Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

καλημερα αγαπημενες.

η @Kat-Cat και η @zoi.ko με καλυψαν απολυτα με τα μηνυματακια τους.

καλα να περασετε σημερα!! τα λεμε το βραδακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια μου?? Εγώ όσο ωραία περασα το σουκου, σημερα ηρθε μια μινι καταστροφη και μπουμ προγειωθηκα αποτομα. Γιαυτο ειπα η ευτυχια ειναι στιγμες. Λες και το ξερα δηλαδη....Τέλοσπαντων το 2018 δεν εχει μπει και πολυ καλα (ακουω και διαφορα γυρω μου), αλλα τελικα ποσο αδικο ειναι να λες αχ τι ωραια ποσο χαιρομαι, την επομενη μερα να τρως μια σφαλιαρα ετσι για να ερχεσαι στα ισια σου. Οπως και να χει ευχομαι σε όλες καλη Σαρακοστή, τουλαχιστον να εχουμε υγεια!! και όλα θα ρθουν  αν υπάρχει δαύτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Τι κανετε κοριτσια μου?? Εγώ όσο ωραία περασα το σουκου, σημερα ηρθε μια μινι καταστροφη και μπουμ προγειωθηκα αποτομα. Γιαυτο ειπα η ευτυχια ειναι στιγμες. Λες και το ξερα δηλαδη....Τέλοσπαντων το 2018 δεν εχει μπει και πολυ καλα (ακουω και διαφορα γυρω μου), αλλα τελικα ποσο αδικο ειναι να λες αχ τι ωραια ποσο χαιρομαι, την επομενη μερα να τρως μια σφαλιαρα ετσι για να ερχεσαι στα ισια σου. Οπως και να χει ευχομαι σε όλες καλη Σαρακοστή, τουλαχιστον να εχουμε υγεια!! και όλα θα ρθουν  αν υπάρχει δαύτη!

Ελπιζω κοριτσαρα να ειναι απο τα προβληματα που λυνονται.. Ευχομαι αυριο να'ναι ολα καλυτερα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Τι κανετε κοριτσια μου?? Εγώ όσο ωραία περασα το σουκου, σημερα ηρθε μια μινι καταστροφη και μπουμ προγειωθηκα αποτομα. Γιαυτο ειπα η ευτυχια ειναι στιγμες. Λες και το ξερα δηλαδη....Τέλοσπαντων το 2018 δεν εχει μπει και πολυ καλα (ακουω και διαφορα γυρω μου), αλλα τελικα ποσο αδικο ειναι να λες αχ τι ωραια ποσο χαιρομαι, την επομενη μερα να τρως μια σφαλιαρα ετσι για να ερχεσαι στα ισια σου. Οπως και να χει ευχομαι σε όλες καλη Σαρακοστή, τουλαχιστον να εχουμε υγεια!! και όλα θα ρθουν  αν υπάρχει δαύτη!

Όλα περνάνε αρκεί να αντιμετωπίζονται ❤️ Ελπίζω να είναι περαστικό και να το ξεχάσεις γρηγορα και να επιστρέψει η αισιοδοξία σου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rosemary είπε:

Ελπιζω κοριτσαρα να ειναι απο τα προβληματα που λυνονται.. Ευχομαι αυριο να'ναι ολα καλυτερα..!

Ευχαριστώ κορίτσι. Ειναι από αυτά που δε λύνονται δυστυχώς, και παρά μονο προχωράς πιο κάτω και κρατάς αναμνήσεις. Ευχομαι υγεια, υγεια και υγεία.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι. Ειναι από αυτά που δε λύνονται δυστυχώς, και παρά μονο προχωράς πιο κάτω και κρατάς αναμνήσεις. Ευχομαι υγεια, υγεια και υγεία.....

Λυπαμαι παρα πολυ... Κρατα τα ομορφα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λευτέρης είπε:

Όλα περνάνε αρκεί να αντιμετωπίζονται ❤️ Ελπίζω να είναι περαστικό και να το ξεχάσεις γρηγορα και να επιστρέψει η αισιοδοξία σου :) 

Σε ευχαριστω κοριτσιιι!!!! Δυστυχως οπως εγραψα και στη Rosemary δεν αντιμετωπίζεται πλεον το συγκεκριμένο, αλλά ο χρόνος πάντα βοηθάει. Η ζωή τρέχει με απίστευτους ρυθμούς και γενικά παρά το σοκ που μπορεί κάθε φορά να παθαίνουμε αντιμετωπίζοντας κάτι, οφείλουμε να προχωρούμε γιατι δε θα προλάβουμε να κάνουμε τιποτα διαφορετικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Λυπαμαι παρα πολυ... Κρατα τα ομορφα..!

