Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

@Lenaki1890 πόσο χάρηκα κοπέλα μου!!!μπράβο!!!!υπομονή τώρα και ηρεμία και όλα θα πάνε καλά!!!εγώ εδώ έκανα κατευθείαν και χοριακη αλλά αφού εκεί το σύστημα είναι αλλιώς τότε απλά υπομονουλα!!φιλισιν παίρνεις?μήπως και σαλοσπιρ?

 

@louloudenia@*Louloudenia* μπράβο!!!περιμένουμε μια μεγάλη χοριακη!!!

Με το καλο να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες γρήγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Lenaki1890 πόσο χάρηκα κοπέλα μου!!!μπράβο!!!!υπομονή τώρα και ηρεμία και όλα θα πάνε καλά!!!εγώ εδώ έκανα κατευθείαν και χοριακη αλλά αφού εκεί το σύστημα είναι αλλιώς τότε απλά υπομονουλα!!φιλισιν παίρνεις?μήπως και σαλοσπιρ?

 

@louloudenia@*Louloudenia* μπράβο!!!περιμένουμε μια μεγάλη χοριακη!!!

Με το καλο να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες γρήγορα!!!!

Ναι ΕΓΑ μου, ο γιατρός μου έδωσε φελισιν και σαλοσπιρ, παίρνεις και εσύ? Μου είπε αν θέλω να παίρνω προληπτικά και προγεστερονη. Ένα χάπι το πρωι και ένα το βράδυ...Μακάρι να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Ναι ΕΓΑ μου, ο γιατρός μου έδωσε φελισιν και σαλοσπιρ, παίρνεις και εσύ? Μου είπε αν θέλω να παίρνω προληπτικά και προγεστερονη. Ένα χάπι το πρωι και ένα το βράδυ...Μακάρι να πάνε όλα καλά...

Μπραβο κοριτσαρες μου συγχαρητηρια !!! Ολα θα πανε καλα!!! Θέλουμε πρώτα ξ θεος και η Παναγία  να ανοίξει το θεματάκι η @paradisebird πάλι γιατί είναι πολύ τυχερουλα και μας στέλνει θετική ενέργεια αν και για μένα αυτός ο μήνας δεν ειναι τυχερός καθότι είμαι προ το πυλών για περιοδο έκαναν την εμφάνισή τους τα σιχαμερα καφέ..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Ναι ΕΓΑ μου, ο γιατρός μου έδωσε φελισιν και σαλοσπιρ, παίρνεις και εσύ? Μου είπε αν θέλω να παίρνω προληπτικά και προγεστερονη. Ένα χάπι το πρωι και ένα το βράδυ...Μακάρι να πάνε όλα καλά...

Ναι αυτά παίρνω κι εγώ.φιλισιν και σαλοσπιρ.οχι προγεστερόνη.ολα τέλεια θα πάνε!!!!!!!πόσο χάρηκα λενακι μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Θέλουμε πρώτα ξ θεος και η Παναγία  να ανοίξει το θεματάκι η @paradisebird πάλι γιατί είναι πολύ τυχερουλα και μας στέλνει θετική ενέργεια

Συμφωνώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ναι αυτά παίρνω κι εγώ.φιλισιν και σαλοσπιρ.οχι προγεστερόνη.ολα τέλεια θα πάνε!!!!!!!πόσο χάρηκα λενακι μου!!!!!!!!!!

Και εγώ χαίρομαι πολύ αλλά πάντα με επιφύλαξη. Τι ώρα παίρνεις φελισιν? Και τι ώρα την ασπιρινουλα?Πριν το φαγητό, μετά το φαγητό και τα δύο μαζί...γιατί έχω μπερδευτεί λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μπραβο κοριτσαρες μου συγχαρητηρια !!! Ολα θα πανε καλα!!! Θέλουμε πρώτα ξ θεος και η Παναγία  να ανοίξει το θεματάκι η @paradisebird πάλι γιατί είναι πολύ τυχερουλα και μας στέλνει θετική ενέργεια αν και για μένα αυτός ο μήνας δεν ειναι τυχερός καθότι είμαι προ το πυλών για περιοδο έκαναν την εμφάνισή τους τα σιχαμερα καφέ..  

Ευχαριστούμε πολύ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LOULOUdaki! και @Lenaki1890 Συγχαρητήρια κορίτσια!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!! 

Εγώ κορίτσια περιμένω 21 με 22... Έχει πρηστεί λίγο το στήθος μου... Αναμένουμε ελπίζω με ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@earrp @Βικούλα88 ευχαριστώ κορίτσια αλλά το έτερο λουλούδι είναι έγκυος! Η @*Louloudenia* ! Θα το πάρω ως καλό σημάδι πάντως ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@earrp @Βικούλα88 ευχαριστώ κορίτσια αλλά το έτερο λουλούδι είναι έγκυος! Η @*Louloudenia* ! Θα το πάρω ως καλό σημάδι πάντως ?

Χαχαχαχαχα! Μοιάζουν τα ονόματά σας!! Συγχαρητήρια λοιπόν στην @louloudenia ! 

Καλή επιτυχία @LOULOUdaki!!! Εύχομαι σύντομα να μπούμε κι εμείς στο κλαμπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πήρα τα αποτελέσματα. Σας τα επισυνάπτω. Όλα καλά αλλά η προλακτίνη μου είναι λίγο ανεβασμένη. Τι είναι ιδέα δεν έχω ..να αγχώθω??

