Μετάβαση σε περιεχόμενο

δευτερη εμβυομεταφορα


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια! θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας η την εμπειρια σας ! 27/5 την πρωτη εμβρυομεταφορα δυστυχως το εχασα ! και τωρα με προβληματιζει ποτε να κανω την επομενη! ο ιατρος μου μου ειπε οτι απο τον επομενο μηνα μπορω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

καλησπερα κοριτσια! θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας η την εμπειρια σας ! 27/5 την πρωτη εμβρυομεταφορα δυστυχως το εχασα ! και τωρα με προβληματιζει ποτε να κανω την επομενη! ο ιατρος μου μου ειπε οτι απο τον επομενο μηνα μπορω ! 

Λυπάμαι για την πρώτη έμβρυομεταφορα σωματικά μπορεί να είσαι έτοιμη και από τον άλλο μήνα αλλά ψυχικά? Είσαι? Εμένα είχε πει μετά από δύο τρεις μήνες αλλά εσύ ποτέ θέλεις να ξαναμπείς σε αυτή τη διαδικασία... Έχεις έμβρυα στην κατάψυξη? Βλαστοκυστες η 3ης μέρας βάλατε?καλή επιτυχία να έχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Λυπάμαι για την πρώτη έμβρυομεταφορα σωματικά μπορεί να είσαι έτοιμη και από τον άλλο μήνα αλλά ψυχικά? Είσαι? Εμένα είχε πει μετά από δύο τρεις μήνες αλλά εσύ ποτέ θέλεις να ξαναμπείς σε αυτή τη διαδικασία... Έχεις έμβρυα στην κατάψυξη? Βλαστοκυστες η 3ης μέρας βάλατε?καλή επιτυχία να έχεις

Ψυχολογικα όχι δεν είμαι τελείως καλά ! Απλά σκέφτομαι μήπως είναι καλύτερα που έχω κάνει πρόσφατα τις ενέσεις προγεστερόνης ! Έχουμε 2 εμβρυακια 3ων ημερών ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2ενεσεις ουτως η αλλως θα κανεις και με τη. Επομενη εμβρυομεταφορα αλλα καλο ειναι να αφησεις λιγο χρονο ξερω ειναι δυσκολο γιατι λες θα περασει ο καιρος αλλα δυο τρεις μηνες δεν ειναι και μεγαλο χρονικο δυαστημα!!!! Η πρωτη τι σου ειπε?τι εγινε?παλυνδρομησε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @bebe2!!! Λυπαμαι για την πρωτη σας ατυχια. Πολυ δυσκολο.

Εγω προσωπικα αφησα εναν κυκλο για να ηρεμησω κ θα εκανα την δευτερη ετ αλλα μετα εκανα υστεροσκοπηση οποτε χρειαστηκε να αφησουμε αλλον εναν. Σημασια εχει οπως ειπε κ η @love30 να εισαι εσυ ετοιμη ψυχολογικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nikona είπε:

Γεια σου @bebe2!!! Λυπαμαι για την πρωτη σας ατυχια. Πολυ δυσκολο.

Εγω προσωπικα αφησα εναν κυκλο για να ηρεμησω κ θα εκανα την δευτερη ετ αλλα μετα εκανα υστεροσκοπηση οποτε χρειαστηκε να αφησουμε αλλον εναν. Σημασια εχει οπως ειπε κ η @love30 να εισαι εσυ ετοιμη ψυχολογικα. 

Είναι δύσκολο όντως και εκεί που λέω ότι συνηλθα και θα τα καταφέρω πέφτω τόσο πολύ ψυχολογικά ! Βουρκωνουν τα μάτια μου συνέχεια ! Θα περιμένω να περάσει λίγο .. ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παρολο που ο χρονος με πιαζει θα αφησω εναν μηνα κενο για να ηρεμησω πριν ξαναμπω σε αυτα.

Ειναι καλο για σενα , για την επιτυχια της διαδικασιας αλλα και για τον ανδρα σου να υπαρχει ισορροπια.

Δουλεψε το μεσα σου...

Καλη επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/6/2018 at 6:30 ΜΜ, ο/η bebe2 είπε:

Είναι δύσκολο όντως και εκεί που λέω ότι συνηλθα και θα τα καταφέρω πέφτω τόσο πολύ ψυχολογικά ! Βουρκωνουν τα μάτια μου συνέχεια ! Θα περιμένω να περάσει λίγο .. ευχαριστώ πολυ

Λυπάμαι για την πρώτη σου προσπάθεια. Εύχομαι η επόμενη να σας ανταμείψει. Εγω να σου πω μόλις σταματαγα προσπάθεια  γινομουν χειρότερα περιμενα πως και πώς να περάσει ο καιρος για την επόμενη  αν ειχα την οικονομική άνεση κάθε μήνα με φυσικό θα πήγαινα οπως νιώθεις και αισθάνεσαι εύχομαι οτι καλυτερο Ευχαριστήσου το καλοκαιρι και βουρ απο Σεμπτέμβριο Αύγουστο κλειστά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...ΕΚΑΝΑ ΩΟΛΗΨΙΑ ΣΤΙΣ 28 ΤΟΥ ΜΗΝΑ..ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ..  ΞΕΡΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...