Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η xara1 είπε:

καλησπέρα! τωρα του πηγαινουμε το γαλατακι του. αντλώ με το θήλαστρο και του το πηγαινουμε καθε μερα. τον χαζευουμε, του μιλαμε , του στελνουμε φιλακια ?♥️? εχουν μεγαλωσει και οι βλεφαριδουλες του χαχαχα τα πηγαινει μια χαρα το αντρακι! τρωει το γαλατακι του, παίρνει σιγα σιγα τα γραμμαρια που πρεπει. αντε να μεγαλωσει να ερθει σπιτακι του ? ουφ

Τώρα αν σου πω ότι δακρυσα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xara1 είπε:

καλησπέρα! τωρα του πηγαινουμε το γαλατακι του. αντλώ με το θήλαστρο και του το πηγαινουμε καθε μερα. τον χαζευουμε, του μιλαμε , του στελνουμε φιλακια ?♥️? εχουν μεγαλωσει και οι βλεφαριδουλες του χαχαχα τα πηγαινει μια χαρα το αντρακι! τρωει το γαλατακι του, παίρνει σιγα σιγα τα γραμμαρια που πρεπει. αντε να μεγαλωσει να ερθει σπιτακι του ? ουφ

Ξέρετε περίπου ποτε θα είναι έτοιμος ναερθει σπίτι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφιες καλησπεραα!! 

Εγω δεν ειμαι πολυ καλα σημερα!! 

Ξυπνησα και εχω λιγα περιεργα υγραα!! κιτρινομπεζ και λιγο αχνο καφετι .. τη μπουμπου τη νιωθω αρκετα και οι κινησεις της με πονανε λιγο,οχι καποιον τραγικο πονο αλλα νιωθω οτι με σπρωχνει πολυ και μου φευγουν ουρα.. το θεμα που με απασχολει ειναι οτι βγαζω αυτα τα υγρα..εχθες εβγαλα παχυρευστα κιτρινομπεζ και εχω φοβηθει παρα πολυ. Ο γιατρος μου ειπε να μην ανησυχω και να το παρακολουθω καί αν αυξηθουν να παω.. δεν ανησυχησε παρα πολυ και αφιυ εχω ραντεβου αυριο να μην ταλαιπωρηθω αδικα και μπαινω στο αυτοκινητο !! 

Ομως ρε κοριτσια φοβαμαι παρα πολυυ☹☹?? .

Τι ειναι παλι αυτα τα υγρα?? ειχα ηρεμησει απο υγρα τετοια 1 μηνα και ξανα τα ιδια..πανω που ειπα ολα καλα βλεπω αυτα και φοβαμαι!!

Εσεις απο υγρα πως τα πατε?? αχχχ εχω αγχωθει τοσο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@xara1 γλυκια μου ποσο χαιρομαι για σεναα!! ❤❤❤ Ευχομαι να τον παρετε οσο πιο γρηγορα στη φωλιτσα σας❤❤ 

Μια γλυκια αγκαλιααα απο εμενα❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Τώρα αν σου πω ότι δακρυσα;; 

♥️ ειναι η μαμαδίσια αλληλεγγύη! να δεις τι θα παθεις οταν αντικρύσεις τον δικο σου τον μπεμπακο! εκει να δεις δάκρυα! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η PanB είπε:

Ξέρετε περίπου ποτε θα είναι έτοιμος ναερθει σπίτι; 

δεν λενε για ευνόητους λογους...απλα ευχομαστε να μας κανει ποδαρικο ο μπεμπακος μας...καλα να ειναι το αντρακι και οταν ειναι ετοιμος με το καλο θα ερθει σπιτακι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope Όχι κοπέλα μου ευτυχώς και το αμνιακό φυσιολογικό ούτε διαβήτη εχω..ισως να είναι ψηλός και να υπολογίζουν τόσο το βάρος του..Έτσι έπαθε κ η κουνιαδα μου..σίγουρα έχει απόκλιση από το κανονικό του βάρος..τρώει καλά ο μπεμπακος μου...και απο κλωτσιές άλλο τιποτα..νιώθω πως θα μου βγάλει τα πλευρά ?...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

Ομορφιες καλησπεραα!! 