IMG_20190117_211256.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στα κορίτσια που έχουν καλά νέα. Με το καλό. Γουρλού δεν ξέρω αν είμαι βρε κορίτσια. Μπορεί να είναι και τυχαίο. Μακάρι να σας έφερα τύχη. Θέλετε πραγματικά να ανοίξω θέμα τον επόμενο μήνα; Δεν είναι υπερβολικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Μπράβο στα κορίτσια που έχουν καλά νέα. Με το καλό. Γουρλού δεν ξέρω αν είμαι βρε κορίτσια. Μπορεί να είναι και τυχαίο. Μακάρι να σας έφερα τύχη. Θέλετε πραγματικά να ανοίξω θέμα τον επόμενο μήνα; Δεν είναι υπερβολικό; 

Είσαι και εσύ το γουρι μου μαζί με την ΕΓΑ και την egw ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Μπράβο στα κορίτσια που έχουν καλά νέα. Με το καλό. Γουρλού δεν ξέρω αν είμαι βρε κορίτσια. Μπορεί να είναι και τυχαίο. Μακάρι να σας έφερα τύχη. Θέλετε πραγματικά να ανοίξω θέμα τον επόμενο μήνα; Δεν είναι υπερβολικό; 

Να ανοίξεις..... ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια πηρα τις εξετασεις μου ολα καλα το σιδηρο πανω απο το κανονικο τελεια:) μετα το ζαχαρο ειναι καλο μεν αλλα λιγο προσοχη και ο θυροειδης ειναι στα ορια αλλα εγω θελω να το παρακολουθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια πήρα τα αποτελέσματα. Σας τα επισυνάπτω. Όλα καλά αλλά η προλακτίνη μου είναι λίγο ανεβασμένη. Τι είναι ιδέα δεν έχω ..να αγχώθω??

IMG_20190117_211256.jpg

Καλησπέρα κορίτσια! Ευχάριστα νέα βλέπω κ χαίρομαι!συγχαρητήρια στα κορίτσια που τα κατάφεραν. Σας παρακολουθώ όσο μπορώ αν κ η επιστροφή μου στη Γερμανία με έχει ρίξει πάρα πολύ ψυχολογικά! @lactaki έκανα κ εγώ εξετάσεις κ πήρα χθες τα αποτελέσματα. Έχω κ εγώ ανεβασμένη προλακτίνη. Τόσο όσο εσύ. Ο γυναικολόγος μου είπε να μην αγχωθω αλλά χρειάζεται να ρίξουμε την τιμή κ μου έγραψε μια αγωγή! Θα μιλήσετε κ θα σου πει κ εσένα τη γνώμη του. Τα βλέπουν σε συνάρτηση κ με τα υπόλοιπα. Εφόσον είναι όλα τα άλλα καλά να μην αγχωνομαστε! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια πήρα τα αποτελέσματα. Σας τα επισυνάπτω. Όλα καλά αλλά η προλακτίνη μου είναι λίγο ανεβασμένη. Τι είναι ιδέα δεν έχω ..να αγχώθω??

IMG_20190117_211256.jpg

Και μένα ητνα λίγο ανεβασμενη. Μου είπε ο γυναικολόγος πως δνε υπάρχει θέμα. ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ευχάριστα νέα βλέπω κ χαίρομαι!συγχαρητήρια στα κορίτσια που τα κατάφεραν. Σας παρακολουθώ όσο μπορώ αν κ η επιστροφή μου στη Γερμανία με έχει ρίξει πάρα πολύ ψυχολογικά! @lactaki έκανα κ εγώ εξετάσεις κ πήρα χθες τα αποτελέσματα. Έχω κ εγώ ανεβασμένη προλακτίνη. Τόσο όσο εσύ. Ο γυναικολόγος μου είπε να μην αγχωθω αλλά χρειάζεται να ρίξουμε την τιμή κ μου έγραψε μια αγωγή! Θα μιλήσετε κ θα σου πει κ εσένα τη γνώμη του. Τα βλέπουν σε συνάρτηση κ με τα υπόλοιπα. Εφόσον είναι όλα τα άλλα καλά να μην αγχωνομαστε! 

 

Ευχαριστώ κορίτσι μακάρι να πάνε όλα καλά.. του τις έστειλα ήδη κ θα δούμε τι θα μου πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Και μένα ητνα λίγο ανεβασμενη. Μου είπε ο γυναικολόγος πως δνε υπάρχει θέμα. ☺️☺️

Οι άλλες είναι οκ πως τις βλέπετε αν γνωρίζετε κάτι παραπάνω???στο έργαστηριο Μ είπανε όλα καλά λίγο ανεβασμένη προλακτίνη.. αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki είσαι κούκλα, σούπερ οι εξετάσεις σου. Μην σκας για την προλακτίνη, αγχωμένες γυναίκες είμαστε!!! Κι εγώ 23 είχα. Θα σου πει και ο γιατρός σου. Εμένα η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι είναι οκ το 23. Τι να πω. @paradisebird ναι να το ανοίξεις το νέο θεματάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@lactaki είσαι κούκλα, σούπερ οι εξετάσεις σου. Μην σκας για την προλακτίνη, αγχωμένες γυναίκες είμαστε!!! Κι εγώ 23 είχα. Θα σου πει και ο γιατρός σου. Εμένα η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι είναι οκ το 23. Τι να πω. @paradisebird ναι να το ανοίξεις το νέο θεματάκι! 

Αχ σ ευχαριστώ πόσο με καθησυχάζεις... Δε γνωρίζω από το προέρχεται η ανεβασμένη τιμή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Να περιμενεις κοπελα μου και μολις εχεις το αποτέλεσμα να μας γράψεις... εγώ ακόμη δεν πήγα, ο γιατρός είπε να περιμένω λίγο...

Κοριτσια!!!  Σας ευχαριστω πολυ ολες...

75 χοριακη 27 ημερα... 12-13 μερες μετα τημ ωορηξια υποθετω... Αγχωθηκα λιγο.. ειναι καλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...