Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι νομίζω εμείς μείναμε.... Εγώ είμαι 35η ημέρα του κύκλου μου.... ? Δεν νιώθω κάτι όπως είπα... Πόνος άφαντος... 

Τον προηγούμενο μήνα ποια μέρα σου ήρθε? Είχες περάσει τις 35?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Η Κατερίνα άφαντη??κάνα νέο?

Νομίζω Δευτέρα είπε ότι πέφτει η θερμοκρασία της κ μετά χάθηκε.... Δνε έχει ξανά στείλει νομίζω.... Θα σας ανεβάσω το θερμοδιάγραμμα μου. Να μου πείτε τι γνωρίζετε τη γνώμη σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Τον προηγούμενο μήνα ποια μέρα σου ήρθε? Είχες περάσει τις 35?

Γενικά έχω ακανόνιστο κύκλο.... 28-30-38 και τώρα υπολογίζω 35...τον προηγούμενο μήνα είχα 25η μέρα ωορρηξια.. Τώρα 21η-22η...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Παρήγγειλα τεστ και περιμένω να έρθει... 

Ακόμη δεν σου ήρθε περίοδος? Η θερμοκρασία σου που έλεγες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ακόμη δεν σου ήρθε περίοδος? Η θερμοκρασία σου που έλεγες? 

Κατέβηκε για μια μέρα 36,3 αλλά τώρα συνεχίζει 36,5 με 36,6....Βέβαια εκείνη την ημέρα δεν είχα κοιμηθεί κιόλας.... Εντάξει δεν πιστεύω να είμαι όμως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να μην απογοητεύσαι.. γιατί να δείξει θετικό 3 μέρες νωρίτερα?? ...κ απόγευμα κιόλας .

Ούτε καν άχνη γραμμή όμως... Θα μου περασει.. ειμαι δυνατη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες.εγω θα έλεγα να μην κάνετε τεστ πριν την καθυστέρηση.εγω έκανα το clear blue δυο μέρες πριν την καθυστέρηση και μου βγήκε αρνητικό,και μια μέρα μετά την καθυστέρηση έκανα ένα άλλο τεστακι και μου έβγαλε άχνη γραμμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Κατέβηκε για μια μέρα 36,3 αλλά τώρα συνεχίζει 36,5 με 36,6....Βέβαια εκείνη την ημέρα δεν είχα κοιμηθεί κιόλας.... Εντάξει δεν πιστεύω να είμαι όμως.. 

Πότε δεν ξέρεις. Γιατί τόση καθυστέρηση από ορμονική διαταραχή???? Πότε θα σου έρθουν τα τεστακια??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ούτε καν άχνη γραμμή όμως... Θα μου περασει.. ειμαι δυνατη

Φυσιολογικό να δείξει αρνητικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Κατέβηκε για μια μέρα 36,3 αλλά τώρα συνεχίζει 36,5 με 36,6....Βέβαια εκείνη την ημέρα δεν είχα κοιμηθεί κιόλας.... Εντάξει δεν πιστεύω να είμαι όμως.. 

Α είδες κ το δικό μου θερμοδιάγραμμα πιο πάνω αντί να κατεβαίνει κ μένα ανεβαίνει. Τώρα τι να πω. Αν και αύριο δεν πέσει θα αρχίσω να μπαίνω σε σκέψεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια ειμαι κ εγω που περιμενω απλα δεν μπαινω καθε μερα ειμαι 28η μερα με λιγα πονακια θερμοκρασια 37 κ περιμενω να δω. Νομιζω ειναι κ η Thalaki πρεπει να ειμαστε ιδια μερα αν δεν κανω λαθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Γεια σας κοριτσια ειμαι κ εγω που περιμενω απλα δεν μπαινω καθε μερα ειμαι 28η μερα με λιγα πονακια θερμοκρασια 37 κ περιμενω να δω. Νομιζω ειναι κ η Thalaki πρεπει να ειμαστε ιδια μερα αν δεν κανω λαθος?

Και πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου?!! Τελικά είμαστε μπόλικες κοπέλες που περιμένουμε αυτή την εβδομάδα... Αντε να χουμε Χαρούμενα νέα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου?!! Τελικά είμαστε μπόλικες κοπέλες που περιμένουμε αυτή την εβδομάδα... Αντε να χουμε Χαρούμενα νέα!!!! 

