Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η France είπε:

Μπράβο @vayaki!

Με το καλό κ ο υπέρηχος.

Υπόλοιπα κορίτσια τι νέα;

Καλημέραααα.. Εγώ 27η ημέρα. Έχω σύμπτωματα περιόδου. Θερμοκρασία τώρα το πρωί 36,3.. Τώρα νιώθω πιο ζέστη. Συνήθως μετά αυξάνεται. Χθεσ απογευμα βράδυ είχα 36.6-37,10..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε??

@France μου ειμαι στην αναμονη για 2η χοριακη την Τετάρτη! @Starrr αυτή η θερμοκρασία η ρημάδα μπερδεύει! Διάβαζα πως αν είσαι έγκυος έχεις ανεβασμένη θερμοκρασία από το πρωί αλλά κάθε οργανισμός διαφέρει !κι εγώ το πρωί έχω κανονική θερμοκρασία, το απογευμα έχω από 37 εως 37 κ 2 .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο @marakineos με το καλό!

@Starrr όντως η θερμοκρασία μπερδεύει. Συμπτώματα περιόδου συμπίπτουν με της εγκυμοσύνης οπότε περιμένεις. Εύχομαι να είναι πονακια εγκυμοσύνης. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε??

@France μου ειμαι στην αναμονη για 2η χοριακη την Τετάρτη! @Starrr αυτή η θερμοκρασία η ρημάδα μπερδεύει! Διάβαζα πως αν είσαι έγκυος έχεις ανεβασμένη θερμοκρασία από το πρωί αλλά κάθε οργανισμός διαφέρει !κι εγώ το πρωί έχω κανονική θερμοκρασία, το απογευμα έχω από 37 εως 37 κ 2 .

Ναι αλλά φαντάσου τις άλλες μέρες είχα 35,6 και το απόγευμα μέχρι 36.2. Πριν την ωορρηξια. Και σε σχέση με τον προηγούμενο μηνα πότε δεν είχα μετρήσει πάνω από 36,8 καο το απόγευμα... Οπότε ελπίζω. Για την ώρα κάνω χαλαρά το πρωί μέτρηση κ όταν το παίρνει το μάτι μου το θερμόμετρο λέω ας ξανά μετρηθώ. ? Δηλ κ τώρα που το ξανά έβαλα είχα 36,6.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε και ποια λέτε να ανοίξουμε τον τυχερό Οκτώβριο; Δεν μπορούμε να περιμένουμε τη Starr να το κάνει διότι η κοπέλα είναι στον τυχερό Σεπτέμβριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η France είπε:

Μπράβο @marakineos με το καλό!

@Starrr όντως η θερμοκρασία μπερδεύει. Συμπτώματα περιόδου συμπίπτουν με της εγκυμοσύνης οπότε περιμένεις. Εύχομαι να είναι πονακια εγκυμοσύνης. ?

Δνε είναι μόνο ο πόνος στη μήτρα. Είναι κ το στήθος κ τα υγρά κ η ανακατοσουρα και οι πικρίλα με τον καφέ. Μακάρι. Χαλαρά το παίρνω... Και βλέπουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι αλλά φαντάσου τις άλλες μέρες είχα 35,6 και το απόγευμα μέχρι 36.2. Πριν την ωορρηξια. Και σε σχέση με τον προηγούμενο μηνα πότε δεν είχα μετρήσει πάνω από 36,8 καο το απόγευμα... Οπότε ελπίζω. Για την ώρα κάνω χαλαρά το πρωί μέτρηση κ όταν το παίρνει το μάτι μου το θερμόμετρο λέω ας ξανά μετρηθώ. ? Δηλ κ τώρα που το ξανά έβαλα είχα 36,6.

Άρα είναι οκ η θερμοκρασία, μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ναι αλλά φαντάσου τις άλλες μέρες είχα 35,6 και το απόγευμα μέχρι 36.2. Πριν την ωορρηξια. Και σε σχέση με τον προηγούμενο μηνα πότε δεν είχα μετρήσει πάνω από 36,8 καο το απόγευμα... Οπότε ελπίζω. Για την ώρα κάνω χαλαρά το πρωί μέτρηση κ όταν το παίρνει το μάτι μου το θερμόμετρο λέω ας ξανά μετρηθώ. ? Δηλ κ τώρα που το ξανά έβαλα είχα 36,6.

