Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ μετρήθηκα τώρα. Έχω βέβαια πόνους στην μέση κ στην κοιλιά που μάλλον περίοδο σημαίνουν. Έχω 36,4...

Μπορεί να μην είναι περίοδος! Κανε λίγο υπομονή! είναι κ βροχερή νύχτα.. Που να πας βόλτα να ξεχαστείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ψυχραιμία!!!και σιγά σιγά όλα θα γίνουν!!!!κάτσε να σου έρθει πρώτα κανονικά!!!νομίζω γύρω στο χρόνο προσπαθείς δεν σημαίνει ότι έχεις και προβλήμα!!και θα δω στην ίδια κατασταση είμαι!!!χωρίς κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα!!!! πιστεύω ότι στο τέλος θα τα καταφέρουμε!!????

Μακάρι!!! Δεν ξέρεις πόσο πολύ το θέλουμε!!! Την Δευτέρα θα πάμε για ορμομολογικες και σαλπιγγογραφια εγώ κ ο άντρας μου σπερμοδιαγραμμα!!! Θα δούμε!!! Έχω κλάψει τόσο πολύ αυτό τον χρόνο!!! Δεν μπορώ να χαρώ τον γάμο μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η levanda είπε:

@sofiefin1982 Μην αγχώνεσαι! Έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις πριν μερικούς μήνες,  ώσπου κάναμε εξετάσεις κ βγήκαν καλές. 

Εγω φοβάμαι ότι δεν θα τα καταφέρουμε!!! ☹️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εγω φοβάμαι ότι δεν θα τα καταφέρουμε!!! ☹️?

Μην σκέφτεσαι αρνητικά, είναι μόλις ένας χρόνος! 

Εμείς προσπαθούμε κλεισμένα 3 χρόνια πλέον και με τις εξετάσεις διαπιστώσαμε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. 

Έπειτα από συζήτηση με τον άντρα μου, συμφωνήσαμε πως κ εξωσωματική να χρειαστεί, θα την κάνουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εγω φοβάμαι ότι δεν θα τα καταφέρουμε!!! ☹️?

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!και εγώ πολλές φορές νιώθω έτσι!!!!ότι και να γίνει με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα τα καταφέρεις και θα γίνεις μανούλα!!!! Αυτο να σκέφτεσαι!!!!ότι και να κάνεις όμως πρέπει η ψυχολογία να είναι ανεβασμένη και όλα θα γίνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εγω φοβάμαι ότι δεν θα τα καταφέρουμε!!! ☹️?

Φυσικά και θα τα καταφέρετε! !!θα έρθει το μωράκι! Αποβαλετε το άγχος και θα έρθει!  Το ξέρω ότι δεν είναι εύκολο αλλά το άγχος λένε δε βοηθάει καθόλου. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Μέτρησα σήμερα το πρωί θερμοκρασία κ είχα 36,4.τωρα βέβαια νιώθω πιο ζέστη.αλλά στη διάρκεια της μέρας πάντα μου αυξάνεται.... 28η ημέρα αισίως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Βροχερή καλημέραααα κορίτσια μου .. μπράβο star μου συνέχισε ..κ από αύριο όλα θετικά να μας λες... 

Ελπίζω έτσι να συνεχιστεί χθες λίγο φοβήθηκα γιατί με έπιασε πολύς πόνος και λέω ωχ θα μου έρθει.... Επίσης όταν πίνω φυσικό χυμό η καφέ μου βγαίνει μια πικρίλα ξινιλακαυι σαν παλινδορμηση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ελπίζω έτσι να συνεχιστεί χθες λίγο φοβήθηκα γιατί με έπιασε πολύς πόνος και λέω ωχ θα μου έρθει.... Επίσης όταν πίνω φυσικό χυμό η καφέ μου βγαίνει μια πικρίλα ξινιλακαυι σαν παλινδορμηση... 

Καλημέρα!!! Μην αγχώνεσαι!!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Υπομονη μια μέρα ακόμη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ελπίζω έτσι να συνεχιστεί χθες λίγο φοβήθηκα γιατί με έπιασε πολύς πόνος και λέω ωχ θα μου έρθει.... Επίσης όταν πίνω φυσικό χυμό η καφέ μου βγαίνει μια πικρίλα ξινιλακαυι σαν παλινδορμηση... 

