Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναζήτηση καλού γυναικολόγου/μαιευτήρα στο Ιασώ


angela

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να υπενθυμίσω ότι την σελίδα αυτή στο forum την άνοιξα για να πάρω κάποιες επιπλέον πληροφορίες για τον γιατρό κο Πετρογιάνη ή για οποιονδήποτε άλλο καλό γυναικολόγο - μαιευτήρα στο Ιασω. Φυσικά δέχομαι οποιαδήποτε συμβουλή, αλλά από άτομα που έχουν πραγματικά να μου προτείνουν κάτι . Αυτό που ήθελα να μάθω το έμαθα, ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας και λυπάμαι που δεν είμαι αρκετά σοφή για να συνεχίσω την κουβέντα με κάποια άτομα. ΦΟβάμαι ότι δεν μπορώ να συνεχίσω έτσι γιατί σκοπός μου δεν είναι να αντιπαρατεθώ με κανέναν και για κανένα λόγο. Καλή σας νύχτα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια μου καλησπέρα, είμαι κι εγώ έγκυος στον 3ο μήνα και ο γιατρός μου είναι στο ιασώ και είμαι γενικά ευχαριστημένη μαζί του. Βέβαια το ιατρείο του είναι σε μιά κάθετη στη Λ.Πατησίων και εγώ μένω στη Νίκαια, οπότε όπως καταλαβαίνεις κάνω ταξίδι κάθε φορά, αλλά είναι καλός και οικογενειακώς δοκιμασμένος με εμπειρία.

Αυτο που λές ότι σε έστελνε να κάνεις τις εξετάσεις σου στο ΝΝΑ για να μην πληρώνεις μου το εξηγείς λίγο σε παρακαλώ;

Γιατί εγώ στο Δημόσιο δουλεύω και τις εξετάσεις μου τις κάνω ως επι το πλείστον στο Ιασω (όπου μέχρι στιγμής στο πρώτο πακέτο που έκανα στις αιματολογικές και ούρων πλήρωσα 40 ευρώ γιατί τα υπόλοιπα τα δικαιολογούσε το ταμείο) αλλά την αυχενική διαφάνεια που την άλλη εβδομάδα πρόκειται να κάνω δεν τη δικαιολογεί και κοστίζει 150 ευρώ και άλλα τόσα το PAPP-A τεστ μαζί.Σε ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tην αυχενικη διαφανεια την εκανα στο ιατρειο του ειχε το μηχανημα που κανει το υπερηχο οποτε δεν πληρωσα το παπα τεσρ και αυτο παντα στο ιατρειο κοστιζει μαζι με το υπεςρηχο και τα συναφη (κλινικη εξεταση )70 ευρω.Η αυχενικη διαφανεια εχει απο πισω αν γνωριζεις το αλφα τεστ ξερεις τον αιματολογικο ελεγχο και το υπερηχο οι τιμες αυτο το εκανα στο αλεξανδρα με εστειλε ο ιδιος σε καποιον γνωστο του. Τωρα ολες τις υπολοιπες αιματολογικες αυτες που κανουμε καθε μηνα συν την καλλιεργεια κολπικου υγρου τις εκανα στο Ν.Ν.Α με εβαζε μεσα σε γνωστο . Αλλα το β επιπεδου και το ντοπλερ αναγκαστικα τα εκανα στο ιασω δεν τα εκαναν στο Ν.Ν.Α

Τελικα ειναι ποσες γνωριμιες εχει ο καθενας αλλα και ποσο θελει να σε βοηθησει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον λεγετε νικος πετρογιαννης ειναι στη νικαια αλλα εχει και ιατρειο πισω απο το μεγαρο μουσικης .ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 6932219200 ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΑΤΡΕΙ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ 2104928958.Η διευθυνση ειναι ικονιου αλλα δεν θυμαμαι τον αριθμο αλλα αν παρεις τηλεφωνο θα στη δωσουν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angela έγραψε:

Βάνια μου σε ευχαριστώ πολύ. Να σου ζήσει το παιδάκι σου , το είδα στη φωτογραφία, είναι ένας κούκλος. Για τον γιατρό, το έχω ακούσει και εγώ ότι είναι στρατιωτικός γιατρός και μάλιστα από τους καλύτερους, απλά ήθελα και μια επιβεβαίωση παραπάνω. Είμαι λίγο αγχωμένη ως να γίνει ο πρώτος υπέρηχος και καταλαβαινεις ... :woohoo:

Μακάρι σε λίγους μήνες να βάζω και εγώ τη φωτογραφία του μωρού μας ...σε αυτό το forum.. Θελω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά ..

αντελα χαρκα που σε βοηθησα ο νικος μονο ομορφα παιδια βγαζει γιατι και ο ιδιος ειναι πολυ ομορφος και εξωτερικα αλλα προπαντων εσωτερικα. Στη διαρκεια της εγκυμοσυνης ειχα μερικη αποκολληση του πλακουντα τον ειχα παρει λοιπον τηλ. μετα απο ενα διαστημα που ειχε απορροφηθει επειδη ημουν πολυ κρυωμενη και εβηχα αν επρεπε να παρω κατι τον πετυχα στο αγ.ορος ηταν αργια των θεοφανιων αν θυμαμαι και ξερεις τι μου πε ηρεμησε και εγω θα αναψω ενα κερακι για το μωρο σου και σενα .
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κορίτσια χαίρομαι που μπαίνω στην παρέα σας! Είμαι καινούργιο μέλος και γρήγορα θα γίνω και εγώ μαμά. Είμαι στον 4ο μήνα της εγκυμοσύνης και αν και πέρασα δύσκολα τους 3 πρώτους μήνες τώρα είμαι πολύ καλύτερα και ελπίζω πως έτσι θα συνεχίσουν.

