Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ.... Και εγώ το ελπίζω.. Αν και είμαι μικρή ακόμα έχω πολύ άγχος... Και δεν ξέρω αν θα αντέξω να μην πάει καλά και αυτή τη φορά... Αν και δεν προσπαθούμε και πολύ καιρό... Επίσης με βοηθάει πολύ το site μα ξεχνιέμαι... 

Όντως το σαιτ εδώ είναι μια παρέα! Που αλλου να λες συνέχεια για την αγωνία της μητροτητας? ??εδώ σε καταλαβαίνουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Παίρνω inofert τα φακελάκια....ακομη δεν ξέρω σίγουρα αν είμαι έγκυος.... Ξέρει καμία αν πρέπει να τα σταματήσω η όχι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Ειμαι στην 8η μερα με κυκλο 28-30 ημερων

ποτε πιστευετε να ξεκινησω επαφες; Χαζη ερωτηση αλλα ειμαι πρωταρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Παίρνω inofert τα φακελάκια....ακομη δεν ξέρω σίγουρα αν είμαι έγκυος.... Ξέρει καμία αν πρέπει να τα σταματήσω η όχι? 

Καλό κάνουν. Δεν θα χεις θέμα.... Είναι ο πρώτος μήνας που τα παίρνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερα κοριτσια! Ειμαι στην 8η μερα με κυκλο 28-30 ημερων

ποτε πιστευετε να ξεκινησω επαφες; Χαζη ερωτηση αλλα ειμαι πρωταρα..

Ξεκινά από 10η μέχρι 18η.... Αλλά οπότε θέλετε. Εμεις γενικά από όταν καθαρίζω εγώ μέχρι οπότε θέλουμε.... Απλά στις γόνιμες μέρα παρά μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Δε ξέρω και δεν το πολύ πιστεύω. Γιατί τον προηγούμενο μήνα πήγα Τρίτη 17η μέρα είχε προηγηθεί επαφή το προηγούμενο βράδυ κ μου λέει με σιγουριά να προσπαθησω 20 με 21η ε κ εγώ από 16η μέρα ξανάπροσπαθησα 20η μέρα κ η ωορηξια έγινε 18 με 19η μέρα γιατί η περίοδος ήρθε 33η μέρα. Μα πως έπεσε έξω;;; 

Πραγματι παραξενο...Μηπως να ρωτουσες και σε καποιο αλλο γιατρο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερα κοριτσια! Ειμαι στην 8η μερα με κυκλο 28-30 ημερων

ποτε πιστευετε να ξεκινησω επαφες; Χαζη ερωτηση αλλα ειμαι πρωταρα..

Καλημερα!Λογικα η ωορρηξια σου ειναι την 14η -16η μερα.Οσες περισσοτερες επαφες εχεις βεβαια τοσο το καλυτερο...Καποιες φορες γινεται νωριτερα και αλλες αργοτερα.Εχεις σταθερο κυκλο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι. Μολις έβαλα θερμομετρο και έχω 37,1 .είναι καλή θερμοκρασία αυτή? Συνήθως έχω 36.6.

Εγω καπου διαβασα οτι οταν ανεβαινει η θερμοκρασια εχει περασει η ωορρηξια.. τι να πω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Λογικα η ωορρηξια σου ειναι την 14η -16η μερα.Οσες περισσοτερες επαφες εχεις βεβαια τοσο το καλυτερο...Καποιες φορες γινεται νωριτερα και αλλες αργοτερα.Εχεις σταθερο κυκλο;;

Ναι αταθερος 28-30 ημερες. Δεν με ξεχναει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κορτας είπε:

Ναι αταθερος 28-30 ημερες. Δεν με ξεχναει

Και κατι αλλο.. εννοουμε καθε μερα επαφες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Ναι αταθερος 28-30 ημερες. Δεν με ξεχναει

Ωραια!Μετρας 14 μερες απο την περιοδο.Ξεκινα ομως και νωριτερα!Απο 10-12η!Καλη επιτυχια!!!!Και μερα παρα μερα καλα ειναι.Αν μπορεις και καθε μερα ακομα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι. Μολις έβαλα θερμομετρο και έχω 37,1 .είναι καλή θερμοκρασία αυτή? Συνήθως έχω 36.6.

