Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

Καλημέρα μου κοριτσια μου και καλη εβδομαδα:) προσπαθω να μπω στην καθημερινοτητα δευτερα σημερα απο τη μια δε ξερω τι να πρωτοκανω και απο την αλλη βαριεμαι πολυ για οτιδηποτε

ησυχια το σπιτι :)

λοιπον εύχομαι να ακουσομαι και άλλα ευχαριστα αυτη τη βδομαδα και μεχρι τελη του επομενου μηνα να μην μεινει καμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Μπράβο που το τεστάρεις με υπέρηχο!Είναι το πιο σίγουρο.Να μας γράψεις αν συγκλίνουν .Μακάρι!Σ εμένα πάντως δεν μπορούν να βοηθήσουν.Λέω να το παρακολουθήσω  κι εγώ με υπέρηχο κ αυτόν το μήνα ..Μακάρι κορίτσι μου να πάνε ολα καλα αυτη την φορά και να πετύχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα!

Σε ευχαριστώ πολύ. Ναι πήρα την απόφαση κ είπα χαλάλι κ τα χρήματα. Αρκεί να δούμε πως όλα μεγαλώνουν σωστά... Εννοώ το ωάριο.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κορίτσια!Τι κανετε σημερα;; Λιγοστέψαμε η μου φαίνεται;;Εχουν παει τα περισσότερα κορίτσια στην ομαδα.μελλοντικες μανούλες;;Πολυ ευχαριστο αυτο!Ποιες μείναμε;;

Καλημέραααα!! Καλή εβδομάδα!! Κορίτσια έχω αγχωθει... Περιμένω περίοδο σήμερα αύριο ή Τετάρτη .... Δεν θέλω να μου ερθειιιιιι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Καλημέρα μου κοριτσια μου και καλη εβδομαδα:) προσπαθω να μπω στην καθημερινοτητα δευτερα σημερα απο τη μια δε ξερω τι να πρωτοκανω και απο την αλλη βαριεμαι πολυ για οτιδηποτε

ησυχια το σπιτι :)

λοιπον εύχομαι να ακουσομαι και άλλα ευχαριστα αυτη τη βδομαδα και μεχρι τελη του επομενου μηνα να μην μεινει καμια

Καλημερα !Κι εμένα με βρίσκει η Δευτέρα σε κατάσταση τεμπελιάς...Κάνει και κρύο και δεν ξέρω αν θέλω να βγω έξω...Θα βγω βεβαια ,γιατι οι δουλειες περιμένουν...Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες!!!!Να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Καλημέραααα!! Καλή εβδομάδα!! Κορίτσια έχω αγχωθει... Περιμένω περίοδο σήμερα αύριο ή Τετάρτη .... Δεν θέλω να μου ερθειιιιιι.......

Εεεε να μην ερθει!Κρατήσου γερά!Αν έκανες προσπάθειες μπορείς να έχεις ελπίδες!Στο ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια καλη εβδομάδα να έχουμε, κ εγω περιμενω τετάρτη το πολυ πέμπτη το στηθος μου δεν μπορω να το ακουμπησω απο το πρηξιμο... αντε να ρθει να παμε για επομενο μηνα ! καλα αποτελέσματα σε όλες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Καλημέραααα!! Καλή εβδομάδα!! Κορίτσια έχω αγχωθει... Περιμένω περίοδο σήμερα αύριο ή Τετάρτη .... Δεν θέλω να μου ερθειιιιιι.......

Αχχχχ κ να αγχωθείς κ να μην ότι έχει γίνει έχει γίνει!!! Ηρέμησε λοιπόν κάνε κάτι άλλο κ περίμενε ήρεμη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εεεε να μην ερθει!Κρατήσου γερά!Αν έκανες προσπάθειες μπορείς να έχεις ελπίδες!Στο ευχομαι!

Αν και δεν είμαι πολύ αισιόδοξη... Πονάει λίγο η μέση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Κι εγώ εδώ παρούσα. Εγώ έεεχω ακόμη δρόμο. Είμαι στην 8η μέρα. 

Καλή επιτυχία στις κοπέλες που δεν περιμένουν την ανεπιθύμητη! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Αν και δεν είμαι πολύ αισιόδοξη... Πονάει λίγο η μέση.

Θα μπορουσε η μεση να ειναι οτιδήποτε ...Τα συμπτώματα συχνά μπερδεύουν!Έχε πίστη και υπομονή...Λίγες μέρες έμειναν ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! Κι εγώ εδώ παρούσα. Εγώ έεεχω ακόμη δρόμο. Είμαι στην 8η μέρα. 

