Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

πολυ ωραιο μολις το διαβασα τα μισα να κανουμε απο αυτα θα ειμαστε καλυτερα!!!!!

λαικ, γιατι δεν εχω λαικ (κλασικα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επειδή σήμερα το έψαξα λίγο καλύτερα και επειδή εδώ δεν είμαστε τίποτα τυχαίες να κάνουμε λάθη.... 

Σύνδρομο Asherman: Μια σχετικά άγνωστη αιτία υπογονιμότητας 

Για αυτό προφανώς μου έλεγε χτες και όχι για ασπεν ?!?!?!??! που αποφάσισα να ονομάσω εγώ.....

Ευχαριστώ καλή συνέχεια ❤️ 

Επίσης αυτό το μήνυμα θα αυτοκαταστραφει ΑΦΟΥ το διαβάσουν όλα τα κορίτσια ΕΚΤΟΣ της σουπιάς (δεν την κάνω tag  :P ) .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eriv είπε:

Και επειδή σήμερα το έψαξα λίγο καλύτερα και επειδή εδώ δεν είμαστε τίποτα τυχαίες να κάνουμε λάθη.... 

Σύνδρομο Asherman: Μια σχετικά άγνωστη αιτία υπογονιμότητας 

Για αυτό προφανώς μου έλεγε χτες και όχι για ασπεν ?!?!?!??! που αποφάσισα να ονομάσω εγώ.....

Ευχαριστώ καλή συνέχεια ❤️ 

Επίσης αυτό το μήνυμα θα αυτοκαταστραφει ΑΦΟΥ το διαβάσουν όλα τα κορίτσια ΕΚΤΟΣ της σουπιάς (δεν την κάνω tag  :P ) .. 

ηθελα να στο ανεβασω χτες αυτο το Ασερμαν, γιατι δε θυμομουν αν το ειχα διαβασει ετσι ή Ασπεν αλλά μετά λεω, αστο τώρα μην τα χω μπερδέψει. Αχαχαχαχχα. Εχω ενημερωθει περι του συνδρομου. :P To ειχα διαβασει μετα την αποξεση γιατι το ειχαν στις επιπλοκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Εχετε πολλη πλακα!!!

ναι, γελαμε γελαμε, μετα ερχεται μια μερα που μελαγχολουμε και νομιζουμε οτι ολα μας πανε στραβα (ενιοτε μας πανε βεβαια), αλλα τουλαχιστον το ριχνουμε λιγο στην πλακα. Αχ δε γινεται αλλιωςςςςς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ηθελα να στο ανεβασω χτες αυτο το Ασερμαν, γιατι δε θυμομουν αν το ειχα διαβασει ετσι ή Ασπεν αλλά μετά λεω, αστο τώρα μην τα χω μπερδέψει. Αχαχαχαχχα. Εχω ενημερωθει περι του συνδρομου. :P To ειχα διαβασει μετα την αποξεση γιατι το ειχαν στις επιπλοκες.

xaxaaxax και εγώ το διάβασα και λέω 1 στο εκατομμυριο να μην το χει διαβάσει (λέμε τώρα)... γι αυτο ειπα θα αυτοκαταστραφεί το μήνυμα !!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι, γελαμε γελαμε, μετα ερχεται μια μερα που μελαγχολουμε και νομιζουμε οτι ολα μας πανε στραβα (ενιοτε μας πανε βεβαια), αλλα τουλαχιστον το ριχνουμε λιγο στην πλακα. Αχ δε γινεται αλλιωςςςςς.

και όταν μελαγχολεί η μια οι άλλες είναι εδώ και ξεχνιέται... !!!!

γι αυτό @nikona να έρχεσαι εδώ.. γελάμε τις περισσότερες φορές ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να πω μια καλημέρα κορίτσια!!! 
Ελπίζω να είστε όλες καλά αν και απ'ότι βλέπω ρίχνετε τρελό γέλιο  :P  και σας ζηλεύω μωρέ γιατί δεν έχω σηκώσει κεφάλι όλη μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Μπήκα να πω μια καλημέρα κορίτσια!!! 
Ελπίζω να είστε όλες καλά αν και απ'ότι βλέπω ρίχνετε τρελό γέλιο  :P  και σας ζηλεύω μωρέ γιατί δεν έχω σηκώσει κεφάλι όλη μέρα.. 