Ναι!!!!! Εύχομαι σε ολες μας καλα νεα. Δεν ειναι σταθερος ο κυκλος μου αλλα περνω 3 μηνες glucophage κ εχει στρώσει των πρωτο ηρθε 25η μερα το δευτερο 30η οποτε υποθετω οτι καπου εδω περιμενω αλλα θα κανω τεστ αυριο μεθαυριο δεν αντεχω!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου κορίτσι.. προχωρά δυναμικά για το νέο κύκλο θα σου έρθει χριστουγεννιάτικο... Ποιες απομεινάμε?? @star@levanda ??κ εγώ?? @stavri καi @Hope!!!μου σε ποια μέρα είσαι κ έκανες τεστακι? Μέχρι να τη δεις μην απογοητεύσαι...

Eκανα χτες 27η μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Ναι!!!!! Εύχομαι σε ολες μας καλα νεα. Δεν ειναι σταθερος ο κυκλος μου αλλα περνω 3 μηνες glucophage κ εχει στρώσει των πρωτο ηρθε 25η μερα το δευτερο 30η οποτε υποθετω οτι καπου εδω περιμενω αλλα θα κανω τεστ αυριο μεθαυριο δεν αντεχω!!!! ????

Κάνε Κυριακή με πρωινα ουρά... Κ εγώ μια από τα ίδια αλλά παίρνω πολυβιταμινες... Τα γλουκοφαζ τα έχω δοκιμάσει αλλά δεν μου προσφέρουν κάτι μετά την καμπύλη σακχάρου που έκανα.... Οποτ εκ τα σταμάτησα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κάνε Κυριακή με πρωινα ουρά... Κ εγώ μια από τα ίδια αλλά παίρνω πολυβιταμινες... Τα γλουκοφαζ τα έχω δοκιμάσει αλλά δεν μου προσφέρουν κάτι μετά την καμπύλη σακχάρου που έκανα.... Οποτ εκ τα σταμάτησα... 

Οταν κανω θα σου πω δεν νομιζω να αντεξω μεχρι την κυριακη παντος.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι όπως καθόμαστε στον καναπέ ακούω τον σύζυγό να λέει.. γιατί δε κάνεις ένα τεστ??? Χαχαχαα καλά λέω βρε εγώ γιατί στα έδωσα να τα κρύψεις ?? Καλά εννοείται ότι δε συνεχίστηκε η συζήτηση γιατί έχω 6 μερουλες μπροστά Μ κ δεν υπάρχει περίπτωση να δείξει.. δε Μ έχει πιάσει κιόλας ακόμα να θέλω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Έτσι όπως καθόμαστε στον καναπέ ακούω τον σύζυγό να λέει.. γιατί δε κάνεις ένα τεστ??? Χαχαχαα καλά λέω βρε εγώ γιατί στα έδωσα να τα κρύψεις ?? Καλά εννοείται ότι δε συνεχίστηκε η συζήτηση γιατί έχω 6 μερουλες μπροστά Μ κ δεν υπάρχει περίπτωση να δείξει.. δε Μ έχει πιάσει κιόλας ακόμα να θέλω ..

Φαντάζεστε να με κυνηγάει εκεινος στο τέλος να κάνω??χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Φαντάζεστε να με κυνηγάει εκεινος στο τέλος να κάνω??χαχα

??Καλό.. Αλλά κράτα επίπεδο για να του σπάσεις τα νεύρα... ???Πα τως είσαι πολύ νωρίς ακόμη. Μην κάνεις κάποιο άδικα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

??Καλό.. Αλλά κράτα επίπεδο για να του σπάσεις τα νεύρα... ???Πα τως είσαι πολύ νωρίς ακόμη. Μην κάνεις κάποιο άδικα... 

Όχι όχι δεν κάνω.. δε θέλω ακόμα γιατί πράγματι θα είναι άδικα.. είναι νωρίς.. θα με πιάσει από το Σαββατοκύριακο κ μετα λογικά χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όχι όχι δεν κάνω.. δε θέλω ακόμα γιατί πράγματι θα είναι άδικα.. είναι νωρίς.. θα με πιάσει από το Σαββατοκύριακο κ μετα λογικά χαχα

Εγώ έκανα άλλο 1 τώρα home test και το κοίταγα για 5 λεπτά.... Τίποτα. 28η μέρα. 3 μέρες νωρίτερα δλδ. Άρα αποκλείεται να είμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ έκανα άλλο 1 τώρα home test και το κοίταγα για 5 λεπτά.... Τίποτα. 28η μέρα. 3 μέρες νωρίτερα δλδ. Άρα αποκλείεται να είμαι. 

Γιατί άμα κάνεις 3 μέρες νωρίτερα μπορεί να δείξει ? Εεεε μη με ξεσηκώνεται τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Γιατί άμα κάνεις 3 μέρες νωρίτερα μπορεί να δείξει ? Εεεε μη με ξεσηκώνεται τώρα...

????Γελάω μόνη μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...