Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Μια χαρά θα τα καταφέρεις δεν παίζει ρόλο το αίμα το πολύ κ το λίγο αυτά είναι χαζομάρες. Ναι κοίτα λίγο την προλακτινη σου.

Σε ευχαριστώ κορίτσι .... έχω κάνει και όρο προλακτινης .... 

τις επανέλαβα όλες βέβαια σήμερα γιατί θέλει να περάσω επιτροπή και αύριο θα παρω τα αποτελέσματα... θα σας τα πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Πάντα είχα λίγο αίμα ! Απλά τώρα με έχει πιάσει εμμονή με αυτό το πράγμα και όχι αδίκως .... ακόμα και για αυτό φταίει αυτός ο κτηνίατρος που μετατην δεύτερη αποτυχία με είχε πάρει να μου πει ότι δεν φταει η ζημιά που μου έκανε αλλά τα ωάρια μου που τελειώνουν και δεν θα τα καταφέρω με δικό μου γενετικό υλικό !

Και το άγχος πολλές φορές παίζει ρόλο για την ποσότητα του αίματος! Πραγματικά όμως μην ακούς τον χασάπης!!! Πίστεψε λίγο παραπάνω στον εαυτό σου ότι θα τα καταφέρεις ακόμα και αν η περίοδος σου διαρκεί 1 μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Και το άγχος πολλές φορές παίζει ρόλο για την ποσότητα του αίματος! Πραγματικά όμως μην ακούς τον χασάπης!!! Πίστεψε λίγο παραπάνω στον εαυτό σου ότι θα τα καταφέρεις ακόμα και αν η περίοδος σου διαρκεί 1 μέρα.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !!! Μακάρι ρε κορίτσι τι να πω ...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τί κάνετε; 

@nikona ;;;;;;;;;;; 

@Bellaki, @Littleme αν δεν κάνω λάθος έχετε χοριακη αύριο κορίτσια μου. Καλή επιτυχία σας εύχομαι ολόψυχα.  Θετικά αποτελέσματα και χαμόγελα και στις δυο σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια τί κάνετε; 

@nikona ;;;;;;;;;;; 

@Bellaki, @Littleme αν δεν κάνω λάθος έχετε χοριακη αύριο κορίτσια μου. Καλή επιτυχία σας εύχομαι ολόψυχα.  Θετικά αποτελέσματα και χαμόγελα και στις δυο σας. 

Ευχαριστώ πολύ. Σήμερα το μεσημέρι είχα κόκκινο και έχω χάσει ΚΑθε ελπίδα . Είπε ο γιατρός να πάρω ουτραζεσυαν από στόμα. Είχα και τσούξιμο . Εύχομαι πραγματικά να έρθει η ώρα που θα έχουμε μαγουλοπαιδα στις αγκαλίτσες μας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια τί κάνετε; 

@nikona ;;;;;;;;;;; 

@Bellaki, @Littleme αν δεν κάνω λάθος έχετε χοριακη αύριο κορίτσια μου. Καλή επιτυχία σας εύχομαι ολόψυχα.  Θετικά αποτελέσματα και χαμόγελα και στις δυο σας. 

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!! το απογευματάκι θα ξέρω τ'αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Ευχαριστώ πολύ. Σήμερα το μεσημέρι είχα κόκκινο και έχω χάσει ΚΑθε ελπίδα . Είπε ο γιατρός να πάρω ουτραζεσυαν από στόμα. Είχα και τσούξιμο . Εύχομαι πραγματικά να έρθει η ώρα που θα έχουμε μαγουλοπαιδα στις αγκαλίτσες μας .

Πολλές κοπέλες ξεκίνησαν με αίμα κορίτσι !!! Μην απογοητεύεσαι ... σου εύχομαι όλοψυχα αύριο να πάρεις μια τεράστια χοριακη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!! το απογευματάκι θα ξέρω τ'αποτελέσματα!!!

Με το καλό κορίτσι μου γλυκό !!!! Εύχομαι μια μεγάλη χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου μου ολα καλα εγω. Ακομη τιποτα. Εσυ;

@Littleme τιποτα δεν εχει τελειωσει μεχρι τη χοριακη...σε τι ποσοτητα;

@Bellaki αυριο το απογευμα ή σημερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

@Πιου-πιου μου ολα καλα εγω. Ακομη τιποτα. Εσυ;

@Littleme τιποτα δεν εχει τελειωσει μεχρι τη χοριακη...σε τι ποσοτητα;

@Bellaki αυριο το απογευμα ή σημερα; 

Ήταν μαζί με το ουροζεσταν κολλημένο κάτι σαν ίνες  μετά τίποτα . Ένα 15 λέπτο αφού εβαλα

ουτραζεσταν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Littleme σίγουρα θα είναι αγχωτικό πολύ να βλέπεις αίμα αλλά έχουμε ακούσει πολλές περιπτώσεις που παρά το αίμα είχαν πολύ καλές χοριακες και τέλειες εγκυμοσύνες. Υπομονή μέχρι αύριο. Εύχομαι πάλι μια τεράστια χοριακη . 

