Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια ! Επειδή είδα πως με κάποιες (δεν??‍♀️) περιμένουμε τις ίδιες μέρες πάνω κάτω είπα να γράψω κι εγώ ένα μήνυμα συμπαράστασης και να γίνει αυτό που επιθυμούμε σύντομα ? εγώ περιμένω 27-28 Αυγούστου κ βρίσκομαι στον 5ο μήνα προσπαθειών για να δούμε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Meli_aa είπε:

Γεια σας κορίτσια ! Επειδή είδα πως με κάποιες (δεν??‍♀️) περιμένουμε τις ίδιες μέρες πάνω κάτω είπα να γράψω κι εγώ ένα μήνυμα συμπαράστασης και να γίνει αυτό που επιθυμούμε σύντομα ? εγώ περιμένω 27-28 Αυγούστου κ βρίσκομαι στον 5ο μήνα προσπαθειών για να δούμε ! 

Καλώς όρισες και καλή επιτυχία !! Εγώ δυστυχώς με σταθερό κύκλο και μόλις είδα λίγο ροζ οπότε λογικά έως το βράδυ θα έχω αδιαθετησει ενώ ποτέ δεν αδιαθετω νωρίτερα!  Κρίμα περίμενα σε 3 μέρες!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Καλώς όρισες και καλή επιτυχία !! Εγώ δυστυχώς με σταθερό κύκλο και μόλις είδα λίγο ροζ οπότε λογικά έως το βράδυ θα έχω αδιαθετησει ενώ ποτέ δεν αδιαθετω νωρίτερα!  Κρίμα περίμενα σε 3 μέρες!  

Εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/8/2018 at 6:14 ΜΜ, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Εγώ ακόμα τίποτα αλλά νιώθω ότι θα κατέβει η άτιμη...

Μαριαααααα σε τι φάση βρίσκεσαι??  ειδες θετικό κ τρέχεις για χοριακή και υπέρυχο?? 

σου το εύχομαι!!!!! περιμένουμε ενημέρωση// αντε κάποια πρέπει να το πετύχει αυτό το μήνα το σπόράκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Meli_aa είπε:

Γεια σας κορίτσια ! Επειδή είδα πως με κάποιες (δεν??‍♀️) περιμένουμε τις ίδιες μέρες πάνω κάτω είπα να γράψω κι εγώ ένα μήνυμα συμπαράστασης και να γίνει αυτό που επιθυμούμε σύντομα ? εγώ περιμένω 27-28 Αυγούστου κ βρίσκομαι στον 5ο μήνα προσπαθειών για να δούμε ! 

Καλώς όρισες κορίτσι... με το καλό να έχουμε όλες ένα θετικό τεστάκι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Μαριαααααα σε τι φάση βρίσκεσαι??  ειδες θετικό κ τρέχεις για χοριακή και υπέρυχο?? 

σου το εύχομαι!!!!! περιμένουμε ενημέρωση// αντε κάποια πρέπει να το πετύχει αυτό το μήνα το σπόράκι..

Η περιοδος μέχρι στιγμής άφαντη...έκανα ένα hometest  στις 6 μισή το απόγευμα αλλα βγηκε αρνητικό και τώρα είτε η άτιμη μου κάνει κόλπα ή η είναι ακόμα νωρίς να φανεί στα ούρα..Ας συνεχίσω έτσι με καθυστέρηση και βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Η περιοδος μέχρι στιγμής άφαντη...έκανα ένα hometest  στις 6 μισή το απόγευμα αλλα βγηκε αρνητικό και τώρα είτε η άτιμη μου κάνει κόλπα ή η είναι ακόμα νωρίς να φανεί στα ούρα..Ας συνεχίσω έτσι με καθυστέρηση και βλέπουμε 

Μπράβο.. όσο δεν έρχεται ελπίζουμε .. κάνε ένα με πρωινά ούρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαρία!! Στο εύχομαι ολόψυχα! Κορίτσια εμένα με παίζει η άτιμη η περίοδος! Μόνο χθες ειχα ροζ - καφε και ακόμη όχι περίοδο αν και η κοιλιά μου είναι πιασμένη και πονάει! Πρώτη φορά το παθαίνω αυτό και φοβάμαι μην έχει γίνει κάτι με τον κύκλο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Μπράβο Μαρία!! Στο εύχομαι ολόψυχα! Κορίτσια εμένα με παίζει η άτιμη η περίοδος! Μόνο χθες ειχα ροζ - καφε και ακόμη όχι περίοδο αν και η κοιλιά μου είναι πιασμένη και πονάει! Πρώτη φορά το παθαίνω αυτό και φοβάμαι μην έχει γίνει κάτι με τον κύκλο μου.

