Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η καθεμία έχει διαφορετικά συμπτώματα. Και σε κάθε κύκλο πάλι διαφορετικά. 

Έτσι, για να βασανιζόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Λοιπόν εγώ πρέπει να ομολογήσω ότι κατά τη διάρκεια των γόνιμων ημερών ανεβαίνει η διάθεση μου... νιώθω διαφορετικά με βλέπω στο καθρέφτη και λέω φτου σου..... νιώθω την επιθυμία για επαφή αλλά πρέπει να πω ότι αυτό το μήνα είδα υγρά πιο μετά το θετικό αλλά πότε ακριβώς δεν θυμάμαι... πάντως μετά τα χθεσινοσημερινα με το που θα βλέπω θετικό τότε θα πήγαινω βουρρρρ.θα ρωτήσω κ τη γυναικολόγο κ θα σας πω τι μου είπε

εγω με τα υγρα ακομα δεν το έχω κοριτσια...με μπερδευουν πολυ , οποτε τα περνω κ πολυ υποψην μου θα παω βαση του τεστ οωρρηξίας κ βλεπουμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

εγω με τα υγρα ακομα δεν το έχω κοριτσια...με μπερδευουν πολυ , οποτε τα περνω κ πολυ υποψην μου θα παω βαση του τεστ οωρρηξίας κ βλεπουμε !

Καλή επιτυχία αααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Βρε κορίτσια θα τρελαθώ γίνεται ωορρηξια σε 27αρη κύκλο 16η η 17η μέρα ;; πόσο ωχρινικη φάση έχω; ς

Μπορεί να επεκταθεί λίγο ο κύκλος σου.. 1 2 φορέα το χρόνο είναι φυσιολογικό. Μην ανησυχείς... ? Μπορεί να γίνεται για καλό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΣ επιτυχιες κοριτσια ευχομαι ο φερβαρης να φερει κι αλλα μωρακια μιαςκαι ειναι τοσο αγαπησιαρης μηνας και το σεξ θα το κανουμε ολες πραγματικαααααα επειδη ξεχυλιζει ο ερωτας[smilie=boxing.gif] (τωρα για μενα δεν παιρνω ορκο δε θελω τωρα επαφες) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Βρε κορίτσια θα τρελαθώ γίνεται ωορρηξια σε 27αρη κύκλο 16η η 17η μέρα ;; πόσο ωχρινικη φάση έχω; ς

Είχες θετικό τεστάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Μπορεί να επεκταθεί λίγο ο κύκλος σου.. 1 2 φορέα το χρόνο είναι φυσιολογικό. Μην ανησυχείς... ? Μπορεί να γίνεται για καλό.... 

Αύριο θα πας εσύ στον γιατρό πάλι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αύριο θα πας εσύ στον γιατρό πάλι? 

Ναι 1.30 έχω ραντεβού. Έχουν αυξηθεί τα υγρά.. Πόνοι λιγοστοί..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι 1.30 έχω ραντεβού. Έχουν αυξηθεί τα υγρά.. Πόνοι λιγοστοί..... 

Ε υπομονή πιστεύω θα δείτε αλλαγή αφού βλέπεις παραπάνω υγρά .. ξανά έκανες τεστ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ε υπομονή πιστεύω θα δείτε αλλαγή αφού βλέπεις παραπάνω υγρά .. ξανά έκανες τεστ??

Θα κάνω τώρα που θα πάω σπίτι κ θα σας πω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τίποτα.... Μην σας πω είναι πιο αρνητικό από τον προχθεσινή.... Πφφφ. Αυτός δε είναι κύκλος.... Αυτό είναι το άπειρο...... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια τίποτα.... Μην σας πω είναι πιο αρνητικό από τον προχθεσινή.... Πφφφ. Αυτός δε είναι κύκλος.... Αυτό είναι το άπειρο...... ???

Σταράκι, έχω την εντύπωση ότι λόγω πολυκυστικών, δεν σε βοηθάνε τα τεστ ωορρηξίας. Γιατί απ'ότι έχω καταλάβει, κατεβάζεις πολλά ωοθυλάκια, και γι'αυτό αναβοσβήνουν τα τεστάκια. Εγώ θα σου έλεγα να αφήσεις τα τεστάκια στην άκρη, και να παρακολουθήσεις μόνο με υπέρηχο. Μόνο όταν φτάσει τα 20+ χιλιοστά μπορείς να κάνεις ένα, να δεις αν κοκκινίζει φουλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Σταράκι, έχω την εντύπωση ότι λόγω πολυκυστικών, δεν σε βοηθάνε τα τεστ ωορρηξίας. Γιατί απ'ότι έχω καταλάβει, κατεβάζεις πολλά ωοθυλάκια, και γι'αυτό αναβοσβήνουν τα τεστάκια. Εγώ θα σου έλεγα να αφήσεις τα τεστάκια στην άκρη, και να παρακολουθήσεις μόνο με υπέρηχο. Μόνο όταν φτάσει τα 20+ χιλιοστά μπορείς να κάνεις ένα, να δεις αν κοκκινίζει φουλ.

