Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ Εγκυμοσύνη


Guest

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Συγχαρητήρια!!! Εισαι εγκυος τωρα η γεννησες;;Να σου ζησει κ να ειναι υγιη κ καλοτυχο!?

Είμαι έγκυος στο 2 μωράκι μ 14 εβδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Anna mommy είπε:

Είμαι έγκυος στο 2 μωράκι μ 14 εβδ

Υπέροχα!!!! Να εχεις μια τελειομηνη κ ευκολη εγκυμοσύνη κ να τα χαιρεσαι κ τα δυο !Τις καλύτερες ευχες μου!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Υπέροχα!!!! Να εχεις μια τελειομηνη κ ευκολη εγκυμοσύνη κ να τα χαιρεσαι κ τα δυο !Τις καλύτερες ευχες μου!????

σε ευχαριστώ πολύ... περιμένω νέα σου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Αθηνα μουουουου!!! Μακαρι κοπελα μου..!!

Περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου..!

Ευχαριστώ πολύ πολυ!! Μόλις εχω νεακια θα σας ενημερώσω.Τι κανει το μωράκι σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Και εγω βλεπω μια αχνη γραμμουλα!!!Αλλα ειναι ακομα πολυ νωρις εφοσον εχουν περασει μονο 6 μερες απο την επαφη!Λογικο η χωριακη να μην δειξει κατι.Νομιζω μετα απο 12 με 15 μερες η χωριακη σιγουρα θα δειξει!!Ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος!!!!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!Και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αθηνούλι μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά! Το αξίζεις :) 

Κοπελα μου !!!!!Σ ευχαριστω πολυ πολυ!!!!!!Πως παει η εγκυμοσυνη σου;;;Ολα καλα;;;;;Στο ευχομαι απο την καρδια μου!!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μου εισαι απο εκεινες τις περιπτωσεις που αν μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα πραγματικα θα τρελαθω απο χαρα!!! Ευχομαι να εισαι!!! Ξανακανε αλλο ενα τη Δευτερα να δεις...ή κανε επαναληψη χοριακης. Τις επαφες καλα εκανες και τις κρατησες....;) οταν φευγει το πολυ αγχος καμια φορα ερχεται το απροσδοκητο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Αθηνα μου εισαι απο εκεινες τις περιπτωσεις που αν μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα πραγματικα θα τρελαθω απο χαρα!!! Ευχομαι να εισαι!!! Ξανακανε αλλο ενα τη Δευτερα να δεις...ή κανε επαναληψη χοριακης. Τις επαφες καλα εκανες και τις κρατησες....;) οταν φευγει το πολυ αγχος καμια φορα ερχεται το απροσδοκητο!!!!

Ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες και την θετικη ενεργεια!!!Μακαρι να εχω ευχαριστα νεα την Δευτερα και να μην σας ξεσηκωσα αδικα!Φυσικα και θα σας ενημερωσω μολις μαθω νεακια.Τα καλυτερα ευχομαι για οοοοοολα τα κοριτσια που το παλευουν με καθε τροπο και να ακουσουμε συντομα πολλα ευχαριστα!Τα φιλια μου κοριτσακι!!!:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αθηνα ευχομαι ολοψυχα να εχεις τελεια νεα!!! 

Καλημερα κοπελα μου!Μια μερα εμεινε και θα ξερουμε!Σ ευχαριστω πολυ πολυ!!!!Δεν εχω λαικ να κανω ,τα εξαντλησα αλλα λαικκκκκκκκκκ σε ολες τις ευχες!Εσυ σε ποια φαση βρισκεσαι;;;Σας εχω χασει ειναι η αληθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η jazz είπε:

αχ κορίτσι μου!!! Μακάρι οχι μια , χίλιες φορές!!! ?? ??

Jazz μου!!!Τι κανεις;;;;Πολυ χαιρομαι που σας ξαναβρισκω!!!!!Ευχαριστω απο την καρδια μου για ολλλλλλλλη την θετικη ενεργεια!!!!Να εισαι καλα και ευχομαι να μας γραψεις συντομα για το θαυμα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι Αθηνά μου!!! Θα περιμενουμε τα νεα σου!!!

εγω ειμαι μετα απο αποτυχημενη δευτερη προσπαθεια προσπαθεια εξωσωματικης. Εχουμε ακομη δρόμο μπροστά μας...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Μακαρι Αθηνά μου!!! Θα περιμενουμε τα νεα σου!!!

