Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσιααα 46.21!! Να χαρω;;; Δε θα χαρω..... ο γυναικολογος μου ειπε τεταρτη ξανα παλι!

Είναι νωρίς ακόμα! είσαι πριν τη καθυστέρηση! Την Τετάρτη θα είναι κατά πολύ μεγαλύτερο το νούμερο! Τι υπέροχα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η levanda είπε:

@Starrr Μακάρι ρε συ! Φοβερό λοιπόν το κόλπο με τη θερμοκρασία! Θα το κάνω κ αύριο να ξέρω, μακάρι να μην αδιαθετησω ?

@ViKcy Το ξεκινάμε μαζί αν ειναι! Τι μέρα του κύκλου είσαι? 

Εγώ τώρα είμαι 17 μέρα του κύκλου μόλις πέρασαν οι γόνιμες περιμένω να αδιαθετησω γύρω στις 6 Δεκέμβριου!!!Αυτόν τον μήνα δεν είχαμε και πολλές επαφές  οπότε δεν έχω και πολλές ελπίδες!!Αλλά τον άλλον μήνα θα μπούμε δυναμικά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ τώρα είμαι 17 μέρα του κύκλου μόλις πέρασαν οι γόνιμες περιμένω να αδιαθετησω γύρω στις 6 Δεκέμβριου!!!Αυτόν τον μήνα δεν είχαμε και πολλές επαφές  οπότε δεν έχω και πολλές ελπίδες!!Αλλά τον άλλον μήνα θα μπούμε δυναμικά!!!!!

Καταλαβαίνω απόλυτα. Η μια κ μόνη επαφή στις γόνιμες για εμάς, ήταν 14η ημέρα και μετά 19η. Από την αρχή λέω δεν έχω πολλές πιθανότητες πάλι, αλλά να που με "τρώει" τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καταλαβαίνω απόλυτα. Η μια κ μόνη επαφή στις γόνιμες για εμάς, ήταν 14η ημέρα και μετά 19η. Από την αρχή λέω δεν έχω πολλές πιθανότητες πάλι, αλλά να που με "τρώει" τώρα...

Ξέρεις πότε έιχες ωορρηξία; Γιατί αν είχες 15 μέρα έχεις πολλές πιθανότητες!!!εγώ είχα επαφή 8 μέρα και 12 και θετικό τεστ είδα 14 οπότε αν έκανα την επόμενη μέρα έχω πολύ λίγες πιθανότητες!!Αλλά εντάξει δεν με πειράζει τι να κάνουμε είναι και δύσκολη η καθημερινότητα!!!Ότι γίνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!! 

@Κορτας Συγχαρητηρια... εγω πιστευω πως θα ειναι πολυ καλη χοριακη σου την τεταρτη....:) 

Εγω παλι δεν εκανα καθολου καλο υπνο σημερα... εβλεπα ολη την ωρα ονειρα και στρεσσαριστικα... 36,7 η θερμοκρασια... Αν και ο υπνος ηταννν.. χαλια μαυρα..

10η μερα σημερα μετα την ωορηξια...Η μεγαλυτερη ωχρινικη μου ηταν στα 2 χρονια ηταν 13 οποτε 3 μερουλες ακομα.. :) Καλη επιτυχια κοριτσιααα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ξέρεις πότε έιχες ωορρηξία; Γιατί αν είχες 15 μέρα έχεις πολλές πιθανότητες!!!εγώ είχα επαφή 8 μέρα και 12 και θετικό τεστ είδα 14 οπότε αν έκανα την επόμενη μέρα έχω πολύ λίγες πιθανότητες!!Αλλά εντάξει δεν με πειράζει τι να κάνουμε είναι και δύσκολη η καθημερινότητα!!!Ότι γίνει!!

