Μετάβαση σε περιεχόμενο

τρεις μερες καθυστερηση


sona

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια. προσπαθω 2 χρονια με τον αντρα μου για να κανουμε μωρακι. το χειμωνα που μας περασε ο γιατρος μας ειπε οτι ο συζυγος μου εχει κυρσοκυλη και πρεπει να κανει εγχειρηση την οποια καναμε τον σεπτεμβριο. τελευταια περιοδο ειχα στις 16-12-2008 αλλα η ωορυξια μου ειναι 19η με 20η. σημερα το πρωι εκανα τεστ αλλα βρηγε αρνητικο. υπαρχει πιθανοτητα να το εκανα πολυ νωρις??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou, isws to ekanes poli nwris to test nomizw!exartate kai poio test ekanes mias kai iparxoun diafora eidi stin agora!iparxei ena test p deixnei amesws meta tin 5i mera sillipsis!epeita, poses meres einai o kiklos sou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ Η Β-ΧΟΡΙΑΚΗ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΟΠΟΤΕ ΤΡΕΧΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΙΜΑΤΑΚΙ,ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ........ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.....ΦΙΛΙΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antsof geia sou...

Oxi den htan nwris na kaneis test...

Apla ta test den exoun panta 100% apotelesma...

Koritsi mou pigenne na kaneis b xoriaki auta panta sou lene tin alitheia...:) :) :)

Ate perimenoume nea sou...

Sou euxwme oti kalitero...:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antsof ,νομίζω μια εξέταση αίματος είναι το πιο έγκυρο.Τα τέστ εγκυμοσύνης δεν είναι καθόλου απίθανο να δίνουν λανθασμένα αποτελέσματα!:P Σου εύχομαι να είσαι έγκυος:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...