εγω ειμαι μετα απο αποτυχημενη δευτερη προσπαθεια προσπαθεια εξωσωματικης. Εχουμε ακομη δρόμο μπροστά μας...

 

Δύναμη κοριτσι μου!Και υγεια να εχεις ,και η επομενη να ειναι η τριτη και τυχερη σου προσπαθεια!Το ξερουμε όλες εδω μεσα ποσο μακρυς ειναι ο δρόμος...Αν υπαρχει υγεια ,ολα γινονται!Τα φιλια μου!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. μόλις το είδα και εύχομαι το επόμενο να είναι κατακόκκινο!!!Έχεις παλέψει τόσο πολύ.... πραγματικά σου αξίζει.Γνώμη μου: αν ήταν αρνητικό δε θα έδειχνε τίποτα.... εκτός κι αν κάνουν όλων μας πουλάκια τα μάτια μας!!!Με το καλό τα ευχάριστα κορίτσι μου!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Athena D. μόλις το είδα και εύχομαι το επόμενο να είναι κατακόκκινο!!!Έχεις παλέψει τόσο πολύ.... πραγματικά σου αξίζει.Γνώμη μου: αν ήταν αρνητικό δε θα έδειχνε τίποτα.... εκτός κι αν κάνουν όλων μας πουλάκια τα μάτια μας!!!Με το καλό τα ευχάριστα κορίτσι μου!???

Κοριτσακι μου σ ευχαριστω παρα πολυ !!!!!Δεν περιμενω και πολλα ... Σημερα ξεσκόνισα το ιντερνετ και η αληθεια ειναι οτι καπου απογοητευτηκα.Η χοριακη μου εδειξε ,2.5 και σιγουρα ειναι νωρις για να δειξει παραπανω ,παρολα αυτα ,απο οτι διαβασα ειναι αρνητικη...Πρωτη φορα μου βγαζει παντως τοσο...Παντα μου εδειχνε 0.1...Απο εκει πιαστηκα και πηρα θαρρος και αερα...Τωρα γιατι εδειξε τοσο...ενα Θεος ξερει.Το σιγουρο ειναι ο γιατρος αυριο τι θα δει...Ποιος τον ακουει κ αυτον τωρα...Αντε και εκανα και το λαθος και το ειπα στον αντρουλη μου...Οτι ιιιιιιιισως....Ευτυχως ηταν πολυ συγκρατημενος και δεν καναμε χαρουλες.

Ευχαριστω παντως απο την καρδια μου για την θετικη ενεργεια απο ολες σας!Ειστε μια υπεροχη ομαδα!

Τα δικα σου;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Jazz μου!!!Τι κανεις;;;;Πολυ χαιρομαι που σας ξαναβρισκω!!!!!Ευχαριστω απο την καρδια μου για ολλλλλλλλη την θετικη ενεργεια!!!!Να εισαι καλα και ευχομαι να μας γραψεις συντομα για το θαυμα σου!!!!!!

Κι εγω όπως η nikona, μετα απο 2η εξωσωματική κ τα ηλικιακα όρια στενεύουν επικίνδυνα!!! Ακόμη δεν ξερω πως θα συνεχίσω..

  Πάντως κι εγω είδα την άχνη γραμμούλα!! ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η jazz είπε:

Κι εγω όπως η nikona, μετα απο 2η εξωσωματική κ τα ηλικιακα όρια στενεύουν επικίνδυνα!!! Ακόμη δεν ξερω πως θα συνεχίσω..

  Πάντως κι εγω είδα την άχνη γραμμούλα!! ?? 