Έτσι ακριβώς. δεν είμαστε κ στα μέλια πια. Λόγω καθημερινότητας ήρθαμε σε επαφή μια φορά στις γόνιμες. Είναι η πρώτη φορά που δεν τσέκαρα ωορρηξία με υπέρηχο. συνήθως κάνω 15η με 16η . 

Πόσες μέρες ήταν ο μικρότερος σου κύκλος αυτόν τον χρόνο και πόσες μέρες είναι συνήθως? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες μια προς μια.. ειλικρινα ευχομαι τα καλυτερα σε οολες! Δεν εχω λογια να σας ευχηθω.. ευχομαι να πανε ολα καλα γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα.. δεν θα σταματησω να ειμαι μελος σε αυτο το γκρουπακι ακομα και αν χρειαστει να αλλαξω.. σας ευχαριστω και παλι για τη στητιξη. Καλη επιτυχια σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσιααα 46.21!! Να χαρω;;; Δε θα χαρω..... ο γυναικολογος μου ειπε τεταρτη ξανα παλι!

Το έκανες νωρίς το τεστ οπότε μια χαρά μου φαίνεται χωρίς καν καθυστέρηση! Με το καλό κι η δεύτερη, τριψηφιαααααααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες μια προς μια.. ειλικρινα ευχομαι τα καλυτερα σε οολες! Δεν εχω λογια να σας ευχηθω.. ευχομαι να πανε ολα καλα γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα.. δεν θα σταματησω να ειμαι μελος σε αυτο το γκρουπακι ακομα και αν χρειαστει να αλλαξω.. σας ευχαριστω και παλι για τη στητιξη. Καλη επιτυχια σε ολες μας!

κοριτσακι μου συγχαρητηρια και απο μενα ευχομαι ολα να πανε καλα μπραβο μπραβο:):):)

εγω περιμενω περιοδο κυριακη με δευτερα σιγουρα δεν ειμαι εγκυος οποτε ας μου ερθει οσο πιο νωρις γιατι η κοιλια μου ζοριζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Έτσι ακριβώς. δεν είμαστε κ στα μέλια πια. Λόγω καθημερινότητας ήρθαμε σε επαφή μια φορά στις γόνιμες. Είναι η πρώτη φορά που δεν τσέκαρα ωορρηξία με υπέρηχο. συνήθως κάνω 15η με 16η . 

Πόσες μέρες ήταν ο μικρότερος σου κύκλος αυτόν τον χρόνο και πόσες μέρες είναι συνήθως? 

Έχω κύκλο 27 με 29  ημερών συνήθως όμως είναι 28 επειδή τους τελευταίους μήνες κάνω τεστ ωορρηξίας συνήθως κάνω 14 μέρα αλλα εχει τύχει να κάνω και 13 η 15 όπως έτυχε αυτόν τον μήνα!τον επόμενο λέω να πάω στον γιατρό να δει το ωάριο αν είναι καλό στον υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσακι μου συγχαρητηρια και απο μενα ευχομαι ολα να πανε καλα μπραβο μπραβο:):):)

εγω περιμενω περιοδο κυριακη με δευτερα σιγουρα δεν ειμαι εγκυος οποτε ας μου ερθει οσο πιο νωρις γιατι η κοιλια μου ζοριζεται

Ποτε δεν ξερεις...... παντως ενα εχω να πω το clearblue πρωιμης ανιχνευσης ειναι πολυ μπροστα απ ολα τα υπολοιπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Ποτε δεν ξερεις...... παντως ενα εχω να πω το clearblue πρωιμης ανιχνευσης ειναι πολυ μπροστα απ ολα τα υπολοιπα

Νομίζω ξέρω γιατί ήμασταν πολύ μακριά από τις επαφές οι γονιμες μια το ατύχημα που είχαμε μια που είχαμε το τραπέζι και μια το ταξίδι κάναμε επαφές στις 8 του μήνα και σπασμένο αβγό είδαμε στον υπέρηχο στις 13 αν και είχα υγρά διαφανή εκείνη τη μέρα που κάναμε γι'αυτό και υπολόγισα περίοδο στις 26