Εγω δεν ειμαι πολυ καλα σημερα!! 

Ξυπνησα και εχω λιγα περιεργα υγραα!! κιτρινομπεζ και λιγο αχνο καφετι .. τη μπουμπου τη νιωθω αρκετα και οι κινησεις της με πονανε λιγο,οχι καποιον τραγικο πονο αλλα νιωθω οτι με σπρωχνει πολυ και μου φευγουν ουρα.. το θεμα που με απασχολει ειναι οτι βγαζω αυτα τα υγρα..εχθες εβγαλα παχυρευστα κιτρινομπεζ και εχω φοβηθει παρα πολυ. Ο γιατρος μου ειπε να μην ανησυχω και να το παρακολουθω καί αν αυξηθουν να παω.. δεν ανησυχησε παρα πολυ και αφιυ εχω ραντεβου αυριο να μην ταλαιπωρηθω αδικα και μπαινω στο αυτοκινητο !! 

Ομως ρε κοριτσια φοβαμαι παρα πολυυ☹☹?? .

Τι ειναι παλι αυτα τα υγρα?? ειχα ηρεμησει απο υγρα τετοια 1 μηνα και ξανα τα ιδια..πανω που ειπα ολα καλα βλεπω αυτα και φοβαμαι!!

Εσεις απο υγρα πως τα πατε?? αχχχ εχω αγχωθει τοσο..

γωγω μου τι εγινε με τα υγρα, συνεχιζονται? νιωθεις πετρωματα στη κοιλιτσα? αντε σημερα εχεις ραντεβου με τον γιατρο οποτε θα ηρεμισεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xara1 είπε:

γωγω μου τι εγινε με τα υγρα, συνεχιζονται? νιωθεις πετρωματα στη κοιλιτσα? αντε σημερα εχεις ραντεβου με τον γιατρο οποτε θα ηρεμισεις

εχω αρκετα υγρα.. και σημερα ειχα και βλεννες.. δεν ξερω αν ειναι πετρωματα ή το μωρο γιατι νιωθω μια απο δεξια μια απο αριστερα!! ο γιατρος λεει να μην ανησυχω..!! σημερα θα παω και θα δουμε!! εχω φοβηθει αρκετα ειναι η αληθεια!! γιατι νιωθω τη μπεμπα αρκετα χαμηλα.. αχχ τι να πωω?? ποναει αρκετα και η μεση μου!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. τι κάνετε;;

Εμείς πάντως είμαστε καλά.. διάβαζα γ τα κιλά των μωρών σας κ σχεδόν όλες έχετε μεγάλα μωράκια.. εμένα  μου είπε ότι δεν θα είναι μεγάλο μάλλον.. βαδίζουμε περίπου στ 3-3,200 kg.. δεν είναι ανησυχητικό οπως λέει όμως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεραα???

τι κανετε??

Εχθες πηγαμε στο γιατρο και η μπεμπα μας ειναι 2250❤❤ 31+4..!!

ο τραχηλος καλος 3,5 εχει παει και ειναι κλειστος + δεν ανησυχησε ο γιατρος!! 

αλλα ανεβηκε λιγο το σακχαρο!!.. ΑΧ...αυτες οι ατιμες οι σοκολατες!! Ξεκιναω διατροφη σημερα και κομμενα τα γλυκα!!..

Κατα τα αλλα καλαα..αλλα τελος ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!  εμας μας ειπε οτι γυρω στα 3.600-3.800 θα παει!! 

και δεν φοβαται πλεον για προωρο..εκτος αν ανεβει το σακχαρο και θα το παρακολουθουμε!! 

Απο κιλα εχω παρει 11 ??

Τα ποναλακια ποω εχω ειναι φυσιολογικα και να μην με αγχωνουν λεει!! 