Ναι κορίτσι μου!!!! Σε ευχαριστώ! Την αλλη εβδομάδα θα χουμε ενα ζουζουνι?? Πήγα χτες (ποσο ωραια περασα χτες στο μεταξυ το ξαναπα) σε μια φιλη μου που χει ενα μωράκι 5 μηνων, και μυριζε ζωη και προδερμ το αγγελουδακι (Θα το βαφτίσω κιολας). Ειχε και κάτι μπουτάκια ολο διπλίτσες!!! Αντε και στη δικη σου διπλιτσα το πολυ σε μια βδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι κορίτσι μου!!!! Σε ευχαριστώ! Την αλλη εβδομάδα θα χουμε ενα ζουζουνι?? Πήγα χτες (ποσο ωραια περασα χτες στο μεταξυ το ξαναπα) σε μια φιλη μου που χει ενα μωράκι 5 μηνων, και μυριζε ζωη και προδερμ το αγγελουδακι (Θα το βαφτίσω κιολας). Ειχε και κάτι μπουτάκια ολο διπλίτσες!!! Αντε και στη δικη σου διπλιτσα το πολυ σε μια βδομαδα!

Ευχαριστω παρα πολυ..! Περιμενω πωςκ πως να γεμισει κ το δικο μου σπιτι αυτη την μωρουδιακη μυρωδια..! Σκεφτομαι οτι ολα θα αποκτησουν αλλο νοημα..!

Θα γινεις υπεροχη νονα κ υπεροχη μαμα..!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ..! Περιμενω πωςκ πως να γεμισει κ το δικο μου σπιτι αυτη την μωρουδιακη μυρωδια..! Σκεφτομαι οτι ολα θα αποκτησουν αλλο νοημα..!

Θα γινεις υπεροχη νονα κ υπεροχη μαμα..!!

 

και συ το ιδιο!!! Γιατι εισαι απο τις λιγες που ακουω που λενε θελω να κανω ενα παιδι να το κανω χρησιμο, και καλο ανθρωπο. Αυτο δεν το ακους συχνα. Το χουμε καπως σα δεδομενο αλλα πραγματικα ειναι αυτο ακριβως που θελει κοπο για να επιτευχθει. Γελουσα χτες στο μεταξυ γιατι λεω τι ειμαστε και εμεις οι γυναικες...Απο τη μια κανουμε σαν τρελες για παιδι απο την αλλη μετα φρικαρουμε με τα ξενυχτια και την κουραση, αλλά πιστευω πραγματικα πως αν μια κουραση αξιζει αυτη ειναι η συγκεκριμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Καλή Σαρακοστή.

@Kat-Cat μάλλον για απώλεια μιλάς. Πότε δ είναι ευκολο. Υγεία όπως είπες πάνω από όλα.

Εμείς ήσυχα περάσαμε τ σκ. Καφεδάκια, βολτούλες κ Σήμερα κάναμε τη γενική μας κ αλλάξαμε τη διαρρύθμιση τ σαλονιού κ κάναμε χώρο να στρώσουμε κάτω για τ μωρο.

Καλά αυτη η μυρωδιά δ υπάρχει... ειδικά τ βράδυ μετά τ μπανάκι της π τρωει κ κοιμάται κ την έχω αγκαλίτσα. Πολλές φορές απλά συγκινουμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Γεια σας κορίτσια! Καλή Σαρακοστή.

@Kat-Cat μάλλον για απώλεια μιλάς. Πότε δ είναι ευκολο. Υγεία όπως είπες πάνω από όλα.

Εμείς ήσυχα περάσαμε τ σκ. Καφεδάκια, βολτούλες κ Σήμερα κάναμε τη γενική μας κ αλλάξαμε τη διαρρύθμιση τ σαλονιού κ κάναμε χώρο να στρώσουμε κάτω για τ μωρο.

Καλά αυτη η μυρωδιά δ υπάρχει... ειδικά τ βράδυ μετά τ μπανάκι της π τρωει κ κοιμάται κ την έχω αγκαλίτσα. Πολλές φορές απλά συγκινουμαι.

Απώλεια δυστυχώς!