χαχα!! τότε αλλάζει το πράγμα! ?πάντως τα αυμπτώματα περιόδου όντως είναι ακριβώς τα ίδια! Μέχρι να το ζήσω δεν το πίστευα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η France είπε:

Πότε και ποια λέτε να ανοίξουμε τον τυχερό Οκτώβριο; Δεν μπορούμε να περιμένουμε τη Starr να το κάνει διότι η κοπέλα είναι στον τυχερό Σεπτέμβριο.

Χαχχαχα καλά κ εγώ περιμένω να δω αλλιώς θα ανοίξω το τυχερό Οκτώβριο αν δεν το έχει κάνει καμία μέχρι τότε. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η France είπε:

Πότε και ποια λέτε να ανοίξουμε τον τυχερό Οκτώβριο; Δεν μπορούμε να περιμένουμε τη Starr να το κάνει διότι η κοπέλα είναι στον τυχερό Σεπτέμβριο.

εγώωω! πάμε κορίτσια για τυχερό Οκτώβρη με πίστη υπομονή και θέληση! όποια θέλει ας το ανοίξει!

στις πριν 22 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Εμενα η περιοδος δεν ξεκιναει με κανονικο αιμα απευθειας. Μια μερα πριν το κανονικο αιμα εχω λιγα καφετια. Ε, με την εναρξη αυτων αποτομα σταματαει και ο πονος στο στηθος. Δλδ μπορει λιγες ωρες πριν να με ποναει ξερω γω και κεινη την ωρα πεφτει ραγδαια. Το παρατηρησα πολυ εντονα στον προηγουμενο κυκλο μου, γιατι με πονουσε αρκετα το στηθος και οταν ειδα τα καφε τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki  καλημερα κοριτσια.. Μπρανο. @marakineos μια. Χαρα τα πας σογχσριτιρια ολα. Ομαλα. Να κιλησουν. @Starrr μου νμζ ισε εγκιος αν δεν συ ερθει μεχρι.αυριο.κανε ενα τεστ ευχομε θετικα αποτελεσματα. Θα καρτερω να μου πεις τα ευχαριστα! ?Με τα σιπτοματα που λες.. Κ. Εγω κοριτσια αρχιζο επαφες κ ελπιζο. Κ. Εγω τιχερο οκτωβρη!!! ??περιμενω εσι να ανιξεις νεο. Θεμα οκτοβρη!!! @France

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αχ πόσο χαίρομαι! !!!μπράβο μπράβο μπράβο! !!!!!με το καλό! !!!!!μη φύγεις από το ποστ μας να μας λες τα νέα σου!!!????

Δε φευγω, αφου εχουμε μοιραστει εδω ανησυχιες μας με ποσα κοριτσια! Εχετε γινει παρεα!! θελω να μαθαινω νεα σας και να σας λεω τα δικα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Δε φευγω, αφου εχουμε μοιραστει εδω ανησυχιες μας με ποσα κοριτσια! Εχετε γινει παρεα!! θελω να μαθαινω νεα σας και να σας λεω τα δικα μου!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Με το καλο κ να κυλήσουν ολα ομαλά!!!!! Να σε ρωτήσω μετα απο ποσο καιρό προσπαθειών τα καταφέρατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!!! 28η μέρα κ τίποτε ακόμη!!! Εύχομαι να μην έρθει αλλά κ να έρθει είμαστε πολλές εδω που προσπαθούμε κ δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!!! Εγώ έχω πόνο στις θηλες σήμερα κ πονακια χαμηλά από την Τρίτη!!! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη!!! Starrr μου εσύ?

στις πριν 15 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Πιο μεγάλη. Για βάλε να δούμε... Εγώ τα πρωινά έχω 36,3-36,4 και το απογευματάκι από 36,6 έως 37,1...

Μέτρησα τώρα 36,7 είχα!!! Καλό είναι? Από θερμοκρασία δεν ξέρω τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!!! 28η μέρα κ τίποτε ακόμη!!! Εύχομαι να μην έρθει αλλά κ να έρθει είμαστε πολλές εδω που προσπαθούμε κ δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!!! Εγώ έχω πόνο στις θηλες σήμερα κ πονακια χαμηλά από την Τρίτη!!! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη!!! Starrr μου εσύ?

