Μετάβαση σε περιεχόμενο
Alexouli

Πρωιμα συμπτωματα περιοδου?

Recommended Posts

Κορίτσια καλημερα και χρονια πολλα! Ειμαι καινουργια εδω αλλα σας παρακολουθω καιρο. Εχω μια ερωτηση να κανω. Εχω κυκλο 26 ημερων την 20 μερα εβγαλα κατι καφε.ειχα και πονακια σαν Της περιοδου .αυτα ειναι πρωιμα συμπτωματα περιοδου? Μια εβδομαδα πριν?? Πολυ νωρις δεν ειναι? Το στηθος μου εχει πρηστει εδω και 3 μερες περιπου. Τι λετε οτι συμβαινει?? 🤔

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 3 ώρες, ο/η Alexouli είπε:

Κορίτσια καλημερα και χρονια πολλα! Ειμαι καινουργια εδω αλλα σας παρακολουθω καιρο. Εχω μια ερωτηση να κανω. Εχω κυκλο 26 ημερων την 20 μερα εβγαλα κατι καφε.ειχα και πονακια σαν Της περιοδου .αυτα ειναι πρωιμα συμπτωματα περιοδου? Μια εβδομαδα πριν?? Πολυ νωρις δεν ειναι? Το στηθος μου εχει πρηστει εδω και 3 μερες περιπου. Τι λετε οτι συμβαινει?? 🤔

Κάνεις προσπάθειες για εγκυμοσύνη? 

@Alexouli γεια σου! Έχω κι εγώ καφέ μια εβδομάδα πριν έρθει η περίοδος, σχεδόν κάθε μήνα, εδώ και λίγο καιρό. Εγώ όταν τα βλέπω, είμαι σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω πέρα πάσης αμφιβολίας! Όμως, σε άλλες γυναίκες καφέ υγρά = εγκυμοσύνη, οπότε κάνε λίγη υπομονή και θα ξέρεις!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κι εμένα ο κύκλος μου μίκρυνε μετά την απόξεση, και τώρα δείχνει να σταθεροποιείται, ένα χρόνο μετά. Πήρα τεστ ωορρηξίας κι εγώ, τα χρησιμοποίησα 4 μήνες και έβρισκα την ωορρηξία μου, η οποία μια ήταν την 11η μέρα, μία την 15η κοκ.  Όσο για τον μέσο όρο, έχει νόημα αν έχεις απόκλιση 2-3 ημερών. Εγώ ας πούμε που κάνω κύκλους 24-29 ημερών, τι μέσο όρο να βγάλω; Θα πρέπει να κάνω σεξ σερί για μια εβδομάδα 🤣
    • Δύσκολα...!! Ξυπνάω τα μεσάνυχτα..και άντε να ξανακοιμηθώ....
    • Καλημέρα εγώ δεν είχα κ πρίν την απόξεση σταθερό κύκλο.πηρα τεστ ωορρηξίας ώστε να μάθω το σώμα κ αν κ εφόσον κάνω ωορρηξία σε κάθε κύκλο.ξεκινα με τα τεστακια κ μετά βλέπεις.εγω τα ξεκινάω γύρω στη 10 μέρα γιατί αυτούς τους 2 μήνες που τα χρησιμοποιω μου έβγαλε μια την 14 μέρα σαν ωορρηξία κτη πρώτη φορά τη17.θα περιμένω νέα σου
    • Καλημέρα.δεν έχω σταθερό κύκλο .τη πρώτη φορά μου έβγαλε μόνο 3 μέρες γόνιμες(2 που αναβοσβηνε το χαμόγελο κ μια με σταθερό)τα έκανα με πρωινα ούρα γτ έτσι έλεγε αλλά στο δεύτερο κύκλο είπα να δω από πότε ξεκινάει η ωορρηξία κ Πέμπτη πρωί το χαμόγελο αναβοσβηνε κ το απόγευμα ήταν σταθερο.ναι είπα θα κάνω κ αυτό το μήνα κ βλέπουμε αν κ όλα είναι στο μυαλό μου το ξέρω απλά βιάζομαι 😣
    • Καλημέρα από εμένα!! @Evi'sBaby συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα!  Εγώ η αλήθεια είναι ακόμη τουλάχιστον δεν έχω θα με τον ύπνο. Συστηματικά τουλάχιστον... Κοιμάμαι τον ύπνο του δικαίου! Χαχαχα
  • Νέες συζητήσεις