Αχ κοριτσακι μου!Απο μεσα απο την καρδια μου στο ευχομαι να εχεις συντομα το ποθητο αποτελεσμα και να μας κανεις εδω μεσα να κλαψουμε απο χαρα!Κουραγιο και δυναμη  και την θετικη μου ενεργεια!Σε σκεφτομουν συχνα...:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. μην απογοητεύεσαι!!!Με εμένα το καλό είναι ότι βρήκα δουλειά μετά το στραπάτσο με την προηγούμενη.Αυτό βέβαια συνεπάγεται και έλλειψη χρόνου.Κατά τα άλλα εκεί που είχα πάρει φόρα με τεστ ωορρηξίας κλπ πριν 10-15 μέρες που πήγα στο γυναικολόγο μου για άσχετο λόγο μου βρήκε ένα πολυποδακι.... απογοητεύτηκα λίγο....μου είπε ότι σε κάποιες γυναίκες εμποδίζει τη σύλληψη,κάποιες όχι ωορρηξία κλπ όλα κανονικά αν όμως μέχρι το καλοκαίρι δεν έχω ευχάριστα θα πρέπει να κάνουμε αποξεση!Σκέφτομαι να περιμένω την ακατανομαστη σε λίγες μέρες και μετά να πάω να την κάνω να ξεμπερδευω.... θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@Athena D. μην απογοητεύεσαι!!!Με εμένα το καλό είναι ότι βρήκα δουλειά μετά το στραπάτσο με την προηγούμενη.Αυτό βέβαια συνεπάγεται και έλλειψη χρόνου.Κατά τα άλλα εκεί που είχα πάρει φόρα με τεστ ωορρηξίας κλπ πριν 10-15 μέρες που πήγα στο γυναικολόγο μου για άσχετο λόγο μου βρήκε ένα πολυποδακι.... απογοητεύτηκα λίγο....μου είπε ότι σε κάποιες γυναίκες εμποδίζει τη σύλληψη,κάποιες όχι ωορρηξία κλπ όλα κανονικά αν όμως μέχρι το καλοκαίρι δεν έχω ευχάριστα θα πρέπει να κάνουμε αποξεση!Σκέφτομαι να περιμένω την ακατανομαστη σε λίγες μέρες και μετά να πάω να την κάνω να ξεμπερδευω.... θα δούμε!

Κι εγω ειχα περσι ενα πολυποδα.Τον εβγαλα με συνοπτικες διαδικασιες.Σου κανουν μεθη και ειναι πολυ ευκολη διαδικασια.Να πας να ξεμπερδευεις.Δες βεβαια τι θα σου πει και ο γιατρος ... .Οτι δεν ειναι η δουλεια του να ειναι εκει ,καλο ειναι να φευγει ,λεω τωρα εγω χαχαχχ.

Χαιρομαι που βρηκες δουλεια και εισαι ευχαριστημενη.Ολα θα γινουν στην ωρα τους και με το μπεμπε και θα ερθει οταν εισαι ετοιμη και οι συνθηκες καταλληλες.Ξερουν αυτα καλυτερα απο εμας!!!!!Τα φιλια μου για ενα ευχαριστο απογευμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Κι εγω ειχα περσι ενα πολυποδα.Τον εβγαλα με συνοπτικες διαδικασιες.Σου κανουν μεθη και ειναι πολυ ευκολη διαδικασια.Να πας να ξεμπερδευεις.Δες βεβαια τι θα σου πει και ο γιατρος ... .Οτι δεν ειναι η δουλεια του να ειναι εκει ,καλο ειναι να φευγει ,λεω τωρα εγω χαχαχχ.

Χαιρομαι που βρηκες δουλεια και εισαι ευχαριστημενη.Ολα θα γινουν στην ωρα τους και με το μπεμπε και θα ερθει οταν εισαι ετοιμη και οι συνθηκες καταλληλες.Ξερουν αυτα καλυτερα απο εμας!!!!!Τα φιλια μου για ενα ευχαριστο απογευμα!!!!

Ναι το ξέρω ότι είναι επέμβαση ρουτίνας δεν φοβάμαι τέτοια πράγματα ειδικά με το γιατρό μου που μου φέρεται σα να είμαι εγώ το μπεμπέ ?.Λέω να το κάνω γρηγορότερα για να μη χάνω χρόνο..... τον Ιούνιο το κοντέρ θα δείξει 39 οπότε......καλό είναι να κερδίσω χρόνο?. Σε ευχαριστώ πολύ και με το καλό να μας πεις ευχάριστα εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ναι το ξέρω ότι είναι επέμβαση ρουτίνας δεν φοβάμαι τέτοια πράγματα ειδικά με το γιατρό μου που μου φέρεται σα να είμαι εγώ το μπεμπέ ?.Λέω να το κάνω γρηγορότερα για να μη χάνω χρόνο..... τον Ιούνιο το κοντέρ θα δείξει 39 οπότε......καλό είναι να κερδίσω χρόνο?. Σε ευχαριστώ πολύ και με το καλό να μας πεις ευχάριστα εύχομαι!

το  ιουνιο εσενα αλαζει το κοντερ? Εμένα τέλος Ιουλίου....Καρκινάκι ή διδυμάκι? Αχ αυτο το κοντερ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...