Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αχνό τεστ εγκυμοσύνης


KAROTAKI.92

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

 

Εδώ και λίγες μέρες κάνω τα τεστ εγκυμοσύνης της home test και μου βγάζουν άχνη τη δεύτερη γραμμή ή λίγο έντονη στην αρχή της και μετά σβήνει προς τα κατω. Επειδή έχω πολυκυστικες δεν μπορώ να καταλάβω και πολύ τι μου γίνεται. Ο κύκλος τελείως άστατος (35 -50 ημερες) οπότε θα έλεγα ότι έχω καθυστέρηση αλλά και ότι ίσως μου έρθουν σε μια βδομάδα. Τελευταία περίοδος είχα 31/07 αν πάω για χοριακη λέτε να δείξει σε περίπτωση εγκυμοσύνης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η KAROTAKI.92 είπε:

Καλησπέρα σας,

 

Εδώ και λίγες μέρες κάνω τα τεστ εγκυμοσύνης της home test και μου βγάζουν άχνη τη δεύτερη γραμμή ή λίγο έντονη στην αρχή της και μετά σβήνει προς τα κατω. Επειδή έχω πολυκυστικες δεν μπορώ να καταλάβω και πολύ τι μου γίνεται. Ο κύκλος τελείως άστατος (35 -50 ημερες) οπότε θα έλεγα ότι έχω καθυστέρηση αλλά και ότι ίσως μου έρθουν σε μια βδομάδα. Τελευταία περίοδος είχα 31/07 αν πάω για χοριακη λέτε να δείξει σε περίπτωση εγκυμοσύνης?

οπωσδήποτε!!!Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2018 at 4:26 ΜΜ, ο/η KAROTAKI.92 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ! Μακάρι! ❤❤❤

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Kαλημέρα!! Έχεις κάτι νεότερο!! Ελπίζω τα νέα σου να είναι τέλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Kαλημέρα!! Έχεις κάτι νεότερο!! Ελπίζω τα νέα σου να είναι τέλεια!!

Δεν έχω πάει ακόμη. Μένω σε χωριό και δεν είναι εύκολο να πάω σε μικροβιολογικο. Δεν οδηγώ κιόλας οπότε πιο δύσκολα. Μολις έχω νεότερα θα σας ενημερώσω.

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...