Καλή επιτυχία στις κοπέλες που δεν περιμένουν την ανεπιθύμητη! ?

Καλώς την!Σε έχω στο μυαλό μου!Είμαστε κάμποσες τελικά ε;; Αντε να δούμε τον επόμενο μήνα !Αυτός ήταν πολύ τυχερός .Για κάποιες θα είναι ο Φλεβάρης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κορίτσια!Τι κανετε σημερα;; Λιγοστέψαμε η μου φαίνεται;;Εχουν παει τα περισσότερα κορίτσια στην ομαδα.μελλοντικες μανούλες;;Πολυ ευχαριστο αυτο!Ποιες μείναμε;;

Καλημέρα @Χρυσάφω μου... εγώ αδιαθετησα προχτες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα @Χρυσάφω μου... εγώ αδιαθετησα προχτες. 

Καλημερα κοριτσι μου!Σε χάσαμε;;Δεν σε πολυ βλέπω.Τι κάνεις;;Αντε μαζι θα πηγαίνουμε αυτον το μηνα.Κι εγώ αδιαθέτησα Παρασκευη. Ήταν μια καλη περίοδος.Μακάρι να γίνει και ένα καλο ωαριάκι αυτή τη φορά..Θα το παρακολουθήσω με υπέρηχο να δω τι γίνεται. Εσυ;;Πως θα κινηθείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Θα μπορουσε η μεση να ειναι οτιδήποτε ...Τα συμπτώματα συχνά μπερδεύουν!Έχε πίστη και υπομονή...Λίγες μέρες έμειναν ε;;

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι.. αλλά με πιάνει 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!Σε χάσαμε;;Δεν σε πολυ βλέπω.Τι κάνεις;;Αντε μαζι θα πηγαίνουμε αυτον το μηνα.Κι εγώ αδιαθέτησα Παρασκευη. Ήταν μια καλη περίοδος.Μακάρι να γίνει και ένα καλο ωαριάκι αυτή τη φορά..Θα το παρακολουθήσω με υπέρηχο να δω τι γίνεται. Εσυ;;Πως θα κινηθείς;

Εγω πριν μέρες πήγα στο γιατρό αθηνα γιατί μένω σε νησί και με βρήκε μια χαρα όποτε Τέλος τα τεστ οωρηξιας .. οπότε θέλω θα έρχομαι σε επαφή Όχι προγραμματισμένα..  Εσύ τι θα κανεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι.. αλλά με πιάνει 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο...

Μια από τα ίδια!

Υπόσχεση μήνα: τρεις μέρες πριν την ακατανόμαστη θα σκουπίζομαι με κλειστά μάτια, για να μη δω τουλάχιστον τα καταραμένα καφέ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μια από τα ίδια!

Υπόσχεση μήνα: τρεις μέρες πριν την ακατανόμαστη θα σκουπίζομαι με κλειστά μάτια, για να μη δω τουλάχιστον τα καταραμένα καφέ ?

Καλή ιδέα!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ έχω φέρει το σπίτι τούμπα ??? βρωμισαμε μια εβδομάδα.... Όλο διάβαζα κ δούλευα.... 

Βρίσκομαι στην 13η μέρα... Λογικά με 27αρη κύκλο μέρα ωορρηξίας.... Πονακια λίγα.... Ελάχιστα χτες.... Επαφουλες κ χτες κ προχτές.... Ας ελπίσουμε.... Μόνο αυτό μας μένει.... ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, εγώ δεν έχω καλά νέα δυστυχώς απεβαλα.... Το απόγευμα θα πάω στο γιατρό να με δει...

Τι λες κοπέλα μου?τι έγινε δηλαδή????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, εγώ δεν έχω καλά νέα δυστυχώς απεβαλα.... Το απόγευμα θα πάω στο γιατρό να με δει...

Ωωωω!Τι έγινε;Λυπάμαι πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Ρουλακι6 τι συνέβη κορίτσι μου; Κρίμα, πολύ κρίμα ρε γμτ... ☹

κοριτσακι μου λυπαμαι πολυ πως εγινε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, εγώ δεν έχω καλά νέα δυστυχώς απεβαλα.... Το απόγευμα θα πάω στο γιατρό να με δει...

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, εγώ δεν έχω καλά νέα δυστυχώς απεβαλα.... Το απόγευμα θα πάω στο γιατρό να με δει...

κορίτσι μου λυπάμαι πολυ...κριμα... δες τι θα σου πει ο γιατρός κ ενημερωσε μας..ουφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...