Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλως το!Ολα καλα θα πανε!Να εισαι χαλαρη!Να σκεφτεσαι αλλα πραγματα!Εμενα παντως μου εφερες γουρι!Μολις ηρθα κοντα σου αδιαθετησα οπως επιθυμουσα!Και μολις καθαρισω θα αρχισω να μετραω παλι ημερες...Απο μονο του ειναι αισιοδοξο!Σου στελνω την θετικη μου ενεργεια και εναν ηλιο!!!!

Όλα θα πάνε κορίτσια για όλες μας. Θα δείτε ο Νοέμβρης θα μας φέρει μόνο ευχάριστα!!! Η @Bloublou85 δε χρειάζεται άλλο γούρι πάντως. 'Εχει το δικό μου περιστέρι. Το ίδιο και η @bebe2 και η @satya

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όλα θα πάνε κορίτσια για όλες μας. Θα δείτε ο Νοέμβρης θα μας φέρει μόνο ευχάριστα!!! Η @Bloublou85 δε χρειάζεται άλλο γούρι πάντως. 'Εχει το δικό μου περιστέρι. Το ίδιο και η @bebe2 και η @satya

Μακαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου δε κρατιέμαι θα κατουρηθω από τη χαρά μου.η οιστραδιολη πήγε 1300 και ή προγεστερόνη έπεσε πήγε στο 1!!!!!!! Είναι αριστες είπε ή γιατρός,το μεσημέρι θα κάνω υπέρηχο. @Πιου-πιου που είναι αυτό το τυχερο περιστερακι να σε φιλησω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα λέω εγώ. Πρωτομηνιά κιόλας μου την έκανε, νομίζω έχει σημασία αυτό! Είσαι καλυμμένη σου λέω από γούρι και δεν το πιστεύεις! Καλά τέλεια και η Ε2! Για την προγεστερόνη δεν το συζητώ! Μπράβο κορίτσι. Μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ κορίτσια μου δε κρατιέμαι θα κατουρηθω από τη χαρά μου.η οιστραδιολη πήγε 1300 και ή προγεστερόνη έπεσε πήγε στο 1!!!!!!! Είναι αριστες είπε ή γιατρός,το μεσημέρι θα κάνω υπέρηχο. @Πιου-πιου που είναι αυτό το τυχερο περιστερακι να σε φιλησω!!!!

Μπραβο!!!!!!!!!!!Προχωραμε τωρααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Στα λέω εγώ. Πρωτομηνιά κιόλας μου την έκανε, νομίζω έχει σημασία αυτό! Είσαι καλυμμένη σου λέω από γούρι και δεν το πιστεύεις! Καλά τέλεια και η Ε2! Για την προγεστερόνη δεν το συζητώ! Μπράβο κορίτσι. Μπράβο!

Χαχαχαχα κατάφερα να ρίξω τη προγεστερόνη που να το πεις κ να το πιστέψουν;το κορυφαίο είναι ότι λέει ο άντρας μου είδες που σου έλεγα να κάθεσαι ήρεμη κ θα πέσει;νομίζει ότι είχε δίκιο κι από πάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Στα λέω εγώ. Πρωτομηνιά κιόλας μου την έκανε, νομίζω έχει σημασία αυτό! Είσαι καλυμμένη σου λέω από γούρι και δεν το πιστεύεις! Καλά τέλεια και η Ε2! Για την προγεστερόνη δεν το συζητώ! Μπράβο κορίτσι. Μπράβο!

Αν του μενει χρόνος ,στειλε το περιστερακι και προς τα εδω!3 χρονια προσπαθειων καιενα βημα πριν την εμμηνοπαυση ,μπορει να με βοηθησει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχαχα κατάφερα να ρίξω τη προγεστερόνη που να το πεις κ να το πιστέψουν;το κορυφαίο είναι ότι λέει ο άντρας μου είδες που σου έλεγα να κάθεσαι ήρεμη κ θα πέσει;νομίζει ότι είχε δίκιο κι από πάνω.

Ο άντρας ξέρει ! :))) Μπράβο κορίτσι μου χάρηκα τόοοοοοοοσο πολύ ! :))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Ο άντρας ξέρει ! :))) Μπράβο κορίτσι μου χάρηκα τόοοοοοοοσο πολύ ! :))))

Άντε bebe μας βλέπω ίδια μέρα για εμβρυομεταφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αν του μενει χρόνος ,στειλε το περιστερακι και προς τα εδω!3 χρονια προσπαθειων καιενα βημα πριν την εμμηνοπαυση ,μπορει να με βοηθησει!!!!

