Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, σας γράφω με τρεμάμενα χέρια. Έκανα τεστακι και είναι θετικουλι, βγήκε αχνη γραμμούλα, αλλά είναι ευδιάκριτη. Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να αγχωθώ. Κανονικά περίμενα περιοδο το Σάββατο. Το έκανα δύο μέρες πριν τη καθυστέρηση, είχα πει δεν θα κάνω αλλά δεν άντεξα, είχα πονο στη μητρα και στη μεση και αυτό μου έβαλε υποψίες. Κορίτσια φοβάμαι πολύ  λόγω των βιοχημικων που είχα.... 

Ε.Γ.Α. και egw μου, θέλω τις συμβουλές σας .....Πώς να πορευθώ...?Λέτε να είναι λάθος το τεστ?

Κοπέλα μου, μπράβο! Μην άγχεσαι. Δεν μπορώ να σου δώσω συμβουλή. Το μόνο ίσως να κάνεις μετά την καθυστέρηση μια χοριακή. Μάλλον οι εγκυούλες μας να είναι πιο κατάλληλες να σε καθοδηγήσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κοπέλα μου, μπράβο! Μην άγχεσαι. Δεν μπορώ να σου δώσω συμβουλή. Το μόνο ίσως να κάνεις μετά την καθυστέρηση μια χοριακή. Μάλλον οι εγκυούλες μας να είναι πιο κατάλληλες να σε καθοδηγήσουν.

Ναι και εγώ σκέφτηκα να περιμένω λίγο ακόμη. Μίλησα με το γιατρό μου στην Ελλάδα και είπε να περιμένω 10 μερες και μετά να πάω για χοριακή. Είμαι χαρούμενη αλλά και ταυτόχρονα πάρα πάρα πολύ επιφυλακτική λόγω αυτών που πέρασα. Μακάρι ο Θεός να βάλει το χέρι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

Ναι και εγώ σκέφτηκα να περιμένω λίγο ακόμη. Μίλησα με το γιατρό μου στην Ελλάδα και είπε να περιμένω 10 μερες και μετά να πάω για χοριακή. Είμαι χαρούμενη αλλά και ταυτόχρονα πάρα πάρα πολύ επιφυλακτική λόγω αυτών που πέρασα. Μακάρι ο Θεός να βάλει το χέρι του...

Diesmal klappt es bestimmt. Alles Gute meine liebe Lena!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

το τεστ δε νομιζω να εκανε λαθος αν καθ το δικο μου εγραφε πρεπει να γινει επαναληψη μετα ητ καθυστερηση

νομιζω πηγαινε για χοριακη και καλες επιτυχιες

μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Μακάριιιιιι....εκανα το τεστακι που ανιχνεύει 4 μέρες πριν τη καθυστέρηση αλλά και πάλι φοβάμαι. Μίλησα με το γιατρό μου στην Ελλάδα μου είπε να περιμένω 10 μερες και μετά να πάω σε γιατρό. Εδώ στη Γερμανία δεν το έχουν με τις χοριακες...κάνουν κολπικό υπέρηχο και τεστ ούρων. Δεν θέλω να πάω ακόμη λόγω της δυσάρεστης εμπειρίας που είχα παλιά. Συνεχίζω να παίρνω τις βιταμινουλες μου,  που έδωσε ο γιατρός από Ελλάδα...και θα περιμένω καμία βδομαδουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lenaki1890 συγχαρητήρια κούκλα μου! Επιβεβαιώνεις αυτό που συζητούσαμε, ότι οι μικρές αυξομειώσεις των ορμονών δεν επηρεάζουν σε καμία περίπτωση τη σύλληψη! Με το καλό!

Σαρώωωνει κορίτσια ο Γενάρης! Λενάκι φύσα μωρουδίλα κι από δω!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εκανα και εγω τεστ... 27 ημερα σημερα... 2 μερες καθυστερηση @lenaki1809 ... Σημερα πηγα για χοριακη... περιμενω με αγωνια.... Τι να κανω τωρα ?! ? Απλα να περιμενω ε?! το τεστ ευδιακριτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Lenaki1890 συγχαρητήρια κούκλα μου! Επιβεβαιώνεις αυτό που συζητούσαμε, ότι οι μικρές αυξομειώσεις των ορμονών δεν επηρεάζουν σε καμία περίπτωση τη σύλληψη! Με το καλό!

