Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ


annak.

Recommended Posts

ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ,ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΛΟΥΖΟΜΑΙ.ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ (99),ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΜΑΣΩΜΕΝΑ ΧΑΠΙΑ ΣΙΔΗΡΟΥ,ΤΑ ΟΠΟΊΑ ΤΑ ΕΠΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ,ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ΣΙΔΗΡΟΥ ΞΑΝΆ?ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ?ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOY ANNAK DEN EINAI TIPOTE NA MH STENAXVRIESAI... EINAI LOGO TVN ORMONON SOY PO KANOYN SAN TRELES !!! NA TA KANEIS MPANIO MONO 2FORES THN EBDOMADA,KAI NA ALLAZEIS TAKTIKA SAMPOYAN . EINAI FYSIKO EPAKOLOYUO THS EGKYMOSYNHS .. FILAKIA STO MVROYLI SOY!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ιδιο επαθα και εγω οταν η μπεμπα μου ηταν σχεδον 7 μηνων πηγα στο γιατρο και μου ειπε οτι συμβαινει κοντα στο 6 μηνο και να

μην ανησυχω δεν θα μεινω καραφλη! τωρα που η μικρη μου ειναι παρα κατι 10 μηνων δεν εχω τοσες απωλειες!

εχω αρχισει και βρισκω το ρυθμο μου! ο οργανσμος μας χρειαζεται 9 μηνες να επανελθει στο σταδιο που ηταν προ κυησεως!

εγω ειχα και τριχωπτωση και κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annak mou kalispera...

agapi mou min fwvasai...

Einai fusiologiko...

Kai emena mou epeftan ta malia mou otan gennisa ton kwnstantino mou...

An einai rwta ton giatro sou an tha xreiasteis vitamines...

Emena etsi mou eipen...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου απ οτι ξέρω μετα την εγκυμοσύνη ειναι φυσιολογική η τριχόπτωση!Εχω την εντύπωση οτι προέρχεται απο την αποτομη μειωση σιδήρου:dry: :dry: αλλα δεν ειμαι σιγουρη..Πάντως εγω ειμαι στον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης μου και μου πέφτουν και τωρα:unsure: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...