Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.λιγο ακόμα έμεινε..εγώ περιμένω 27 κ με έχει πιάσει μια απογοητεύση.σαν να νιώθω ότι δεν... επίσης δε νιώθω πλέον πρησμένη κ Γενικά του.μονο λίγο πόνο στη μέση.σημερα κανονίσαμε να βγούμε με μια φίλη μου που είναι ήδη 3 μηνών έγκυος κ πονάει λίγο η καρδιά μου.(πρώτη έμεινα έγκυος εγώ τον Αύγουστο κ μετά από λίγο αυτή, αρχές Σεπτεμβρίου έχασε το μωράκι της κ τον Οκτώβριο ξαναμεινε). χαίρομαι απίστευτα για αυτήν αλλά νιώθω ότι κάτι μου λείπει

Συμπάσχω μαζι σου... Ολες οι γνωστες και οι φιλες ειτε εχουν γεννησει ειτε ειναι εγκυες με τον ενα ή τον αλλο τροπο. Ακομα και στη δουλεια με ρωτανε οι αδιακριτοι...? Απελπιζομαι στεναχωριεμαι δυναμωνω και συνερχομαι. Καποια στιγμη θα ερθει και σε εμας??? 

Εμεις περιμενουμε μαζι...Κι εγω ποτε νιωθω αισιοδοξη ποτε απογοητευση και σκεφτομαι γιατι  αυτη η φορα να ειναι διαφορετικη απο τις αλλες(παντα αρνητικα βγαινουν τα τεστ ) σιγα μη  μου κανει τη χαρη χριστουγεννιατικα  και βγει θετικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ 26 περιμένω.. συμπτώματα δεν έχω... Έχω λίγη αγωνία είναι η αλήθεια... Θα δούμε! Καλή μας επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μόνο μια εγκυμοσυνη είχε ο Δεκέμβρης μέχρι στιγμής? ???πόσες περιμένετε ακόμα? ??και να πω την αλήθεια ήμουν πολύ αισιοδοξη στην αρχή του μήνα. ...

Εγώ περιμένω κοπέλα μου

Εσένα σου ήρθε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Alexia85 είπε:

Συμπάσχω μαζι σου... Ολες οι γνωστες και οι φιλες ειτε εχουν γεννησει ειτε ειναι εγκυες με τον ενα ή τον αλλο τροπο. Ακομα και στη δουλεια με ρωτανε οι αδιακριτοι...? Απελπιζομαι στεναχωριεμαι δυναμωνω και συνερχομαι. Καποια στιγμη θα ερθει και σε εμας??? 

Εμεις περιμενουμε μαζι...Κι εγω ποτε νιωθω αισιοδοξη ποτε απογοητευση και σκεφτομαι γιατι  αυτη η φορα να ειναι διαφορετικη απο τις αλλες(παντα αρνητικα βγαινουν τα τεστ ) σιγα μη  μου κανει τη χαρη χριστουγεννιατικα  και βγει θετικο?

Εγώ κορίτσι μου όταν κάποιοι γίνονται αδιάκριτοι τους λέω πως δεν θέλουμε παιδί και τους κόβω τον βήχα. Τι άλλο μπορούν να πουν μετά; Άσε που όλοι με έχουν ξεγράψει... θα λένε μέσα τους "σιγά μην κάνει αυτή παιδί"....

Μην στενοχωριέσαι, όλα θα γίνουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Πότε περιμένεις? Και τι έχεις από "συμπτώματα" ?? 

Κοπέλα μου δεν έχω κάνει τεστ σύμφωνα με τα υγρά μου σήμερα η αύριο 

Το πρωί πονούσα τη κοιλιά μου τώρα δεν με πονάει αλλά λίγο βάρος έχω το στήθος φουσκώνει και ξεφουσκώνει.να σου πω το μυστικό μου νομίζω πως πετύχαμε αλλά αν δεν περάσουν οι μέρες δεν ξέρω 

Πάντως υποτίθεται η τελευταία ημέρα που θεωρητικά θα μπορούσα να έχω ωορρηξία θα ήταν 18η άρα το αργότερο μέχρι 26 θα δούμε .δεν θέλω να ενθουσιάζομαι γιατί θα έρθει και θα απογοητευτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κοπέλα μου δεν έχω κάνει τεστ σύμφωνα με τα υγρά μου σήμερα η αύριο 

Το πρωί πονούσα τη κοιλιά μου τώρα δεν με πονάει αλλά λίγο βάρος έχω το στήθος φουσκώνει και ξεφουσκώνει.να σου πω το μυστικό μου νομίζω πως πετύχαμε αλλά αν δεν περάσουν οι μέρες δεν ξέρω 

Πάντως υποτίθεται η τελευταία ημέρα που θεωρητικά θα μπορούσα να έχω ωορρηξία θα ήταν 18η άρα το αργότερο μέχρι 26 θα δούμε .δεν θέλω να ενθουσιάζομαι γιατί θα έρθει και θα απογοητευτω

Εγώ πάλι σήμερα κανένας πονοσ στην κοιλιά... Μόνο όλα τα υπόλοιπα... Από θερμοκρασία πως πας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ πάλι σήμερα κανένας πονοσ στην κοιλιά... Μόνο όλα τα υπόλοιπα... Από θερμοκρασία πως πας?

