Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!!!


fhatzi

Recommended Posts

  • 2 months later...

κοριτσια ο δικος μας παιδιατρος εχει ιατρειο στο κεντρο, αλλα κανει επισκεψεις και στο σπιτι. αυτο βολευει οταν ειναι πολυ μικρο το μωρο, (εγω τον φωναξα πρωτη φορα οταν βγηκαμε απο την κλινικη.) Τον ιδιο γιατρο ειχα και εγω μετα τα 10 μου και ειναι καταπληκτικος! Το καλο ειναι οτι μπορεις να τον ενοχλησεις οτι ωρα θες και σηκωνει το τηλεφωνο παντα. (Ετυχε να τον παρω και να ειναι σε συνεδριο στην Ιταλια, και παρολα αυτα μου απαντησε και με καθυσηχασε με τις αποριες μου).

επισης το καλο ειναι οτι ειναι και στο Ικα (παλι κεντρου) και μας γραφει τα εμβολια. Λεγετε Μπατιανης Δημητρης. αν καποια θελει ας μου στειλει μυνημα για τηλεφωνα και διευθυνσεις.

Το παν στον παιδιατρο ειναι να τον βρισκεις οταν τον χρειαζεσε. ακομα και αν αυτο ειναι για "ψυλλου πηδημα" για εσενα ειναι η υγεια του παιδιου σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο την παιδιατρο μου.

κανει επισκεψεις κατ'οικον, δεν εχει δικο της ιατρειο δουλευει στο παπαγεωργιου στο νεογνολογικο στα προωρα.

ειναι πολυ καλη κοπελα και οποτε την πηρα τηλ. μου απαντησε και δεν με εκανε να νιωσω ασχημα (ναι ναι το εχω παθει αυτο με το μωρο νεογεννητο απο τον παιδιατρο του γενεσις!)

εαν θελεις πες μου να σου στειλω π.χ.

εαν εχεις ικα βεβαια βολευει ο παιδιατρος που σου λεει η λενατα γιατι ειναι ακριβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...