Αυτή η μυρωδιά ειναι μαγικη. Επίσης ποοοοοοοσο τρυφερουδι δερματακι μπορει να εχουν!! Καλά κανατε γιατι τώρα οσο μεγαλωνει που καθεται και στηριζεται και πιο ευκολα θελει να παιζει. Στο μεταξυ ρε παιδια, χτες που ειχα παει στο σπιτι αυτο, εχουν και ενα αγοράκι 4 ετών. Η μικρη τον κοιτουσε τον αδερφο της σαν ερωτευμενη!!!! Τραγουδουσε αυτος και αυτη του γελουσε τοσο πολυ....Τοσο ομορφη εικονα! Παντα βεβαια ζηλευουμε ο,τι δεν εχουμε. Αυτη η κοπελα ζηλευε τις βολτες μου, και το μπραντς μου με τις φιλες εμεις θελουμε να κανουμε πΑΙδακι αλλα μετα θα ζηλευουμε και τις βολτες. Φαυλος κυκλος. χιχιιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι γίνεται συνήθως. Γι αυτό λένε κάθε πράγμα στο καιρό του. Αλλά σκέψου πόσοι άνθρωποι δ έχουν καν τα βασικά. Και φυσικά δυστυχώς δ έχουμε ολοι τις ίδιες ευκαιρίες σ αυτή τη ζωή. Σκέψου τη ζωή των γυναικών στις αραβικές χώρες. Η τα παιδάκια της Αφρικής. Κανένα μέλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια!Καλη....χωνεψη αχαχαχα ελπιζω να περασατε ομορφα :)

 

@Kat-Cat Καλο μου σου ευχομαι να ειναι και η τελευταια σου στεναχωρια για το κακο 2018! Συνηθως τα εχουμε ολα μαζι και τα καλα και τα ασχημα.

Να σου πω και εμεις ειχαμε δυσκολη μερα ειδικα χθες διοτι γιναμε μαλλια κουβαρια με την κουμπαρα μας καθως το θεμα εχει ξεφυγει, εχουν μαθει για την εγκυμοσυνη ....τι να σας λεω μεχρι και ακυροι και φυσικα ολοι απ το στοματακι της. Ο αντρας μου δεν το εχει πει σε κανεναν φιλο του και το ξερουν ολοι!!! Στεναχωρηθηκα πολυ αλλα αισθανομαι καλυτερα που δεν το κρατησα μεσα μου.

 

Καλα οσο για το εξω.... εγω ειμαι τοσο σπιτογατος που απορω μηπως ειμαι μεγαλυτερη απ οσο νομιζω! Βαριεμαι τοσο πολυ το συνεχεια εξω που το ζηταω σπανιως. Συνηθως με σερνουν! Προτιμω σπιτι και επιτραπεζια :) Βεβαια μπορει οταν ερθει με το καλο το σπορι να θελω να βγαινω γιατι δεν θα μπορω :P

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσακια!Καλη....χωνεψη αχαχαχα ελπιζω να περασατε ομορφα :)

 

@Kat-Cat Καλο μου σου ευχομαι να ειναι και η τελευταια σου στεναχωρια για το κακο 2018! Συνηθως τα εχουμε ολα μαζι και τα καλα και τα ασχημα.

Να σου πω και εμεις ειχαμε δυσκολη μερα ειδικα χθες διοτι γιναμε μαλλια κουβαρια με την κουμπαρα μας καθως το θεμα εχει ξεφυγει, εχουν μαθει για την εγκυμοσυνη ....τι να σας λεω μεχρι και ακυροι και φυσικα ολοι απ το στοματακι της. Ο αντρας μου δεν το εχει πει σε κανεναν φιλο του και το ξερουν ολοι!!! Στεναχωρηθηκα πολυ αλλα αισθανομαι καλυτερα που δεν το κρατησα μεσα μου.

 

Καλα οσο για το εξω.... εγω ειμαι τοσο σπιτογατος που απορω μηπως ειμαι μεγαλυτερη απ οσο νομιζω! Βαριεμαι τοσο πολυ το συνεχεια εξω που το ζηταω σπανιως. Συνηθως με σερνουν! Προτιμω σπιτι και επιτραπεζια :) Βεβαια μπορει οταν ερθει με το καλο το σπορι να θελω να βγαινω γιατι δεν θα μπορω :P

 

