Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΦΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 23/10 ΚΑΙ ΟΧΙ 03/11 ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΕ ΕΠΙΔΕΙΝΩΘΕΙ.ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΡΙΑ,Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ!ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λουσίλα μου, καλωσήρθες και συγχαρητήρια για τη μικρή σας μπουμπουκίτσα!!! Να σας ζήσει και να τη χαρείτε γερή κι ευτυχισμένη!!!

Περιμένουμε την δική σου ...ιστορία τοκετού πλέον και εννοείται... τις πρώτες της φωτογραφίες!!! :laugh: :laugh:

gd58580_its_a_girl_bear.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζήσει το θαυματακι σας. Ναι ειναι απεριγραπτη η εμπειρια και μετα ξεχνιονται ολα τα δυσαρεστα της γεννας. Φανταζομαι οτι τωρα θα χαιρεσαι το μωρακι σου. Περιμενουμε φωτογραφιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ SANDY MOY,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΛΕΠΤΑ.ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΙΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΩ.ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σας ζήσει το μωράκι και να είναι γερό και καλοφωτισμένο!!

Να τη χαίρεστε και γενικά να χαίρεστε όσο το δυνατόν περισσότερο αυτές τις στιγμές...

Φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...