Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Τελικά, επειδή έχω μπερδευτεί λιγάκι, τις δύο τρεις ημέρες (πριν και κατά την ωορρηξία) το καθημερινό είναι το καλύτερο? Δεν είναι αδύναμο το σπέρμα? 

Εμένα μου είπε 2 φορές την ημέρα δεν ε επιτρέπεται..... Και 3 μερες σερί... Πχ κάθε βράδυ..... Όχι πχ βράδυ και μετά τη επόμενη το πρωί. Γιατί τότε είναι 12 ώρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

α ενταξει εσυ με ξεπερασες εμεις μεχρι τα δυο ολο το βραδυ απλα κρατουσαμε το στηθος μα ολο ομως ε μετα τα δυομισι οκ κοιμαται απλα μεχρι να κοιμηθει εχουμε το θεμα

Σκέψου ότι την έχω στο δωμάτιό της από 5 1/2 μηνών, όταν κόψαμε το θηλασμό. Αλλά περνάει φάσεις. Το καλοκαίρι πχ δεν ξύπναγε. Τώρα ξυπνάει. Το είχα αποδώσει στο ότι ξεσκεπάζεται και κρυώνει και της έβαλα καλοριφέρ, αλλά τον τελευταίο καιρό ξυπνάει κάθε βράδυ σχεδόν. Που θα πάει, θα μεγαλώσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Βρε @vayaki αγοράκι τελικά???? Με το καλό... Είχα μείνει στο ότι είναι κοριτσακι. Είδα κ φωτοοο ένα κουκλί.. πολύ καθαρή .

Κι εγω μολις χτες εμαθα οτι εχω αγορι.... περασα τη μιση εγκυμοσυνη νομιζοντας οτι εχω κοριτσι χαχα... Σε επομενο παιδι θα τους πω οτι δε θελω να μαθω πριν τη β επιπεδου. Ειδες και τη φωτο; χαχα ερωτευμενη ηδη με τον γιο.

Κι εγω πριν λιγες μερες ειδα οτι ο Ιανουαριος ειχε πολλα ευχαριστα νεα για τα κοριτσια της ομαδας. Εγινε η καλη αρχη με τη νεα χρονια...ερχεται η σειρα και των υπολοιπων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Εγώ έχω μια αγωνία να δω αν έγινε το θαυματακι αυτον τον μήνα... Δευτέρα με Τρίτη περιμένω... Έχω μια ενόχληση στην κοιλιά και ελπίζω να μην είναι σύμπτωμα περιόδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Κι εγω μολις χτες εμαθα οτι εχω αγορι.... περασα τη μιση εγκυμοσυνη νομιζοντας οτι εχω κοριτσι χαχα... Σε επομενο παιδι θα τους πω οτι δε θελω να μαθω πριν τη β επιπεδου. Ειδες και τη φωτο; χαχα ερωτευμενη ηδη με τον γιο.

Κι εγω πριν λιγες μερες ειδα οτι ο Ιανουαριος ειχε πολλα ευχαριστα νεα για τα κοριτσια της ομαδας. Εγινε η καλη αρχη με τη νεα χρονια...ερχεται η σειρα και των υπολοιπων!!!

Ναι είδα τη φωτό.. φαίνεται πεντακάθαρα.. μυτούλα μαγουλακιααα χαχα . Πέρασε ο καιρός μωρέ κοντεύεις να γεννήσεις .. απαπααα... Είσαι στον 6ο ??? Θα κάνες κ κοιλιτσααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι είδα τη φωτό.. φαίνεται πεντακάθαρα.. μυτούλα μαγουλακιααα χαχα . Πέρασε ο καιρός μωρέ κοντεύεις να γεννήσεις .. απαπααα... Είσαι στον 6ο ??? Θα κάνες κ κοιλιτσααααα

αχ μη λες "κοντευεις".... αγχωνομαι χαχχα! ειμαι στην 22η εβδομαδα. Ενω με τις εβδομαδες βγαινει οτι ηδη μπηκα στον 6ο... ο γιατρος ειπε οτι θα αλλαζω μηνα καθε 28 του μηνος. Αρα εκει 5ος με 6ος. Πλεον η κοιλια φαινεται ναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η egw είπε:

καλημερα κοριτσι περαστικα σου:) 

