Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

να σαι καλα ευχαριστω πολυ  @Kat-Cat κοιτα καλα κανεις και εγω μικρο καλαθι κραταω παντα αλλα οκ απο αυτο εσυ εχεις φτασει να εισαι απαισιοδοξη οχι κατσε δωσε λιγο θετικο ποτε δε ξερεις !!!!! :x αααα ναι και εγω ξεχναω την τουαλετα εχω ενα κιλο δαμασκηνα και ακτινιδα μπας και !!!!! αλλα δεν !!!!!!!!! 

καταρχας κοριτσια δε υπαρχει περιθωρειο θα μεινουμε ολες εγκυες γιατι μετα εχω σκεφτει να ανοιξω συνομιλια να λεμε για τα τις εγκυμοσυνης οποτε θελω να ξερετε δε εχετε περιθωρειο να μην μεινετε μην μου χαλατε την ιδεα !!!!!!!!!!

 

Χαχαχαχαχα κι εγώ το είχα σκεφτεί χαχαχαχαχα.Να γράφουμε π.χ εβδομάδα 5η συμπτώματα.....κλπ. κλπ. Αααααχ μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξτε το εσεις και βλεπουμε! Για καποιο λογο πιστευω πολυ οτι αυτο ή τον αλλο μηνα θα μας πουν κορίτσια απο δω μεσα οτι εχουν θετικά νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 ας πετύχουμε το πολυπόθητο και....φτιάχνουμε ότι θέλουμε χαχαχαχαχα.Εγώ από εχθές πάντως κοιτάζω ή μάλλον ξανά-κοιτάζω τι παίζει με τις τιμές στα μαιευτήρια.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @zoi.ko μαρεσεις φιλεναδα το μελετας τωρα ν απω και εγω την αμαρτια μου εχω μπει  και εγω στο σιτε του μαιευτηριου του γιατρου μου και εχω κοιταξει !!!!!!! τωρα μην γελασετε αλλα αμα δω καμια κοπελα στο δρομο με καροτσι το κοιταω να δω πιο ειναι ωραιο χαχαχαχαχαχχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 λογικό είναι με τόσα που ακούμε....εμένα είναι σε 3 και θα διαλέξω το πιο κοντινό μου. Ακούω πολλά και για τα δημόσια κι έχω μπερδευτεί...ας έρθει όμως εκείνη η ευλογημένη ώρα και τα άλλα τα βρίσκουμε!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls!!

απο τις 9 το πρωι ήμουν σε εξωτερικα ραντεβου κ μολις μπηκα γραφειο πτωμα κ εχω κ απειρη δουλεια. 

@zoi.ko @anni7 πολυ σας χαιρομαι που ειστε αισιιδοξες κ proactive! μπραβο κοριτσακια!ετσι πρεπει!

@Kat-Cat  εσενα δεν ξερω τι θα σε κανουμε. γιατι βρε αγαπημενη τοσο απαισιοδοξια? ειναι πολυ λιγο το διαστημα που προσπαθειτε. αν δεις ολα τα στατιστικα αλλα κ τους φιλους κ γνωστους μεχρι κ το χρονο να μεινεις νορμαλ ειναι.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

hello girls!!

απο τις 9 το πρωι ήμουν σε εξωτερικα ραντεβου κ μολις μπηκα γραφειο πτωμα κ εχω κ απειρη δουλεια. 

@zoi.ko @anni7 πολυ σας χαιρομαι που ειστε αισιιδοξες κ proactive! μπραβο κοριτσακια!ετσι πρεπει!

@Kat-Cat  εσενα δεν ξερω τι θα σε κανουμε. γιατι βρε αγαπημενη τοσο απαισιοδοξια? ειναι πολυ λιγο το διαστημα που προσπαθειτε. αν δεις ολα τα στατιστικα αλλα κ τους φιλους κ γνωστους μεχρι κ το χρονο να μεινεις νορμαλ ειναι.

 

Εχω φαει σκαλωμα με την ηλικια μου :P Γιατι να νιωθω 25 και να μην ειμαι τοσο. Αυτα τα εξωτερικα ραντεβου σε ρημαζουν. Εγω οταν εχω εξωτερικες δουλειες και γυριζω γραφειο δεν μπορω να παρω τα ποδια μου να δουλεψω μετα......

