Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου δυνατά και αποφασιστηκα, εχουμε την τιμή μαζι με την @πιου-πιου να οργανώσουμε μια συνάντηση! Η πρόταση μας είναι για την Πέμπτη. Ενδιαφέρεται καμία να γνωριστούμε από κοντά? 

By the way, μου ήρθε περίοδος και Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο. 

@Πιου-πιου ιιιιιιιιιι τέκνον βρουτε εμενα δε μου ειπες! Ας είναι! Εγώ θέλω θέλω άλλα δεν είμαι αθηνα? τι θα κάνω @Magaiver?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου δυνατά και αποφασιστηκα, εχουμε την τιμή μαζι με την @πιου-πιου να οργανώσουμε μια συνάντηση! Η πρόταση μας είναι για την Πέμπτη. Ενδιαφέρεται καμία να γνωριστούμε από κοντά? 

By the way, μου ήρθε περίοδος και Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο. 

Μπραβο μαγκαιβερ μου με το καλο!!!

Κοριτσια μπραβο και για την συναντηση σας! Πολυ θα χαιρομουν να μπορουσα κι εγω να σας δω απο κοντα. Να περασετε ομορφα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 @nikona Θα λείπετε σίγουρα από την παρέα μας. Όμως ίσως καποια στιγμή να κάνουμε μια πανελλαδική και να ανταμώσουμε όλες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ να σε ρωτησω εσύ έπαιρνες κάτι αυτοκόλλητα dermestril μαζί με τα cyclacur? Είχες δει διάφορα;γιατί μου τα έχει γράψει κ μένα αλλά ακόμα δεν ξέρω πως θα τα παίρνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 @nikona Θα λείπετε σίγουρα από την παρέα μας. Όμως ίσως καποια στιγμή να κάνουμε μια πανελλαδική και να ανταμώσουμε όλες!?

Καλά εγώ θα πάω να κάνω συνάντηση με τη @nikona! Πόση ώρα μας δίνετε να αντεξουμε στη καφετέρια? Χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου δυνατά και αποφασιστηκα, εχουμε την τιμή μαζι με την @πιου-πιου να οργανώσουμε μια συνάντηση! Η πρόταση μας είναι για την Πέμπτη. Ενδιαφέρεται καμία να γνωριστούμε από κοντά? 

By the way, μου ήρθε περίοδος και Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο. 

Εγώ μέσα μπορώ όπου θέλετε μετά τις 7μιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

@Πιου-πιου ιιιιιιιιιι τέκνον βρουτε εμενα δε μου ειπες! Ας είναι! Εγώ θέλω θέλω άλλα δεν είμαι αθηνα? τι θα κάνω @Magaiver?

Να σε πάω και να σε γυρίσω με μια νταλίκα;:D Θα κάνεις και ωραίο ταξίδι, θα τα βλέπεις από ψηλά και άμα κουραστείς την ξαπλάρεις και στο κρεβατάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Να σε πάω και να σε γυρίσω με μια νταλίκα;:D Θα κάνεις και ωραίο ταξίδι, θα τα βλέπεις από ψηλά και άμα κουραστείς την ξαπλάρεις και στο κρεβατάκι. 

Έχεις λουξ νταλίκα ή απ τις παλιές που τρίζουν;μη μου κοπούν κ τα ράμματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Έχεις λουξ νταλίκα ή απ τις παλιές που τρίζουν;μη μου κοπούν κ τα ράμματα.

Την καλύτερη θα σου στείλω. Volvo ή Mercedes διάλεξε. Εμείς δεν έχουμε τέτοιες αλλά για σένα, θα υποχρεωθούμε σε συναδέλφους. 

Είναι και μία κατακαίνουργια με θερμαινόμενα καθίσματα και διάφορα άλλα. Με αυτή θα σε πηγαινοφέρνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 @nikona Θα λείπετε σίγουρα από την παρέα μας. Όμως ίσως καποια στιγμή να κάνουμε μια πανελλαδική και να ανταμώσουμε όλες!?

Εγω για Πέμπτη αν με θέλετε θα μπορούσα! (Πετάω τη σκουφια μου για συναντήσεις, χιιχι). Απλά θα μπορούσα μεσημεράκι, διότι θα είμαι γραφείο ως το βράδυ αργά. Οπότε θα πεταχτώ όπου πείτε αν είστε κάπου κέντρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Την καλύτερη θα σου στείλω. Volvo ή Mercedes διάλεξε. Εμείς δεν έχουμε τέτοιες αλλά για σένα, θα υποχρεωθούμε σε συναδέλφους. 

Είναι και μία κατακαίνουργια με θερμαινόμενα καθίσματα και διάφορα άλλα. Με αυτή θα σε πηγαινοφέρνουν.

Δεν έχει τέτοια ο συμπέθερος;αααα λιτότητες βλέπω συμπεθερα.ποσο κάνει μωρέ μία τέτοια να του τη τυλιξω;χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου δυνατά και αποφασιστηκα, εχουμε την τιμή μαζι με την @πιου-πιου να οργανώσουμε μια συνάντηση! Η πρόταση μας είναι για την Πέμπτη. Ενδιαφέρεται καμία να γνωριστούμε από κοντά? 

By the way, μου ήρθε περίοδος και Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο. 