Δε τη μετράω . πότε περιμένεις τελικά εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

Εγώ κορίτσι μου όταν κάποιοι γίνονται αδιάκριτοι τους λέω πως δεν θέλουμε παιδί και τους κόβω τον βήχα. Τι άλλο μπορούν να πουν μετά; Άσε που όλοι με έχουν ξεγράψει... θα λένε μέσα τους "σιγά μην κάνει αυτή παιδί"....

Μην στενοχωριέσαι, όλα θα γίνουν... 

Εμενα πλεον δε με ρωτανε ευθεως ποτε θα κανω παιδι. Εχουμε περασει σε αλλο λεβελ...της κακεντρεχειας και μου πετανε σποντες συνεχως για αυτο το θεμα. Ειμαι και εκπαιδευτικος... καταλαβαινεις... Απλως τους γραφω εκει που δεν πιανει μελανι και δεν τους απαντω καθολου. Δε θα δωσω αναφορα αν θελω ή δε θελω παιδι. Λογαριασμος δικος μου. Θα ερθει αργα ή γρηγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η egw είπε:

Δε τη μετράω . πότε περιμένεις τελικά εσύ;

Χριστούγεννα... Είμαι 11 μερες με υψηλή θερμοκρασία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Χριστούγεννα... Είμαι 11 μερες με υψηλή θερμοκρασία. 

Τελικά έβγαλες άκρη με τα τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια κι εγώ 26 περιμένω.. συμπτώματα δεν έχω... Έχω λίγη αγωνία είναι η αλήθεια... Θα δούμε! Καλή μας επιτυχία!!

Καλη επιτυχια!!! Ποσες ειμαστε για 25 με 26; @Starrr @Βικούλα88 @Mellenaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr  να σε ρωτήσω.. από τη μέρα που ξεκίνησα τις βιταμίνες pregnacare που σ' είπα.. παρατηρώ ότι τα ουρα μου είναι πολύ κίτρινο χρώμα.. μη σου πω κ φωσφορίζει..?? εσύ παρατήρησες κάτι τέτοιο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Starrr  να σε ρωτήσω.. από τη μέρα που ξεκίνησα τις βιταμίνες pregnacare που σ' είπα.. παρατηρώ ότι τα ουρα μου είναι πολύ κίτρινο χρώμα.. μη σου πω κ φωσφορίζει..?? εσύ παρατήρησες κάτι τέτοιο?? 

Ναι είναι από τις βιταμίνες..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι είναι από τις βιταμίνες..... 

Σ' ευχαριστώ. Εύχομαι γρήγορα να μας πεις ευχάριστα. Εγώ δε πολύ μπαίνω αυτές τις μέρες .. δουλεύω εορταστικό ωράριο αγοράς κ είμαι τις περισσότερες ώρες εκεί.. ξεχνιέμαι κιόλας να σας πω απ' όλο αυτό.. μπαίνω όμως βλέπω τα νέα σας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Καλη επιτυχια!!! Ποσες ειμαστε για 25 με 26; @Starrr @Βικούλα88 κι αλλη μια κοπελα νομιζω

Καλησπέρα κορίτσια κ εγω μαζί σας εκεί 25-26 Δεν εχω βέβαια κ πολλες ελπίδες ειχα πολύ δύσκολο μήνα! Μεσα απο την καρδιά μου εύχομαι να έχουμε ευχάριστα απο τις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου προσπαθώ να μην το σκέφτομαι... Κάθε φορά που έρχεται η περίοδος απογοητεύομαι είναι η αλήθεια....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Σ' ευχαριστώ. Εύχομαι γρήγορα να μας πεις ευχάριστα. Εγώ δε πολύ μπαίνω αυτές τις μέρες .. δουλεύω εορταστικό ωράριο αγοράς κ είμαι τις περισσότερες ώρες εκεί.. ξεχνιέμαι κιόλας να σας πω απ' όλο αυτό.. μπαίνω όμως βλέπω τα νέα σας.. 

Καλημέρα κ εγώ το χω ρίξει στη διπλωματική μου... Είδα στο όνειρο μου σήμερα πως μου ήρθε περίοδος....... Καλημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Alexia85 είπε:

Καλη επιτυχια!!! Ποσες ειμαστε για 25 με 26; @Starrr @Βικούλα88 @Mellenaki

Καλημέρα. Εμεις που περιμένουμε μαζί τι θερμοκρασίες έχετε? Μετράτε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Alexia85 είπε:

Καλη επιτυχια!!! Ποσες ειμαστε για 25 με 26; @Starrr @Βικούλα88 @Mellenaki

Ολες με θετικά αποτελέσματα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα. Εμεις που περιμένουμε μαζί τι θερμοκρασίες έχετε? Μετράτε? 

Καλημέραααα!! Εγώ δεν μετράω θερμοκρασίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα.ουτε εγώ μετράω θερμοκρασία.ευχομαι όλες αυτή την εβδομάδα να έχουμε θετικά αποτελέσματα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα. Εμεις που περιμένουμε μαζί τι θερμοκρασίες έχετε? Μετράτε? Κο

Κορίτσια είμαι κι εγώ που δεν μετράω θερμοκρασία λογικά χθες με σήμερα περίμενα δεν έχω σήμερα κανένα σύμπτωμα αλλά έχω ζαλάδα ξαφνικά πιστεύω μέχρι το βράδυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...