Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

 

Μπλουμπλούκα μου εσύ πως είσαι; Σε νιώθω γενικά πολύ ήρεμη. Στην Αθήνα πότε θα πάτε;

Καλά είμαι ζετακι ηρεμω τι να κάνω προσπαθώ κ φυσικά πάντα.μεθαυριο θα παω,εσυ πως είσαι πώς πάει το νινακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρες ηλιόλουστες! Καλή επιτυχία @Papadakis! @nikona Εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς το μπεμπόνι! Σε θυμάμαι πέρσι που έγραφες το Μάιο και πραγματικά μου δίνεις κουράγιο ! Υπομονή κορίτσια με τα τσιμπιματάκια είναι για καλό ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα κι απο μενα! 

@Papadakis καλη επιτυχια!!!

@Littleme σε ευχαριστω πολυ. Με το καλο κι εσεις!! 

Σε ευχαριστώ πολύ! Πάντως έχω και εγώ αυτό με ομοκυστεινη... Επίσης στον έλεγχο θρομβοφιλίας μπορεί να ξεγελάσει ο οργανισμός ... Μου εξήγησε η αιματολόγος ότι από τη στιγμή που ο οργανισμός θα αρχίσει να πυροδοτείται από οιστρογόνα ( ενέσεις - χάπια) τα αντισώματα αυξάνονται και προφυλακτικά ξεκινάς ινοχεπ και Σαλοσπίρ . Καλά κάνουμε και τα παίρνουμε . Είναι Για καλό. Εγώ κάνω prolutex και ινοχεπ κοιλιτσα. Πιάνω το σημείο το ανασηκώνω και τσουπ .... και το αφήνω 10 Δεύτερα και μετά το μάσαζαρω με το βαμβάκι . Δεν έχω καμία μελανιά και να ξέρετε έχω πολύ ευαίσθητο δέρμα . Στα πόδια που τις έκανα τα μαύρισα όταν έκανα τις διεγέρσεις . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PapadakisΚαλημέρα καλά αποτελέσματα !!!  @nikonaκοπελα μου με ένα πόνο !!!έχουμε αλλά κορίτσια για χοριακη ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Σε εμάς τις δίνουν για καλύτερη αιμάτωση και μεγαλύτερες πιθανότητες εμφύτευσης !!!!εγω τις έπαιρνα μέχρι την αυχενική 

Κορίτσι εύχομαι καλή επιτυχία,να είναι η τυχερή σου αυτή η προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με Συγκινήσατε ΟΛΕΣ  με τις ευχές σας .... πήγα λοιπόν το πρωί να δώσω αίμα και είχα χαλάσει το μηχάνημα !!!! Το πιστεύετε ;;;;; είχα ήδη αργήσει στην δουλειά και δεν με έπαιρνε να πάω άλλου .....όποτε αύριο το πρωί θα πάω κάπου άλλου να την κάνω ..... 

Σας ευχαριστώ  πολύ πάντως για τις ευχές σας..../ σας νιώθω δίπλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου μπράβο κορίτσι μου έφτασε στην 10 εβδομάδα πέρασαν τα δύσκολα !!!! Με το καλό να απολαύσεις το πιο όμορφο ταξίδι ....

@nikona με το καλό ο μπεμπακος .... κάθε μέρα  που περνάει είναι σημαντική Γιατί  κερδίζει αρκετά γραμμάρια μαι συγχαρητήρια που έφτασες στο τέλος !!!! Εμένα τα νερά μου έσπασαν στο golden hall .... μόνο εκεί πήγαινα Γιατί  είχε φουλ δυνατά τον κλιματισμό δεν είχε άνθρωπο αυγουστιάτικα και έκανα όλο βόλτες για να βγει το αστέρι μου ... 39 και 3 μέρες έκανε εμφάνιση !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ZETA @Magaiver @Μπεμπελουκα @Bloublou85 @nektarinaki @sansa @Zefi87 @Liveloula88 @Littleme Σας ευχαριστώ τοσοοοο πολύ πραγματικά .... ελπίζω να μην ξέχασα καμία.... 

