Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

ναιιιι έχεις δίκιο τα σκέφτηκα κι εγώ έτσι, ότι δεν είναι κάτι τραγικό και οι πιθανότητες να έρθουν όλα στα φυσιολογικά νούμερα είναι με το μέρος μας! Απλά αυτός στενοχωριέται κ γω προσπαθώ να είμαι κουλ κ άνετη γτ το παίρνει πραγματικά κατάκαρδα κ δεν έχω κάποιον να το συζητήσω (σαν κ σένα προτιμώ να τα περνάω λίγο μόνη μου) και αυτή τη φορά είχα ένα καλό προαίσθημα κ έτσι την πάτησα κ με πήρε από κάτω.

Όμως τώρα όοολα καλά! Προσπαθώ να διαβάσω τα νέα σας αλλά είναι τοοοοοοοσα πολλά :shock:

ε, ειναι καιοι αντρες μωρε. νιωθουν να θιγεται ο ανδρισμος τους, αλλα πραγματικα δεν ειναι κατι οποτε ολα μια χαρα τα βλεπω εγω! Τα νεα πολλα οντως, καθως και οι συμβουλες ομορφιας και οι συνταγες μαγειρικης. αχαχχαχα. Κανουμε ο,τι ξεαγχωτικο μπορουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγώ! @Kat-Cat επιδερματιδα βελούδο χαχαχαχαχα!

@Diwni @Μπλε σας ευχαριστώ πολύ να είμαστε καλά όλοι και όλες!?

@Kukki μου περιμένουμε τα...αποτελέσματα της ωορρηξίας να δούμε τι κάναμε?. Εσύ μην στεναχωριέσαι μικρό το κακό.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιδερματίδα χαχαχαχ έριξα κι εγώ ένα ύπνο λουκούμι!

Τα καλύτερα αποτελέσματα ελπίζω και μια ωραιότατη 9μηνη καθυστέρηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Να'μαι κι εγώ! @Kat-Cat επιδερματιδα βελούδο χαχαχαχαχα!

@Diwni @Μπλε σας ευχαριστώ πολύ να είμαστε καλά όλοι και όλες!?

@Kukki μου περιμένουμε τα...αποτελέσματα της ωορρηξίας να δούμε τι κάναμε?. Εσύ μην στεναχωριέσαι μικρό το κακό.?

Εγω ελπιζω να τη στρωσω αυριο. Ειμαι και περιεργη στον υπνο. Με ενοχλουν ολα, ακομα και η ανασα του αλλου. Σημερα θα θελα να σαπισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Εγω ελπιζω να τη στρωσω αυριο. Ειμαι και περιεργη στον υπνο. Με ενοχλουν ολα, ακομα και η ανασα του αλλου. Σημερα θα θελα να σαπισω.

Καλά κι εγώ μία από τα ίδια άσε που ξυπνάω με το παραμικρό γι αυτό και φοράω ωτοασπίδες πάντα.Δεν μπορώ να κοιμηθώ χωρίς αυτές! Να σαπισεις γιατί όχι?Σάββατο είναι αύριο άλλωστε!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Καλά κι εγώ μία από τα ίδια άσε που ξυπνάω με το παραμικρό γι αυτό και φοράω ωτοασπίδες πάντα.Δεν μπορώ να κοιμηθώ χωρίς αυτές! Να σαπισεις γιατί όχι?Σάββατο είναι αύριο άλλωστε!?

Θα ξυπνησω 5 χρονια πιο νεα. Το αποφάσισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Θα ξυπνησω 5 χρονια πιο νεα. Το αποφάσισα!

Εεεεεετσι με τσαμπουκά αυτές είναι αποφάσεις ζωής δε μας παίρνει να παίζουμε!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Εεεεεετσι με τσαμπουκά αυτές είναι αποφάσεις ζωής δε μας παίρνει να παίζουμε!??

χαχαχαχαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat @zoi.ko κοβει η μια ραβει η αλλη! δεν εχω κ αλλα λαικ μανα μου να σας κανω!

