Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΙΩΘΩ ΚΕΝΟ.....


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ....ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΟΝΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ!! ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ;;

ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ ΣΟΥ ΚΟΝΤΑ;; ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ...Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΔΩ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ....ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ...

ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΥ....ΠΑΕΙ ΠΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!:( :(

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΛΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΣΑΣ..

ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καηλσπέρα!

αχ σίγουρα θα σου είναι δύσκολο....άλλα ειλικρινά το μόνο που λέω και θα έχουν βαρεθεί ολοι εδω μέσα να με ακούνε που το λέω , είναι να σκεφτόμαστε θετικά, γιατι μόνο αυτό βοηθάει τη σκέψη μας και τα συναισθήματά μας! δεν πέρνεις να διαβάσεις κανένα βιβλίο?

αν θες μπορω να σου πρωτείνω κάποια!

φιλια και να εισαι αισιόδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίσα μου καλησπέρα!Σιγουρα είναι πάρα πολύ νωρίς για να χάνεις τις ελπίδες σου..Εισαι στην αρχή ακόμα..Το μωράκι θα έρθει σύντομα μην ανυσηχείς!Οσο για την απουσία συζήγου λόγω δουλειάς καταλαβαίνω απολύτως γιατι τον χρειάζεσαι δίπλα σου!Αλλά να ξέρεις οτι εκεί που είναι σε σκέφτετε συνέχεια και θέλει να εισαι καλά!Σε καταλαβαίνω οτι κάποιες φορές νιωθουμε την ανάγκη του δικου μας ανθρώπου..να είναι δίπλα μας και σε κάθε άσχημο να μας παίρνει μια μεγάλη αγκαλιά και να μας συμπαραστέκεται!!Ολα θα πάνε καλά!!να μην στεναχωριέσαι καθόλου γλυκιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΑΦΟΥ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΛΥΝΔΡΟΜΗ... ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΞΑΝΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ....ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΜΜΟΝΗ....(ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marisa δεν πρέπει να το βάζεις κάτω...Όλοι έχουν τα προβληματά τους και πολλές από εμάς επιθυμούμε διακαώς ένα παιδάκι. Να ξέρεις με το άγχος και την εμμονή δεν θα βγει κάτι...Το ξέρω ότι νιώθεις άσχημα, αλλά πρέπει ίσως να χαλαρώσεις και να ασχοληθείς και με άλλα πράγματα,ίσως και να αποκτήσεις καινούργια χόμπι για να ξεχαστείς. Η ζωή να ξέρεις είναι όμορφη και πρέπει να ζούμε κάθε στιγμή της.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχωνεσαι γλυκεια μου...ξερω οτι η απουσια του συζηγου σου ειναι δυσκολο θεματακι..αλλα αφου το απαιτει η δουλεια του κανε λιγο υπομονη και ολα θα φτιαξουν..θα συμφωνησω με τα κοριτσια οτι χρειαζεται θετικη σκεψη...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marisa, κάνε λίγη υπομονή και είμαι σίγουρη ότι θα έρθει. Το γεγόνος ότι ο άντρας σου λείπει συχνά και για καιρό, δεν είναι και ότι καλύτερο, αλλά αφού αυτό έχεις, με αυτό πρέπει να βαδίσεις. Μακάρι να τον είχες κοντά σου. Θα ήταν σίγουρα καλυτερα.

Κάνε υπομονή και μετα θα έχεις ένα μωράκι για συντροφιά!!!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marisa mou,

Pote sou na min ta vazeis katw koritsi mou...

Kane ligi upomoni agapi mou ews pou tha erthei pisw o antras sou...

To kserw pws einai pio duskola etsi...

Min se stenaxwrei ayto...

Wpos lew!Ta kala pragmata argoun na erthoun PANTA,ki erxwnte PANTA ekei pou den to perimenoume...:silly: :silly: :silly:

Ypomoni agapi mou kai suntoma tha exeis ena sporaki mesa sou...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marisa,εγω σε καταλαβαινω απολυτα..ειμαι και εγω στο δευτερο μηνα προσπαθειας και καταλαβαινω οτι δεν εχει σημασι ποσο καιρο προσπαθεις..ειναι η λαχταρα σου..το πως νιωθεις..ειναι πανω απ' τις δυναμεις σου.. κξ καταλαβαινω οτι λειπει ο ανθρωπος σου απο διπλα σου και ειναι ακομα πιο δυσκολο,συν του οτι ο καιρος που θα λειπει ειναι μιον προσπαθειες....ομως θα σου πω ενα πραγμα..ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ..ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ...μπορει να καθυστερησει λιγο παραπανω,ομως θα ερθει..αυτο να σκεφτεσαι οτι εστω και λιγο αργοτερα θα ερθει το μωρακι που τοσο επιθυμεις!!μη το βαζεις κατω, να εισαι δυνατη!!!γεμισε το χρονο σου με ενδιαφεροντα πραγματα,κανε πραγματα που σε κανουν να χαιρεσαι και ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλη Μ. έγραψε:

