Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΑΚΑΚΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΑΚΑΚΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ..!!ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;

ΤΙ ΒΡΗΚΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΥΓΧΥΣΤΩ Ε;;!!!;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή έγραψε:

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΑΚΑΚΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ..!!ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;

ΤΙ ΒΡΗΚΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΥΓΧΥΣΤΩ Ε;;!!!;;;

ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ..!!ΧΙ ΧΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν δεν μπορείτε ζητήστε βοήθεια! Εγώ προσπαθούσα και πάντα στην αποτυχία! Ευτυχώς με βοήθησε η lovie! Όχι τίποτα άλλο αλλά όσο πλησιάζει ο καιρός, θέλω και εγώ να βλέπω τις ημέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι είναι βρε κορίτσια αυτό το χαρακάκι εγκυμοσύνης και που το βρίσκουμε?Εγώ βέβαια έχω ακόμα καιρό,την άλλη βδομάδα κλείνω τον 3ο μήνα,αλλά μου κινήσατε την περιέργεια.Για πείτε μας και μας τις καινούργιες....φιλάκια και καλή λευτεριά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpoumpitsa..........pata se ena xaraki epanw kai tha sou bgalei stin swsti selida...meta tha pas sto pregnacy kai tha dialekseis ti theleis...kai afou patiseis kati san enter sto telos(then thimamai kai poli kala..)tha sou bgalei katw ena plaisio pou tha grafei bb..kai kati asinartiseies..tha pas tha to markareis olo ayto tha to kaneis antigrafi kai meta tha pas sto profil sou kai tha pas na to kaneis epikollisi stin ipografi sou kai meta tha patiseis enimerwsi....kai tsoup auto tha bgei:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

εγω που τα εσβησα ολα καταλαθος και προσπαθω να το ξαναβαλω και δεν μπαινει γιατι μου γραφει οτι δεν εμφανιζεται?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εχω φτιαξει και παω και κανω κανονικα οπως ειχα ξανακανει paste πανω στην υπογραφη μου αλλα διπλα εχει εκεινο το σπαστικο σηματακι ΜΗ εμφανισιμο στο προφιλ και δεν ξερω τι γινεται για ν αλλαξει και να το παρει επιτελους. Μου εχει κανει τα νευρα κορδονια τι ηθελα και τα σβησα αμαν πια ολοκληρο μπερδεμα κ εκεινο το σηματακι δδεν μ αφηνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εκανα και αυτο το ξανααντεγραψα κ το κολλησα και εκανα κ ενημερωση αλλα τιποτα. Μα τι κανω λαθοςςςςςς?????????????????????? θα πεταξω το λαπτοπ αποψε μα τη Παναγια τα νευρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το ξαναφτιαχνεις ενημερωνεται μονο του

εμενα μου βγαζει αυτο το σηματακι και δεν μου το παιρνει πως το εβαλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως το βαζετε βρε κοριτσια κ εγω δεν μπορωωωωω???????

http://b1.lilypie.com/xsjJp2.pngεδω το εκανα επικολληση απλα αλλα απο κατω στο προφιλ δεν το βλεπω πραγματικα τα χω παρει ασχημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...