Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει να με πάρει απο κάτω και δεν θέλω...


Recommended Posts

Δεν ξέρω αν πρέπει να πω ότι στεναχωριέμαι , δεν ξέρω πόσο πολύ με έχει επηρεάσει όλο αυτό το διάστημα που προσπαθούμε με τον καλό μου για παιδάκι( 10 μήνες). Εγώ είμαι αυτή που σας λέω ότι πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά και να μην απελπιζόμαστε όταν δεν βλέπουμε τα + να εμφανίζονται

στα παραθυράκια των τεστ αλλά αισθάνομαι ότι σιγά, σιγά πάει να με πάρει πάλι από κάτω. :blush:

Εντομεταξύ κάποιες μέρες τώρα ξεκίνησα να μετράω το πρωί την θερμοκρασία μου για να βρω την γόνιμη μέρα μου και δεν έχω καταλάβει το εξής:

Γόνιμη μέρα είναι όταν το θερμόμετρο θα δείξει πολύ ποιο χαμηλά;

η όταν θα δείξει ποιο πολύ;

ρε γαμώτο ο κύκλος μου είναι άλλοτε στις 30, η στις 33 , η στις 35 μέρες , δεν ξέρω ποτέ, πότε έχω γόνιμη.......:(

θέλω να πιστεύω πως θα συνέλθω πολύ γρήγορα. με ενοχλεί πολύ που είμαι έτσι..:angry: άλλωστε αν είμαι έτσι, δεν βοηθάω καθόλου την κατάσταση. :( :( :(

κορίτσια σας χρειάζομαι.......................................

hhhhheeeelp:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΑ ,ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΟΥ ΤΟ www.babybaby.gr

μπες εκει που λεει συλληψη ,γονιμες μερες και τραχηλικη βλεννη!θα σε βοηθησει να καταλαβεις πως λειτουργει το σωμα σου,και να βρεις στο περιπου αυτο που ψαχνεις.Εγω τα εχω εκτυπωσει !Καλο ειναι παντως να μην μετρας θερμοκρασιες ,διοτι επηρεαζεται απο πολλους παραγοντες και ειναι δυσκολο να εισαι σιγουρη!ασε που αγχωνεσαι περισσοτερο!ευχομαι καλη δυναμη και υπομονη!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!!

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΟΜΩΣ....

Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΩΟΡΗΞΙΑ,ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΠΡΟΣΦΑΤΑ.

ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΚΑΝΕ ΣΕΞ;) ;) ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ!!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ,ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΠΙΛΕΟΝ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΟΤΕ.

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΙΑΤΑΡΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΑΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ:( ...ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ...

ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΤΑΦΕΥΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΥΛΑΝΤ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με foteini-sakis!

Οσο για το αγχος, και αν η ηλικια σου ειναι 23, ασε κουκλιτσα μου να αγχωθουμε εμεις οι μεγαλυτερες:S :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα, εγώ είμαι της άποψης ότι ένα παιδάκι θέλει να μεγαλώσει σε μια κοιλιά και όλα να είναι όμορφα! Εσύ πρέπει να είσαι υγιής και δυνατή, να έχεις καλή διάθεση, να γελάς και να απολαμβάνεις τη σχέση με τον σύντροφό σου. Κάτω από αυτές τις συνθήκες, ποιό παιδάκι θα έλεγε όχι; Άλλωστε αν δεν το αφήνεις και λίγο στην τύχη, χάνει τη γοητεία του! Άσε να είναι παιδί του έρωτα και όχι παιδί προγραμματισμού!

