Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις On 29/10/2018 at 8:22 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Βγαίνει σε λίγες μέρες ο Οκτώβρης... έρχεται ο Νοέμβρης. Για όσες δεν τα καταφέρατε, εύχομαι ο Νοέμβρης να είναι ο τυχερός σας μήνας. Πιστεύω πως είμαι γουρλού και εύχομαι να σας φέρω τύχη.

Κοριτσακι εγω ειμαι!!Το εμαθα πριν μια εβδομαδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Επιτυχία σε όσες ξεκινούν τώρα τις προσπάθειες κ καλά αποτελέσματα σε όσες βρίσκονται στην αναμονη όπως κ εγώ.... Περιμενω να δω... Αλλιώς ξεκινάω μαζί σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας θα ξανά μπω και εγώ στην παρέα πάλι. 

Ας σας πω τα τελευταία νέα μου! Λοιπόν εγώ είχα κάποια καφε υγρά όταν είχα κάνει  το τεστ το Σάββατο και νόμιζα ότι ήταν από την εμφύτευση τα οποία συνεχίστηκαν σε ποιο λιγο βαθμό ε και την τρίτη άρχισα να έχω λίγο πονακια και κατά της 4 άρχισα να έχω αιμορραγία! Για να μην σας τα πολύλόγο βιομηχανική αποβολή! Στεναχωριθηκα λίγο αλλά τώρα είμαι μια χαρά! Είδα την θετική πλευρά σε όλο αυτό ότι τουλάχιστον έγινε φυσική σύλληψη! Και πήρα ενα μάθημα δεν θα ξανά βιαστώ με τεστ από νωρίτερα και κατευθείαν χωρική γιατί σε  προϊδεάζει αν πάει καλά και δεν σε τρώει το άγχος! Αυτά από μένα κορίτσια καλές επιτυχίες να έχουμε το επόμενο μήνα????

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου, μια αγκαλιά νοητή και σε σένα! ❤

Το θετικό είναι ότι πιάσατε το σπορακι φυσιολογικά όπως πολύ σωστά είπες! 

Πάμε δυναμικά για Δεκέμβριο! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

βρε κοριτσια όλες στην αναμονη εισαστε τι γινεται δεν περιμενει καμια τελος του μηνα 29 -30 οπως εγω ..?? :-??

Εσύ θα κλείσεις ευχάριστα τον μήνα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια ήρθε χθες μια κοπέλα πελάτισσα κ μου είπε ότι θα υιοθετήσει παιδάκι.. έχει κάνει 18 εξωσωματικες κ πράγματικα την θαύμασα τόσο που το προσπαθεί κ είναι με το χαμόγελο.. με συγκίνησε.. 

Κάτι μου λέει πως όταν θα προχωρήσει στην υιοθεσία θα μείνει και έγκυος φυσιολογικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/11/2018 at 11:20 ΠΜ, ο/η Starrr είπε:

Εγώ λέω ότι είναι θετικό. Θα έκανα αύριο μια χοριακη.... 

Και εμενα ετσι ηταν!!και τελικα ειμαι αγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κάτι μου λέει πως όταν θα προχωρήσει στην υιοθεσία θα μείνει και έγκυος φυσιολογικά!!!

Αυτό της είπα κ εγώ απλά Μ είπε ότι έχει διαλυθεί η σάλπιγγα .. δε κατάλαβα ακριβώς να σ' πω την αλήθεια..αλλά το πιστεύω είναι 40 ετών άνετα μπορεί χωρίς άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Εσύ θα κλείσεις ευχάριστα τον μήνα! ?

Λες...? για να δουμε ! ήθελα καποια να ειμαστε κοντα να λεμε τον πονο μας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

βρε κοριτσια όλες στην αναμονη εισαστε τι γινεται δεν περιμενει καμια τελος του μηνα 29 -30 οπως εγω ..?? :-??