μακαρι να ναι και τα καλα και τα κακα γιατι ποσα να αντεξω...αχαχαχα. Κοιτα συμβαινει συνηθως οτι νιωθουμε οτι δεν το εχουμε ευκολα να το αποζητουμε. Δηλαδη μπορει αν εχεις το παιδι και εισαι συενχεια για μηνες σπιτι να πεις, θελω να παω για ποτο, αλλα αυτο συμβαινει με ολα τα πραγματα Ειναι στη φυση του ανθρωπου και κυριως των γυναικων! Κοιτα καλα εκανες και της το ειπες. Σιγουρα δε θα το εκανε με κακια αλλα με ενθουσιασμο, αλλα γνωριζοντας οτι εισαι στην αρχη ακομα και οτι εσυ η ιδια δεντο χεις πει σχεδον πουθενα καλο θα ηταν να μην μπλεκεται και αυτη ρε παιδι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε κ μένα θα με είχαν πιάσει τα νεύρα μ άλλα τώρα έγινε. Μη σκας. Αλλά αν της εξηγήθηκες Καλά έκανες. Καλά κ ο άντρας μ έτσι σπιτογατος. Στις αρχές μ έλεγε πάλι θα βγουμε; μετά τον έκανα σαν τα μούτρα μου. Όχι εντελώς βέβαια άλλα καμία σχέση με αυτό π ήταν. Αν κ όλη μέρα να κάτσει μέσα στο σπιτι δ τ πειράζει. Ίσως επειδή έχετε κ τ μαγαζί κ μπουχτιζεις κόσμο οπότε μετά θες την ησυχία σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Μπλε κ μένα θα με είχαν πιάσει τα νεύρα μ άλλα τώρα έγινε. Μη σκας. Αλλά αν της εξηγήθηκες Καλά έκανες. Καλά κ ο άντρας μ έτσι σπιτογατος. Στις αρχές μ έλεγε πάλι θα βγουμε; μετά τον έκανα σαν τα μούτρα μου. Όχι εντελώς βέβαια άλλα καμία σχέση με αυτό π ήταν. Αν κ όλη μέρα να κάτσει μέσα στο σπιτι δ τ πειράζει. Ίσως επειδή έχετε κ τ μαγαζί κ μπουχτιζεις κόσμο οπότε μετά θες την ησυχία σου.

Νταξει και εμεις ετσι! Απλα αναποδα , ο αντρας μου παιδι μου δεν υπαρχει περιπτωση να εχει ρεπο και να κατσει σπιτι ! Το θεωρει τυπου καταρα! Γενικα αν κατσει πολυ ωρα σπιτι τον πιανει τρελα και αρχιζει να κοβει βολτες πανω κατω. Αυτο με το μαγαζι πως κολλιεται;;;; γιατι δεν το παθαινει και ο δικος μου να ησυχασουμε λιγακι; χαχαχα Παιδι μου εγω οταν δουλευω ολη μερα στο μαγαζι και μετα μου πουνε παμε για καφε λεω καλα ολη μερα σε καφετερια ειμαι , ΠΑΛΙ; Ασε ασε απ'τα μεγαλυτερα μας προβληματα αλλα μακαρι να ειναι μονο αυτο παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε έτσι να υπάρχει ισορροπία. Εμένα μ έλεγε ο άντρας μ Καλά δ χορταίνεις απ'τ εξω; λέω κ σπίτι να κάτσω να κάνω τι. Αλλά αν έχω παρέα δ με πειράζει κ τ σπίτι. Τώρα με τ μωρο συμμαζευτηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Ήταν ένα δυνατό τριήμερο......καιρό είχα να ξεσαλωσω έτσι.Όταν δούλευα τα Σ/Κ δεν είχα κουράγιο ούτε να μιλήσω άσε που μάζευα και το σπίτι οπότε κι εγώ στις σπιτογατες θα με καταταξω.Σπάνια βγαίνουμε πλέον για ξενύχτι μέχρι πρωίας....αυτά βέβαια κι εγώ μετά από 6χρ νύχτα δεν τα μπορώ. Ο σύζυγος δουλεύει νύχτα στην εταιρεία που είναι οπότε.....άστα βραστά.Πλέον χαλαρά πράγματα.

@Kat-Cat συλλυπητήρια! 

@Μπλε κάτι τέτοια ακούω και λέω πως αν και οπότε έρθει αυτή η ώρα.... θα το ράψω και δεν θα το πω πουθενά!

@Rosemary με το καλό!?❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Ήταν ένα δυνατό τριήμερο......καιρό είχα να ξεσαλωσω έτσι.Όταν δούλευα τα Σ/Κ δεν είχα κουράγιο ούτε να μιλήσω άσε που μάζευα και το σπίτι οπότε κι εγώ στις σπιτογατες θα με καταταξω.Σπάνια βγαίνουμε πλέον για ξενύχτι μέχρι πρωίας....αυτά βέβαια κι εγώ μετά από 6χρ νύχτα δεν τα μπορώ. Ο σύζυγος δουλεύει νύχτα στην εταιρεία που είναι οπότε.....άστα βραστά.Πλέον χαλαρά πράγματα.