Sofou Έχω και εγώ το ίδιο άγχος ! ο γιατρός μου είναι όντως καλός? Είναι ο Δημοσθένης Δώδος στο Ιασώ. Εγώ νιώθω πολύ καλά, με καθησυχάζει πάντα, είναι ήρεμος και πολύ γλυκός άνθρωπος.

Σας παρακαλώ όμως αν τυχόν τον ξέρει και κάποια άλλη και έχει γεννήσει σε αυτόν παρακαλώ να μου πει τη γνώμη της.

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χαίρομαι που μπαίνω στην παρέα σας! Είμαι καινούργιο μέλος και γρήγορα θα γίνω και εγώ μαμά. Είμαι στον 4ο μήνα της εγκυμοσύνης και αν και πέρασα δύσκολα τους 3 πρώτους μήνες τώρα είμαι πολύ καλύτερα και ελπίζω πως έτσι θα συνεχίσ.

ΤΟ μεγάλο μου άγχος και εμένα είναι αν ο γιατρός μου ειναι όντως καλός όπως πιστεύω εγώ. Ειναι ο Δημοσθένης Δώδος στο ιασώ και αν κάποια ξέρει κάτι θα εκτιμούσα πολύ να μου πει την εμπειρία της

Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini έγραψε:

Angela kalispera.. K mena o giatros mou einai sto Iasw mou ton exei sustisei i ksaderfi tis mamas mou k ton eixe k mia fili mou i opoies eixan k oi duo arketa duskoles periptwseis...Den eixan kanena provlima mazi tou einai konta sou otan gennas k simantiko den kanei me to paramikro kaisariki..Polu omilitikos k kalos aisthanesai polu aneta mazi tou...An thes mporeis na tou peis oti se stelnw egw(Rania Maxaira) ta til. tou Takas Asterios 2105322399 k 6932225413 k einai sto Xaidari...filia

ranini

οταν ημουν στο δωματιο των οδυνων ηρθε ο τραυματιοφορεας και μου λεει

ποιον γιατρο εχεις ;;

τον τακα του απαντω.

και μου λεει ελα παμε μου ειπε να σε παω τακα-τακα :laugh: :laugh:

οντως ειναι πολυ καλος σε δυσκολες περιπτωσεις & πολυ ομιλητικος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ, ΑΡΚΕΤΑ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΟΣ, ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ. ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ. ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ στο Ιασώ πάω με Αγραπίδη, τον πρώην δήμαρχο Πειραιά.Είναι φοβερά έμπειρος και απίστευτα φιλικός.Νιώθεις από το πρώτο ραντεβού ότι μπορείς να στηριχτείς απόλυτα πάνω του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αντζελα...

Κι'εγω εχω τον ιδιο γιατρο με τη Βανια...

Ειναι καταπληκτικος και αυτος και οι μαιες του...

Φανταζομαι οτι θα εχεις κλεισει ειδη ραντεβου...

Θα ηθελα να μας πεις τις εντυπωσεις σου...

Με το καλο το μωρακι σου...

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΡΟΥΖΟΣ Δ.ΣΟΥΠΕΡ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΝΕΤΟΣ.ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΨΑΓΜΕΝΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα! :)

Κι ο δικός μου γιατρός στο ΙΑΣΩ είναι. Είναι Ο Χάρης Λεβέντης. Εγώ πηγαίνω σ'αυτόν τα τελευταία 10 χρόνια σχεδόν. Πριν από αυτόν δεν είχα πάει στον ίδιο γυναικολόγο δεύτερη φορά! Είχα πάει σε αρκετούς. Κανένας δε μου έκανε "κλικ".. κι αν δεν σου κάνει κλικ ο γιατρός σου, δεν...

Αρκετό καιρό αφού άρχισα να πηγαίνω σ'αυτόν, έτυχε ν'ακούσω καλά λόγια από άσχετα άτομα (γνωστούς γνωστών κλπ) που απλά μου επιβεβαίωσαν την καλή γνώμη που ήδη είχα σχηματίσει για εκείνον.

Τον ξέρει καμιά σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΙΩΓΑΣ. ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ!!! ΕΧΕΙ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ 3 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΕΣ! ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΕΤΥΧΕ 3 ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΚΤΛ.ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΚΟΥΓΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΠΟΛΥ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ!ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΝΕΤΑ!

ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΠΑΝΤΩΣ, Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΜΕΣΑ "ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ" ΜΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ΄ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3/4/09 ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΗΛΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟΣ! ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΟΣ ΑΦΟΥ ΑΝΕΧΕΤΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟΤΡΕΛΗ :woohoo: ΚΑΙ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ :S ! ΑΥΤΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENI83 ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ! ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΙ ΑΥΤΗ! ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ Σ'ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΠΟΛΥΤΕΧΝΗ ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ!:)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ !

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, είμαι νέο μέλος!!!:woohoo:

Θα ήθελα να ρωτήσω αν καμία απο εσας γνωρίζει το γυναικολόγο κ. Δημήτρη Τριανταφυλλίδη (ΙΑΣΩ), να μου πείτε την γνώμη σας.

Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Και γω νέο μέλος είμαι!

Ναι ο Τριανταφυλλιδης είναι πολύ καλός γιατρός. Διέγνωσε καρκίνο μαστού απο μαστογραφία όντας μόλις 2χλστ όταν οι αλλοι γιατροί σφυρίζαν ανέμελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...