@zoi.ko σε 3 ειναι??? Μπραβο ρε συ. εμενα πλεον σε ένα. Βασικα νομιζω ο μονος προβληματισμος δε θα ηταν σε ποιο ιδιωτικο να παω, ουτε που με νοιαζει γιατι πανω κατω απο οσο ξερω ιδιες ειναι οι τιμες και μικρες οι διαφορες. Το θεμα ειναι αν θες τελικα να τα σκασεις τα 3χιλ ή αν πας στο δημοσιο που ομως εκει θα μπεις στην εφημερια, χωρις το γιατρο σου, και ειναι και ευαισθητη φαση αυτη... @anni7 βλεπεις οτι θα φτιάξεις μαλλον το τοπικ για τη ζοι.κο ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 καλως την αααα υπεροχα καλο κουραγιο!!!! καλα εγω γενικα σε ολα ειμαι ετσι κανω ερευνα αγορας και γενικα μελεταω τα παντα απο πριν !!!!!! δε ξερω  με κανει να αισθανομαι ασφαλεια για αυτο που ειναι να γινει να κανω δε ξερω κανω προπονηση σε ολα χαχαχαχα!!! 

@zoi.ko εμενα ο γιατρος μου ειναι στο μητερα οποτε λογικα εκει !!!! 

ετσι πες και εσυ κατι στην @Kat-Cat γιατι δε θελω να μου απογοτευετε !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 καλησπέρα!Όσο μπορώ(είναι και κάτι στιγμές μαυρίλας που δεν παλευονται) σκέφτομαι θετικά.Όλα θέλουν το χρόνο τους! Ειλικρινά απεχθάνομαι τόσο το τρέξιμο και τις εξετάσεις που είπα ότι θα το παλέψω μέχρι τέλους κι ότι γίνει....το μετά (αν υπάρξει) δεν θέλω να το σκέφτομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat καμια δε ξεφευγει ολες θα σας μαζεψω το νου σας!!!!!!  να σου πω κατι εγω φοβαμαι να εμπιστευτω αλλον γιατρο εννοω εκτος αυτου που εχω η γενικα αυτος που σε παρακολουθει απο την αρχη και ξερει και τον οργανισμο σου τι ςεξετασεις ολα οχι οτι εχω κατι με τα δημοσια καθολου μαλιστα πιστευω οτι εχουν εκαι παρα πολυ καλους γιατρους και πολυ εμπειρους !! εμεις κοριτσια να σας πω τι καναμε ?? καποια απο τα λεφτα απο τα δωρα του γαμου και βαζουμε και εμεις μεσα φτιαξαμε ενα λογαριασμο και ειπαμε ειναι για οτι χρειαστει εξετασεις γιατρος γεννα και πραγματα για το μωρο κτλ ξερετε!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Dim83 καλησπέρα!Όσο μπορώ(είναι και κάτι στιγμές μαυρίλας που δεν παλευονται) σκέφτομαι θετικά.Όλα θέλουν το χρόνο τους! Ειλικρινά απεχθάνομαι τόσο το τρέξιμο και τις εξετάσεις που είπα ότι θα το παλέψω μέχρι τέλους κι ότι γίνει....το μετά (αν υπάρξει) δεν θέλω να το σκέφτομαι.

Εγω και τις απεχθάνομαι, αλλα για να είμαι ειλικρινής, ακούω και το κόστος και πραγματικα σε πετάει απτο παράθυρο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat παντως εγω εχω πολλες στο περιβαλλον μου που κανανε μωρο φυσιολογικα και ειναι πολυ πιο μεγαλες!!! εχω 37,41,45 οποτε δε εισαι και μαθουσαλας !!!!!!!!! το ειπα ετσι λιγο για να σε κανω να μου γελασεις!!!!!!!! επισης εδω αμα κοιταξεις λιγο υπαρχουν κοριτσια που ειναι στην ηλικια μου και εχω πολλα θεματα υγειας !! η ηλικια φυσικα ειναι ενας παραγωντας αλλα οχι ο μονος!!!! επισης να οσυ πω οτι διαβασα οτι απο τα 25 ξεκιναει η γηρανση αλλα δλδ και εγω που ειμαι 29 οριακα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat καμια δε ξεφευγει ολες θα σας μαζεψω το νου σας!!!!!!  να σου πω κατι εγω φοβαμαι να εμπιστευτω αλλον γιατρο εννοω εκτος αυτου που εχω η γενικα αυτος που σε παρακολουθει απο την αρχη και ξερει και τον οργανισμο σου τι ςεξετασεις ολα οχι οτι εχω κατι με τα δημοσια καθολου μαλιστα πιστευω οτι εχουν εκαι παρα πολυ καλους γιατρους και πολυ εμπειρους !! εμεις κοριτσια να σας πω τι καναμε ?? καποια απο τα λεφτα απο τα δωρα του γαμου και βαζουμε και εμεις μεσα φτιαξαμε ενα λογαριασμο και ειπαμε ειναι για οτι χρειαστει εξετασεις γιατρος γεννα και πραγματα για το μωρο κτλ ξερετε!! 