αστα εγω σημερα ξυπνησα αγρια κοπηκε το ρευμα λιγο πριν φυγει ο αντρας μου για τη δουλεια ξυπνησε ο μικρος εκλαιγε και ο αλλος φωναζε φερε το φακοοοοοοοοοο (σημειωστε κρατουσε το κινητο με φακο πανω του) του λεω φερε το μικρο σο κρεβατι μου γιατι ειχα ζαλαδες δεν μπορουσα να σηκωθω αμεσως και ο μικρος δεν ηθελε γιατι κατουρηθηκε πανω το το βραδυ(παλι τα ιδια ηρεμησαμε δεκα μερες ξανα παλι) και τελικα μου εφερε ρουχα και το μικρο στο κρεβατι τον αλλαξα και τον εβαλα στο κρεβατι μου αλλα δεν με αφησε να κοιμηθω και ηθελα να ξεκουραστω σημερα που δεν ειχε σχολειο αυτα:)

Πιστευω να καταφερες να ξεκουραστεις στην διαρκεια της ημερας!Το χρειαζεσαι!Μην το ξεχνας!Εγω ολη μερα ξαπλα ειμαι!Απο τις λιγες φορες...Να χαλαρωσουμε και λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Κι εγω μολις χτες εμαθα οτι εχω αγορι.... περασα τη μιση εγκυμοσυνη νομιζοντας οτι εχω κοριτσι χαχα... Σε επομενο παιδι θα τους πω οτι δε θελω να μαθω πριν τη β επιπεδου. Ειδες και τη φωτο; χαχα ερωτευμενη ηδη με τον γιο.

Κι εγω πριν λιγες μερες ειδα οτι ο Ιανουαριος ειχε πολλα ευχαριστα νεα για τα κοριτσια της ομαδας. Εγινε η καλη αρχη με τη νεα χρονια...ερχεται η σειρα και των υπολοιπων!!!

Που είναι η φωτό??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Που είναι η φωτό??????

Χαχα μεσα στην ομαδα Μωρακια Μαιου εχουμε βαλει καποιες κοπελες φωτο με φατσουλες απ τις β επιπεδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Κι εγω μολις χτες εμαθα οτι εχω αγορι.... περασα τη μιση εγκυμοσυνη νομιζοντας οτι εχω κοριτσι χαχα... Σε επομενο παιδι θα τους πω οτι δε θελω να μαθω πριν τη β επιπεδου. Ειδες και τη φωτο; χαχα ερωτευμενη ηδη με τον γιο.

Κι εγω πριν λιγες μερες ειδα οτι ο Ιανουαριος ειχε πολλα ευχαριστα νεα για τα κοριτσια της ομαδας. Εγινε η καλη αρχη με τη νεα χρονια...ερχεται η σειρα και των υπολοιπων!!!

@vayaki ο γιατρος δηλαδη μεσω υπερηχου εβλεπε κοριτσι;;; Πως γινεται αυτο;; Επειδη λενε οτι τωρα ειναι εξελιγμενοι οι υπερηχοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Χαχα μεσα στην ομαδα Μωρακια Μαιου εχουμε βαλει καποιες κοπελες φωτο με φατσουλες απ τις β επιπεδου

Εντάξει!!!το είδα!!!!τι όμορφο μωράκι είναι αυτό!!!έρωτας έτσι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

@vayaki ο γιατρος δηλαδη μεσω υπερηχου εβλεπε κοριτσι;;; Πως γινεται αυτο;; Επειδη λενε οτι τωρα ειναι εξελιγμενοι οι υπερηχοι

Απλα ο γιατρος που μου εκανε την αυχενικη βιαστηκε τοτε να πει κοριτσι ενω ακομη δεν ειχε φανει. Ειχε δωσει και μεγαλο ποσοστο (90%). Στα επομενα ραντεβου ο δικος μου ο γιατρος ελεγε οτι δεν το πολυβλεπει για κοριτσι αλλα δεν τον βοηθουσε και καθολου η θεση του μικρου για να μου πει κατι σιγουρα. Οποτε στη β επιπεδου μετα φανηκε ξεκαθαρα τι ηταν.  Καταλαβαμε μεχρι κι εμεις τι βλεπαμε στο πλανο πριν μας το πει.