marisa, κάνε λίγη υπομονή και είμαι σίγουρη ότι θα έρθει. Το γεγόνος ότι ο άντρας σου λείπει συχνά και για καιρό, δεν είναι και ότι καλύτερο, αλλά αφού αυτό έχεις, με αυτό πρέπει να βαδίσεις. Μακάρι να τον είχες κοντά σου. Θα ήταν σίγουρα καλυτερα.

Κάνε υπομονή και μετα θα έχεις ένα μωράκι για συντροφιά!!!

Φιλάκια!!!

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ Η Κάλλη Μ.:) :)

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ;) ;)

ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ :( :(

ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ:P :P

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΣΙΟ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ....

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΑ...ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΑΡΧΕΙΑ...:( ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ..ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ..ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ... ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΘΑΡΑ ΔΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ...

Α ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΑΙ ΜΟΝΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ PC ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ..ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marisa μου,

μην απογοητεύεσαι!

Σε νοιώθω, πίστεψέ με, κι εγώ έτσι ένοιωθα και χειρότερα κάθε φορά που αδιαθετούσα. Κι εμείς δεν είμασταν μακρυά ο ένας από τον άλλο και το κάνει λίγο χειρότερο γιατί δεν έχεις άλλη δικαιολογία.

Πάντως όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!

Τις καλύτερες ευχές μου!

dev094pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου και από' μένα Μαρίσα μου.

Κοίτα η γνώμη μου είναι πως πρέπει να βρεις κάτι να ασχολείσαι. Ένα χόμπι, μια δουλειά, αν δεν έχεις, μάθε στο κάτω κάτω μια ξένη γλώσσα..:laugh: Ξέρω ότι τίποτα δε συγκρίνεται με το να έχεις τον άντρα σου κοντά αλλά επίσης ξέρω ότι και χίλια άτομα να έχει κανείς κοντά του αν δεν έχει πράγματα να κάνει για τον εαυτό του πάντα θα αισθάνεται κενό. Σκέψου ότι όταν με το καλό έρθει και το μωράκι σου τότε θα ψάχνεις απεγνωσμένα λίγο χρόνο για σένα. Γιατί δεν το εκμεταλλεύεσαι αυτό τώρα;; Το σκέφτηκες ποτέ αυτό;;);)

Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο

Φιλιά:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARISA ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟΣΟ;;ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΟΙ 2 ΜΗΝΕΣ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ 9.ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ.ΕΤΥΧΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ.ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΕΝΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω απολυτα και ανα υτο σε ηρεμει ετσι νιωθουν πολλες γυναικες .Σκεψου οτι υπαρχουν γυνακες που νιωθουν ετσι και οι αντρες τους δεν ειναι μακρια λογω επαγγγελματικων υποχρεωσεων αλλα ειναι μαζι τους αλλα οχι διπλα τους , τις αγνοουν τις θεωρουν οτι απλα αυτες ειναι εκει ενω αυτοι στον κοσμο τους .Θελω να πιστευω οτι ειναι λιγοι αυτοι αλλα για φαμντασου πως νιωθουν αυτες οι γυναικες να μην εχουν ενα ανθρωπο να μιλησουν ; Μου ελεγε θυμαμαι μια φιλη δεν μπορω αλλο αυτο να ειμαστε ολη μερα μαζι απο το μεσημερι κια μετα να βαζω φαει να τρωει αμιλητος ν πηγαινει να πεφτει για υπνο να ξυπναει και να φωναζει καφε να χαζολογα στην τηλεοραση και οταν το βραδυ επεφτε για υπνο να της γυρναει τηνπλατη και τα σαββατοκυριακια να ειναι ακριβως το ιδιο απο το πρωι μεχρι το βραδυ .Και καποιες φορες αυτο ειναι το χειροτερο να ξαπλωνει στο κρεβατι να γυρναει να της βγαζει μονο την πιτζαμα η να της σηκωνει τη νυχτικια να μπαινει μεσα της να μουγκριζει και τελος .Αυτο τι ειναι εκδηλωση αγαπης ; Καποια μερα της ειπα μιλα του και μου πε το κανα η απαντηση του ειναι αμαν ρε γυναικα τι θελεις αυτες τις αηδιες που βλεπεις στην τηλεοραση; καποια στιγμη η κοπελά εμεινε εγκυος αυτο το παδι ηταν προιον αγαπης; πηγαινε στο γιατρο μονη της η μαζι μου γεννησε και δεν της πηγε ουτε ενα τριανταφυλλο . Και ομως αυτος τωρα περηφανευετε δεξια και αριστερα για το γιο που εκανε.......Τα συμπερασματα δικα σας

