Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ Εγκυμοσύνη


Guest

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αθήνα μου!!!! Αν σου πω οτι κατι βλέπω........?? Αλλα Μήπως και τα δικα μου ματια κανουν πουλακια??? Εχεις καθυστέρηση..?

Καλως το!!!Οχι καθυστέρηση.Περίπτωση.Η παθολογος μεσα σ ολα μ έγραψε μια χοριακη.Την εκανα για να μην μπαινω σε διαδικασία να την σβηνω απο τις αλλες εξετάσεις.Αλλωστε 5 μερες πριν ειχα επαφη.Λεω μπούρδες,ουτε την κοιταξα οταν πηρα τ Αποτελέσματα.Τυχαία πέφτει το ματι μου,βλεπω κατι να κοκκινιζει ,στα αποτελέσματα κ ηταν η χοριακη 2.5.Απο το κέντρο μ ειπαν θετικο.Παιρνω το γιατρο ,μ λέει πανω απο 5 ειναι θετικο.Ολα αυτα χτες.Σήμερα πρωι εκανα τεστ πρωιμης ανίχνευση ς κ ειδα αυτο...6μερες μετα την επαφη.Τι να πω τωρα;;;Στον αντρα μ ακομα δεν εχω βγάλει κιχ.Κ ήθελα απο καπου μια γνωμη...Αχ!Μέχρι ν έρθει η Δευτέρα...Λες να μ κάνει την έκπληξη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο εύχομαι ολοψυχα!!

Περιμενε μεχρι τη Δευτέρα κ ξανα κανε μια χοριακη..αν εισαι, σιγουρα θα εχει αναβει! 

✌✌✌✌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Στο εύχομαι ολοψυχα!!

Περιμενε μεχρι τη Δευτέρα κ ξανα κανε μια χοριακη..αν εισαι, σιγουρα θα εχει αναβει! 

✌✌✌✌

Ευχαριστώ πολύ πολυ!!!Πιστεύω ν εχω νεα για το θαύμα μου!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η karen είπε:

Που είσαι βρε Αθήνα μας εξαφανισμένη... Μακάρι :)

Γειά σου karen μου!Εδω τριγυρω αλλα αθόρυβα κ σιωπηλα.Τα εχω παρατήσει ολα.Κ εξωσωματικες κ σπερματεγχυσεις κ εξετάσεις κ ολα.Μονο τις επαφές με τον αντρα μου κράτησα,Χαχαχαχα!Εκανα χοριακη γιατι πηγαινα γ μαστογραφία κ υπερηχο μαστων κ λεω ,αντε γραψε μια μην γινει καμμια στραβη...ποτε δεν ξερεις...Δεν ενθουσιάζομαι ,ουτε κανω καμμια νιξη στον αντρα μ μεχρι να το σιγουρεψω τη Δευτέρα.Εσυ καλη μου,ολα καλα;;;Πως τα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω βλεπω μια αχνη γραμμουλα!!!Αλλα ειναι ακομα πολυ νωρις εφοσον εχουν περασει μονο 6 μερες απο την επαφη!Λογικο η χωριακη να μην δειξει κατι.Νομιζω μετα απο 12 με 15 μερες η χωριακη σιγουρα θα δειξει!!Ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Γειά σου karen μου!Εδω τριγυρω αλλα αθόρυβα κ σιωπηλα.Τα εχω παρατήσει ολα.Κ εξωσωματικες κ σπερματεγχυσεις κ εξετάσεις κ ολα.Μονο τις επαφές με τον αντρα μου κράτησα,Χαχαχαχα!Εκανα χοριακη γιατι πηγαινα γ μαστογραφία κ υπερηχο μαστων κ λεω ,αντε γραψε μια μην γινει καμμια στραβη...ποτε δεν ξερεις...Δεν ενθουσιάζομαι ,ουτε κανω καμμια νιξη στον αντρα μ μεχρι να το σιγουρεψω τη Δευτέρα.Εσυ καλη μου,ολα καλα;;;Πως τα πας;

@Athena D., εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου πραγματικά να είναι θετικό!!Αν και αυτά που μας λες ριναι ήδη θετικότητα!!Το ποσό χαίρομαι δεν φαντάζεσαι!!Πραγματικά,κορίτσι μου,χαίρομαι πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ!!!Εύχομαι τοοοοοοσο πολύ να μας πεις ότι είσαι έγκυος!!!Μα τοοοοοοοοοοοσο πολυ σου λέω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

@Athena D., εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου πραγματικά να είναι θετικό!!Αν και αυτά που μας λες ριναι ήδη θετικότητα!!Το ποσό χαίρομαι δεν φαντάζεσαι!!Πραγματικά,κορίτσι μου,χαίρομαι πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ!!!Εύχομαι τοοοοοοσο πολύ να μας πεις ότι είσαι έγκυος!!!Μα τοοοοοοοοοοοσο πολυ σου λέω!!!!