Καλή συνέχεια και θα έρθει η στιγμή που θα κρατήσεις ένα θετικό τεστ στα χέρια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνώ κι εγώ με τα κοριτσια αλλα και απο προσωπική πειρα. Όσο ανχωνεσαι δεν κανεις καλό και δεν πετυχαινεις αυτο που θελεις. Εγώ οταν ειπα οτι τερμα ας γινει οτι θελει να γινει ας απολαυσω την πραξη και την προσπαθεια ε μετα απο λιγο εμεινα εγκυος. Τα ιδια λεω και στην κουμπαρα μου η οποια επισης προσπαθει κ τα εχει κανει ολα οπως κ εγω τοτε δηλ τεστ ωορηξίας, θερμοκρασία και ενα σωρό τεστ εγκυμοσύνης και τα λοιπα. Εγω θα σου ελεγα χωρις παρεξηγηση να χαλαρώσεις και να κανεις υγιεινη διατροφή και να ρωτησεις αν ειναι να παρεις και φυλλικό οξύ. Θα δεις οτι συντομα θα πετας απ τη χαρα σου κ θα μας λες κ εσυ τις αποριες για την εγκυμοσυνη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα, δεν θα σου πω να μην στεναχωριέσαι, γιατί δεν είναι στα χέρια σου (αν μπορούσες να ρυθμίσεις τα άγχη σου και την στεναχώρια σου, σίγουρα δεν θα είχες ούτε το ένα ούτε το άλλο). Αυτό θα γίνει με τον καιρό.

Επειδή και εγώ δεν έχω σταθερό κύκλο (προσπαθώ 3 χρόνια) εδώ και 2 χρόνια παρακολουθώ τον κύκλο μου και βρίσκω τις ωορηξίες μου στην γιατρό μου, με υπέρηχο. Αν μπορείς να το κάνεις και εσύ, νομίζω ότι θα είναι καλό.

Πάντως ένα να ξέρεις και σου το υπογράφω κιόλας, δεν υπάρχει περίπτωση ούτε εσύ, ούτε καμία μας, να μην κάνει παιδάκι. Το έχω πει πολλές φορές και μάλλον θα το πω και άλλες τόσες. Ζούμε σε μία εποχή που η επιστημη κάνει θαύματα και μας βοηθάει να αποκτήσουμε αυτό που δεν μας δίνει από μόνη της η φύση μας. οπότε παιδάκι θα κάνεις, απλά, μπορεί να αργήσει λίγο.

Να έχεις υπομονή και τσαμπουκά! οκ ?

Φιλάκια

:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula...oses gnwmes kai na pareis apo edw....oso kai na sou sumparastathoume..oso kai na sou poume na min agxwnesai...esi pali tha agxwnesai...pali tha kaneis test..pali..pali...egw ena tha sou pw...koita na apolauseis tis stigmes aytes me ton antrouli sou,,,giati then tha ksaerthoun..eisai poli mikroula..:)...den iparxei logos biasinis...kai na thimasai ena pragma oti an pragmatika theleis na kaneis...THA KANEIS..me tin boitheia kai tis simboules enos kalou ginaikologou..ola kala tha pane..na tha deis!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Δήμητρα, εγώ είμαι της άποψης ότι ένα παιδάκι θέλει να μεγαλώσει σε μια κοιλιά και όλα να είναι όμορφα! Εσύ πρέπει να είσαι υγιής και δυνατή, να έχεις καλή διάθεση, να γελάς και να απολαμβάνεις τη σχέση με τον σύντροφό σου. Κάτω από αυτές τις συνθήκες, ποιό παιδάκι θα έλεγε όχι; Άλλωστε αν δεν το αφήνεις και λίγο στην τύχη, χάνει τη γοητεία του! Άσε να είναι παιδί του έρωτα και όχι παιδί προγραμματισμού!

Καλή συνέχεια και θα έρθει η στιγμή που θα κρατήσεις ένα θετικό τεστ στα χέρια σου!

θα συμφωνησω απολυτα...απολαυσε τις στιγμες...εισαι πολυ μικρη για να σε παρει απο κατω ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou eisai 23 zise tora ton erwta xwris na skeutese ti tha ginei .h magikh leksh einai zise!!!an den xerese auto pou kaneis me ton kalo sou an den to apolambaneis kai eisai shnexia me ena thermometro sto xeri kai anxomenh sou to lew oti tha kathisterisei.kane erwta giati to theleis esu kai o kalos sou oxi epi toutou.to anxos pou exeis se afinei pisw kai mplokarei auto pou thes toso.ZISE !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΟΣΟ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΛΕΜΕ ΔΕΝ ΕΙΑΝΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΔΙΝΑ ΩΣ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΣΠΑΝΕ ΠΡΩΤΑ.ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΡΑΔΟΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχραιμια!