Έχουμε να περιμένουμε!Εύχομαι να κλείσει ς ευχάριστα το μηνα!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα ένα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό. Να δω τώρα πότε θα ρθει η περίοδος να τελειώνουμε κ με αυτή.... 36η ημέρα σήμερα..... Αν το πηγαίνω έτσι... Με τέτοιο κύκλο τα επόμενα νέα τα βλέπω να σας τα λέω χριστουγεννιατικα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω32 αλλά δεν κάνω κουραστηκα να βλέπω αρνητικά ας ερθει οποτε θέλει .. πφφ

Κι εγω έκανα απλά γιατί κάθε φορά που βλέπω το αρνητικό μετά από 2 ώρες μου έρχεται περίοδος... ????  Κ εννοείται τον άλλον μήνα έχω απαγορεύσει ταξίδια στον άντρα μου.... Με τέτοιους κύκλους κάθε φορά την ημέρα της ωορρηξιας δεν είναι εδώ..... ???? Η δνε ξέρω κ εγώ θα του δώσω τόσες βιταμίνες που να κρατιούνται ζωντανά τα σπερματοζωαρια... Δεν ξέρω τι άλλο να πω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Έχουμε να περιμένουμε!Εύχομαι να κλείσει ς ευχάριστα το μηνα!???

Σευχαριστω κορίτσι μου , ευχομαι για ολες μας ο Δεκεμβρης να ειναι τυχερος κ χαρούμενος !! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κι εγω έκανα απλά γιατί κάθε φορά που βλέπω το αρνητικό μετά από 2 ώρες μου έρχεται περίοδος... ????  Κ εννοείται τον άλλον μήνα έχω απαγορεύσει ταξίδια στον άντρα μου.... Με τέτοιους κύκλους κάθε φορά την ημέρα της ωορρηξιας δεν είναι εδώ..... ???? Η δνε ξέρω κ εγώ θα του δώσω τόσες βιταμίνες που να κρατιούνται ζωντανά τα σπερματοζωαρια... Δεν ξέρω τι άλλο να πω.... 

Tωρα δηλαδή με τις επαφές που έκανες δεν έπιασες την ωορρηξία??νομίζω θα ξανά επιστρέψεις στα τεστακια τουλάχιστον να βλέπεις τις γόνιμες αφού δεν έχεις σταθερό κυκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω32 αλλά δεν κάνω κουραστηκα να βλέπω αρνητικά ας ερθει οποτε θέλει .. πφφ

Δε πειράζει κορίτσι να μη κάνεις .το ότι έχεις έστω καθυστέρηση σήμερα είναι καλό.. άσε να περάσουν οι μέρες κ αν δεν έρθει κανείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει ... εστω μια άχνη γραμμουλες θα είχε δεν μπορει κ ας το εκανα απόγευμα ε τι στο καλό 29η μέρα το κανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει ... εστω μια άχνη γραμμουλες θα είχε δεν μπορει κ ας το εκανα απόγευμα ε τι στο καλό 29η μέρα το κανα

έχουμε διαβάσει πολλά ακόμα κ με μέρες καθυστέρησης αρνητικο οπότε μην απογοητεύσαι... εγώ είμαι 25η.. περιμένω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Tωρα δηλαδή με τις επαφές που έκανες δεν έπιασες την ωορρηξία??νομίζω θα ξανά επιστρέψεις στα τεστακια τουλάχιστον να βλέπεις τις γόνιμες αφού δεν έχεις σταθερό κυκλο

Ούτε με τα τεστακια έπεσα... Δυστυχώς γιατί φάνηκε ότι έγινε 3 μέρες μετά κ εγώ δνε είχα επαφή... Την ημέρα της ωορρηξιας 4 κύκλους τώρα δεν την έχω πετύχει..... Αλλά ήλπιζα στο ότι ζει λίγο το σπέρμα αλλά μάλλον δεν ζει. Τι να πω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ούτε με τα τεστακια έπεσα... Δυστυχώς γιατί φάνηκε ότι έγινε 3 μέρες μετά κ εγώ δνε είχα επαφή... Την ημέρα της ωορρηξιας 4 κύκλους τώρα δεν την έχω πετύχει..... Αλλά ήλπιζα στο ότι ζει λίγο το σπέρμα αλλά μάλλον δεν ζει. Τι να πω.. 

Καλέ εννοείται ότι ζεί!!!! σκέψου και την ημέρα να πετύχεις έχεις 25% πιθανότητες!!! Αφού έχεις μέρα παρά μέρα επαφές είσαι μια χαρα!! Δεν προσπαθείτε και παρά πολύ καιρό.Απλα μου κάνει εντύπωση πως είσαι τόσο σίγουρη αφού έκανες τέστ και βγήκε θετικό ότι έκανες ωορρηξία τρεις μέρες μετά; Ρωτάω γιατί  η ορμόνη ανεβαίνει πριν γίνει η ωορρηξία και γίνεται μέσα σε 36 ώρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλέ εννοείται ότι ζεί!!!! σκέψου και την ημέρα να πετύχεις έχεις 25% πιθανότητες!!! Αφού έχεις μέρα παρά μέρα επαφές είσαι μια χαρα!! Δεν προσπαθείτε και παρά πολύ καιρό.Απλα μου κάνει εντύπωση πως είσαι τόσο σίγουρη αφού έκανες τέστ και βγήκε θετικό ότι έκανες ωορρηξία τρεις μέρες μετά; Ρωτάω γιατί  η ορμόνη ανεβαίνει πριν γίνει η ωορρηξία και γίνεται μέσα σε 36 ώρες

