Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσκλητηρια απο το ιντερνετ


zetoyla

Recommended Posts

κοριτσια σκεφτομαι κ εγω τον Μαιο να βαφτισω την μπουρμπουλήθρα μου. Αρχικά βεβαια ψαχνω να βρω μια ωραια ημερομηνια γιατι την πρωτη που ηθελα δηλ 1Μαιου την εχουν πιασει. Ακομα ειμαι αναμεσα Μαιο-Ιούνιο αλλα 23 Ιουνίου χρονιζει και εχω να βαφτισω εκει ενα αγορακι. Θα γινω και νονα λοιπον. Θα ηθελα να μου πειτε αν μπορω να βρω καπου στο ιντερνετ να δω και να παραγγειλω αν ειναι προσκλητηρια. Να παρω και μια ιδεα απο τιμές. Επισης θα ηθελα αν ξερει καποια κοπελα να μου πει που μπορω να κοιταξω για βαπτιστικά στην Πάτρα. Να ρωτήσω και κατι αλλο? γιατι χρειαζεται κ δευτερη αλλαξιά με τα βαπτιστικά ρουχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν μου καλη σου μερα!Βρισκομαι κι εγω σ'αυτη τη διαδικασια να ορισω ημερομηνια βαφτισης.Εγω λεω τελη Μαιου,μεσα ιουνιου.Εμεις χρονιζουμε 8 Αυγουστου.Δευτερη αλλαξια δεν ειναι υποχρεωτικη,εξαρταται απο το νονο.Δεν υπαρχει συγκεκριμενος λογος που την παιρνει.Ετσι πιο πολυ ισως για να κανει επιδειξη.Τωρα για τ'αλλα δεν μπορω να σε βοηθησω.Θα ηθελα να θεσω κι εγω ενα ερωτημα.Ειστε υπερ η'κατα του προσκλητηριου με φωτογραφια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσει κ εσενα το κοριτσακι σου. Νομιζω οτι ειναι ωραια εποχή για βαφτισια τοτε. Εμενα μ αρεσει με την φωτογραφια απλα με στενοχωρει να ξερω οτι οι περισσοτεροι μετα θα πεταξουν στα σκουπιδια την φωτογραφια του παιδιου μου κ ετσι προσωπικά δεν θα το εκανα μονο γι αυτον τον λογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα αυτο καπως με προβληματιζει.Βεβαια στο 2ο γιο μου εκανα φωτογραφια και ηταν τελεια.Ξερεις σκεφτομαι τοσο ωραια κουκλια που εχουμε κριμα δεν ειναι να μην τα επιδειξουμε.Σκεφτομαι ετσι,σκεφτομαι αλλιως,γενικως εχω ψιλομπερδευτει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Και εμείς αποφασίσαμε να βαπτίσουμε τη μπουμπού στις 21 Ιουνίου, στο χωριό του άντρα μου στη Φωκίδα. Αφενός γιατί το καλοκαίρι στην Αθήνα δεν πολυλέει και αφετέρου γιατί το κόστος της βάπτισης στο χωρίο είναι σαφώς μικρότερο και κατα τη γνώμη μου ποιοτικότερο.

Τη Δευτέρα 19/1 πήγαμε οικογενειακώς στο ΜΕΚ Παιανίας που είχε έκθεση γάμου, βάπτισης, δεξίωσης και είδα πάρα πολύ ωραια πράγματα για όλα τα πορτοφόλια. Οι περισσότερες εταιρίες έχουν σελίδα στο ιντερνετ και οι περισσότερες αναφέρουν και τιμές. Κάρμεν αν μπεις σε μηχανή αναζήτησης τύπου google και πληκτρολογήσεις "μπομπονιέρες βάπτισης" θα σου βρει δεκάδες σαιτ με προσκλητήρια και μπομπονιέρες! Τώρα για το προσκλητήριο θα συμφωνήσω με την Κάρμεν, οι περισσότεροι τα πετάνε κρίμα δεν είναι να καταλήξουν οι φώτος των μικρών μας στα σκουπίδια;;

