Μετάβαση σε περιεχόμενο

Pws ginete na min vriskw gonimi mera?


andria

Recommended Posts

Koritsia geia sas!!

8a i8ela na ma8w an iparxei periptwsi ena mina na min exoume gonimi mera giati eixe apo tin perasmeni deutera pou kanw tests wori3ias tis clearblue alla tipota...periodo eixa dei 2 tou mina pou simenei 15-16 tou mina logika prepei na itan i gonimi mou mera alla mexri k x8es pou ekana test evgene arntiko...den 3erw ti simvenei..

Euxaristw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Andria!

Υπάρχει περίπτωση σε κάποιο κύκλο να μην υπάρξει ωορρηξία, οπότε φαντάζομαι πως σε αυτήν την περίπτωση το τεστ ωορρηξίας δείχνει αρνητικό.

Τώρα γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Υπάρχουν πολλοί πιθανοί λόγοι, πχ άγχος, ορμονικές διαταραχές κλπ. Μπορεί απλά ο κύκλος σου αυτόν το μήνα να είναι λίγο μεγαλύτερος. Πολλά μπορούν να επηρεάσουν τον κύκλο μας... Πάντως δεν είναι κάτι που θα πρέπει να σε ανησυχήσει ιδιαίτερα, αλλά καλό είναι να πάρεις τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις για να δεις τι θα σε συμβουλεύσει.

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να'χεις καλά νέα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy mou s'euxaristw...8a kanw k to apogeuma pou 8a paw sto spiti k aurio k an eine arnitika nomizw 8a ta stamatisw gia auto to mina..

Makari na pane ola kala...exoume apoxi 3 meres k apo4e na to valoume mprosta na doume ti 8a ginei :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα μια συνάδελφο η οποία δεν είχε ωορηξία κάθε μήνα και αυτό γιατί είχε πρόβλημα με τις σάλπιγγές της. Ακριβώς δεν θυμάμαι να σου πώ μου είχε πει όμως ότι ένα μήνα είχε ένα δεν είχε, μου είχε πει ότι θα έκανε κάποια επέμβαση για να διορθώσει το πρόβλημα. Δεν ξέρω τελικά αν έκανε επέμβαση ή θεραπεία, αλλά τώρα έχει δίδυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω θα σου πω οτι και τα κοριτσια...εμενα μου ειχε πει ο γιατρος μου πως μια γυναικα δεν κανει ωορρηξια καθε μηνα...μπορει ολους τους μηνες,μπορει 8 φορες το χρονο κ.τ.λ οποτε συνεχισε χωρις αγχος τις προσπαθειες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθε ποτε αδιαθετεις?ποσες μερες ειναι ο κυκλος σου? πχ ,αν εχεις κυκλο 40 ημερων ,ειναι πολυ αργοτερα η οωρρηξια σου....και κατι ακομα,εχεις σταθερο κυκλο?η οωρρηξια γινεται ΠΕΡΙΠΟΥ 14 μερες πριν τη μερα που αδιαθετουμε,ανεξαρτητα απο τη διαρκεια του κυκλου μας

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΤΡΙΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ.ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΓΧΟΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗ 14Η ΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΠΧ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 21Η.ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria μου καλησπερα. εγω θα σου ελεγα να το συνεχισεις το τεστ. το εκανα και εγω και νομιζα οτι θα μου ελεγε 15η με 16η αλλα τελικα μου εβγαλε 19η με 20η. ειναι πθανο να ειναι πολυ πιο αργα απ' οτι νομιζεις. καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...