Καλά μου είχαν περισσέψει 3 γι αυτό τα έκανα... Έτσι για να δω. Δεν τα παίρνω υπόψιν μου... Αύριο θα δούμε.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Που είστε όλες? Επειδή τα έχω μπερδέψει, περιμένει καμία μέχρι τέλη του μήνα ή πάμε Φεβρουάριο??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Να ρωτήσω αν δν έχουμε ουρήσει υπάρχει περίπτωση ο εσωτερικός υπέρηχος να μην δείχνει σωστά?

Εμένα δεν φαινόταν καλά η αριστερή ωοθήκη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Να ρωτήσω αν δν έχουμε ουρήσει υπάρχει περίπτωση ο εσωτερικός υπέρηχος να μην δείχνει σωστά?

Δεν τα βλέπουν ξεκάθαρα. Γι αυτό λένε πριν τον υπέρηχο να χουμε πάει τουαλέτα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Που είστε όλες? Επειδή τα έχω μπερδέψει, περιμένει καμία μέχρι τέλη του μήνα ή πάμε Φεβρουάριο??? 

Εγώ ελπίζω το πρώτο 10ημερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια!!Οταν έκανα υπέρηχο είχα λίγα ούρα όχι πολλά κ μου είπε ο γιατρός δν βλέπω ωοθηλάκια!!Μήπως έγινε η ωορρηξία κ αν είχα επαφές!!Κ λέω μήπως για αυτά δν τα είδε!!Τις ωοθήκες τις έβλεπε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια!!Οταν έκανα υπέρηχο είχα λίγα ούρα όχι πολλά κ μου είπε ο γιατρός δν βλέπω ωοθηλάκια!!Μήπως έγινε η ωορρηξία κ αν είχα επαφές!!Κ λέω μήπως για αυτά δν τα είδε!!Τις ωοθήκες τις έβλεπε!!

Ποια μέρα ήσουν?? Δεν επηρεάζει κ τόσο πολύ. Θα φαινοντουσαν έστω γκριζοπα... Μήπως έγινε η ωορρηξία κ είναι σάλπιγγες?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Που είστε όλες? Επειδή τα έχω μπερδέψει, περιμένει καμία μέχρι τέλη του μήνα ή πάμε Φεβρουάριο??? 

Καλημέρα! Εγώ περιμένω μέχρι 10 Φλεβάρη. 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια!!Οταν έκανα υπέρηχο είχα λίγα ούρα όχι πολλά κ μου είπε ο γιατρός δν βλέπω ωοθηλάκια!!Μήπως έγινε η ωορρηξία κ αν είχα επαφές!!Κ λέω μήπως για αυτά δν τα είδε!!Τις ωοθήκες τις έβλεπε!!

Καλημέρα! Εμένα με έβαζε πάντα να ουρήσω πρώτα. Εκτός από την τελευταία φορά που δεν μου το ανέφερε ο γιατρός. Σε ποια μέρα έκανες υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ποια μέρα ήσουν?? Δεν επηρεάζει κ τόσο πολύ. Θα φαινοντουσαν έστω γκριζοπα... Μήπως έγινε η ωορρηξία κ είναι σάλπιγγες?? 

Ημουν 11 μέρα!!Αυτό λέω κ γω θα φαινόντουσαν έστω μικρούλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! Εγώ περιμένω μέχρι 10 Φλεβάρη. 

Καλημέρα! Εμένα με έβαζε πάντα να ουρήσω πρώτα. Εκτός από την τελευταία φορά που δεν μου το ανέφερε ο γιατρός. Σε ποια μέρα έκανες υπέρηχο;

11 μέρα ήμουν!!Λίγο κατουριόμουν κ βαρέθηκα χαχαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ημουν 11 μέρα!!Αυτό λέω κ γω θα φαινόντουσαν έστω μικρούλια!!!

Μήπως καθυστερήσεις?? Θα ξανά πας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...