ΑΥΤΑαααααα....

εσειςς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕΛΛΗ Γ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. τι κάνετε;;

Εμείς πάντως είμαστε καλά.. διάβαζα γ τα κιλά των μωρών σας κ σχεδόν όλες έχετε μεγάλα μωράκια.. εμένα  μου είπε ότι δεν θα είναι μεγάλο μάλλον.. βαδίζουμε περίπου στ 3-3,200 kg.. δεν είναι ανησυχητικό οπως λέει όμως... 

γεια σου Ελλη μουυ!! 

μια χαρα ειναι τα 3-3.200!! 

σε ποια εβδομαδα εισαι?? ποσο ειναι τωρα το μωρο σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γωγω γωγω είπε:

καλημεεεεραα???

τι κανετε??

Εχθες πηγαμε στο γιατρο και η μπεμπα μας ειναι 2250❤❤ 31+4..!!

ο τραχηλος καλος 3,5 εχει παει και ειναι κλειστος + δεν ανησυχησε ο γιατρος!! 

αλλα ανεβηκε λιγο το σακχαρο!!.. ΑΧ...αυτες οι ατιμες οι σοκολατες!! Ξεκιναω διατροφη σημερα και κομμενα τα γλυκα!!..

Κατα τα αλλα καλαα..αλλα τελος ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!  εμας μας ειπε οτι γυρω στα 3.600-3.800 θα παει!! 

και δεν φοβαται πλεον για προωρο..εκτος αν ανεβει το σακχαρο και θα το παρακολουθουμε!! 

Απο κιλα εχω παρει 11 ??

Τα ποναλακια ποω εχω ειναι φυσιολογικα και να μην με αγχωνουν λεει!! 

ΑΥΤΑαααααα....

εσειςς??

Θυμάσαι γύρω στην 26η-27η εβδομάδα Πόσο ήταν σε βάρος; εμένα γτ μου την ειπε χοντρή; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

καλημεεεεραα???

τι κανετε??

Εχθες πηγαμε στο γιατρο και η μπεμπα μας ειναι 2250❤❤ 31+4..!!

ο τραχηλος καλος 3,5 εχει παει και ειναι κλειστος + δεν ανησυχησε ο γιατρος!! 

αλλα ανεβηκε λιγο το σακχαρο!!.. ΑΧ...αυτες οι ατιμες οι σοκολατες!! Ξεκιναω διατροφη σημερα και κομμενα τα γλυκα!!..

Κατα τα αλλα καλαα..αλλα τελος ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!  εμας μας ειπε οτι γυρω στα 3.600-3.800 θα παει!! 

και δεν φοβαται πλεον για προωρο..εκτος αν ανεβει το σακχαρο και θα το παρακολουθουμε!! 

Απο κιλα εχω παρει 11 ??

Τα ποναλακια ποω εχω ειναι φυσιολογικα και να μην με αγχωνουν λεει!! 

ΑΥΤΑαααααα....

εσειςς??

Μπράβο! Είσαι πολύ καλά!! Κ ο τράχηλος κ το βάρος του μωρού!!  Κ Τα κιλά που χεις πάρει μια χαρά.. 

εμείς Κυριακή θ ανεβουμε Αθηνα! Οποτε από βδομάδα θα με δει πάλι ο γιατρός να μου πει πως είμαστε! Σήμερα είμαι 33 εβδομάδων ακριβώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Θυμάσαι γύρω στην 26η-27η εβδομάδα Πόσο ήταν σε βάρος; εμένα γτ μου την ειπε χοντρή; ???

στην 27η ηταν η μπεμπα 1284γραμ❤

ποσο ειναι εσενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η rosemaryf είπε:

Μπράβο! Είσαι πολύ καλά!! Κ ο τράχηλος κ το βάρος του μωρού!!  Κ Τα κιλά που χεις πάρει μια χαρά.. 

