Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΑΧΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΓΙΝΕ ΜΠΕΡΔΕΜΑ!ΖΩΗ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ!ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΚΙ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ!:blush: :blush: :blush: ΜΠΟΡΕΙΤΕ

ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανέβασμα φωτογραφιών με χρήση του

http://www.imageshack.us

Βήμα πρώτο:

Μπαίνουμε στην σελίδα αυτή και πατάμε "Αναζήτηση" που βλέπουμε και ανεβάζουμε την εικόνα απ' τον υπολογιστή μας. Επιλέγουμε το μέγεθος που θέλουμε να μετατρέψουμε,αυτό γίνεται ως εξής: τικ στο κουτάκι resize image και με το βελάκι στο πλάι επιλέγουμε το ανάλογο μέγεθος (προτεινόμενο μέγεθος το 320Χ240). Τέλος, πατάμε το κουμπάκι που αναγράφει Host it!

Στη συνέχεια ανοίγει μία δεύτερη σελίδα με φορτωμένη την εικόνα σας, διαλέγετε το τελευταίο λινκ

επειδή είναι κρυμμένο λινκ πατάτε το + για να εμφανιστεί

Κάνουμε copy το συγκεκριμένο λίνκ.

Έπειτα ερχόμαστε στο φόρουμ, ακολουθούμε τις παρακάτω κινήσεις:

Διαγράφουμε το "size 150"

Μετά κάνουμε paste το λίνκ που αντιγράψαμε,

Πατάμε "Υποβολή" και η εικόνα μας ανέβηκε!

Σημείωση: Αν δεν κάνουμε τικ στο κουτάκι του resize image και απλώς ανεβάσουμε την εικόνα μας στο συγκεκριμένο σάιτ, μπορούμε να αλλάξουμε εμείς το μέγεθος της εικόνας μας αυξομειώνοντας τον αριθμό 150 που μας βγάζει η εντολή Img εδώ στο φόρουμ!

Ακολουθούμε τα ίδια βήματα για επιπλέον φωτογραφίες σε ένα ποστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα loussilla!!Καλοσήρθες πάλι στην παρέα μας και να σου ζήσει και η μπέμπα!!:) Εγω σε μια βδομάδα περιπου μπαινω στον 8ο μήνα:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΛΟΥΣΣΙΛΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΓΔΑ ΚΑΙ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...