Καλή αρχή @Magaiver!!! Και καλά να περάσετε όμορφες.....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ να σε ρωτησω εσύ έπαιρνες κάτι αυτοκόλλητα dermestril μαζί με τα cyclacur? Είχες δει διάφορα;γιατί μου τα έχει γράψει κ μένα αλλά ακόμα δεν ξέρω πως θα τα παίρνω.

Ναι μπλουμπλου μου. Τα επαιρνα αλλα δεν ειχα ιδιαιτερη διαφορα. Ισως λογω του δικου μου δυσκολου ενδομητριου... Τα εφαρμοζεις σε καθαρο δερμα και κανεις αλλαγη καθε 48 ωρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!!! Πείτε μου την arvecap τι ώρα τι κάνουμε;

Καλημερα.

Εγω πηγαινα μεχρι το μεσημερι στο φαρμακειο και μου την εκαναν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!!! Πείτε μου την arvecap τι ώρα τι κάνουμε;

Καλημέρα! Εμένα μου την έκανε ο γυναικολόγος αλλά ήταν μια κάθε μήνα οπότε η ώρα δεν έπαιζε ρόλο. Εσύ μια δεν θα κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@satya @Kat-Cat πολύ ωραία κορίτσια άρα μαζευόμαστε εμείς οι 4. Σωστά? Και εγώ κάνω τηλεργασια με Γερμανια και με βολεύει καλύτερα απογεύματα. Θα έχω και τα ραντεβού με το κέντρο αυτή την εβδομαδα οπότε μεσημέρι ίσως να μπορώ ίσως όχι. Θα έλεγα όμως να το φιξαρουμε εκτός φόρουμ για να μην σπαμαρουμε την συζήτηση με άσχετα. Να μαζέψουμε τηλέφωνα και να συνεννοηθούμε!Εαν ενδιαφέρεται και κάποια άλλη κοπέλα ας γράψει προσωπικό μήνυμα σε μένα ή στην πιου-πιου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

@satya @Kat-Cat πολύ ωραία κορίτσια άρα μαζευόμαστε εμείς οι 4. Σωστά? Και εγώ κάνω τηλεργασια με Γερμανια και με βολεύει καλύτερα απογεύματα. Θα έχω και τα ραντεβού με το κέντρο αυτή την εβδομαδα οπότε μεσημέρι ίσως να μπορώ ίσως όχι. Θα έλεγα όμως να το φιξαρουμε εκτός φόρουμ για να μην σπαμαρουμε την συζήτηση με άσχετα. Να μαζέψουμε τηλέφωνα και να συνεννοηθούμε!Εαν ενδιαφέρεται και κάποια άλλη κοπέλα ας γράψει προσωπικό μήνυμα σε μένα ή στην πιου-πιου ?

Θα προσπαθήσω κι εγώ να έρθω.... στείλε μου τηλ!

Εγώ κορίτσια εμφάνισα 3 κυστικά και πάλι δεν κάνω διέγερση... με ξεκίνησε αντισυλληπτικά και βλέπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλημερα.

Εγω πηγαινα μεχρι το μεσημερι στο φαρμακειο και μου την εκαναν. 

Οπότε αν τη κάνω τώρα καλά είναι;να φανταστώ δεν παίζει ρόλο ή ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα! Εμένα μου την έκανε ο γυναικολόγος αλλά ήταν μια κάθε μήνα οπότε η ώρα δεν έπαιζε ρόλο. Εσύ μια δεν θα κάνεις? 

Ναι μία λέω να τη κάνω τώρα,αν κ σήμερα είχα κάτι σαν αίμα κίτρινο με ένα κομματάκι δεν ξέρω τι ήταν είχατε κι εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 λογικα καλα ειναι.

@Eleni73 μου κριμα. 3 τα ατιμα ε??? Αντε να φυγουν τα ατιμα. Ευχομαι τον επομενο μηνα να πανε ολα καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι μία λέω να τη κάνω τώρα,αν κ σήμερα είχα κάτι σαν αίμα κίτρινο με ένα κομματάκι δεν ξέρω τι ήταν είχατε κι εσείς;

που είχες το αίμα? Από κάτω ή από τις πληγές? 

Η ώρα δεν νομίζω ότι παίζει κάποιο ρόλο αφού δεν πρέπει να την επαναλαβεις. Σου είπε ο γιατρός για πόσες μέρες έχει δράση? Είναι τύπου μηνιαία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου δυνατά και αποφασιστηκα, εχουμε την τιμή μαζι με την @πιου-πιου να οργανώσουμε μια συνάντηση! Η πρόταση μας είναι για την Πέμπτη. Ενδιαφέρεται καμία να γνωριστούμε από κοντά? 

By the way, μου ήρθε περίοδος και Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο. 

μακαρι να ημουν αθηνα κ εγω..αλλα ειμαι μακρια..ποσο ηθελα.....καλα να περασετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

που είχες το αίμα? Από κάτω ή από τις πληγές? 

Η ώρα δεν νομίζω ότι παίζει κάποιο ρόλο αφού δεν πρέπει να την επαναλαβεις. Σου είπε ο γιατρός για πόσες μέρες έχει δράση? Είναι τύπου μηνιαία?

Από κάτω είχα λίγο το πρωί μετά τίποτα,λογικα θα είναι απ την υστεροσκοπηση.την έκανα εντάξει.δε ξέρω πόσες μέρες γιατί μόλις αδιαθετησω τώρα ξεκιναω αμέσως εμβρυομεταφορα.εσυ αυριο πας για υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...