στις εγγυουλες με το καλό καη στις υπόλοιπες καλή επιτυχία ......... όλα θα πάνε καλά !!!!! Αυτό μην το ξεχνάτε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Πιου-πιου μπράβο κορίτσι μου έφτασε στην 10 εβδομάδα πέρασαν τα δύσκολα !!!! Με το καλό να απολαύσεις το πιο όμορφο ταξίδι ....

@nikona με το καλό ο μπεμπακος .... κάθε μέρα  που περνάει είναι σημαντική Γιατί  κερδίζει αρκετά γραμμάρια μαι συγχαρητήρια που έφτασες στο τέλος !!!! Εμένα τα νερά μου έσπασαν στο golden hall .... μόνο εκεί πήγαινα Γιατί  είχε φουλ δυνατά τον κλιματισμό δεν είχε άνθρωπο αυγουστιάτικα και έκανα όλο βόλτες για να βγει το αστέρι μου ... 39 και 3 μέρες έκανε εμφάνιση !!

@Papadakisπόσο τέλειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε κοριτσια !!!!!!!  Πωπω σας εχω χασει !!! Ποσες καινουριες κοπελες στην παρεα !!! 

@nikona ακομα στην κοιλιτσα ο μπεμπης ? Η αδελφη μου γεννησε προχθες ! Ησασταν ακριβως μαζι στις ημερομηνιες ! Μας εκανε εναν κουκλο !!! 

@Πιου-πιου μου τι καλα ! Κιολας 10 εβδομαδων ! Ποσο γρηγορα περναει ο καιρος και ποσο παρελθον τα δυσκολα που περασαν !!! 

@Zeta. Ζετακι τι κανεις ? 

@Magaiver ??? Επιτελους αδιαθετησες ! Ανακουφιση εε ? 

@Bloublou85 Μπλουμπλουκα !!! Ποτε ξεκινας και παλι ? 

@sansa @satya σας σκεφτομαι κοριτσια μου ❤❤❤ 

@Eleni73 που εισαι Ελενακι ! Ειμαι σιγουρη οτι μας διαβαζεις απλα δε συμμετεχεις ! Ευχομαι ολα να ειναι καλα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@ZETA @Magaiver @Μπεμπελουκα @Bloublou85 @nektarinaki @sansa @Zefi87 @Liveloula88 @Littleme Σας ευχαριστώ τοσοοοο πολύ πραγματικά .... ελπίζω να μην ξέχασα καμία.... 

στις εγγυουλες με το καλό καη στις υπόλοιπες καλή επιτυχία ......... όλα θα πάνε καλά !!!!! Αυτό μην το ξεχνάτε ..

Ααα χάλασε το μηχάνημα??απίστευτο!καλή επιτυχία για αύριο λοιπόν!όλα να πάνε καλά με μια τεράστεια χοριακή!εμείς είδαμε σάκο σήμερα!!όλα πάνε καλά μέχρι στιγμής δόξα τω θεο!ο γιατρός πολύ ευχαριστημένος!ξανά 10 Απριλίου υπέρηχο και ίσως ακούσουμε και καρδούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια . Καλά είστε ; Εγώ είμαι στην τσίτα από τον πρωί ...ανεξήγητα νεύρα... και μεγάλη ευθιξία... Λες και δεν είμαι εγώ ... αφήστε που βρεχει από χθες. 

Τι κάνετε εσείς για να το αντιμετωπίσετε ; Μήπως μόνο γω το παθαίνω ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες! 

@Littleme δεν μου ετυχε ομως στη φαση της αναμονης το βρισκω αναμενομενο να ειναι περιεργη η ψυχολογια. Ειναι κ τα φαρμακα ισως. Υπομονη..

@Papadakis καλη επιτυχια σημερα.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου να σας ζησει το ανιψακι!!! Μπραβο! 