Το επόμενο μωράκι μας, πρώτα ο Θεός θα το βαπτίσουμε στο δικό μου χωριο που βρίσκεται στην Ηλεία, για να μην μείνει κανείς παραπονεμένος!! ;):cheer::lol:

Θα μίλαμε για να λέμε και τις ιδέες μας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ εχουμε και το ιδιο ριλαξάκι. Εμεις μενουμε στο νησι και ετσι ειμαστε υποχρεωμενοι να καλεσουμε αρκετο κόσμο. Δεν θελω να δώσω πολλα λεφτα για τα προσκλητήρια αφου ετσι κ αλλιώς θα πεταχτουν. Απ την αλλη ομως θελω να ειναι κατι όμορφο και να εχει σχεση με νεραιδουλες. Απλά επειδη δεν μου ειναι ευκολο να κάνω ταξιδια ελεγα να εβρισκα κάτι ετσι απ το ιντερνετ και για προσκλητηρια και για μπομπονιέρες κι ετσι να κάνω μονο ενα ταξίδι αργοτερα για τα ρουχα μας και για να ψωνίσω και για το αγοράκι που θα βαφτισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karmen mou otan les dyo allaksies ti ennoeis?????gia tin mpoumpou sou i gia to paidaki pou tha baftiseis...esi kai san nona mia tha pareis kali........kai gia tin mpoumpou sou tha parei mia i nona tis...apla esi tha tis foras ena omorfo forema gia na tin pas stin ekklisia....kai egw then thelw na dwsw polla lefta gia auto tha kanw prosklisi...:)26 apriliou exw egw baftisi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΜΕΝ ΜΟΥ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ.ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

σ ευχαριστώ παρα πολύ. Πραγματικά οταν θα ναι να ερθω Πατρα για να ξεκινήσω θα επικοινωνήσω μαζί σου. Σε ευχαριστω πραγματικά.

karmen mou otan les dyo allaksies ti ennoeis?????gia tin mpoumpou sou i gia to paidaki pou tha baftiseis...esi kai san nona mia tha pareis kali........kai gia tin mpoumpou sou tha parei mia i nona tis...apla esi tha tis foras ena omorfo forema gia na tin pas stin ekklisia....kai egw then thelw na dwsw polla lefta gia auto tha kanw prosklisi...26 apriliou exw egw baftisi...

απλα επειδη διαβασα καπου για δευτερη αλλαξια αναρωτήθηκα αν ειναι υποχρεωτικό. Με το καλό και τα δικά σας βαφτισια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω να βρω προσκλητηρια και μπομπονιερες που να εχουν σχεση με νεραιδουλες οπως η μικρή μου που να κοιταξωωωωωωω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν μου, με το καλό να τη βαφτίσετε τη νεραϊδούλα σας!!! Ρίξε μια ματιά σ' αυτό το θεματάκι.... αφορά προσκλητήρια και είναι θέμα που ξεκίνησε η φίη μας η Veni, καθώς ο αντρούλης της φτιάχνει υπέροχα προσκλητήρια... Στο δεύτερο link θα δεις ένα που μού άρεσε εμένα πολύ... Ο μόνος λόγος που δεν κατέληξα τελικά εκεί, είναι γιατί έφτιαξα τελικά δικά μου.. με επιλεγμένη από μένα φωτογραφία και ποιηματάκι...!