καλα αμα αυριο ξυπνησω 5 χρονια πιο νεα θα σας πω εγω μετα να με αμφισβητειτε! Αυτο με τα λαικ δεν το χω καταλαβει ακομα γιατι τοσος περιορισμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!! ελπιζω να περασετε ενα ωραιο τριημερο ολες !!!

εγω δουλευω και σημερα !! οποτε θα εχω διημερο αλλα οκ καλο ειναι και αυτο!!!!

ελπζω να περασατε τελεια στα γεννεθλεια!!!! και οσες κοιμηθηκατε να ξυπνησατε δεκα χρονια νεοτερες!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!! ελπιζω να περασετε ενα ωραιο τριημερο ολες !!!

εγω δουλευω και σημερα !! οποτε θα εχω διημερο αλλα οκ καλο ειναι και αυτο!!!!

ελπζω να περασατε τελεια στα γεννεθλεια!!!! και οσες κοιμηθηκατε να ξυπνησατε δεκα χρονια νεοτερες!!!!!!!

 

Καλημέρα,σκεψου ότι άλλοι δουλεύουν όλες τις μέρες δεν πειράζει ρε ευχαρίστησου και αυτές τις 2.Γενεθλια που ποια ποτέ εμείς γιατί δεν πήγαμε χαχα!Ποιες φτιάχνουν επιδερμίδα ακόμη ξυπνήστε όμορφη μέρα ο ήλιος λάμπει βγείτε και χαρείτε τον, εγώ μπάνιο και βουρ για τας Αθηνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι ετσι ειναι να σου πω επειδη δουλευω χρονια σαββατα και οταν γενικα εχει αργιες δε εχω θεμα !!!!

εχει πολυ ωραια μερα γι αβολτα εφτιαξε επιτελους!!!

ειχε ο αντρας μιας κοπελας και θα κανανε γιορτουλα!!!!! 

καλα θα κανεις βουρ βολτα εξω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ναι ναι ετσι ειναι να σου πω επειδη δουλευω χρονια σαββατα και οταν γενικα εχει αργιες δε εχω θεμα !!!!

εχει πολυ ωραια μερα γι αβολτα εφτιαξε επιτελους!!!

ειχε ο αντρας μιας κοπελας και θα κανανε γιορτουλα!!!!! 

καλα θα κανεις βουρ βολτα εξω!!!!!!!

χιλιόχρονος να ναι και περιμένουμε το ?????? πες της φίλης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Τώρα με την εγκυμοσύνη ενώ νιώθω κούραση και νύστα, δεν μπορώ να βολευτώ καθόλου και πετάγομαι με το παραμικρό! Σήμερα ξύπνησα από τις 7 μιση, οπότε αν δεν καταφέρω να ξεραθώ κανα δυωράκι το μεσημέρι, με βλέπω το βράδυ να κοιμάμαι με τις κότες... 
Από συμπτώματα δεν έχω κάτι περίεργο, είμαι ακόμα -σχετικά- μια χαρά. 
Σας διαβάζω και σας χαίρομαι, με τις εξόδους σας, τα νυχάκια σας, τις εκδρομούλες σας. Άσε που ζήλεψα και εννοείται ότι σήμερα θα φτιάξω μακαρόνια με κιμά!
Να περάσετε όλες καλά αυτό το σκδ! Και πιείτε και για εμένα που δεν μπορώ - σνιφ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες!!! @misofeggaro στείλε με το κτελ ένα ταπεράκι παρακαλώ, κρίμα είναι!! :-p Κ γω έχω τρελή νύστα από τότε που έμαθα τα νέα, δυσκοιλιότητα πολύ όπως έχουν πει κ κάποια άλλα κορίτσια εδώ μέσα, κ συχνοουρία που μου χαλάει τον ύπνο.. είχα κ κάποια άσχημα όνειρα, αλλά έχουν να κάνουν με το άγχος. Για τις απόκριες θα ντυθώ μωρό!! χααα :P Καλά να περάσετε άπασες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορασιδες!!

