Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου, το εύχομαι και για εσένα. Αν θυμάμαι καλά είχες και εσυ δύο βιοχημικές εγκυμοσύνες...έτσι δεν είναι? Για εμένα ήταν πολύ δύσκολο γιατί που λέει ο λόγος φτάσαμε στη πηγή σχεδόν και δεν ήπιαμε νερό. Πόσο καιρό έχει  που προσπαθείτε πάλι? Εμείς από τον Ιούνιο ξανά γιατί μετά έκανα διάλειμμα δεν ήμουν καλά ψυχολογικά αλλά ούτε σωματικά. 

Ναι έχω δύο παιδάκια και μετά δύο βιοχημικες. Η δεύτερη βιοχημικη μου ήταν πριν ένα χρόνο ακριβώς. ...αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν προσπαθούμε συστηματικα.δεν είναι και εύκολο με δύο παιδιά στο σπίτι! Κι όμως κορίτσια η αγωνία είναι πάντα μεγάλη. Σαν να είναι η πρώτη φορά πάντα. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια είμαι 28η μέρα κ από αύριο μετράω καθυστέρηση!!! Πονάω στην κοιλιά σήμερα κ το στήθος ακόμη πρησμενο!!! Φοβάμαι τόσο πολύ μην αδιαθετησω!!! Αχ να περάσει η νύχτα κ η αυριανή μέρα!!! ?☹️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Αχ κορίτσια είμαι 28η μέρα κ από αύριο μετράω καθυστέρηση!!! Πονάω στην κοιλιά σήμερα κ το στήθος ακόμη πρησμενο!!! Φοβάμαι τόσο πολύ μην αδιαθετησω!!! Αχ να περάσει η νύχτα κ η αυριανή μέρα!!! ?☹️??

Κ γω μια από τα ίδια. Κάθε φορά που πάω τουαλέτα φοβάμαι.... Να ξυπνήσω κ αύριο να θερμομετρηθω.. Τον προηγούμενο μήνα πρωινή ώρα είχα 35,9 κ μεσημέρι αδιαθετησα.. Κ φοβάμαι μη δω τέτοια θερμοκρασία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ναι έχω δύο παιδάκια και μετά δύο βιοχημικες. Η δεύτερη βιοχημικη μου ήταν πριν ένα χρόνο ακριβώς. ...αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν προσπαθούμε συστηματικα.δεν είναι και εύκολο με δύο παιδιά στο σπίτι! Κι όμως κορίτσια η αγωνία είναι πάντα μεγάλη. Σαν να είναι η πρώτη φορά πάντα. ..

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και να τα χαίρεσαι. Εμείς ακόμη δεν έχουμε παιδάκι, πέρισυ παντρευτηκαμε και ξεκινήσαμε αμέσως προσπάθειες που τελικά κατέληξαν σε βιοχημικές εγκυμοσύνες ??μακάρι να γίνω και εγώ μανούλα κάποια στιγμή. Οι γιατροί τι σου είπαν για τις βιοχημικές? Σε εμένα όχι κάτι ιδιαίτερο, έκανα όλες μα όλες τις εξετάσεις που προτείνουν οι γιατροί και καταλήξαμε σε τυχαίο γεγονός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και να τα χαίρεσαι. Εμείς ακόμη δεν έχουμε παιδάκι, πέρισυ παντρευτηκαμε και ξεκινήσαμε αμέσως προσπάθειες που τελικά κατέληξαν σε βιοχημικές εγκυμοσύνες ??μακάρι να γίνω και εγώ μανούλα κάποια στιγμή. Οι γιατροί τι σου είπαν για τις βιοχημικές? Σε εμένα όχι κάτι ιδιαίτερο, έκανα όλες μα όλες τις εξετάσεις που προτείνουν οι γιατροί και καταλήξαμε σε τυχαίο γεγονός...

Ευχαριστώ λενακι μου!!!θα έρθει το παιδάκι σας!!!!!και πιστεύω πολυ πολύ πολύ σύντομα! !!!??? κι εμένα τυχαία γεγονοτα θεωρηθηκαν. Δεν έκανα ιδιαιτερες εξετάσεις μια και έχω δύο παιδάκια ήδη! Αν έρθει και ένα τρίτο καλώς αν όχι και πάλι ευχαριστώ το θεό για τα παιδάκια μου και ζητάω πάνω απ όλα υγεία για όλους μας!☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ευχαριστώ λενακι μου!!!θα έρθει το παιδάκι σας!!!!!και πιστεύω πολυ πολύ πολύ σύντομα! !!!??? κι εμένα τυχαία γεγονοτα θεωρηθηκαν. Δεν έκανα ιδιαιτερες εξετάσεις μια και έχω δύο παιδάκια ήδη! Αν έρθει και ένα τρίτο καλώς αν όχι και πάλι ευχαριστώ το θεό για τα παιδάκια μου και ζητάω πάνω απ όλα υγεία για όλους μας!☺☺

Ναι έτσι είναι πάνω από όλα η υγεία. Άμα έχεις παιδιά είναι διαφορετικά πιστεύω δεν το παίρνεις τόσο κατακαρδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ γω μια από τα ίδια. Κάθε φορά που πάω τουαλέτα φοβάμαι.... Να ξυπνήσω κ αύριο να θερμομετρηθω.. Τον προηγούμενο μήνα πρωινή ώρα είχα 35,9 κ μεσημέρι αδιαθετησα.. Κ φοβάμαι μη δω τέτοια θερμοκρασία... 