να τα να τα τα συμπτώματα... ετοιμάσου να γίνεις χοντρούλα. χιχιχ.. στο εύχομαι. αμα κάνεις τεστάκι ενημέρωσε μας.. μην τα έχεις 3-3 κ καθονται χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα!!! Μην αγχώνεσαι!!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Υπομονη μια μέρα ακόμη!!! 

Καλημέρα σου. Εσένα σου ήρθε τελικά κανονικά????. Λέω αύριο πρωί να κάνω ένα τεστακι και θα σας πω... Έχω 3 οπότε λέω να εκμεταλλευτώ το ένα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

να τα να τα τα συμπτώματα... ετοιμάσου να γίνεις χοντρούλα. χιχιχ.. στο εύχομαι. αμα κάνεις τεστάκι ενημέρωσε μας.. μην τα έχεις 3-3 κ καθονται χαχα

Είμαι διημερακι οπότε δνε τα πήρα φυσικά μαζί μου επίτηδες. Πήρα μόνο το θερμόμετρο... Αλλά λέω να κάνω ένα αύριο πρωί αφού έχω πολλά... Αλλά είμαι πολύ χαλαρή αυτό τον μήνα. Άμα πάλι δνε προκύψει ήδη έχουμε σκεφτεί να πάρει κ ο άντρας μου πολυβιταμινες, να γίνουν πιο γρήγορα τα σπερματοζωαρια για τον στόχο τους. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μακάρι!!! Δεν ξέρεις πόσο πολύ το θέλουμε!!! Την Δευτέρα θα πάμε για ορμομολογικες και σαλπιγγογραφια εγώ κ ο άντρας μου σπερμοδιαγραμμα!!! Θα δούμε!!! Έχω κλάψει τόσο πολύ αυτό τον χρόνο!!! Δεν μπορώ να χαρώ τον γάμο μου!!! 

Φαντάζομαι κοριτσάκι μου μιας και είμαι και εγώ στην ίδια φάση!!!Εμείς ξεκινήσαμε προσπαθειες τον Ιούνιο του 17 εχει περάσει ένας χρόνος και ακόμα δεν έχει έρθει το παν είναι η ψυχολογία!! Εγώ τώρα δεν το βάζω κάτω !κάθε μήνας είναι διαφορετικός  και πάντα υπάρχει πιθανότητα ακόμα και προβληματισμό να υπάρχει!!Εμείς αποφασίσαμε μέχρι τον Ιανουάριο να το παλέψουμε μόνοι μας και μετά θα δούμε τη βοήθεια  μπορούμε να πάρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα.. Ξανά μέτρησα θερμοκρασία 36,8. Αντε να ρθει η αυριανή ημέρα... ?

Θα κάνεις αύριο τεστακι; Με το καλό εύχομαι!!!!από θερμοκρασία πάντως καλά πάμε!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Θα κάνεις αύριο τεστακι; Με το καλό εύχομαι!!!!από θερμοκρασία πάντως καλά πάμε!!!???

Δεν ξερω τώρα σκεφτόμουν μήπως το καθυστερήσω λιγάκι. Επειδή γενικά κάνω καθυστερήσεις πάντα.. Λέω να το αφήσω μέχρι την 30η ημέρα... Αλλά φοβάμαι πως θα μου έρθει περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr Όπως νιώθεις εσύ!!!Εγώ είμαι υπέρ να έχουμε πρώτα καλή καθυστερήση και μετά τεστακι!!! Μπορείς να κάνεις υπομονή 2 3 μέρες και μετά!!Και άμα έρθει δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

@Starrr Όπως νιώθεις εσύ!!!Εγώ είμαι υπέρ να έχουμε πρώτα καλή καθυστερήση και μετά τεστακι!!! Μπορείς να κάνεις υπομονή 2 3 μέρες και μετά!!Και άμα έρθει δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο!!!!