Α στο καλο κλαιω.Μακάρι να εχω θετικά νεα τη Δευτέρα!,Οτι κ αν ειναι θα σας ενημερώσω.Ευχαριστώ απ την καρδιά μου!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. τι ευχάριστα πράγματα είναι αυτά που διαβάζω!!! Κι εγώ βλέπω πάντως μια δεύτερη αχνή γραμμούλα, χωρίς να θέλω να σε ξεσηκώσω, αλλά και το μικροβιολογικό για να λέει θετικό... τι να πω... μακάρι να είναι ακόμα νωρίς γι αυτό να είναι τόσο αχνά όλα και σύντομα να κρατήσεις το πιο θετικότατο τεστ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αθήνα μου!!!! Αν σου πω οτι κατι βλέπω........?? Αλλα Μήπως και τα δικα μου ματια κανουν πουλακια??? Εχεις καθυστέρηση..?

ρε συ @Athena D. μεσα απο την καρδια μου να ειναι θετικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

@Athena D. τι ευχάριστα πράγματα είναι αυτά που διαβάζω!!! Κι εγώ βλέπω πάντως μια δεύτερη αχνή γραμμούλα, χωρίς να θέλω να σε ξεσηκώσω, αλλά και το μικροβιολογικό για να λέει θετικό... τι να πω... μακάρι να είναι ακόμα νωρίς γι αυτό να είναι τόσο αχνά όλα και σύντομα να κρατήσεις το πιο θετικότατο τεστ!!!!

Μακάρι να μην σας ξεσηκωσα κ εσας αδικα και την Δευτέρα να σας ανακοινωσω τα σίγουρα ευχαριστα νεα!!!Ειναι πολυ δύσκολο ν θες να μοιραστείς καπου τις ανησυχίες κ να μην μπορείς...Εγω εχω εσας κ ευχαριστώ απο την καρδιά μου!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Δε ξανα κανεις κ αλλο ενα αυριο με πρωινα ουρα?? (Αν σου περισσεύει)..θα μας φαει η αγωνια???

Το σκέφτηκα.Αν βρω καπου αυτα της πρώιμης ανίχνευση ς λεω ν κανω ακομα ενα το πρωι.Εεεε ενα πανω ενα κατω...θα αφησω κ κανενα στα φαρμακεία!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα κάνει ένα με μια λίρα... ζω αγγλια... βγήκε θετικό κ χε υ πίστευα.. Στις 3 εβδομάδες κύηση 10 μέρες πριν την καθυστέρηση.... Την ίδια μέρα έκανα τ κλιρ μπλου... θετικό άχνοοοοο Αλλά θετικό....

με τ Καλό τα νέα σ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anna mommy είπε:

θετικό μου φαίνεται..... !!! απλά ίσως είσαι στην πολυυυυυυυυ αρχή..  . έκανες χοριακη;;;

Ναι,2.5.Στο παρελθον σ αυτο το κέντρο μ έβγαινε 0.1.Μάλιστα μ  ειπαν ότι ειναι θετικο...αλλα χαμηλη πολυ η τιμη.Λογικο το βρισκω.Αφου εχουν πέρασει 5 μερες απο την επαφη.Κοριτσια κ η επαφη ηταν την 9 η μερα του κυκλου μου.Καλα...καποιος μ κανει πλακα!☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Ναι,2.5.Στο παρελθον σ αυτο το κέντρο μ έβγαινε 0.1.Μάλιστα μ  ειπαν ότι ειναι θετικο...αλλα χαμηλη πολυ η τιμη.Λογικο το βρισκω.Αφου εχουν πέρασει 5 μερες απο την επαφη.Κοριτσια κ η επαφη ηταν την 9 η μερα του κυκλου μου.Καλα...καποιος μ κανει πλακα!☺

περιμεβε λίγες μέρες Κ ξανά χοριακη να δεις πόσο ανέβηκε.. Μην κάνεις τεστ με ουρά.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Anna mommy είπε:

Εγώ είχα κάνει ένα με μια λίρα... ζω αγγλια... βγήκε θετικό κ χε υ πίστευα.. Στις 3 εβδομάδες κύηση 10 μέρες πριν την καθυστέρηση.... Την ίδια μέρα έκανα τ κλιρ μπλου... θετικό άχνοοοοο Αλλά θετικό....

με τ Καλό τα νέα σ

Μπράβο!!!!!Να ελπίζω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ναι,2.5.Στο παρελθον σ αυτο το κέντρο μ έβγαινε 0.1.Μάλιστα μ  ειπαν ότι ειναι θετικο...αλλα χαμηλη πολυ η τιμη.Λογικο το βρισκω.Αφου εχουν πέρασει 5 μερες απο την επαφη.Κοριτσια κ η επαφη ηταν την 9 η μερα του κυκλου μου.Καλα...καποιος μ κανει πλακα!☺

Εγώ έπιασα τ μωράκι 1 μέρα πριν τ περίοδο... ήρθε περίοδος κανονικά..  Αλλά έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anna mommy είπε:

Εγώ έπιασα τ μωράκι 1 μέρα πριν τ περίοδο... ήρθε περίοδος κανονικά..  Αλλά έγκυος 

Συγχαρητήρια!!! Εισαι εγκυος τωρα η γεννησες;;Να σου ζησει κ να ειναι υγιη κ καλοτυχο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

ρε συ @Athena D. μεσα απο την καρδια μου να ειναι θετικο!

Τις θερμές ευχαριστίες μου!???Και σε σενα τα καλύτερα!Σας εχω χασει κ δεν ξερω νεα σας ,μα εύχομαι να ειναι Ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...