωτοχρονιάτικο τραπέζι.

Εμείς που ήμασταν 18 που να το πιάσουμε οι καημενοι,μεχρι να κόψουν το δικό μας ζησε μαη μου.καλημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Εγώ κορίτσια, που πετάγομαι που και που!!?? Ξεκίνησα προετοιμασία με σικλακουρ για έτ κατεψυγμένων.. υπολογίζω 24-25/1.. την άλλη Τρίτη πάλι υπέρηχο..

Good luck jazz!!! Με το καλό,για πες ποια μέρα ξεκινησες πόσα παίρνεις τη μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

@Zeta. μου καλή επιτυχία και στη διαδικασία και στα αποτελέσματα. Τις καλύτερες ευχές μου σου στέλνω κορίτσι μου.

@jazz, καλή αρχή και σε σένα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω πρόβλημα με τα φάρμακα. Μου αύξησε χθες ο γιατρός την δόση και ενώ είχα αγοράσει 2 πένες γκοναλ ίσως να μην φτάσει. Πήγαμε σε όλα τα φαρμακεία της περιοχής και είναι σε έλλειψη. Κάνενας δεν μπορεί να μας φέρει. Μήπως υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει να μου δανείσει? Περίπου 20 μονάδες μου λείπουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!

@Magaiver μου καλημερα. Μιλα με το κεντρο μηπως αυτοι μπορουν να σε εξυπηρετησουν για τις 20 μοναδες. Καμια φορα εχουν. Ευχομαι να βρεις.

@Zeta. μου καλη επιτυχια σημερα με την εξεταση. Και καλα αποτελεσματα!

@jazz μου με το καλοοο!!! Ολα να πανε καλα!!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια έχω πρόβλημα με τα φάρμακα. Μου αύξησε χθες ο γιατρός την δόση και ενώ είχα αγοράσει 2 πένες γκοναλ ίσως να μην φτάσει. Πήγαμε σε όλα τα φαρμακεία της περιοχής και είναι σε έλλειψη. Κάνενας δεν μπορεί να μας φέρει. Μήπως υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει να μου δανείσει? Περίπου 20 μονάδες μου λείπουν.

Εγώ αγάπη μου εγώ εδώ!!! Έχω μία πένα που έχει σχεδόν 100 κ λήγει τώρα δηλ πρώτου 2019 μου έχουν πει ότι τις κάνουν ακόμα κ για κάποιο μήνα μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...