Γιατί σύμφωνα τον κύκλο μου. Είδα ότι δεν ήταν σωστή η μέρα...... Κ ήταν 3 μέρες μετά. Παρατήρησα κ ότι εμένα κάτι έκανε μετά η ορμόνη. Σαν να κατέβαινε σωστά... Γι αυτό κ εμετα ξεκίνησα ινοφερτ... Για σωστότερο κύκλο. Κ τώρα έχω συνεχίσει με pregnacare... Για να ενισχύσω λίγο το ωάριο μου... Κ πήρα κ την προσφορά με τις βιταμίνες του άντρα κ παίρνει κ ο άντρας μου... Πάντως μπορώ να πω μετά από αυτούς τους 4 κύκλους. Ίσως αυτός ήταν ο πιο σωστός... Οι άλλοι ήταν πολλοί αστατοι. Κ από τεστ κ από θερμοκρασίες χάλια.... Οπότε αισιόδοξη πως οι πολυβιταμινες μου κάνουν καλό. Κ όλο αυτό μπορεί να βγει σ Ε καλό... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλέ εννοείται ότι ζεί!!!! σκέψου και την ημέρα να πετύχεις έχεις 25% πιθανότητες!!! Αφού έχεις μέρα παρά μέρα επαφές είσαι μια χαρα!! Δεν προσπαθείτε και παρά πολύ καιρό.Απλα μου κάνει εντύπωση πως είσαι τόσο σίγουρη αφού έκανες τέστ και βγήκε θετικό ότι έκανες ωορρηξία τρεις μέρες μετά; Ρωτάω γιατί  η ορμόνη ανεβαίνει πριν γίνει η ωορρηξία και γίνεται μέσα σε 36 ώρες

Όσο για το μέρα παρά μέρα το είχαμε... Αλλά η ωορρηξια γινόταν όταν ο άντρας μου έλειπε σε ταξίδια γι αυτούς τους 2 μήνες......... Οπότε δεν τηριυνταν σε αυτό το διάστημα το μέρα παρά μέρα..... Μετα ήταν 25η ημέρα δεν προσπαθουσαμε μέρα παρά μέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όσο για το μέρα παρά μέρα το είχαμε... Αλλά η ωορρηξια γινόταν όταν ο άντρας μου έλειπε σε ταξίδια γι αυτούς τους 2 μήνες......... Οπότε δεν τηριυνταν σε αυτό το διάστημα το μέρα παρά μέρα..... Μετα ήταν 25η ημέρα δεν προσπαθουσαμε μέρα παρά μέρα... 

Κατάλαβα!Πάντως με τις βιταμίνες πιστεύω θα στρώσει το λέω επειδή και εγώ τις παίρνω!επειδή και εγώ έκανα οπότε να ναι ωορρηξία στον έναν κύκλο 12 μέρα και στον επόμενο 17 μέρα.Μετα από τρεις μήνες έγινε ρολόι!!κάνω ωορρηξία 14 μέρα κάθε μήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Κατάλαβα!Πάντως με τις βιταμίνες πιστεύω θα στρώσει το λέω επειδή και εγώ τις παίρνω!επειδή και εγώ έκανα οπότε να ναι ωορρηξία στον έναν κύκλο 12 μέρα και στον επόμενο 17 μέρα.Μετα από τρεις μήνες έγινε ρολόι!!κάνω ωορρηξία 14 μέρα κάθε μήνα!!

Αλήθεια??? Τις pregnacare η τα ινοφερτ έπαιρνες.???. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αλήθεια??? Τις pregnacare η τα ινοφερτ έπαιρνες.???. 

Τις pregnacare παίρνω!!!ακριβώς μετά από τρεις μήνες είδα την διαφορά!!!τις συνεχίζω ακόμα!!!!μιλάμε ρολόι ο κύκλος!!! Βέβαια έγκυος δεν έμεινα ακόμα!!!αλλά τουλάχιστον έχω σταθερό κύκλο και ξέρω πως να κινηθώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...