Νομιζω (και ειναι η ταπεινη μου αποψη αυτη-ας μην παρεξηγηθω) οτι σαν πολυ το ζαλιζουμε το θεμα με τις γονιμες. Το μυαλο δεσμευεται και σκεφτομαστε - Τωρα θα κανω σεξ γιατι θα πιασω παιδι πιο ευκολα - με αποτελεσμα να βλεπουμε το δεντρο και να χανουμε το δασος!

Κανουμε ερωτα γιατι θελουμε παιδι αλλα ηρεμα. Ολα ειναι θεμα timing αλλα και καλης διαθεσης.Σιγουρα βοηθαει να ξερεις ποιες μερες ειναι καλες αλλα σε εναν αστατο κυκλο ποτε 30 - 35 μερες τι κανεις?

Εμεινα εγκυος αμεσως μετα την αδιαθεσια μου και εγω ειχα κυκλο που εφτανε μεχρι και τις 40 μερες. Επομενως....ηρεμια και να μην σε παρει απο κατω.

Οσο το σκαλιζουμε τοσο μπερδευομαστε.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Και ο,τι επιθυμεις!!! Σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρα μου σε καταλαβαινω,ξερω την απογοητευση ενως τεστ χωρις + το εχω περασει και το περναω ακομη.συγουρα εισαι μικρη οπως και εγω βεβαια,αυτο δεν παιζει ρολο με το αγχος μας,διοτι στο θεμα παιδι δεν υπαρχει ηλικια(σχετικα),οτα νιωσεις πραγματικα οτι θελεις να κανεις παιδι,και δεν ερχεται,ειτε εισαι 30 ειτε εισαι 20 αγχωνεσαι.αυτο που λεω και που το λεω και στον ευατο μου οτι ο χειροτερος εχθρος ειναι το αχγος.ευχομαι σε ολλες τις κοπελες που προσπαθουνε και σε εσενα να μην χανουμε την υπομονη μας,αλλωστε με τα μεσα που υπαρχουν στην εποχη μας ολλες μας μπορουμε να κανουμε παιδια.ζησε τις στιγμες σου με τον αντρα σου ομορφα και αυτο που ποθεις θα ερθει..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΥΞΙΑΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ (CLEAR BLUE ΨΗΦΙΑΚΟ). ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ (ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ 40 ΕΥΡΩ) ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 -30 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 19η ΜΕΧΡΙ 21η. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kopitsares mou Kalimera...

Ena tha sas pw...

To kalo pragma argei na erthei,Ki mas erxete ekei pou den to perimenoume PANTA...:) :) :)

O Theos einai megalos ki einai panta konta mas,,,ki as min ton vlepoume emeis...

Ypomoni kopelles mou ki makari suntoma mesa sas to sporaki sas...:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Δήμητρα, εγώ είμαι της άποψης ότι ένα παιδάκι θέλει να μεγαλώσει σε μια κοιλιά και όλα να είναι όμορφα! Εσύ πρέπει να είσαι υγιής και δυνατή, να έχεις καλή διάθεση, να γελάς και να απολαμβάνεις τη σχέση με τον σύντροφό σου. Κάτω από αυτές τις συνθήκες, ποιό παιδάκι θα έλεγε όχι; Άλλωστε αν δεν το αφήνεις και λίγο στην τύχη, χάνει τη γοητεία του! Άσε να είναι παιδί του έρωτα και όχι παιδί προγραμματισμού!

Καλή συνέχεια και θα έρθει η στιγμή που θα κρατήσεις ένα θετικό τεστ στα χέρια σου!

Συμφωνώ απόλυτα με την Αθηνά.

Φιλιά και όλα θα πάνε καλά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!1!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση.Ευτυχώς σήμερα είμαι καλύτερα!

Ο Γιατρός μου είπε να μην πάρω φιλλικό οξύ. Μου είπε όμως να τρώω ξυρούς καρπούς , αν θέλω να πέρνω και συμπληρώματα διατροφής. Εντομεταξύ θέλω να κόψω και το τσιγάρο.

Προσπαθώ να μην σκέφτομαι πότε θα έρθει, αλλα ξέρετε καμιά φορά δεν το ελένγχεις...:blush: στεναχωριέμαι τόσο πολύ αυτές τις μέρες όταν βλέπω τις φίλες μου με τα παιδιά τους και ώρες,ώρες αισθάνομαι και τύψεις γι'αυτό.:( αχ βρε κορίτσια μου ευτυχώς που ο άντρας μου με βοηθάει και προσπαθεί για το καλύτερο για μένα γιατι θα μου ηταν ακόμα ποιο δύσκολο....... αν και τον βλέπω και αυτον τώρα τελευταία ότι το περιμένει και εκείνος με μεγάλη λαχτάρα......