Εγώ στου γιου μου είχα κάνει το first step αλλά πέντε μέρες καθυστέρηση είχα όταν το έκανα και το έκανα απόγευμα και ήταν καταθετικό όμως και η χοριακη μου ήταν τότε τόσο ανεβασμένη που μου έλεγαν και για δίδυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Έχω κύκλο 27 με 29  ημερών συνήθως όμως είναι 28 επειδή τους τελευταίους μήνες κάνω τεστ ωορρηξίας συνήθως κάνω 14 μέρα αλλα εχει τύχει να κάνω και 13 η 15 όπως έτυχε αυτόν τον μήνα!τον επόμενο λέω να πάω στον γιατρό να δει το ωάριο αν είναι καλό στον υπέρηχο!

Εγώ νομίζω ότι καλά έκανες κ ήρθες σε επαφή 12η ημέρα . Καλυτερα με υπερηχο θα είσαι σίγουρη για ποιότητα ωαρίου αλλά κ γόνιμων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η levanda είπε:

Εγώ νομίζω ότι καλά έκανες κ ήρθες σε επαφή 12η ημέρα . Καλυτερα με υπερηχο θα είσαι σίγουρη για ποιότητα ωαρίου αλλά κ γόνιμων. 

Ναι έχω ξανακάνει αλλά δεν έγινε τίποτα το ωάριο μια χαρά αλλά τίποτα γ αυτό λέω να ξαναδώ!!!Ένας λόγο θα θα αρχίσω να μετράω και την θερμοκρασία είναι αυτό ότι φένεται αν έκανες σωστή ωορρηξία!αν έκανα 15 μέρα νομίζω είναι λίγο δύσκολο τρεις μέρες μετά να είναι καλό το σπέρμα Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις γίνονται και θαύματα!!!!????❤️❤️? Ας ελπίσουμε να είμαστε τυχερές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι έχω ξανακάνει αλλά δεν έγινε τίποτα το ωάριο μια χαρά αλλά τίποτα γ αυτό λέω να ξαναδώ!!!Ένας λόγο θα θα αρχίσω να μετράω και την θερμοκρασία είναι αυτό ότι φένεται αν έκανες σωστή ωορρηξία!αν έκανα 15 μέρα νομίζω είναι λίγο δύσκολο τρεις μέρες μετά να είναι καλό το σπέρμα Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις γίνονται και θαύματα!!!!????❤️❤️? Ας ελπίσουμε να είμαστε τυχερές!!!!

Εγώ βρε κορίτσια να σας πω πιστεύω ότι αποτυχημένες προσπάθειες μου έχουν να κάνουν και με τη ψυχολογία μου 

Όταν είχα το μικρό μου ένιωθα όμορφα και πήγαινα και γυμναστική ένιωθα με το σώμα μου πολύ καλά τώρα ότι και να κάνω με την εμφάνιση μου δεν νιώθω εντάξει και οκ είμαι αδύνατη αλλά δεν νιώθω σε φόρμα και δε ξέρω αν στο σπίτι η γυμναστική θα έχει το ίδιο αποτέλεσμα αλλά δεν βολεύει να πάω γυμναστήριο

Τεσπα ήθελα να πω ότι και η ψυχολογία παίζει τεράστιο ρόλο 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι έχω ξανακάνει αλλά δεν έγινε τίποτα το ωάριο μια χαρά αλλά τίποτα γ αυτό λέω να ξαναδώ!!!Ένας λόγο θα θα αρχίσω να μετράω και την θερμοκρασία είναι αυτό ότι φένεται αν έκανες σωστή ωορρηξία!αν έκανα 15 μέρα νομίζω είναι λίγο δύσκολο τρεις μέρες μετά να είναι καλό το σπέρμα Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις γίνονται και θαύματα!!!!????❤️❤️? Ας ελπίσουμε να είμαστε τυχερές!!!!