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&catid=20&id=15909

http://www.odigosgamou.gr/details-3704-blade.php

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katiakondaki έγραψε:

ΚΑΡΜΕΝ ΜΟΥ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ.ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.
εχω φωτογραφια του γιου μου που μοιαζει πολη με αυτο εδω το πανεμορφο πλασμα .καλα ειναι κουκλος
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστηχώς ειμαστε ακομα στις διαπραγματευσεις γιατι ο αντρας μου επιμενει κ ετσι εχουμε κολλησει κ ειμαστε ακομα στα ιδια. ΤΟυλαχιστον αν δεχοταν το διπλο ονομα κατι θα γινοταν γιατι θα την εβγαζα Γιωργια- Λυδια η κατι τετοιο και θα την φωναζα με το δευτερο. sandy μου σ ευχαριστω θα μπω τωρα να δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά αυτο μ αρεσε και μενα sandy απλα θα κοιταξω καποια στιγμη να ρωτησω τιμουλες γιατι δεν θελω να μου βγουν πολυ ακριβα μιας και θα ειναι και η δικη μας η βαφτιση αλλα και του μπεμπη που θα βαφτισουμε και θα μαζευτουν πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κοριτσια βρηκα ενα σαιτ για προσκλητηρια που εχει και οικονομικά ειναι το invitations webtype.gr που εχει προσκλητηρια και με looney tunes και με την tinkerbell που ψάχνω εγω. Ειναι οικονομικά. Μου μενουν βεβαια ολα τα υπολοιπα οπως να βρω κουτι με τα υπολοιπα και μπομπονιερες και τα λοιπα. Καλο κουραγιο ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια!

Και εμείς αποφασίσαμε να βαπτίσουμε τη μπουμπού στις 21 Ιουνίου, στο χωριό του άντρα μου στη Φωκίδα. Αφενός γιατί το καλοκαίρι στην Αθήνα δεν πολυλέει και αφετέρου γιατί το κόστος της βάπτισης στο χωρίο είναι σαφώς μικρότερο και κατα τη γνώμη μου ποιοτικότερο.

Τη Δευτέρα 19/1 πήγαμε οικογενειακώς στο ΜΕΚ Παιανίας που είχε έκθεση γάμου, βάπτισης, δεξίωσης και είδα πάρα πολύ ωραια πράγματα για όλα τα πορτοφόλια. Οι περισσότερες εταιρίες έχουν σελίδα στο ιντερνετ και οι περισσότερες αναφέρουν και τιμές. Κάρμεν αν μπεις σε μηχανή αναζήτησης τύπου google και πληκτρολογήσεις "μπομπονιέρες βάπτισης" θα σου βρει δεκάδες σαιτ με προσκλητήρια και μπομπονιέρες! Τώρα για το προσκλητήριο θα συμφωνήσω με την Κάρμεν, οι περισσότεροι τα πετάνε κρίμα δεν είναι να καταλήξουν οι φώτος των μικρών μας στα σκουπίδια;;

Το επόμενο μωράκι μας, πρώτα ο Θεός θα το βαπτίσουμε στο δικό μου χωριο που βρίσκεται στην Ηλεία, για να μην μείνει κανείς παραπονεμένος!! ;):cheer::lol:

Θα μίλαμε για να λέμε και τις ιδέες μας! :kiss:

ΣΙΣΣΙΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΗΛΕΙΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ...ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΑ...ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΒΑΦΤΗΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ..ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ....20 ΑΠΡΙΛΗ..ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρμενίτσα έγραψε:

με το καλό η βαφτιση και να τα εκατοστησετε κιολας
σε ευχαριστω πολυ καρμεν μου.....οταν παρω ολα τα πραγματα θα τα βγαλω φωτο να τα δειτε......
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ωραια θα ηταν να παιρνω ιδέες γιατι εγω θα πρεπει να κανω ταξιδι για να ψωνισω. Ευτυχως θ ανοιξει κ εδω ενα μαγαζι σε λιγες μερες και ελπιζω να βρω κ εκει κατι εστω και για την βαφτιση του μπεμπη που θα βαφτισω αλλα ακουσα οτι θα εχει κ για διακοσμηση μπαλονια με ηλιον και θα μου αρεσε να εβαζα κατι τετοιο εξω απο την εκκλησια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...