Φυσικα και ειναι εξελιγμενοι οι υπερηχοι. Τετοια μπερδεματα με το φυλο γινονται. Γι αυτο λενε μη δενεις κομπο το φυλο που θα σου πουνε στην αυχενικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Σκέψου ότι την έχω στο δωμάτιό της από 5 1/2 μηνών, όταν κόψαμε το θηλασμό. Αλλά περνάει φάσεις. Το καλοκαίρι πχ δεν ξύπναγε. Τώρα ξυπνάει. Το είχα αποδώσει στο ότι ξεσκεπάζεται και κρυώνει και της έβαλα καλοριφέρ, αλλά τον τελευταίο καιρό ξυπνάει κάθε βράδυ σχεδόν. Που θα πάει, θα μεγαλώσουν!

α εμεις μεχρι 2 θηλαζαμε καπου εκει το εκοψ μονο του μετα ξεκινησε να κοιμαται στο κρεβατι του αλλα στο ο δωματιο μας και με το που μετακομισαμε πηγε στο δικο του 

εγω εχβ προβλημα  με τα τσισα του ενβ ολο το καλοκαιρι οτι και να ετρωγε ηταν αψογος το βραδυ και σηκωνοταν και αργα τωρα με το σχολειο τα κανει πανω τουαπο κουραση ; απο κρυο; δε ξερω

τις τελευταιες δυο βδομαδες πηγαινε τελεια βεβαια του ειχα κοψει τα υγρα τωρα παλι απο αρχη χθες βασικα και πιστευω και σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πιστευω να καταφερες να ξεκουραστεις στην διαρκεια της ημερας!Το χρειαζεσαι!Μην το ξεχνας!Εγω ολη μερα ξαπλα ειμαι!Απο τις λιγες φορες...Να χαλαρωσουμε και λιγο.

τωρα εκατσα ειχαμε και κατι γενεθλια εφαγα τουρτα και το μετανιωσα σκατο καουρες τωρα 

κοριτσια και το σιδερο εχει φθασει μεχρι το ταβανι τι θα κανω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η egw είπε:

α εμεις μεχρι 2 θηλαζαμε καπου εκει το εκοψ μονο του μετα ξεκινησε να κοιμαται στο κρεβατι του αλλα στο ο δωματιο μας και με το που μετακομισαμε πηγε στο δικο του 

εγω εχβ προβλημα  με τα τσισα του ενβ ολο το καλοκαιρι οτι και να ετρωγε ηταν αψογος το βραδυ και σηκωνοταν και αργα τωρα με το σχολειο τα κανει πανω τουαπο κουραση ; απο κρυο; δε ξερω

τις τελευταιες δυο βδομαδες πηγαινε τελεια βεβαια του ειχα κοψει τα υγρα τωρα παλι απο αρχη χθες βασικα και πιστευω και σημερα

Συνεχίζεις να τον σηκώνεις το βραδυ για τσίσα ενω ειναι κοιμισμένος; Τι να πω, περνάνε διάφορες φάσεις, υπομονή να έχουμε να αντέξουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η egw είπε:

τωρα εκατσα ειχαμε και κατι γενεθλια εφαγα τουρτα και το μετανιωσα σκατο καουρες τωρα 

κοριτσια και το σιδερο εχει φθασει μεχρι το ταβανι τι θα κανω;

Παρε καρεκλιτσα στησε Την σιδερωστρα απέναντι απο την τηλεόραση κ καντα σε 2 , 3 δόσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Συνεχίζεις να τον σηκώνεις το βραδυ για τσίσα ενω ειναι κοιμισμένος; Τι να πω, περνάνε διάφορες φάσεις, υπομονή να έχουμε να αντέξουμε!

τωρα το παιρνω κατα τις 11 δεν εχω αντοχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Παρε καρεκλιτσα στησε Την σιδερωστρα απέναντι απο την τηλεόραση κ καντα σε 2 , 3 δόσεις!

Αχαχαχα καλά είμαι χαζή, τώρα κατάλαβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Παρε καρεκλιτσα στησε Την σιδερωστρα απέναντι απο την τηλεόραση κ καντα σε 2 , 3 δόσεις!

εχω ναυτιες ενω ετσι υπολογιζα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...