Θα κάνω τα πάντα για να μην ανγχώσω και εκέινον! θέλω να περνάει καλά μαζί μου και να μην του φορτώνω επιπλέον πράγματα στο μυαλό του.

Ευτυχώς δεν έχει αλλάξει κάτι στο κρεβάτι μας;) ίσα, ίσα έγινε και καλύτερο:silly:

φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα, θα σε ανεβάσω εγώ που με έχει πάρει κάτω παρά κάτω πιο κάτω δεν γίνεται. Λοιπόν όχι πλάκα κάνω, είμαι πολύ στεναχωρημένη (προσπαθώ 11 μήνες) αλλά θα σου πω κάτι που θεωρώ πολύ σημαντικό. Αν είσαι 23 , πραγματικά δεν έχεις κανένα λόγω να αγχώνεσαι, και για να σου πω τα χειρότερα, εγώ τον Μάρτιο γίνομαι 33 και παιδί πουθενά. Έχεις όλο το χρόνο με το μέρος σου και σίγουρα θα πραγματοποιηθεί το όνειρο σου. Εγώ λαμβάνοντας σοβαρά τις απόψεις όλων των κοριτσιών εδώ , προσπαθώ να το ξεχάσω αλλά καταλαβαίνεις ότι είναι πολύ πιο εύκολο όταν είσαι κάτω από 30. Τι να κάνουμε όταν πρόσεχα δεν περίμενα ότι θα μου πάρει τόσο πολύ. Είναι σημαντικά τα χρονικά περιθώρια μην αγχώνεσαι καθόλου…. Σου εύχομαι πολύ γρήγορα ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου.

Χαίρομαι πού είσαι καλύτερα.

sona ερώτηση για τα τεστ ωορρηξίας (CLEAR BLUE ΨΗΦΙΑΚΟ), αυτά που παίρνεις πόσα στικ έχει μέσα? , εμένα 7 στικ και κοστίζουν 54Ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nicol μου και τι έγινε που είσαι 32 στα 33?

βρε μην το σκέφτεσαι καθόλου αυτό!!!! άλλες έκαναν παιδί στα 40 τους! αλλά πραγμάτικα όσο γιαυτό που είπες , ότι δηλ προσέχαμε παλιά για να μην γίνει και τώρα που αφεθήκαμε δεν γίνετε.... δεν είναι ειρωνία? δεν είναι???

τι να πω ..... "θετική σκέψη" μόνο αυτό μπορουμε να κάνουμε για να βοηθήσουμε και τον οργανισμό μας , να βρει το χρόνο του και να καταλάβει τι θέλουμε απο αυτό. έτσι δεν είναι ?

ουυυφφφφ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο μενα Δημητρουλα.Ειμαι καινουρια στη παρεα σας και θα ηθελα να πω κι εγω την εμπειρια μου.Ημουν αρραβωνιασμενη με τον ανδρα μου οταν μας προεκυψε η μικρη. Ηταν κατι που δεν περιμενα πρεπει να σου πω γιατι δεν υπηρχε ολοκληρωμενη επαφη εκεινη τη φορα. Θυμαμαι χαρακτηριστηκα ειχα καθυστερηση σχεδον εικοσι μερες και οταν πηρα τηλεφωνο να κλεισω ραντεβου ετρεμα, δεν μπορουσα να μιλησω γιατι το ειχα σιγουρο οτι εχω καποιο γυναικολογικο προβλημα. Αφου να φανταστεις οτι μου ειπε να κρατησω ουρα δηλαδη να μην παω τουαλετα κι εγω απο το αγχος μου πηγα με τον ουροσυλλεκτη...Για να μην σε κουραζω, οπως λενε και οι αλλες κοπελες ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ. Δυστυχως το αγχος περναει υποσυνειδητα και κανει μεγαλη ζημια. Η ιατρικη κανει θαυματα και καποιο προβλημα αν εχεις θπαρχει λυση!!! Περιμενω να ακουσω τα ευχαριστα. Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...