Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλησπέρα και απο μένα!


katiap

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Χαιρομαι πολύ που απο σήμερα ειμαι και εγώ στην παρέα σας!

Είμαι 39 ετών και εχω ενα αγοράκι 22 μηνών.

Ειμαι διαθέσιμη σε οτι χρειαστεί οποιαδήποτε και θα ήθελα και εγω να ''δανειστώ'' καποιες απο τις εμπειρίες σας και να ακούσω΄τις συμβουλές σας.

Καλή αρχή λοιπον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΙΑ!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ!ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΑΝΕΙΣΩ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ!ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτια καλωσόρισες στην παρέα μας και να σου ζήσει το αγοράκι σου...Ελπίζουμε να μας δώσεις τα φώτα σου ως έμπειρη πλέον μανούλα!:P :P :P

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα που κι εγώ είμαι νέα στην παρέα αλλά μου αρέσει πολύ που οι εμπειρίες και οι συμβουλές μοιράζοναι.Να σου ζήσει το μωράκι σου και να είναι γερό και ευτυχισμένο. Εύχομαι να μοιραστούμε πολλά χρήσιμα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλωσηρθες katiap!!!

Σιγουρα να χαιρεσαι γιατι η παρεα ειναι καταπλικτικη και παντα κοντα σου να σε βοηθησει σε οτιδηποτε χρειαστεις!!!Και φυσικα κι εσυ να συμβουλεψεις καθε εμπειρια ειναι σημαντικη εδω μεσα,οι συζητησεις ειναι σαν ειναι σαν ενα παζλ που συμπληρωνεται!!!!

Να σου ζησει το παιδακι σου!!Να ναι παντα γερο!!!Και να εχεις παντα μια ευτυχισμενη οικογενεια!

Ειμαι η Κωνσταντινα 26 και περιμενω κι εγω να ζησω την ευλογια του να μενεις εγκυος και να αποκτας μωρακι.....

Καλη αρχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...