Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ έμαθα σήμερα ότι μια συνεδελφος μου είναι έγκυος. Αύριο κανονικά περίμενε περίοδο αλλά έκανε τυχαία κάτι εξετάσεις την Δευτέρα για άλλο θέμα υγείας κ έκανε χοριακη κ βγήκε θετική. Είναι το 2ο τους μετά από 1 χρόνο προσπάθειας.... Να τα βλέπουμε κι αυτά να περνούσε παραπάνω κουράγιο...... ??????????

Ναιιιι με το καλό μπράβο... Άντε για όλες θα έρθει το μπέμπακι γρήγορα θα το δείτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Προς το παρον μου εχουν τελειωσει τα τεστ εγκυμοσυνης... νομιζω θα το παλεψω με τεστ που ηδη παρηγγειλα μεχρι την κυριακη και αν συνεχιζω να βλεπω θετικα τεστ τη δευτερα θα παω για χοριακη.. φοβαμαι πολυ μην απογοητευτω.. αρχιζω να νομιζω οτι δεν ειδα καλα στα τεστ... μηπως τα ματια μου βλεπουν γραμμουλες;;;;;;;;

Ανέβασε φωτοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Χαχαα εντάξει ο κόσμος είναι μια σταλιά...Ναιιιι .. 

Λακτακιβμε ξέρεις πολύ καλά..  έρχομαι και ψωνίζω στο μαγαζι που δουλεύεις..  Εσύ με εξυπηρετείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λακτακιβμε ξέρεις πολύ καλά..  έρχομαι και ψωνίζω στο μαγαζι που δουλεύεις..  Εσύ με εξυπηρετείς

Εντάξει έχω πάθει σοκ τώρα . Χαχα δέ σε θυμάμαι φατσικα να σ' πω την αλήθεια... Ε ξανά έλα να τα πούμε κάλεεεεε χαχαα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Προς το παρον μου εχουν τελειωσει τα τεστ εγκυμοσυνης... νομιζω θα το παλεψω με τεστ που ηδη παρηγγειλα μεχρι την κυριακη και αν συνεχιζω να βλεπω θετικα τεστ τη δευτερα θα παω για χοριακη.. φοβαμαι πολυ μην απογοητευτω.. αρχιζω να νομιζω οτι δεν ειδα καλα στα τεστ... μηπως τα ματια μου βλεπουν γραμμουλες;;;;;;;;

Ναι ναι ανεβασε φωτο.. !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εντάξει έχω πάθει σοκ τώρα . Χαχα δέ σε θυμάμαι φατσικα να σ' πω την αλήθεια... Ε ξανά έλα να τα πούμε κάλεεεεε χαχαα..

 

20181028_124038.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

 

20181028_124038.jpg

Ναιιιι ομορφηηη... Ωραία.. άντε να μας ξανά έρθεις να τα πούμε κ από κοντά διακριτικά διακριτικά γιατί θα χαρούν πολύ άμα ακούσουν για μπεμπέ στο μαγαζί...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια οσες έχετε ανεβάσει φωτο ειστε κούκλες..!! Χαιρομαι που βλεπώ κ φατσούλες εκτος απο την επικοινωνια που έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Κορίτσια οσες έχετε ανεβάσει φωτο ειστε κούκλες..!! Χαιρομαι που βλεπώ κ φατσούλες εκτος απο την επικοινωνια που έχουμε!

Εγώ λέω να ανταλλάξουμε και  Fb;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mellenaki είπε:

Ναι ναι ανεβασε φωτο.. !

Το βραδυ που θα παω σπιτι θα σας στειλω.. αλλα θα εχουν αλλοιωθει... το βραδινο πχ σημερα το πρωι φαινοταν πιο εντονο απ’οτι χθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Ειναι πολυυυυυυυυυυ αχνο! Γι αυτο τρομαζω...... εσυ τεστ οχι;;;;

Θετικό τεστάκι διαβάζω? ???τέλεια! !!!αντε να γίνει και πολύ πολύ εντονο! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Ειναι πολυυυυυυυυυυ αχνο! Γι αυτο τρομαζω...... εσυ τεστ οχι;;;;

Συγχαρητήριαααααααααα κορίτσι μου!!!! Σου εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά κ σε 9 μήνες να κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για ολες τις ευχες και τα συγχαρητηρια.. παραμενω ομως να εχω αμφιβολιες ακομα... δεν ειμαι σιγουρη καθολου. Το βραδυ θα κανω κι αλλο τεστ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια ευχαριστω για ολες τις ευχες και τα συγχαρητηρια.. παραμενω ομως να εχω αμφιβολιες ακομα... δεν ειμαι σιγουρη καθολου. Το βραδυ θα κανω κι αλλο τεστ....

Εγώ θα σου πρότεινα να το κανείς με τα πρωινά ουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cleo91 είπε:

Καλημερα κοριτσιααα!!! 


[img=https://www.gyn.gr//images/graphs/RGxvYXZLWno3b2VRTFVMbXhmbWpTQT09.png]Λιγο που εμεινε αυτος ο μηνας ας φερει τιποτα καλο :)Πως το βλεπετε κοριτσια μου ? 
 @Κορτας και εγω θα πηγαινα αν εβλεπα θετικουλι... Ισως εκανα ενα επαναληπτικο τεστ μετα απο δυο μερουλες και μετα γρηγορα για χοριακη... @Brisa  Εχθες τελικα δεν αντεξα ηπια μια σοκολατα... ειπα να κανω μια αμαρτια... σημερα ομως κυρια...χαχαχα 9 μερα μετα την ωορηξια.. 3 μερες ακομα.. δεν εχω μεγαλη ωχρινικη φαση

Κ εγώ την έκαναν την αμαρτία μου!! Είμαι πολύ επιρρεπείς στα γλυκά δυστυχώς !!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι !!! Εγώ έχω 8-9 μέρες ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια ευχαριστω για ολες τις ευχες και τα συγχαρητηρια.. παραμενω ομως να εχω αμφιβολιες ακομα... δεν ειμαι σιγουρη καθολου. Το βραδυ θα κανω κι αλλο τεστ....

Περιμένουμε το βράδυ φώτο! !!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Εχω τρομοκρατηθει... ευχαριστω οοολες για τις γρηγορες απαντησεις!

Γιατί τρομοκρατείσαι; Κάνε μια χοριακή... Συγχαρητήρια κι από μένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...