Ό,τι μπορώ θα κάνω κορίτσι :D, αλλά θα τα πας μια χαρά και χωρίς περιστέρι. Αυτό το μήνα θα ξεκινήσεις; Έχεις ξανακάνει IVF;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ό,τι μπορώ θα κάνω κορίτσι :D, αλλά θα τα πας μια χαρά και χωρίς περιστέρι. Αυτό το μήνα θα ξεκινήσεις; Έχεις ξανακάνει IVF;

Μια και αποτυχημενη προσπαθεια διεγερσης με ενεσεις.Δεν εκανα παρα ενα ωοθυλακιο που δεν προχωρησε και σταματησαμε την διαδικασια.Δεν αντιδραει ο οργανισμος μου στις ενεσεις... Συντομα θα ξεκινησω συλλογη ωαριων με φυσικο κυκλο σε αλλο κεντρο...Ανυπομονω!!!Εσυ;;;Σε τι φαση βρισκεσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχαχα κατάφερα να ρίξω τη προγεστερόνη που να το πεις κ να το πιστέψουν;το κορυφαίο είναι ότι λέει ο άντρας μου είδες που σου έλεγα να κάθεσαι ήρεμη κ θα πέσει;νομίζει ότι είχε δίκιο κι από πάνω.

Καλησπέρα! Δεν είμαστε στην ίδια φάση, παρακολουθώ τη συζήτηση όμως γιατί είστε ωραία και δεμένη παρέα και έχω ρίξει το απίστευτο γέλιο με τη θεωρία του άντρα σου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Άντε bebe μας βλέπω ίδια μέρα για εμβρυομεταφορα!

Αχ λες ??! Μακάρι ! Λες να είμαστε και στον ίδιο χώρο ???Αθήνα είσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Άντε bebe μας βλέπω ίδια μέρα για εμβρυομεταφορα!

Τώρα που το ξανά σκέφτομαι πως θα την κάνουμε μαζί βρε ?? Εγώ θα την κάνω Κυριακή ! Εσύ ωοληψια έχεις Δευτέρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Τώρα που το ξανά σκέφτομαι πως θα την κάνουμε μαζί βρε ?? Εγώ θα την κάνω Κυριακή ! Εσύ ωοληψια έχεις Δευτέρα ?

Αααα κυριακη;;α θα σε προλαβω αν πάνε καλά τα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλησπέρα! Δεν είμαστε στην ίδια φάση, παρακολουθώ τη συζήτηση όμως γιατί είστε ωραία και δεμένη παρέα και έχω ρίξει το απίστευτο γέλιο με τη θεωρία του άντρα σου ???

Τι να τους κάνουμε! Τους αγαπάμε όμως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ κορίτσια μου δε κρατιέμαι θα κατουρηθω από τη χαρά μου.η οιστραδιολη πήγε 1300 και ή προγεστερόνη έπεσε πήγε στο 1!!!!!!! Είναι αριστες είπε ή γιατρός,το μεσημέρι θα κάνω υπέρηχο. @Πιου-πιου που είναι αυτό το τυχερο περιστερακι να σε φιλησω!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Πολύ χάρηκα!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Δε μου λες @Kat-Cat ποτέ περιμένεις να αδιαθετησεις?

αδιαθετησα. αχαχαχ. Μου ξεκινησε χτες απογευμα, σημερα κατεβηκε κανονικο αιμα. Δεν ημουν στις τυχερες. Καλα για την Πιου πιου ειναι που δε με σκεφτηκε στο περιστερι!!!! Αν σας ξανα χ.. σκεφτειτε με ρε κοριτσια. αχαχαχχα Μπλουμπλου μπραβο για σενα και τις εξετασεις σου. ΠΕριμενουμε νεα συντομα και απο σενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Αααα κυριακη;;α θα σε προλαβω αν πάνε καλά τα πράγματα.

Όλα καλά θα πάνε!!!! Εσύ θά φουσκώνεις μαζί με την @bebe2κ θα  δίνετε συμβουλές σε εμένα που θα μείνω 2 μήνες μετά απο εσάς!!!! ( θα το πιστέψουμε ρε κ ετσι θα γίνει) τέλοοοοος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zeta. είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!!! Εσύ θά φουσκώνεις μαζί με την @bebe2κ θα  δίνετε συμβουλές σε εμένα που θα μείνω 2 μήνες μετά απο εσάς!!!! ( θα το πιστέψουμε ρε κ ετσι θα γίνει) τέλοοοοος?

Βασικά λάθος το διατύπωσα γιατί όλες θα μείνετε κ εγώ θα μείνω τελευταία.... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Βασικά λάθος το διατύπωσα γιατί όλες θα μείνετε κ εγώ θα μείνω τελευταία.... ???

Όλες Ζετάκι, όπως τα λες. Αν το πιστέψουμε όντως θα γίνει. Και γιατί να μη γίνει δηλαδή. Θυμάσαι κάτι που λέγαμε (εμείς τουλάχιστον το λέγαμε) παιδάκια : τελευταίος και καλύτερος!!! :D.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...