καλο τριημερο να εχουμε. λιγη υπομονη στα κοριτσακια που δουλευουν σημερα. σχεδον περασε η μερα.

να περασετε ομορφα!να ξεκουραστειτε κ να ξανανιωσετε!

@Kat-Cat να μας πεις τι σταση κοιμασαι κ ξυπνας νεοτερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα @anni7 καλά ήτανε 07.30 η ώρα γυρίσαμε είχε βγάλει ο ήλιος κέρατα ?,αφού ξύπνησα τώρα πάλι καλά!?

@Kat-Cat εσύ ακόμα?? 

@Dim83 σαν να κολλάει σήμερα το forum και δεν μου κάνει tag εύκολα

@misofeggaro λογικό στην κατάσταση σου.Υπομονή θα περάσουν αυτά σε λίγο καιρό και θα έχεις αγκαλιά το αγγελούδι σου.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!  Εγώ βγήκα χθες τελικα για 2 ωρίτσες με τα κορίτσια από τη δουλειά πρώτη φορά μόνη μ από όταν γέννησα. Ήταν πολύ ωραία! Η μικρή ηταβ να μείνει με τ μπαμπά αλλά άργησε να ρθει από τη δουλειά οπότε βολευτηκε και με τη γιαγιά. 

Σήμερα τ πρωι ξύπνησε απο τις 7, χθες κοιμήθηκε 11 και κ ενδιάμεσα ξύπνησε κ 5 φορες. Εφερα τη γιαγιά στις 9 να την κρατήσει γτ δ την πάλευα κ τελικά την πήρε μαζί της στο σπίτι κ έλιωσα στις 12 ξύπνησα. Πήγα την πήρα την έβγαλα κ βόλτα κ τώρα σπίτι.

Καθαρά Δευτέρα λέει χαλαει ο καιρος άλλα σήμερα ηταβ υπέροχος.

@zoi.ko έξοδος μέχρι να βγει ο ηλιος;;; ζήλεψα Τώρα! Μπράβο σας Καλά κανατε.

@Kat-Cat μ αρέσουν οι φιλες σ οι σουρτουκες ζηλεύωωωω κ γω άλλη σουρτουκω. Εδώ δυστυχώς οι παρέες περιορισμένες. Αλλά μ χει λείψει να βγω από τ σπίτι κ να ξεχάσω να γυρίσω! Όχι λογο παιδιού Αλλά έλλειψης παρέας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni καλησπέρα.Ε έτυχε λόγω της ημέρας.Η αλήθεια είναι ότι είχαμε να ξενυχτησουμε έτσι πολύ καιρό και μας έπεσε βαρύ χαχαχαχαχα ήταν όμως πολύ ωραία.Σήμερα βέβαια είναι δύσκολα τα πράγματα....λίγο το κεφάλι βαρύ,λίγο το στόμα ξερό,λίγο δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου?. Ο καιρός σήμερα είναι όντως υπέροχος κι εδώ αλλά με αυτά τα χάλια από κρεβάτι σε καναπέ και τούμπαλιν είμαι. Εύγε που βγήκες σιγά-σιγά θα βρεις μια φόρμουλα έτσι ώστε να μη στερεισαι πράγματα λόγω παιδιού. Έζησα κάποιους μήνες σε επαρχία και καταλαβαίνω αυτό που λες για τις παρέες αν και συμβαίνει και εδώ αυτό. Με τους ρυθμούς μου ζούμε πλέον και να έχουμε παρέες να βγούμε δεν υπάρχει χρόνος δυστυχώς. Υπάρχουν φίλοι και φίλες που έχω να δω μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκιααααα! Τελικά κοιμηθηκα ανησυχα και δεν ξυπνησα 5 χρονια πιο νεα όπτως οταν σαπίζω κυριολεκτικά. Βουλωνε το ρουθουνι μου συνεχεια και ξυπνουσα. Τελικα σηκωθηκα 11 παντως γιατι χουζουρευα. Ειχαμε οικογενειακο τραπεζι το μεσημερι με πεθερικα και αδερφο και ανηψια, οπου η ανηψια με εβγαλε οφ τελειως. Η ενεργεια τους δεν υπαρχει πραγματικα. Σημερα θεατρακι και γενικα φουλ 3ημερο!!! Ειδα οτι γραψατε όλα τα καλα κοριτσια σημερα, εγκυμονουσες, μαμαδες και μελλουσες, και σας χαιρετω ολες (Δε θελω να κανω πολλα ταγκαρισματα γιΑΤΙ ειμαι επικινδυνη) χιχιχιιχι.