Υπομονή  κορίτσι μου και αύριο και την Δευτέρα μπορείς να κάνεις ένα τεστακι πιστεύω ότι θα είναι θετικό γιατί έχεις αρκετά συμπτώματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Υπομονή  κορίτσι μου και αύριο και την Δευτέρα μπορείς να κάνεις ένα τεστακι πιστεύω ότι θα είναι θετικό γιατί έχεις αρκετά συμπτώματα!!!!

Εγω μόλις είδα ροζ στο σκούπισμα!!! Μάλλον έρχεται!!! Τι να πω... Δεν με ξεχνάει ποτέ!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εγω μόλις είδα ροζ στο σκούπισμα!!! Μάλλον έρχεται!!! Τι να πω... Δεν με ξεχνάει ποτέ!!! ???

Αλήθεια??? Αχ με αγχωνεις... Για μέτρα θερμοκρασία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αλήθεια??? Αχ με αγχωνεις... Για μέτρα θερμοκρασία. 

36,3 μόλις μετρήθηκα ☹️☹️☹️εσύ μην αγχώνεσαι άσε με εμένα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

36,3 μόλις μετρήθηκα ☹️☹️☹️εσύ μην αγχώνεσαι άσε με εμένα!!! ???

καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου.....Θα συνεχίσεις προσπαθειες και θα έρθει με το καλό που θα πάει. Βλεπω οτι ειμαστε και συνομήλικες. Αυτα τα πρωτα ροζ στο χαρτι ειναι πιο ξενερωτικα απο την ιδια την περιοδο. Εκει το παιρνεις πια αποφαση και ξεκινας το νεο κυκλο σου. Σε λιγες μερες θα ξαναπροσπαθησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Τι έπαθες staraki..  ηρέμησε ... Ολα καλά θα πάνε.. τεστακι πότε θα κάνεις?

Για την @sofiefin1982 αγχώθηκα... Δεν ξέρω θα μετράω θερμοκρασία και βλέπουμε... Ίσως Δευτέρα... Έχω κ 3 τεστακια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Ναι έτσι είναι πάνω από όλα η υγεία. Άμα έχεις παιδιά είναι διαφορετικά πιστεύω δεν το παίρνεις τόσο κατακαρδα...

Ακριβώς. Μπορεί να απογοητεύεσαι κάπως αλλά όχι κατακαρδα δεν το παίρνεις σίγουρα! Πάντως αυτό το ποστ είναι τυχερό και σε λίγο καιρό θα γράφετε για πανες και καροτσακια! !!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Για την @sofiefin1982 αγχώθηκα... Δεν ξέρω θα μετράω θερμοκρασία και βλέπουμε... Ίσως Δευτέρα... Έχω κ 3 τεστακια... 

Άντε ωραία με το καλό να έρθει η Δευτερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Άντε ωραία με το καλό να έρθει η Δευτερα... 

Μην αγχώνεσαι βρε εσύ!!! Σε παρακαλώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ γω μια από τα ίδια. Κάθε φορά που πάω τουαλέτα φοβάμαι.... Να ξυπνήσω κ αύριο να θερμομετρηθω.. Τον προηγούμενο μήνα πρωινή ώρα είχα 35,9 κ μεσημέρι αδιαθετησα.. Κ φοβάμαι μη δω τέτοια θερμοκρασία... 

Άρα έχεις μια εικόνα κάθε πρωί.. αν δεις που εύχομαι να μη δεις να πέφτει  η θερμοκρασία σημαίνει ότι μπορεί να έρθει.. άντε πες μας κ το πρωί ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άρα έχεις μια εικόνα κάθε πρωί.. αν δεις που εύχομαι να μη δεις να πέφτει  η θερμοκρασία σημαίνει ότι μπορεί να έρθει.. άντε πες μας κ το πρωί ...

Ναι ναι έτσι το χα κάνει κ τον περασμένο μήνα κ με βοήθησε πολύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Άστα... Πάμε για εξετάσεις από Δευτέρα!!! Δεν την γλιτωνω την εξωσωματική!!! 

Ψυχραιμία!!!και σιγά σιγά όλα θα γίνουν!!!!κάτσε να σου έρθει πρώτα κανονικά!!!νομίζω γύρω στο χρόνο προσπαθείς δεν σημαίνει ότι έχεις και προβλήμα!!και θα δω στην ίδια κατασταση είμαι!!!χωρίς κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα!!!! πιστεύω ότι στο τέλος θα τα καταφέρουμε!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εγω μόλις είδα ροζ στο σκούπισμα!!! Μάλλον έρχεται!!! Τι να πω... Δεν με ξεχνάει ποτέ!!! ???

Εγώ μετρήθηκα τώρα. Έχω βέβαια πόνους στην μέση κ στην κοιλιά που μάλλον περίοδο σημαίνουν. Έχω 36,4...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Άστα... Πάμε για εξετάσεις από Δευτέρα!!! Δεν την γλιτωνω την εξωσωματική!!! 

@sofiefin1982 Μην αγχώνεσαι! Έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις πριν μερικούς μήνες,  ώσπου κάναμε εξετάσεις κ βγήκαν καλές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...