 

Καλα και εγω καπως σαν εσενα σκεφτομαι στο θεμα αυτό. δηλαδή ενώ για κάποιο λόγο αν χρειαζόταν να κάνω καποια επέμβαση θα πήγαινα σε Δημόσιο (και μαλιστα το Λαικό το θεωρώ πολύ καλο), με τη γέννα, επειδή ειναι και λιγο αμηχανη στιγμή, και λιγο εχεις περάσει 9 μηνες με εναν ανθρωπο να σε παρακολουθει, θα το εκανα ισως πιο δυσκολα. Αλλά πραγματικα δεν ξερω. Ειναι και θεμα του ιδιου σου του γιατρου ποσο θα σε βοηθησει μαλλον σε αυτο. Οι περισσοτεροι και επειδη δε θελουν να χασουν τη γέννα τους βλεπεις οτι κλειδώνουν, οπότε αναγκαστικά λες για να νιωθω ασφαλεια ας του πω οτι θα παω μαζι του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 εμένα στο Ρεα,Μητέρα και Λητώ.Οπότε για Ρέα το κόβω. 

@Kat-Cat ναι πολλά τα λεφτά διαβάζω και κάτι ποσά για εξετάσεις και τραβάω τις κοτσίδες μου.? Για όλες θα γίνει το τοπικ μα σε ένα μα σε 2-3 μήνες.....ΓΙΑ ΌΛΕΣ! 

Θα πω και κάτι και γελαστε όσο θέτε?.Έχω κάτι τζιν boyfriend κόψιμο (πάντα σωλήνες φορούσα αλλά τα καλοκαίρια δεν μπορώ σκάω) και έλεγα να πάω να στενεψω λίγο τη μέση.....και ξαφνικά καθώς ετοιμαζόμουν για τη μοδίστρα λέω όχι!Θα μείνω έγκυος τουλάχιστον ας έχω κάτι να φοράω τους πρώτους μήνες.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat παντως εγω εχω πολλες στο περιβαλλον μου που κανανε μωρο φυσιολογικα και ειναι πολυ πιο μεγαλες!!! εχω 37,41,45 οποτε δε εισαι και μαθουσαλας !!!!!!!!! το ειπα ετσι λιγο για να σε κανω να μου γελασεις!!!!!!!! επισης εδω αμα κοιταξεις λιγο υπαρχουν κοριτσια που ειναι στην ηλικια μου και εχω πολλα θεματα υγειας !! η ηλικια φυσικα ειναι ενας παραγωντας αλλα οχι ο μονος!!!! επισης να οσυ πω οτι διαβασα οτι απο τα 25 ξεκιναει η γηρανση αλλα δλδ και εγω που ειμαι 29 οριακα !!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 εμένα στο Ρεα,Μητέρα και Λητώ.Οπότε για Ρέα το κόβω. 

@Kat-Cat ναι πολλά τα λεφτά διαβάζω και κάτι ποσά για εξετάσεις και τραβάω τις κοτσίδες μου.? Για όλες θα γίνει το τοπικ μα σε ένα μα σε 2-3 μήνες.....ΓΙΑ ΌΛΕΣ! 

Θα πω και κάτι και γελαστε όσο θέτε?.Έχω κάτι τζιν boyfriend κόψιμο (πάντα σωλήνες φορούσα αλλά τα καλοκαίρια δεν μπορώ σκάω) και έλεγα να πάω να στενεψω λίγο τη μέση.....και ξαφνικά καθώς ετοιμαζόμουν για τη μοδίστρα λέω όχι!Θα μείνω έγκυος τουλάχιστον ας έχω κάτι να φοράω τους πρώτους μήνες.??

Καλα αυτο με τα ρουχα νομιζω ολες το χουμε ψιλοκανει. Οταν μαζευα τα καλοκαιρινα τον Οκτώβρη επειδή θα ξεκινουσα σιγα σιγα μετα απο κανα μηνα, εβλεπα κατι που δεν ειχα φορεσει γιατι μου ηραν φαρδια και ελεγα, μην τα δωσεις μωρε, αστα να τα χεις για τοτε :P To Ρέα ειναι καλύτερη επιλογή απο τις 3 νομίζω! Ίδια λεφτα και τουλάχιστον πολυ πολυ πιο όμορφο και καινουργιο απο τα αλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat παντως εγω εχω πολλες στο περιβαλλον μου που κανανε μωρο φυσιολογικα και ειναι πολυ πιο μεγαλες!!! εχω 37,41,45 οποτε δε εισαι και μαθουσαλας !!!!!!!!! το ειπα ετσι λιγο για να σε κανω να μου γελασεις!!!!!!!! επισης εδω αμα κοιταξεις λιγο υπαρχουν κοριτσια που ειναι στην ηλικια μου και εχω πολλα θεματα υγειας !! η ηλικια φυσικα ειναι ενας παραγωντας αλλα οχι ο μονος!!!! επισης να οσυ πω οτι διαβασα οτι απο τα 25 ξεκιναει η γηρανση αλλα δλδ και εγω που ειμαι 29 οριακα !!!!!