Περίμενε λίγο ακόμη! Μπορεί να είναι μωράκι! Αν δεν ειναι μωρακι θα σου ερθει συντομα αφου ειδες υγρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Περίμενε λίγο ακόμη! Μπορεί να είναι μωράκι! Αν δεν ειναι μωρακι θα σου ερθει συντομα αφου ειδες υγρα

Μακάρι! Είναι τρελό που ακόμη νιώθω μια μικρή ελπίδα. Ευτυχώς τίποτα ακόμη αλλά δυστυχώς η κοιλια μου πονάει όπως όταν αδιαθετώ και προσγειώνομαι! Θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να δουμε ποια θα το πετυχει αυτο το μηνα marakineos εισαι η πρωτη που περιμενουμε να μας πεις ευχαριστα 

εγω λογικα ειμαι η τελευταια της αναμονης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Μαριαααααα σε τι φάση βρίσκεσαι??  ειδες θετικό κ τρέχεις για χοριακή και υπέρυχο?? 

σου το εύχομαι!!!!! περιμένουμε ενημέρωση// αντε κάποια πρέπει να το πετύχει αυτό το μήνα το σπόράκι..

Λακτακι λες και προέβλεψες το μέλλον λίγες ώρες μετά έτρεχα να βρω μικροβιολογικο ανοιχτό μετά από ένα αχνό θετικό τεστ που έκανα 7μιση το πρωί...Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για τη θετική αυρα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Λακτακι λες και προέβλεψες το μέλλον λίγες ώρες μετά έτρεχα να βρω μικροβιολογικο ανοιχτό μετά από ένα αχνό θετικό τεστ που έκανα 7μιση το πρωί...Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για τη θετική αυρα σου

Πόοοοοσο χαίρομαι για σένα!!!! όοολη την θετική μου ενέργεια και για από εδώ και πέρα!! μπράβο μπράβο// συνέχισε έτσι κάνε και αύριο να δείς ακόμα πιο καλό θετικό και τη Δευτέρα χοριακή.. ή έκανες σήμερα τελικα? βρήκες μικροβιολογικό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η egw είπε:

για να δουμε ποια θα το πετυχει αυτο το μηνα marakineos εισαι η πρωτη που περιμενουμε να μας πεις ευχαριστα 

εγω λογικα ειμαι η τελευταια της αναμονης

Ακόμη δεν έχει έρθει περίοδος.  είχα πάλι ελάχιστο ροζ πριν από λίγο!  Τι παιχνίδια μας παίζει το μυαλό και περίοδος χαχα!  Θερμοκρασία 37.5 κ σήμερα κ χθες.  Σήμερα έχω λιγότερους πόνους αλλά πολύ φοβάμαι ότι έρχεται!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πόοοοοσο χαίρομαι για σένα!!!! όοολη την θετική μου ενέργεια και για από εδώ και πέρα!! μπράβο μπράβο// συνέχισε έτσι κάνε και αύριο να δείς ακόμα πιο καλό θετικό και τη Δευτέρα χοριακή.. ή έκανες σήμερα τελικα? βρήκες μικροβιολογικό??

Ναι την έκανα και τα αποτελέσματα θα τα πάρω Δευτέρα απόγευμα με μειλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Ναι την έκανα και τα αποτελέσματα θα τα πάρω Δευτέρα απόγευμα με μειλ

Πωωωω υπομονή τότε... Έτυχε να πέφτει Σκ.. κάνε κ αύριο το πρωί ένα κ όλα καλά θα πάνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πωωωω υπομονή τότε... Έτυχε να πέφτει Σκ.. κάνε κ αύριο το πρωί ένα κ όλα καλά θα πάνε..