Δεν έχω αλλά like για σήμερα! ?

Είμαστε στα ίδια ακριβώς! Κ εμάς δεν έχει κάτσει προς το παρόν με παρακολούθηση αλλά δεν προσπαθούμε κ πάνω από μια στις γόνιμες τους τελευταίους μήνες, όλο κάτι γίνεται κ το χάνουμε! οπότε περιμένουμε κ βλέπουμε!

Πρέπει να σας πω πως μόλις πήγα φαρμακείο αλλά δεν πήρα τεστ εγκυμοσύνης. Αν είναι αγοράζω αύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η egw είπε:

Εγώ βρε κορίτσια να σας πω πιστεύω ότι αποτυχημένες προσπάθειες μου έχουν να κάνουν και με τη ψυχολογία μου 

Όταν είχα το μικρό μου ένιωθα όμορφα και πήγαινα και γυμναστική ένιωθα με το σώμα μου πολύ καλά τώρα ότι και να κάνω με την εμφάνιση μου δεν νιώθω εντάξει και οκ είμαι αδύνατη αλλά δεν νιώθω σε φόρμα και δε ξέρω αν στο σπίτι η γυμναστική θα έχει το ίδιο αποτέλεσμα αλλά δεν βολεύει να πάω γυμναστήριο

Τεσπα ήθελα να πω ότι και η ψυχολογία παίζει τεράστιο ρόλο 

 

Όντως η ψυχολογία παίζει σημαντικό ρόλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Ποτε δεν ξερεις...... παντως ενα εχω να πω το clearblue πρωιμης ανιχνευσης ειναι πολυ μπροστα απ ολα τα υπολοιπα

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια!!! Ολα να πάνε καλά και να έχεις μια υπερόχη εγκυμοσύνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσιααα 46.21!! Να χαρω;;; Δε θα χαρω..... ο γυναικολογος μου ειπε τεταρτη ξανα παλι!

Γεια σου κοριτσι! Λογικα αφου δεν εχεις ακομα καθυστέρηση μια χαρα ειναι. Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη με πολυ χαρα κ ολα θα πανε τελεια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Δεν έχω αλλά like για σήμερα! ?

Είμαστε στα ίδια ακριβώς! Κ εμάς δεν έχει κάτσει προς το παρόν με παρακολούθηση αλλά δεν προσπαθούμε κ πάνω από μια στις γόνιμες τους τελευταίους μήνες, όλο κάτι γίνεται κ το χάνουμε! οπότε περιμένουμε κ βλέπουμε!

Πρέπει να σας πω πως μόλις πήγα φαρμακείο αλλά δεν πήρα τεστ εγκυμοσύνης. Αν είναι αγοράζω αύριο. 

Καλά έκανες!!!Δες και αύριο και άμα είναι παίρνει!!Αχ μακάρι να είναι αυτός ο μήνας και να είσαι!!!Καμιά φορά δεν θέλει και πολλές επαφές μια είναι αρκετή είναι και πιο δυνατό το σπέρμα!!τώρα το διάβασα αυτό!!!Άρα έχει πολλές ελπίδες!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Εγώ βρε κορίτσια να σας πω πιστεύω ότι αποτυχημένες προσπάθειες μου έχουν να κάνουν και με τη ψυχολογία μου 

Όταν είχα το μικρό μου ένιωθα όμορφα και πήγαινα και γυμναστική ένιωθα με το σώμα μου πολύ καλά τώρα ότι και να κάνω με την εμφάνιση μου δεν νιώθω εντάξει και οκ είμαι αδύνατη αλλά δεν νιώθω σε φόρμα και δε ξέρω αν στο σπίτι η γυμναστική θα έχει το ίδιο αποτέλεσμα αλλά δεν βολεύει να πάω γυμναστήριο

