Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Ουφ ουφ Δευτερα θα ξερω αν πανε καλα !!!!! Η θα μπω και θα σας πω ευχαριστα η θα προσπαθω να μαζεψω παλι τα κομματια μου !!!!η πρωτη σου προσπαθεια ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Εσυ ποτε πας για εξωσωματικη? 

Εγω ετσι οπως τα υπολογισα αρχες Αυγουστου!τωρα ειναι να περασω επιτροπη και μετα θα ξεκινησουμε!!!μπορει κ πιο νωρις..μεσα Ιουλιου!κοντα ειμαι κοριτσιααα!!!!χαιρομαι και φοβαμαι ταυτοχρονα!τωρα περιμενω πως και πως να παει ο αντρας μου την παρασκευη στο κεντρο να δωσει σπερμα για τις εξετασεις κατατμιση dna και την fish.απο εκει θα δειξουνε καποια πραγματακια!να σας πω ρε κοριτσια αργουνε να βγουνε αυτες οι εξετασεις??καπου ειδα οτι κανουνε 2 βδομ.ισχυει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Εγω ετσι οπως τα υπολογισα αρχες Αυγουστου!τωρα ειναι να περασω επιτροπη και μετα θα ξεκινησουμε!!!μπορει κ πιο νωρις..μεσα Ιουλιου!κοντα ειμαι κοριτσιααα!!!!χαιρομαι και φοβαμαι ταυτοχρονα!τωρα περιμενω πως και πως να παει ο αντρας μου την παρασκευη στο κεντρο να δωσει σπερμα για τις εξετασεις κατατμιση dna και την fish.απο εκει θα δειξουνε καποια πραγματακια!να σας πω ρε κοριτσια αργουνε να βγουνε αυτες οι εξετασεις??καπου ειδα οτι κανουνε 2 βδομ.ισχυει??

Δεν ξερω καθολου να σου πω γι'αυτες τις εξετασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Καλη επιτυχια να πανε καλα !!!!!

Χαχαχαχ και η δεύτερη έμπειρη στα χαρτιά μου είπε το ίδιο!!!τουλάχιστον έφυγε λίγο η μαυρίλα!!!!

@Nektarinaki_love ισχύει 2 εβδομαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Ποτε προτηνουν αυτες τιςνεξετασεις?

@elviraice Ευχαριστω πολυ για την απαντηση κοπελα μου!θα σκασω δυο βδομαδες!ουφ!!! @love30 συνηθως τις προτεινουν οταν εχουν χαλια σπερμα οι αντρες και πολλες ανωμαλες μορφες!την προτινουν για να δουμε χρωμοσωμικες ανωμαλιες και γενικα το dna. Για το πως θα προχωρησουνε τα εμβρυα κτλπ.αυτο καταλαβα εγω απ τα λεγομενα του γιατρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 αυτές τις εξετάσεις τις προτείνουν σε επαναλαμβανόμενες αποβολές και σε επαναλαμβανόμενες αποτυχημένες εξωσωματικες!!!

Όσο για τα φάρμακα παίρνω

4 ultrogestan το 1 κολπικό 

3 cyclacur

5 presolon

1 vasclor

Felicine

Βιταμίνες 

2 glucoplus

1 parlodel

1 salospir και 1 innohep

Αυτά τα λιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5 prezolone!!!!!!!! Εγω δυο εκοψα τα salospir γιατι ειδα αιμα καποια στιγμη!!! Prolutex d3fix felicine glucophage cyclacur outrogestan ενα αλλο κολπικο τρεις φορες αλλα το ξεχναω γιατι μου το αλαξε επερνα το cri one πρωτα t450 t475 innohep αυτα πολλα περνουμε χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Ναι βλαστοκύστες έβαλα δυστυχώς είχα μόνο 2 οι άλλες 4 που προχώρησαν είχαν χρωμοσωμικες ανωμαλίες και τις κατεστρεψα

Κανατε προεμφιτευτικο και το ειδατε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Κανατε προεμφιτευτικο και το ειδατε ?

Ναι κορίτσι μου 6 βλαστοκύστες και τις έστειλα και τις 6 για προεμφυτευτικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Ναι κορίτσι μου 6 βλαστοκύστες και τις έστειλα και τις 6 για προεμφυτευτικο 

Πόσο σου χρέωσε κορίτσι μου το κάθε εμβρυο???γιατι και μενα μου ειπε για προεμφυτευτικο πριν βαλουμε τα εμβρυα λογω του σπερματος μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elviraice είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου και σε εσένα τα καλύτερα και να δεις το μωράκι σου είναι εκεί!!!!Και να σας πω και κάτι να γελάσετε!!!Μόλις μου είπαν το φλυτζάνι!!!!Εκεί με έριξε η απελπισία μου!!!!

Αχαχαχαχαxα σου βρήκαν τίποτα καλό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας

@Bloublou85 αν και σου απαντησαν τα κοριτσια προηγουμενως, εννοειται θα ζητησεις το χαρτι απο το κεντρο που ησουν γιατι μονο αυτοι μπορουν να στο δωσουν. Επισης καταλαβαινω απο τη μια οτι ντρεπεσαι. Απο την αλλη ομως σκεψου οτι δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος να ντρεπεσαι που δεν θα ξαναπας. Ειναι μια επιχειρηση τα κεντρα εξωσωματικης οπως καθε αλλη επιχειρηση κ εχουμε το δικαιωμα αν δεν μενουμε ευχαριστημενοι να επιλεγουμε αλλη επιχειρηση. 

Και κατα την γνωμη μου ειναι καλο πριν φυγεις να τους πεις κ το γιατι φευγεις. Μπορει να σου φαινομαι σκληρη ομως ημουν κ εγω σαν εσενα παλιοτερα. Αλλα απο τον Μαρτιο του 17 μεχρι σημερα μας εχουν φυγει δεκαχιλιαδες ευρω στον γιατρο μου κ φευγοντας απο το κεντρο αποφασισα να του πω τους λογους που φευγουμε. 

Οπως κι εγω στη δουλεια μου θελω να μου λενε αν κατι υπαρχει που δεν τους ευχαριστει ετσι κι εγω απο δω κ περα θα μιλαω. 

Γιατι επενδυουμε τιςελπιδες μας,την υγεια μαε κ τα χρηματα μας σε αυτους τους γιατρους. 

Γιατι τους πληρωνουμε κ οφειλουν να κανουν σωστα την δουλεια τους οπως ο καθενας μας οφειλει να κανει σωστα την δουλεια του.

Σας κουρασα ισως αλλα κοριτσια να μιλατε. Κι εγω δεν μιλουσα αλλα το μετανιωσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...