εμείς Κυριακή θ ανεβουμε Αθηνα! Οποτε από βδομάδα θα με δει πάλι ο γιατρός να μου πει πως είμαστε! Σήμερα είμαι 33 εβδομάδων ακριβώς!

εσενα ποσο ηταν την τελευταια εβδομαδα που πηγες?? και σε ποια??

φοβαμαι λιγο για το σακχαρο γιατι με ταρακουνησε λιγο ο γιατρος!! 

ηταβ 97 η τιμης της με φ.τ 115 αλλα ο γιατρος μ το ηθελε 89-92 τουλαχιστον!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

στην 27η ηταν η μπεμπα 1284γραμ❤

ποσο ειναι εσενα?

Τη Δευτέρα που ήμουν 26+4 ήταν 1200. Αλλά ήταν αυξημένο και το αμνιακό μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Τη Δευτέρα που ήμουν 26+4 ήταν 1200. Αλλά ήταν αυξημένο και το αμνιακό μου..

μια χαρα για 26+4 1200! 

εμενα 27+2 ηταν 1284γραμ❤❤

κι εσενα γιγαντακι θα ειναι!!.❤❤

αφρατουλααα❤❤ 

εμενα τωρα ειναι 2250γραμ❤ και μας ειπε οτι θα γεννηθει 3600-3800❤❤

ας πανε ολα καλα μονο θελω γιατι εχω τρομοκρατηθει με το Σακχαρο να αναπτυχθει σωστα το αναπνευστικο της!!

και τι εκανες για το αμνιακο σουυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

μια χαρα για 26+4 1200! 

εμενα 27+2 ηταν 1284γραμ❤❤

κι εσενα γιγαντακι θα ειναι!!.❤❤

αφρατουλααα❤❤ 

εμενα τωρα ειναι 2250γραμ❤ και μας ειπε οτι θα γεννηθει 3600-3800❤❤

ας πανε ολα καλα μονο θελω γιατι εχω τρομοκρατηθει με το Σακχαρο να αναπτυχθει σωστα το αναπνευστικο της!!

και τι εκανες για το αμνιακο σουυ??

Ακόμα τίποτα, τη Δευτέρα θα επαναλάβω υπέρηχο για να δούμε πως είναι και αν έχει αλλάξει κάτι και μου είπε πως ίσως χρειαστεί να αυξήσουμε το μαγνήσιο και να με βλέπει πιο συχνά.. σε αυτό που μπορεί να επηρεάσει είναι πως ίσως με πιάσουν πονακια πιο νωρίς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γωγω γωγω είπε:

εσενα ποσο ηταν την τελευταια εβδομαδα που πηγες?? και σε ποια??

φοβαμαι λιγο για το σακχαρο γιατι με ταρακουνησε λιγο ο γιατρος!! 

ηταβ 97 η τιμης της με φ.τ 115 αλλα ο γιατρος μ το ηθελε 89-92 τουλαχιστον!! 

Τελευταίος υπέρηχος ήταν πριν 10 μέρες, που έκανα την ντοπλερ! Ήμουν στην 32η εβδομάδα! Εγώ έχω δίδυμα! Το ένα ήταν 1600+ κ το άλλο 1300+.. σχεδόν ένα κιλό έχουμε διαφορα από σας! Θα ξαναπάω Τρίτη για υπέρηχο, ελπίζω να χουμε μεγαλώσει κ να πλησιάζουμε τα 2 κιλά έστω!

 

οταν έκανα καμπύλη ζαχαρου ήμουν στα όρια! Ξεκίνησα να προσέχω διατροφή κ να μετράω το ζαχαρο, κ δεν εχω κανένα θέμα, δεν με παρακολουθεί καν διαβητολόγος! Μόνο την πρώτη φορά πήγα, κ μετά είδε τις τιμές μου κ μου πε πως είναι πολύ καλές, μείωσε τις μετρήσεις κ να μην ξαναπάω, εκτός κ αν δω κάτι κραυγαλέο! Οποτε μην αγχώνεσαι, απλά πρόσεξε τα γλυκα, εσυ είσαι κ κάτω απ το όριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Ακόμα τίποτα, τη Δευτέρα θα επαναλάβω υπέρηχο για να δούμε πως είναι και αν έχει αλλάξει κάτι και μου είπε πως ίσως χρειαστεί να αυξήσουμε το μαγνήσιο και να με βλέπει πιο συχνά.. σε αυτό που μπορεί να επηρεάσει είναι πως ίσως με πιάσουν πονακια πιο νωρίς..