Μέτρησα τώρα 36,7 είχα!!! Καλό είναι? Από θερμοκρασία δεν ξέρω τίποτα 

Και εγώ 36,6 έχω. Καλή είναι. Ελπίζω να συνεχιστεί.. Πεφτει απότομα 1 24ωρο πριν την περίοδο...? Που ελπίζουμε να μην κατέβει... Εμένα οι θηλές μου από Τετάρτη κάθε μέρα... Δεν μπορώ χωρίς σουτιέν να με ακουμπάει η μπλούζα με ενοχλεί... Πρώτη φορά τόσες μέρες ο πόνος κ το γαργαλητο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ 36,6 έχω. Καλή είναι. Ελπίζω να συνεχιστεί.. Κατανέμει απότομα 1 24ωρο πριν την περίοδο...? Που ελπίζουμε να μην κατέβει... Εμένα οι θηλές μου από Τετάρτη κάθε μέρα... Δεν μπορώ χωρίς σουτιέν να με ακουμπάει η μπλούζα με ενοχλεί... Πρώτη φορά τόσες μέρες ο πόνος κ το γαργαλητο. 

starrr μου αυτό με τις θηλές είναι πολύ καλό! εγώ ένιωθα ένα κάψιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Δε φευγω, αφου εχουμε μοιραστει εδω ανησυχιες μας με ποσα κοριτσια! Εχετε γινει παρεα!! θελω να μαθαινω νεα σας και να σας λεω τα δικα μου!!!

Αχ μακάρι να έχουμε καλά νέα ολες! !!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ 36,6 έχω. Καλή είναι. Ελπίζω να συνεχιστεί.. Κατανέμει απότομα 1 24ωρο πριν την περίοδο...? Που ελπίζουμε να μην κατέβει... Εμένα οι θηλές μου από Τετάρτη κάθε μέρα... Δεν μπορώ χωρίς σουτιέν να με ακουμπάει η μπλούζα με ενοχλεί... Πρώτη φορά τόσες μέρες ο πόνος κ το γαργαλητο. 

Νέα μέτρηση τώρα 36.9!!!Για να δούμε!!! Λες να είμαστε τυχερές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αχ μακάρι να έχουμε καλά νέα ολες! !!!??

καθε μηνα θα ακουμε για νεες εγκυμοσυνες!!! Θα δειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Νέα μέτρηση τώρα 36.9!!!Για να δούμε!!! Λες να είμαστε τυχερές? 

Ωωωω τέλεια. Αλλά μην σου γίνει εμμονή ιδέα και μετράς κάθε λίγο.... Ξανά μέτρα το απόγευμα άμα θέλεις. Εγώ πάντως ξέρω αν πέσει κάτω από 36 θα έχω περίοδο.... Και ξέρω να βάζω σερβιέτα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ωωωω τέλεια. Αλλά μην σου γίνει εμμονή ιδέα και μετράς κάθε λίγο.... Ξανά μέτρα το απόγευμα άμα θέλεις. Εγώ πάντως ξέρω αν πέσει κάτω από 36 θα έχω περίοδο.... Και ξέρω να βάζω σερβιέτα... ?

Το 36.7 ήταν το χθεσινό μήνυμα που σου έστειλα!!! Κατά λάθος δημοσιεύθηκε πάλι!!! Τώρα μετρήθηκα πρώτη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Το 36.7 ήταν το χθεσινό μήνυμα που σου έστειλα!!! Κατά λάθος δημοσιεύθηκε πάλι!!! Τώρα μετρήθηκα πρώτη φορά 

Ωραία μια χαρά είναι. Από 36,6 και πάνω νομίζω είμαστε πολύ καλά.... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η France είπε:

Μπράβο @vayaki!

Με το καλό κ ο υπέρηχος.

Υπόλοιπα κορίτσια τι νέα;

Περιμένουμε τον Οκτώβριο να δούμε τι θα γίνει!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!!! 28η μέρα κ τίποτε ακόμη!!! Εύχομαι να μην έρθει αλλά κ να έρθει είμαστε πολλές εδω που προσπαθούμε κ δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!!! Εγώ έχω πόνο στις θηλες σήμερα κ πονακια χαμηλά από την Τρίτη!!! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη!!! Starrr μου εσύ?

Μέτρησα τώρα 36,7 είχα!!! Καλό είναι? Από θερμοκρασία δεν ξέρω τίποτα 

Άντεξε το καλό!!!!Μακάρι να μην έρθει και να πας και εσύ για χωριακη!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...