Τεσπα ήθελα να πω ότι και η ψυχολογία παίζει τεράστιο ρόλο 

 

Εννοείς όταν δεν είχες τον μικρό; Η ψυχολογία είναι το παν!!!Γ αυτό και εγώ δεν θέλω να ζοριζομαστε με τις επαφές!!!Για γυμναστική τσεκαρε στο ίντερνετ έχει σάιτ που σου  κάνουν πρόγραμμα ειδικά για σένα και τις ανάγκες σου και σου στέλνουν βίντεο κάθε εβδομάδα είναι και πολύ οικονομικά σε σχέση με έξω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλά έκανες!!!Δες και αύριο και άμα είναι παίρνει!!Αχ μακάρι να είναι αυτός ο μήνας και να είσαι!!!Καμιά φορά δεν θέλει και πολλές επαφές μια είναι αρκετή είναι και πιο δυνατό το σπέρμα!!τώρα το διάβασα αυτό!!!Άρα έχει πολλές ελπίδες!!!????

κι εμένα αυτό μου είπε ο γυναικολόγος πριν λίγο. δύο τρεις στοχευμενες επαφές αρκούν γιατί αποδυναμώνεται διαφορετικά το σπέρμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εννοείς όταν δεν είχες τον μικρό; Η ψυχολογία είναι το παν!!!Γ αυτό και εγώ δεν θέλω να ζοριζομαστε με τις επαφές!!!Για γυμναστική τσεκαρε στο ίντερνετ έχει σάιτ που σου  κάνουν πρόγραμμα ειδικά για σένα και τις ανάγκες σου και σου στέλνουν βίντεο κάθε εβδομάδα είναι και πολύ οικονομικά σε σχέση με έξω!!! 

Ναι πριν μείνω έγκυος το μικρό εννοώ

Γυμναστική μου έχει πει και η γυμνάστρια που πήγαινα τι μπορώ να κάνω στο σπίτι πήγαινα δέκα χρόνο κοντά της οπότε οκ πια είχαμε πολύ οικειότητα

Κορίτσια όμως και η πολλή αποχή λένε ότι μπορεί ο άντρας να εκσπερματώσει νεκρά σπερματοζωάρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Ναι πριν μείνω έγκυος το μικρό εννοώ

Γυμναστική μου έχει πει και η γυμνάστρια που πήγαινα τι μπορώ να κάνω στο σπίτι πήγαινα δέκα χρόνο κοντά της οπότε οκ πια είχαμε πολύ οικειότητα

Κορίτσια όμως και η πολλή αποχή λένε ότι μπορεί ο άντρας να εκσπερματώσει νεκρά σπερματοζωάρια 

Ναι καλέ ξεκινά μόνη σου!μια χαρά μπορείς εφόσον έκανε και πολύ καιρό πριν ξέρεις!! Σίγουρα δεν μιλάμε για μεγάλη αποχή,Εννοώ 2 μέρες άντε τρεις Σκέψου ότι ένας άντρας όταν πάει να κάνει σπερμοδιαγραμα του λένε να έχει αποχή 2 3 μέρες για να βγει σωστό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Αχ ευχαριστω πουτη βλεπετε κι εσεις!!! Ευχαριστω απ ταβαθη της καρδιας μου. Αλλα ως απαισιοδοξος ανθρωπος που ειμαι... φοβαμαι να χαρω... δεν εχω χαρει ακομα

@Κορτας κοριτσάκι μου με το καλό!!!!! Το clear blue δεν κάνει ποτέ λάθος. Κ εγώ στην 1η μου εγκυμοσύνη αυτό είχα αγοράσει. Με το καλό!!! Πες μας σε παρακαλώ πήρες τεστ ωορηξιας;;; επαφές μέρα παρά μέρα η κάθε μέρα;;;; πόσο καιρός προσπαθείς;;; τι τέλεια!!! Ο Νοέμβρης κλείνει με εγκυμοσύνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...