Σαρώωωνει κορίτσια ο Γενάρης! Λενάκι φύσα μωρουδίλα κι από δω!!! ❤

Ευχαριστώ πολυ Louloudaki μου.Εύχομαι κορίτσια μου να πάνε όλα καλά ....φοβάμαι λιγο λόγω αυτών που πέρασα . Είμαι σίγουρη αργά ή γρήγορα σε αυτή την ομαδουλα θα γίνουμε  όλες μας μανούλες...Σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και πολύ πολύ μωρουδιλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Μακάριιιιιι....εκανα το τεστακι που ανιχνεύει 4 μέρες πριν τη καθυστέρηση αλλά και πάλι φοβάμαι. Μίλησα με το γιατρό μου στην Ελλάδα μου είπε να περιμένω 10 μερες και μετά να πάω σε γιατρό. Εδώ στη Γερμανία δεν το έχουν με τις χοριακες...κάνουν κολπικό υπέρηχο και τεστ ούρων. Δεν θέλω να πάω ακόμη λόγω της δυσάρεστης εμπειρίας που είχα παλιά. Συνεχίζω να παίρνω τις βιταμινουλες μου,  που έδωσε ο γιατρός από Ελλάδα...και θα περιμένω καμία βδομαδουλα.

τοτε υπομονη και ολα θα πανε καλα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Κοριτσια εκανα και εγω τεστ... 27 ημερα σημερα... 2 μερες καθυστερηση @lenaki1809 ... Σημερα πηγα για χοριακη... περιμενω με αγωνια.... Τι να κανω τωρα ?! ? Απλα να περιμενω ε?! το τεστ ευδιακριτο

Να περιμενεις κοπελα μου και μολις εχεις το αποτέλεσμα να μας γράψεις... εγώ ακόμη δεν πήγα, ο γιατρός είπε να περιμένω λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Να περιμενεις κοπελα μου και μολις εχεις το αποτέλεσμα να μας γράψεις... εγώ ακόμη δεν πήγα, ο γιατρός είπε να περιμένω λίγο...

Καλα αποτελεσματα κοπελα μου!Να πανε ολα καλα αυτη τη φορα και να μας ανακοινωσεις συντομα τα ευχαριστα!Μια μεγαλη χοριακη ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Κοριτσια εκανα και εγω τεστ... 27 ημερα σημερα... 2 μερες καθυστερηση @lenaki1809 ... Σημερα πηγα για χοριακη... περιμενω με αγωνια.... Τι να κανω τωρα ?! ? Απλα να περιμενω ε?! το τεστ ευδιακριτο

Ολα καλα να πανε!Περιμένουμε με αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Ευχαριστώ πολυ Louloudaki μου.Εύχομαι κορίτσια μου να πάνε όλα καλά ....φοβάμαι λιγο λόγω αυτών που πέρασα . Είμαι σίγουρη αργά ή γρήγορα σε αυτή την ομαδουλα θα γίνουμε  όλες μας μανούλες...Σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και πολύ πολύ μωρουδιλα??

Ευχαριστουμε!!!!Φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Κοριτσια εκανα και εγω τεστ... 27 ημερα σημερα... 2 μερες καθυστερηση @lenaki1809 ... Σημερα πηγα για χοριακη... περιμενω με αγωνια.... Τι να κανω τωρα ?! ? Απλα να περιμενω ε?! το τεστ ευδιακριτο

αληθεια κοπελα μου; εχεις καθυυστερηση και θετικο τεστ τωρα περιμενεις τη χοριακη ποτε πηγες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι γίνεται ρε παιδιά αυτό το μήνα????? Έχουμε χάσει το μέτρημα!!!!! ??

αντε κι εσυ να μη μεινει καμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Ναι και εγώ σκέφτηκα να περιμένω λίγο ακόμη. Μίλησα με το γιατρό μου στην Ελλάδα και είπε να περιμένω 10 μερες και μετά να πάω για χοριακή. Είμαι χαρούμενη αλλά και ταυτόχρονα πάρα πάρα πολύ επιφυλακτική λόγω αυτών που πέρασα. Μακάρι ο Θεός να βάλει το χέρι του...