Ναι και γω λέω ας έρθει η τρίτη και βλέπω... Ούτως ή αλλιώς το κοιτάω από τις θερμοκρασίες.. Σκέφτομαι ώρες ώρες ότι έχω θέμα με το στομάχι μου... Έφαγα πριν λίγο μπιφτέκια με πατάτες, το αγαπημένο μου φαγητό, και στο τέλος ένιωθα ότι ήθελα να το κάνω εμετό δεν ξέρω πρώτη φορά το έπαθα κι αυτό. Αφού λέω αν μου έρθει περίοδος να πάω σε γαστρεντερολογο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Φαντάζομαι κοριτσάκι μου μιας και είμαι και εγώ στην ίδια φάση!!!Εμείς ξεκινήσαμε προσπαθειες τον Ιούνιο του 17 εχει περάσει ένας χρόνος και ακόμα δεν έχει έρθει το παν είναι η ψυχολογία!! Εγώ τώρα δεν το βάζω κάτω !κάθε μήνας είναι διαφορετικός  και πάντα υπάρχει πιθανότητα ακόμα και προβληματισμό να υπάρχει!!Εμείς αποφασίσαμε μέχρι τον Ιανουάριο να το παλέψουμε μόνοι μας και μετά θα δούμε τη βοήθεια  μπορούμε να πάρουμε!!!

Έχεις δίκιο αλλά με πιάνει απογοήτευση κάθε μήνα όταν αδιαθετω!!! Εμείς θα κάνουμε εξετάσεις να δούμε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κ μετά θα δούμε!!! Είμαι 35 χρόνων κ αγχώνομαι λίγο με την ηλικία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Έχεις δίκιο αλλά με πιάνει απογοήτευση κάθε μήνα όταν αδιαθετω!!! Εμείς θα κάνουμε εξετάσεις να δούμε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κ μετά θα δούμε!!! Είμαι 35 χρόνων κ αγχώνομαι λίγο με την ηλικία!!! 

Καλά θα κάνετε!!!και εγώ τώρα θα κλείσω τα 34!!!!Και εμείς μετά τον Ιανουάριο θα δούμε τι θα κάνουμε!!! σίγουρα υπάρχουν λύσεις!!!όλα όμως θέλουν καλή ψυχολογία!!!εγώ τον προηγούμενο χειμώνα είχα περάσει στα πατώματα!! Κάθε μήνα τα ίδια!!! Αλλά πλέον είπα όχι ότι είναι να γίνει θα γίνει!!και μέχρι τον Ιανουάριο θα ελπίζω ότι θα μου έρθει ένα μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Καλά θα κάνετε!!!και εγώ τώρα θα κλείσω τα 34!!!!Και εμείς μετά τον Ιανουάριο θα δούμε τι θα κάνουμε!!! σίγουρα υπάρχουν λύσεις!!!όλα όμως θέλουν καλή ψυχολογία!!!εγώ τον προηγούμενο χειμώνα είχα περάσει στα πατώματα!! Κάθε μήνα τα ίδια!!! Αλλά πλέον είπα όχι ότι είναι να γίνει θα γίνει!!και μέχρι τον Ιανουάριο θα ελπίζω ότι θα μου έρθει ένα μωράκι!!!

Κι εμείς από τον Αύγουστο του 17 προσπαθούμε!!! Δεν έχω μείνει ποτέ έγκυος μέχρι τώρα και αυτό μας προβληματίζει!!! Κι εγώ παίρνω δύναμη εδώ μέσα!!! Ας πάμε για τυχερό Οκτώβρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα και παραγωγικό να χουμε... Η θερμοκρασία μου 36,2. Όπως καθε πρωινό τις τελευταίες ημέρες.οποτε μάλλον ακομη ελπίζω. Τεστακι δεν έκανα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα και παραγωγικό να χουμε... Η θερμοκρασία μου 36,2. Όπως καθε πρωινό τις τελευταίες ημέρες.οποτε μάλλον ακομη ελπίζω. Τεστακι δεν έκανα.... 

Καλό μήνα!!!! Δε θα έκανες σήμερα;; Τι μέρα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...