Υπάρχουν κι αυτά αλλά μην τρελαθούμε δεν είναι ο κανόνας.Αν είναι έτσι εγώ στα 38 μου πρέπει να πάω για φούντο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @Kat-Cat αυτο σκεφτομαι και εγω ρε συ και τον εμπιστευομαι με εχει απο τοτε που ξεκινησα ξερεις μικρουλα δλδ με ξερει και τουλαχιστον ο δικος μου απο οτι φιανεται δε ειναι ξερεις μονο λεφτα!!! 

@zoi.ko ρεα εεε??? και μενα θα με βολευε πιο πολυ απο μητερα εκει πανω που να τρεχεις θα τον ρωτησω μπας και ερχεται και ρεα !!! και τωρα φανταζεσαι να κατσει να ειμαστε μαζι????? εεε καλα ενταξει μας βλεπω να κανουμε παρτακι το βραδυ !!!!!!! αστα και εγω αγορασα τωρα κατι ρουχαλακια και τα περνω τα φοραω και λεω θα προλαβω να σας βαλω η θα σας κρεμασω στην ντουλαπα πηρα και κατι κολαν για την προπονηση λεω τρομαρα σου να δω τι θα κανεις μετα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω που εχω και την ιδεα να θηλασω :shock::shock::shock: θελω να ειναι και με ρουν ιν εεε>>???? σας τρελανε το αγγλικο μου???? βαριουμουνα να αλλαξω το πληκτρολογιο !!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως αν ο γιατρος μου ηταν στο ιδιωτικο δεν θα πηγαινα να γεννησω σε δημοσιο. οχι οτι ειναι κακο.απλα θα φοβομουν να γεννησω χωρις το γιατροεμου.κ επισης αυτο προυποθετει οτι εχεις εξαιρετικη εγκυμοσυνη χωρις επιπλοκες.το οποιο δεν το ξερειε απο την αρχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μόνο απ'έξω έχω περάσει και δεν ξέρω για μέσα αλλά είναι πολύ κοντά μου και θα μπορούν εύκολα να έρχονται να με δούνε όλοι(έφτασα ήδη στη γέννα εγώ ?). Ο μόνος λόγος που κοιτάζω και δημόσια είναι γιατί ξέρω ότι κάποια περιστατικά δεν μπορούν να τα διαχειριστούν τα ιδιωτικά (έχω ακούσει διάφορα).Κατά τα άλλα....δεν θέλω με τίποτα να αφήσω τον γιατρουλη μου και να.....ανοίξω πόδια σε έναν ξένο.Έχω κόλλημα δεν θέλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 βασικα ναι αυτο ο γιατρος σου ειναι το θεμα και εγω αυτο φοβαμαι να παω χωρις αυτον συμφωνω μαζι σου!! χωρις να θεωρω καθολου κακο το δημοσιο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

 @Kat-Cat αυτο σκεφτομαι και εγω ρε συ και τον εμπιστευομαι με εχει απο τοτε που ξεκινησα ξερεις μικρουλα δλδ με ξερει και τουλαχιστον ο δικος μου απο οτι φιανεται δε ειναι ξερεις μονο λεφτα!!! 

@zoi.ko ρεα εεε??? και μενα θα με βολευε πιο πολυ απο μητερα εκει πανω που να τρεχεις θα τον ρωτησω μπας και ερχεται και ρεα !!! και τωρα φανταζεσαι να κατσει να ειμαστε μαζι????? εεε καλα ενταξει μας βλεπω να κανουμε παρτακι το βραδυ !!!!!!! αστα και εγω αγορασα τωρα κατι ρουχαλακια και τα περνω τα φοραω και λεω θα προλαβω να σας βαλω η θα σας κρεμασω στην ντουλαπα πηρα και κατι κολαν για την προπονηση λεω τρομαρα σου να δω τι θα κανεις μετα !!!!

Ε ναι ειναι πολύ κοντά μου άσε που θα μπορεί η μανούλα να έρχεται εύκολα διαφορετικά θα την έχω συγκάτοικο στο δωμάτιο χαχαχαχαχα είμαι σίγουρη.Παρόλα αυτά όταν μάθω το ευτυχές αποτέλεσμα θα το συζητήσω μαζί του γιατί 8 χρόνια.... δεν τα πετάς έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...