Μαριζα εσενα λειπει εξαιτειας της δουλειας του τι ειναι ναυτικος; δεν μπορεις να πας εσυ εκει; εμενα η ξαδερφες μου που ηταν ναυτικοι πηγαναν μαζι με καποια ταξιδια αν παλι κανει κατι αλλο διεθεσε εσυ το χρονο σου να πας να το βρεις ενασαβββατοκυρικο αν δουλευεις παρε αδεια και μην απογοητευσε γιανα μεινεις εγκυος θελει καλη ψυχολογια .να μπαινεις και στο τσατ να μιλαμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑRISA koριτσι μου σε καταλαβενω απολυτα,εγω ειχα τον αντρα μου κοντα μου κ δυσκολευτηκα πολυ να μεινω εγκυος οχι εσυ που βρισκοσαστε μια στο τοσο.χωρις να θελω να γινω αδιακριτη θα σε ρωτησω ειναι δυσκολο να πας εσυ μαζι του; η μηπως αυτο ειναι κατι προσωρινο κ επειδη εσενα σου εχει γινει κατι σαν εμονη η εγκυμοσηνη σε τρομαζει τοσο; συγνωμη για τις ερωτησεις αλλα επειδη κ εμενα ο αντρας μου επρεπε για ενα διαστημα να ειναι καπου αλλου εγω πηγα μαζι του,θα μου πεις κ τοτε δεν ειχα μεινει εγκυος αλλα ειμασταν μαζι ειχαμε ο ενας τον αλλο κατι πολυ σημαντικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΝΟΙΩΘΟΥΝ...

ΝΑΙ...ΝΑΥΤΗΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ...ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΟΜΩΣ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΝΑΙ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ!!

ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ..ΕΧΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ..ΕΧΩ 2 ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ..

ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΝΟΙΩΣΑ ΞΑΝΑ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΓΙΝΩ ΞΑΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΑΝ ΠΙΟ ΩΡΙΜΗ(ΜΕΤΑ 9 ΧΡΟΝΙΑ) ΤΟ ΕΧΑΣΑ 3 ΜΗΝΩΝ!! ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ......:( ΜΑΛΙΣΤΑ !! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΟΞΑ ΝΑ ΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΥΤΕΥΟΜΑΣΤΕ...ΤΑ ΞΕΡΩ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑ....

ΕΤΟΙΜΑΖΩΝΑΙ ΓΙΑ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ...ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ...ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΜΩΣ....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera....min anisixeis katholou!egw prospathw ena 1 xrono kai den exw dei akoma apotelesmata!oles ligo poly pername diskola otan den vlepoume apotelesmata...ola tha pane kala kai poli syntoma tha exeis ta xarmosina nea pou toso epithimeis...min anxonesai kai min xaneis tin elpida sou,sto lew apo diki mou pira!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίζα μου, μου θύμισες λίγο την δικιά μου ιστορία. Εγώ προσπαθούσα σχεδόν ένα χρόνο να κάνω παιδάκι αλλά από το χρόνο αυτό τους 6 μήνες ο άντρας μου έλειπε για 20 μέρες κάθε μήνα και όταν ερχόταν...είχα περίοδο! Τελικά καταφέραμε να βρεθούμε όμως και κάναμε ένα μωράκι! Μη στεναχωριέσαι, όλα θα πάνε καλά και θα έρθει το μωράκι που τόσο περιμένεις. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marisa mou min anxonesai bre kopela mou ki ego ena xrono prospatho..mporeis na axsiopoiiseis ayton ton xrono kanontas tis aparaitites exsetaseis,na deis an ola einai kala na min exeis ki ayto to anxos...an pali se anxonei perissotero,grapsou se kana gimnastirio!i gimnastiki tha se xalarosei!den sou leo na gineis body builder,ena xalaro trexsimataki kai moni sou mporeis na to kaneis...elpizo na sou edosa logous gia na sikotheis apo ton ipologisti kai na xseskaseis bre koritsi mou!sou eyxomai na pan ola kala filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...