@Kat-Cat συλλυπητήρια! 

@Μπλε κάτι τέτοια ακούω και λέω πως αν και οπότε έρθει αυτή η ώρα.... θα το ράψω και δεν θα το πω πουθενά!

@Rosemary με το καλό!?❤

καλα ξενυχτι μεχρι πρωιας το χω πια ξεχασει...Χασμουριεμαι απτις 12...

Σε ευχαριστω κοριτσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποσο γρηγορες ειστε!

κοριτσακια ελπιζω να περασατε ομορφα, να ξεκουραστηκατε κ απο αυριο παλι στους ρυθμους μας!

η μυρωδια μπεμπουδιλα ειναι απλα κορυφαια! πηρα το σκ μπολικη!

οσο αφορα τα παιδια και τον περιορισμο εξοδων κλπ, νομιζω ειναι θεμα προτεραιοτητων κυριως και επισης ισορροπιας. προφανως κ οταν κανεις παιδακι αν το κανεις συνειδητα θα αφοσιωθεις και δεν θα σε νοιαζει να βγαινεις, αλλα κ να στο κρατησει καποιος αν μπορει μια φορα οταν ξεπεταχτει για να πας μια βολτα δεν σε καθιστα κακο γονεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα ξενυχτι μεχρι πρωιας το χω πια ξεχασει...Χασμουριεμαι απτις 12...

Σε ευχαριστω κοριτσι....

Χαχαχαχαχα κι εγώ έτσι είμαι και είπαμε στα γενέθλια να πάμε για 1-2 ποτά και καταλήξαμε να γυρίσουμε σπίτι 07.30 μετά από πατσά ? (Εγώ δεν τον τρώω ξεκαθαρίζω).Βέβαια τώρα πια κάνουμε πολύ σπάνια τέτοια ξενύχτια....αλλά ένα στο τόσο χρειάζεται σε αναζωογονεί!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου καλη σαρακοστη !!

και εγω ειχα δυσκολο σκ το σαββατο δουλευα αλλα οκ αυτο το ξερω τοσα χρονια την κυριακη ομως ειχαμε μια ταλαιπωρια ξυπνησαμ απο τις πεντε επρεπε να παμε ενα ταξιδι για μια υποχρεωση και επιστρεψαμε στις πεντε σπιτι κομματια ενταξει εχθες κοιμηθηκα ευτηχως μετα μαγειρεψα σπιτι ψαρικα δε πηγαμε πουθενα ηταν και χαλια ο καιρος αλλα ειμασταν  και τοσο κουρασμενοι που θελαμε να δουμε λιγο το σπιτι μας!! και εμεις επειδη δουλευουμε και το σαββατο και ολη μερα κοριτσια αληθεια υπαρχουνε φορες που ουτε μεχρι το περιπτερο δε θελω να παω !! οποτε δε καναμε τπτ ιδιαιτερο εμεις!!

 

@Kat-Cat ελπιζω συντομα να επανελθουν ολα στα καλα συληπητηρα και απο μενα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια μου καλη σαρακοστη !!

και εγω ειχα δυσκολο σκ το σαββατο δουλευα αλλα οκ αυτο το ξερω τοσα χρονια την κυριακη ομως ειχαμε μια ταλαιπωρια ξυπνησαμ απο τις πεντε επρεπε να παμε ενα ταξιδι για μια υποχρεωση και επιστρεψαμε στις πεντε σπιτι κομματια ενταξει εχθες κοιμηθηκα ευτηχως μετα μαγειρεψα σπιτι ψαρικα δε πηγαμε πουθενα ηταν και χαλια ο καιρος αλλα ειμασταν  και τοσο κουρασμενοι που θελαμε να δουμε λιγο το σπιτι μας!! και εμεις επειδη δουλευουμε και το σαββατο και ολη μερα κοριτσια αληθεια υπαρχουνε φορες που ουτε μεχρι το περιπτερο δε θελω να παω !! οποτε δε καναμε τπτ ιδιαιτερο εμεις!!

 

@Kat-Cat ελπιζω συντομα να επανελθουν ολα στα καλα συληπητηρα και απο μενα!!

 

Και του χρονου να ειστε καλα! Σε ευχαριστω κοριτσι μου.

Καλημερίζω τις κορασίδες. Δυσκολη μέρα σημερα, αρκετή δουλειά και γενικα βαρυς καιρος και λιγο διάθεση. Αντε να ρθει λιγο η ανοιξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...