Μπράβο @Lenaki1890συγχαρητήρια κοπέλα μου. Όλα κσλα θα πάνε πίστεψε το!!! Το θαύμα της σύλληψης σε επισκέφτηκε.... Αρα όλα τα άλλα θα είναι εύκολα!!!!

Βρε κορίτσια δεν προλαβαίνω εγκυμοσύνες;;;; τι γίνεται;; μπράβο!!! Εγώ το έχω πει η @paradisebird είναι πολύ γουρλού γιατί είναι φωτεινή ψυχή!!! Σου στέλνω τα Φιλια μου!!!

Εγώ διανύω την 9η μέρα αλλά δεν έχω κάνει καμία επαφή.... ???? Έμπλεξα με το διαβασμα του μεταπτυχιακού. Έδινα σήμερα εξετάσεις κ δίνω κ το σκ. 

Στέλνω σε όλες την αγάπη μου κ την θετική ενέργεια... Την λίγη που έχω.... ???? Μην νομίζετε ελάχιστη.... Ελπίζω τον επόμενο μήνα να μιλαμε σε άλλο θέμα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

αντε κι εσυ να μη μεινει καμια

Ευχαριστώ πολύ.... Αντε να πάω κ γω το Σάββατο να μου πει ποτέ να χω επαφές..... Να δούμε τι θα γίνει εκεί μέσα. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Μπράβο @Lenaki1890συγχαρητήρια κοπέλα μου. Όλα κσλα θα πάνε πίστεψε το!!! Το θαύμα της σύλληψης σε επισκέφτηκε.... Αρα όλα τα άλλα θα είναι εύκολα!!!!

Βρε κορίτσια δεν προλαβαίνω εγκυμοσύνες;;;; τι γίνεται;; μπράβο!!! Εγώ το έχω πει η @paradisebird είναι πολύ γουρλού γιατί είναι φωτεινή ψυχή!!! Σου στέλνω τα Φιλια μου!!!

Εγώ διανύω την 9η μέρα αλλά δεν έχω κάνει καμία επαφή.... ???? Έμπλεξα με το διαβασμα του μεταπτυχιακού. Έδινα σήμερα εξετάσεις κ δίνω κ το σκ. 

Στέλνω σε όλες την αγάπη μου κ την θετική ενέργεια... Την λίγη που έχω.... ???? Μην νομίζετε ελάχιστη.... Ελπίζω τον επόμενο μήνα να μιλαμε σε άλλο θέμα.... 

Σε ευχαριστώ  πολύ κοπέλα....εύχομαι πολυ σύντομα να έχεις και εσύ ευχάριστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μια μια χαχααα... Μπραβοοοοο στα κορίτσια μας με τα θετικά τεστακια ο Γενάρης πάει πολύ καλά συνεχιστέε κ στείλτε μας θετική ενέργεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ευχαριστώ πολύ.... Αντε να πάω κ γω το Σάββατο να μου πει ποτέ να χω επαφές..... Να δούμε τι θα γίνει εκεί μέσα. ❤️

Ολα καλα θα πανε...Είμαι σίγουρη ότι θα μας πεις και εσύ σύντομα τα ευχάριστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Βρε κορίτσια μια μια χαχααα... Μπραβοοοοο στα κορίτσια μας με τα θετικά τεστακια ο Γενάρης πάει πολύ καλά συνεχιστέε κ στείλτε μας θετική ενέργεια...

Κορίτσια δεν θα σας κρύψω ότι φοβάμαι πολύ, είμαι καμμένη γι'αυτό το λέω. Ένα θετικό τεστακι είναι μόνο η αρχή τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ...μετα ακολουθούν άλλα άγχοι...αχ τι να πω...υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια δεν θα σας κρύψω ότι φοβάμαι πολύ, είμαι καμμένη γι'αυτό το λέω. Ένα θετικό τεστακι είναι μόνο η αρχή τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ...μετα ακολουθούν άλλα άγχοι...αχ τι να πω...υπομονή.

θετικη σκεψη κοπελα μου.Ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε; ειχα χαθει για λιγο κ τωρα μπηκα κ βλεπω ευχαριστα Μπραβο κοριτσια ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!! Κατατοπιστε με λιγο τι εχασα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...