@Nektarinaki_love μπραβο που ειδατε σακο! Με το καλο ο επομρνος υπερηχος! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Καλημερα κορίτσια . Καλά είστε ; Εγώ είμαι στην τσίτα από τον πρωί ...ανεξήγητα νεύρα... και μεγάλη ευθιξία... Λες και δεν είμαι εγώ ... αφήστε που βρεχει από χθες. 

Τι κάνετε εσείς για να το αντιμετωπίσετε ; Μήπως μόνο γω το παθαίνω ;

Έτσι ήμουν προχθές χαλαρωσε όσο μπορείς οι ορμόνες φταίνε -χάπια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έτσι ήμουν προχθές χαλαρωσε όσο μπορείς οι ορμόνες φταίνε -χάπια !

Η μάνα μου ήρθε για συμπαράσταση στο σπίτι για να μη μείνω μόνη ... και μη σηκώνω κατσαρόλες ... ο,τι ναναι ... βασικά ήρθε μην κάνω πυρετό και αιμορραγία όπως την άλλη φορά και τώρα δε Φεύγει... η πεθερά μου στο τηλ με ρωτάει αν είναι αγόρι ή κορίτσι ... μόνο ο πατέρας μου είναι κουλ και ψύχραιμος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ πού είσαι καλή μου; Εσύ τί γίνεται; Ξεκίνησες τη θεραπεία; Θα δεις όλα θα πάνε αυτή τη φορά. Τώρα θα κάνεις το ξαξερφακι στον κούκλο σας! 

@Littleme λίγο τα φάρμακα, λίγο η κλεισούρα, λίγο η αγωνία. Δεν θέλει πολύ. Μη στεναχωριέσαι δώσε δικαιολογία στον εαυτό σου, είναι δύσκολη φάση, σε καταλαβαίνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Η μάνα μου ήρθε για συμπαράσταση στο σπίτι για να μη μείνω μόνη ... και μη σηκώνω κατσαρόλες ... ο,τι ναναι ... βασικά ήρθε μην κάνω πυρετό και αιμορραγία όπως την άλλη φορά και τώρα δε Φεύγει... η πεθερά μου στο τηλ με ρωτάει αν είναι αγόρι ή κορίτσι ... μόνο ο πατέρας μου είναι κουλ και ψύχραιμος 

Αχ βρε κορίτσι. Καλά η μανούλα άμα της ζητήσεις όμορφα να φύγει δε φεύγει;

Η πεθερά τώρα εντάξει μωρέ δεν καταλαβαίνει. Δεν το κάνει από κακό όμως. Έλα υπομονή κάνε και πες στον άντρα σου να βάλει τάξη. Να κάνει αυτός τον κακό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αχ βρε κορίτσι. Καλά η μανούλα άμα της ζητήσεις όμορφα να φύγει δε φεύγει;

Η πεθερά τώρα εντάξει μωρέ δεν καταλαβαίνει. Δεν το κάνει από κακό όμως. Έλα υπομονή κάνε και πες στον άντρα σου να βάλει τάξη. Να κάνει αυτός τον κακό!

Αυτός τον κάνει αλλά γιατί να φτάσουμε μέχρι εκεί; Δεν κατάλαβαίνουν; Ταλαιπωρούμαστε και έχουμε και την πίεση τους .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Η μάνα μου ήρθε για συμπαράσταση στο σπίτι για να μη μείνω μόνη ... και μη σηκώνω κατσαρόλες ... ο,τι ναναι ... βασικά ήρθε μην κάνω πυρετό και αιμορραγία όπως την άλλη φορά και τώρα δε Φεύγει... η πεθερά μου στο τηλ με ρωτάει αν είναι αγόρι ή κορίτσι ... μόνο ο πατέρας μου είναι κουλ και ψύχραιμος 

Χαχχ πες τους να μην σε πρήζουν ακόμη δεν τον είδαμε Γιάννη τον βάφτισαμεαυτα μου τη δίνουν και μένα και από τη δουλειά μου όλοι έτσι έκαναν μπράβο με το καλό το κους κους του μήνα..και αν δε πετύχει θα σε κοιτάνε και περίεργα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...