ΥΓ: Εφαγα ενα αγριογουρουνο στιφαδο σημερα.....Κολαση....(κατι ελαφρυ)

ΥΓ 2: Εχω παρει ενα πολυ πολυ ωραιο καθαριστικο προσωπου της natura siberica που το συστηνω σε οσες δεν εχυν πολυ ξηρο δερμα. Ειναι ενα καταμαυρο που το απλωνεις με σφουγγαρακι. Πολυ ωραιο. Θελω να αγοράσω και καμια μασκα τώρα εχω ψηθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Τώρα με την εγκυμοσύνη ενώ νιώθω κούραση και νύστα, δεν μπορώ να βολευτώ καθόλου και πετάγομαι με το παραμικρό! Σήμερα ξύπνησα από τις 7 μιση, οπότε αν δεν καταφέρω να ξεραθώ κανα δυωράκι το μεσημέρι, με βλέπω το βράδυ να κοιμάμαι με τις κότες... 
Από συμπτώματα δεν έχω κάτι περίεργο, είμαι ακόμα -σχετικά- μια χαρά. 
Σας διαβάζω και σας χαίρομαι, με τις εξόδους σας, τα νυχάκια σας, τις εκδρομούλες σας. Άσε που ζήλεψα και εννοείται ότι σήμερα θα φτιάξω μακαρόνια με κιμά!
Να περάσετε όλες καλά αυτό το σκδ! Και πιείτε και για εμένα που δεν μπορώ - σνιφ !

Ο υπνος μου και εμενα ειναι παρα πολυ περιεργος παντως. Θελω να κοιμαμαι με τις ωρες αλλα ολο καπως δεν μου βγαινει. Ειναι νορμαλ νομιζω. Εισαι παρα πολυ τυχερη που δεν εχεις τπτ αλλο! Φτου Φτου! Και ετσι να σου παει μεχρι γεννα!

Κοριτσακια να περασετε ενα πολυ πολυ ομορφο 3ημερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο υπνο καλα παμε ολες !!!! Μπορει να πεσω στης 1 να ξυπνισω στης 3 και να με ξαναπαρει στης 5 τελειαααα!!!!!!χαχαχαχχα Και εγω λεω να το ρηξω εξω την Δευτερα καθε χρονο δουλευα και φετος ειπα να το παρακανουμε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας! Μπήκα λίγο στα κλεφτά! Το σουκού περνάει υπέροχα μέχρι στιγμής....Σήμερα οδηγούσα και είχε ηλιο και σχετικά καθαρο δρομο, και δεν ξερω, παρολα τα αγχη μου (οχι μονο σε σχεση με τα παιδια, αλλα και της δουλειας πολλα αγχη και οικονομικα κλπ), ενιωθα τοσο ωραία μεσα στο αμαξι που μολις γυρνουσα απο ενα μπραντς με φιλες (ποσο τις αγαπω τις φιλες μου παρεμπιπτοντως) που και γελασαμε, και προβληματιστηκαμε, και περασαμε τοσο ομορφα, και γυρνούσα στο σπιτάκι μου και στον αντρα μου, ημουν χαρουμενη!!! Στιγμες ειναι ολα! Σας φιλώ, θα μαζευτουμε νομιζω αυριο μια και καλη ολες και παλι, εκει το βραδακι, που θα πρεπει να προετοιμαστουμε για την εργασιμη που θα ερχεται! Ωραία τα 3ημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...