αντεε πλησιαζει η δευτερα να μαθουμε!!! 

ολα καλα θα ειναι!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Τελευταίος υπέρηχος ήταν πριν 10 μέρες, που έκανα την ντοπλερ! Ήμουν στην 32η εβδομάδα! Εγώ έχω δίδυμα! Το ένα ήταν 1600+ κ το άλλο 1300+.. σχεδόν ένα κιλό έχουμε διαφορα από σας! Θα ξαναπάω Τρίτη για υπέρηχο, ελπίζω να χουμε μεγαλώσει κ να πλησιάζουμε τα 2 κιλά έστω!

 

οταν έκανα καμπύλη ζαχαρου ήμουν στα όρια! Ξεκίνησα να προσέχω διατροφή κ να μετράω το ζαχαρο, κ δεν εχω κανένα θέμα, δεν με παρακολουθεί καν διαβητολόγος! Μόνο την πρώτη φορά πήγα, κ μετά είδε τις τιμές μου κ μου πε πως είναι πολύ καλές, μείωσε τις μετρήσεις κ να μην ξαναπάω, εκτός κ αν δω κάτι κραυγαλέο! Οποτε μην αγχώνεσαι, απλά πρόσεξε τα γλυκα, εσυ είσαι κ κάτω απ το όριο!

ξεκινησα διατροφη σημερα και ας πανε ολα καλα!!!

για διδυμα μια χαρα τα πας δεν το συζητω καθολου!!☺☺ 

η καμπυλη ειχε βγει οριακη κι εμενα 158νομιζω!! και εκανα μετρησεις κι εγω κ κ γιατρος μου ειπε τελειες αλλα το δικο μου σακχαρο ηταν 88 και πηγε τωρα 97 γιαυτο με αγχωσε λιγο.. και ξανα ξεκιναω μετρησεις παλι!??

η μπεμπα να ειναι καλα και ας τα κοψω ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γωγω γωγω είπε:

ξεκινησα διατροφη σημερα και ας πανε ολα καλα!!!

για διδυμα μια χαρα τα πας δεν το συζητω καθολου!!☺☺ 

η καμπυλη ειχε βγει οριακη κι εμενα 158νομιζω!! και εκανα μετρησεις κι εγω κ κ γιατρος μου ειπε τελειες αλλα το δικο μου σακχαρο ηταν 88 και πηγε τωρα 97 γιαυτο με αγχωσε λιγο.. και ξανα ξεκιναω μετρησεις παλι!??

η μπεμπα να ειναι καλα και ας τα κοψω ολα!!!

Ναι, πια φάγαμε το γάιδαρο, πέρασε ο καιρός!! 

Ε είναι μικρούλια τα δικα μου, ειδικά ο μπεμπουλης... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η rosemaryf είπε:

Ναι, πια φάγαμε το γάιδαρο, πέρασε ο καιρός!! 

Ε είναι μικρούλια τα δικα μου, ειδικά ο μπεμπουλης... 

ο γιατρος σου τι σου λεει?? 

απο οσα γνωριζω ειναι καλα τα μωρα σου για διδυμα!! 

εε λιγοο μας εμεινε❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

ο γιατρος σου τι σου λεει?? 

απο οσα γνωριζω ειναι καλα τα μωρα σου για διδυμα!! 

εε λιγοο μας εμεινε❤❤

Δεν του άρεσε πολύ το μήκος του τραχήλου κ μου πε ξεκούραση! Αυτό μ έχει ψιλοαγχωσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...