@nikona εντάξει λοιπόν. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Πολλές κοπέλες ξεκίνησαν με αίμα κορίτσι !!! Μην απογοητεύεσαι ... σου εύχομαι όλοψυχα αύριο να πάρεις μια τεράστια χοριακη !!!

Σε ευχαριστώ για την εμψύχωση ! Το έχω ανάγκη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Littleme σίγουρα θα είναι αγχωτικό πολύ να βλέπεις αίμα αλλά έχουμε ακούσει πολλές περιπτώσεις που παρά το αίμα είχαν πολύ καλές χοριακες και τέλειες εγκυμοσύνες. Υπομονή μέχρι αύριο. Εύχομαι πάλι μια τεράστια χοριακη . 

@nikona εντάξει λοιπόν. ?

Μακάρι γιατί μου θύμισε τότε που έκανα αναγκαστική διακοπή . Θορυβηθηκα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Σε ευχαριστώ για την εμψύχωση ! Το έχω ανάγκη !

Αχ το ξέρω κορίτσι μου !!!ολες το έχουμε αλλά αλήθεια έχω ακούσει ιστορίες με κορίτσια που είχαν αίμα 

ευχαμαι αύριο να ακούσω άλλη μια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Αχ το ξέρω κορίτσι μου !!!ολες το έχουμε αλλά αλήθεια έχω ακούσει ιστορίες με κορίτσια που είχαν αίμα 

ευχαμαι αύριο να ακούσω άλλη μια 

Τι έγιναν οι ορμονικές σου ; Βγήκαν ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Littleme είπε:

Τι έγιναν οι ορμονικές σου ; Βγήκαν ;

@Bellaki @Littleme @γιωτα22 εύχομαι σε όλες σας μεγάλη χοριακη αυριο !!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki @Littleme @γιωτα22 εύχομαι σε όλες σας μεγάλη χοριακη αυριο !!!!!????

Εγω μπορει να παω κ παρασκευη...θα δω!!!Ευχομαι κ εγω στος υπολοιπεςς??Εσυ πως εισαιιι?Εχω αγχος επειδη με ενοχλει ελαφρια η κοιλια.Εσενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Πιου-πιου μου ολα καλα εγω. Ακομη τιποτα. Εσυ;

@Littleme τιποτα δεν εχει τελειωσει μεχρι τη χοριακη...σε τι ποσοτητα;

@Bellaki αυριο το απογευμα ή σημερα; 

Αύριο απόγευμα κορίτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω μπορει να παω κ παρασκευη...θα δω!!!Ευχομαι κ εγω στος υπολοιπεςς??Εσυ πως εισαιιι?Εχω αγχος επειδη με ενοχλει ελαφρια η κοιλια.Εσενα?

Καλή επιτυχία και σε σένα κορίτσι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω μπορει να παω κ παρασκευη...θα δω!!!Ευχομαι κ εγω στος υπολοιπεςς??Εσυ πως εισαιιι?Εχω αγχος επειδη με ενοχλει ελαφρια η κοιλια.Εσενα?

@γιωτα22 μου είπαν ότι θα έχουμε πόνους περιόδου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Τι έγιναν οι ορμονικές σου ; Βγήκαν ;

 Πήγα ρε κορίτσι με τα χίλια ζόρια μου τις έδωσαν στις οχτώ το βράδυ !!! Και άκου αποτελέσματα 

Fsh 1,58 , lh: 0,06 e2:33,2   Προγεστερονη :33,1 

οτι να ναι !!! Μου είπαν να πάω άλλου να τις επαναλάβω από το γραφείο του γιατρού !! Πήγα νυχτιάτικα στην βιοτρικη και θα βγουν αύριο .....

έχει καμία κοπέλα ιδέα γιατί μπορεί να είναι έτσι ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!! Ευχομαι καλη επιτυχια σημερα με τις χοριακες!!!. Με το καλο σε ολες! 

@Papadakis δεν γνωριζω να σ πω για τις τιμες των ορμονων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Καλημέρα ! Πήγα και έδωσα αίμα ! Πρώτη φόρα μου βρήκανε φλέβα με την πρώτη! Τουλάχιστον δε με σακάτεψαν 

Μπράβο κοριτσάκι μου !!!!και εσύ λεπτές φλέβες ???και εγώ μια από τα ίδια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...