Ναι πολύ καλή..... Σε τι ημέρα είσαι????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι πολύ καλή..... Σε τι ημέρα είσαι????? 

Περιμένω περιοδο στις 8 με 10 Νοεμβρίου. 26 μέρα περίπου με κύκλο 30 ημερών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Περιμένω περιοδο στις 8 με 10 Νοεμβρίου. 26 μέρα περίπου με κύκλο 30 ημερών. 

Ου τέλεια είσαι... Υπέροχα. Μακάρι να είχα κ εγώ τέτοιες θερμοκρασίες..... Θα ήμουν πολύ χαρούμενη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ου τέλεια είσαι... Υπέροχα. Μακάρι να είχα κ εγώ τέτοιες θερμοκρασίες..... Θα ήμουν πολύ χαρούμενη.... 

Αλήθεια καλά είναι? ???για να δούμε! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αλήθεια καλά είναι? ???για να δούμε! !!!

Ναι βρε.... ? Αν δεις να συνεχίζετε έτσι... Παίρνεις σωστά την θερμοκρασία σου?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι βρε.... ? Αν δεις να συνεχίζετε έτσι... Παίρνεις σωστά την θερμοκρασία σου?? 

Βρε κοριτσια δεν έχω καταλάβει τι παίζει με τη θερμοκρασία. ..δε την έχω μετρήσει ποτέ γτ τη μετραμε???πότε πρέπει να είναι ανεβασμενη??και γιατι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Βρε κοριτσια δεν έχω καταλάβει τι παίζει με τη θερμοκρασία. ..δε την έχω μετρήσει ποτέ γτ τη μετραμε???πότε πρέπει να είναι ανεβασμενη??και γιατι??

ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ!Γραψτε λεπτομερειες να μαθω κι εγω που δεν ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι βρε.... ? Αν δεις να συνεχίζετε έτσι... Παίρνεις σωστά την θερμοκρασία σου?? 

Δεν ξέρω αν τη παίρνω σωστά! !???έτσι τυχαία λέω δεν βάζω ένα θερμόμετρο? ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Βρε κοριτσια δεν έχω καταλάβει τι παίζει με τη θερμοκρασία. ..δε την έχω μετρήσει ποτέ γτ τη μετραμε???πότε πρέπει να είναι ανεβασμενη??και γιατι??

Για να δεις αν γίνεται σωστά η ωορρηξία. Όταν έχεις την χαμηλότερη θερμοκρασία έχεις ωορρηξια. Κ μετά αυξάνεται μέχρι κ μια μέρα πριν την περίοδο που πέφτει κ καταλαβαίνω έτσι πως έρχεται περίοδο... Από το στόμα κάθε πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι από την 1η ημέρα της περιόδου σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Δεν ξέρω αν τη παίρνω σωστά! !???έτσι τυχαία λέω δεν βάζω ένα θερμόμετρο? ??????

Δεν είχες ξεκινήσει θερμοκρασία από την 1η ημέρα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Για να δεις αν γίνεται σωστά η ωορρηξία. Όταν έχεις την χαμηλότερη θερμοκρασία έχεις ωορρηξια. Κ μετά αυξάνεται μέχρι κ μια μέρα πριν την περίοδο που πέφτει κ καταλαβαίνω έτσι πως έρχεται περίοδο... Από το στόμα κάθε πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι από την 1η ημέρα της περιόδου σου. 

Αααα μάλιστα...κατάλαβα! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Για να δεις αν γίνεται σωστά η ωορρηξία. Όταν έχεις την χαμηλότερη θερμοκρασία έχεις ωορρηξια. Κ μετά αυξάνεται μέχρι κ μια μέρα πριν την περίοδο που πέφτει κ καταλαβαίνω έτσι πως έρχεται περίοδο... Από το στόμα κάθε πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι από την 1η ημέρα της περιόδου σου. 

Κι εγω που ειμαι στην 3η μερα;;Πειραζει να την παρω απο αυριο;;;Φανταζομαι κρατας ημερολογιο ε;;Με ηλεκτρονικο θερμομετρο;;Δεν τα ηξερα αυτα...Νομιζα οτι στην ωορρηξια σου ανεβαινει η θερμοκρασια.Οποτε οταν ειναι στην χαμηλοτερη της τιμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...