Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θηλασμός και περίοδος


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα !!!Τι γίνεται με τον θηλασμό κ τη περίοδο????Άκουσα ότι όσο θηλάζεις αποκλειστικά αργή πολύ να σου έρθει η περίοδος.... ισχύει????έχω ένα αγοράκι 3 μισή μηνών κ το θηλάζω αποκλειστικά αλλά περίοδο δεν έχω ακόμα....ενώ μου είχε φύγει η κοιλίτσα τώρα βλέπω να έχω πρηστεί...θέλω τις γνώμες σάς κ τις εμπειρίες σας!Σας ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!  Εξαρτάται, στην κάθε γυναίκα είναι διαφορετικό. Σε ενα μεγαλο ποσοστό έρχεται μετα το 6 μηνο. Σε μένα ήρθε στους 7 μήνες, τα συμπτώματα δεν διέφεραν από τα κλασικά που είχα και πριν την εγκυμοσύνη , η διαφορα ήταν πως ξεκίνησαν 3 περίπου εβδομάδες πριν την έναρξη της περιόδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eirinikaly είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !!!Τι γίνεται με τον θηλασμό κ τη περίοδο????Άκουσα ότι όσο θηλάζεις αποκλειστικά αργή πολύ να σου έρθει η περίοδος.... ισχύει????έχω ένα αγοράκι 3 μισή μηνών κ το θηλάζω αποκλειστικά αλλά περίοδο δεν έχω ακόμα....ενώ μου είχε φύγει η κοιλίτσα τώρα βλέπω να έχω πρηστεί...θέλω τις γνώμες σάς κ τις εμπειρίες σας!Σας ευχαριστώ

Να σου ζήσει τ μωράκι σου

.. Είναι ανάλογα τον οργανισμό....  

Εγώ με αποκλειστικό αδιάθετησα 10 μέρες μετά τα λχεια... και μετά κάθε μηνα... Μέχρι 17 μηνών π.εγινε ο μικρός και ξανά έμεινα έγκυος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Να σου ζήσει τ μωράκι σου

.. Είναι ανάλογα τον οργανισμό....  

Εγώ με αποκλειστικό αδιάθετησα 10 μέρες μετά τα λχεια... και μετά κάθε μηνα... Μέχρι 17 μηνών π.εγινε ο μικρός και ξανά έμεινα έγκυος...

Καλημέρα!Να σου ζήσουν κ σένα τα παιδάκια σού! Ευχαριστώ ...θα περιμένω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eirinikaly είπε:

Καλημέρα!Να σου ζήσουν κ σένα τα παιδάκια σού! Ευχαριστώ ...θα περιμένω !!!

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά δε γέννησα ακόμα τ 2ο ?

Τον περιμένω σε λίγο...

Όταν σ ήρθε περίοδος απλά μειώνεται λίγο η παραγωγή εκείνες τις μέρες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...