Έκανα μόλις τώρα ένα 12 ώρες μετά το πρώτο..αχνοφαίνεται κι αυτό ..θα κάνω κι αύριο με πρωινά ούρα 

20180825_194136.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσι μου αν ειναι να εχεις αγχος και δε φαινεται γιατι δεν παιρνεις ενα ψηφιακο να τελειωνεις;

Ήταν δώρο με της ωορρηξίας και λέω  μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα της χοριακής πορεύομαι με αυτά.. Τώρα για ψηφιακό δε λέει να πάρω αφού ήδη πλήρωσα για την χοριακή 14 ευρώ και ότι είναι να είναι θα φανεί εκεί καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Ήταν δώρο με της ωορρηξίας και λέω  μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα της χοριακής πορεύομαι με αυτά.. Τώρα για ψηφιακό δε λέει να πάρω αφού ήδη πλήρωσα για την χοριακή 14 ευρώ και ότι είναι να είναι θα φανεί εκεί καλύτερα 

Αν κ τα πήρα πρώτη φορά κ δε τα έχω χρησιμοποιήσει ξανά κ εγώ αχνό το βλέπω.. μάλιστα βλέπω το πάνω πιο έντονο από το κάτω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Έκανα μόλις τώρα ένα 12 ώρες μετά το πρώτο..αχνοφαίνεται κι αυτό ..θα κάνω κι αύριο με πρωινά ούρα 

20180825_194136.jpg

Κορίτσι μου κ εγώ με αυτά έμαθα ότι είναι έγκυος έμενα ήταν λίγο πιο έντονο...κορίτσι μου θετικο Είναι αυτή η ορμονη δεν υπάρχει αν δεν είσαι έγκυος...κανε μια χοριακη να βεβαιωθεί τη Δευτέρα..... Κ πες μας τα νέα σου...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ με αυτά έμαθα ότι είναι έγκυος έμενα ήταν λίγο πιο έντονο...κορίτσι μου θετικο Είναι αυτή η ορμονη δεν υπάρχει αν δεν είσαι έγκυος...κανε μια χοριακη να βεβαιωθεί τη Δευτέρα..... Κ πες μας τα νέα σου...??

Περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής αύριο..Έκανα ένα ακόμα τεστ το πρωί φαίνεται κάπως καλύτερα...Είμαι πολύ χαρούμενη!!

20180826_091627.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής αύριο..Έκανα ένα ακόμα τεστ το πρωί φαίνεται κάπως καλύτερα...Είμαι πολύ χαρούμενη!!

20180826_091627.jpg

Κορίτσι μου με το καλό....Καλώς ήρθες στο κλαμπ με τις εγκυουλες.... Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου ένα γερό κ υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου...νομίζω είσαι κ εσύ στις μανούλες της άνοιξης 2019....Έτσι να μεγαλώνει η παρέα μας γρήγορα γρήγορα....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής αύριο..Έκανα ένα ακόμα τεστ το πρωί φαίνεται κάπως καλύτερα...Είμαι πολύ χαρούμενη!!

20180826_091627.jpg

Αχχ τι καλαααα!!! Φανταζομαι χαρα!!! Αντε κι αυριο μεγαλυτερη χαρα με τα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου με το καλό....Καλώς ήρθες στο κλαμπ με τις εγκυουλες.... Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου ένα γερό κ υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου...νομίζω είσαι κ εσύ στις μανούλες της άνοιξης 2019....Έτσι να μεγαλώνει η παρέα μας γρήγορα γρήγορα....????

Καλά η χαρά μου δεν περιγράφεται παρακολουθούσα το θέμα Μανούλες Άνοιξης 19 και έλεγα να αρχίσω να γράφω σήμερα...Με βάση τις εφαρμογές εκεί με βγάζει Πρωτομαγιά ..Σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ πετάω στα σύννεφα εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα να γεμίσει η αγκαλιά σου με ένα πανέμορφο και υγιέστατο μωρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...