Μη ζηλευεις, εσυ εχεις αλλα καλυτερα και μεγαλυτερα! χιχιιχ. ΑΧΧΧΧΧΧ Στο μεταξυ χαμος στο κεντρο με τις απεργιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! δεν σας είπα , βγήκαν οι εξετάσεις θρομβοφιλίας, σήμερα θα τις δει ο γιατρός.. φαίνονται καλές πάντως.. για να δούμε τι θα μας πει σήμερα και τι θα μας δείξει βεβαίως βεβαίως!!! 
Kat-Cat διάβασα και για ακόμα μία κοπέλα που έκανε απόξεση τον Ιανουάριο και τώρα είναι έγκυος ..
Να τα λέμε κι αυτά!!! 
Δεν θα ήθελα ποτέ να δουλεύω κέντρο.. το έχω συνδυάσει μόνο με βραδινή βόλτα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Α! δεν σας είπα , βγήκαν οι εξετάσεις θρομβοφιλίας, σήμερα θα τις δει ο γιατρός.. φαίνονται καλές πάντως.. για να δούμε τι θα μας πει σήμερα και τι θα μας δείξει βεβαίως βεβαίως!!! 
Kat-Cat διάβασα και για ακόμα μία κοπέλα που έκανε απόξεση τον Ιανουάριο και τώρα είναι έγκυος ..
Να τα λέμε κι αυτά!!! 
Δεν θα ήθελα ποτέ να δουλεύω κέντρο.. το έχω συνδυάσει μόνο με βραδινή βόλτα .. 

Μπραβο !!

Θα δείτε το σποράκι σήμερα ;;;; Άντε να μας πεις τα ευχάριστα...

ναι λέγε τα στην κυρία, λέγε τα αυτά !!!!

Αχ ρε συ εμένα παλιαααα που δούλευα Κολωνάκι πολύ μου άρεσε ! Και διάλειμμα έβγαινα μινι βόλτα και μετά το σχόλασμα καφέ ή ένα κρασί και βόλτα μαγαζιά.. Και με μετρό στη δουλειά... 

Ενώ τώρα εδώ που είμαι δράμα.... Τίποτα δεν έχει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Μπραβο !!

Θα δείτε το σποράκι σήμερα ;;;; Άντε να μας πεις τα ευχάριστα...

ναι λέγε τα στην κυρία, λέγε τα αυτά !!!!

Αχ ρε συ εμένα παλιαααα που δούλευα Κολωνάκι πολύ μου άρεσε ! Και διάλειμμα έβγαινα μινι βόλτα και μετά το σχόλασμα καφέ ή ένα κρασί και βόλτα μαγαζιά.. Και με μετρό στη δουλειά... 

Ενώ τώρα εδώ που είμαι δράμα.... Τίποτα δεν έχει... 

Ε άλλο Κολωνάκι κι άλλο κέντρο κέντρο.. εννοείται πως θα προτιμούσα να δουλεύω σε τέτοιες περιοχές , απλά εκεί που είναι η Kat-Cat έχω καταλάβει οτι γίνεται λίγο χαμούλης..


Εγώ eriv μου της τα λέω της κυρίας και όχι μόνο τα λέω, τα πιστεύω κι όλας!! Αφού έχει τόσο ζωντανά παραδείγματα εδώ μέσα..  απλά είναι θέμα χρόνου να δικαιωθούμε ;) 

Σήμερα είμαι πολύ αισιόδοξη πως θα το δούμε το μικρούλη μας!! Εύχομαι να δούμε και την καρδούλα του.. να πάθουμε πλάκα να μη φεύγουμε απο το ιατρείο.. θα πάρω μαζί και τον υπέρηχο αλλιώς δεν πάω σπίτι μου απόψε!! χαχα :P 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Ε άλλο Κολωνάκι κι άλλο κέντρο κέντρο.. εννοείται πως θα προτιμούσα να δουλεύω σε τέτοιες περιοχές , απλά εκεί που είναι η Kat-Cat έχω καταλάβει οτι γίνεται λίγο χαμούλης..


Εγώ eriv μου της τα λέω της κυρίας και όχι μόνο τα λέω, τα πιστεύω κι όλας!! Αφού έχει τόσο ζωντανά παραδείγματα εδώ μέσα..  απλά είναι θέμα χρόνου να δικαιωθούμε ;) 

Σήμερα είμαι πολύ αισιόδοξη πως θα το δούμε το μικρούλη μας!! Εύχομαι να δούμε και την καρδούλα του.. να πάθουμε πλάκα να μη φεύγουμε απο το ιατρείο.. θα πάρω μαζί και τον υπέρηχο αλλιώς δεν πάω σπίτι μου απόψε!! χαχα :P 

  

Πιο κέντρο δηλαδή δουλεύετε ??? Ομόνοια; Μεταξουργείο; ΠΟυ;;; 

Μαγική στιγμή (έτσι το έχω στο μυαλό μου)... να την ρουφήξετε όσο μπορείτε !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv Εγω δουλευω κοντα στο πανεπιστημιο. Καρακεντρο δηλαδη! Εμενα μου αρεσει απο την αποψη του οτι ειναι και κεντρο διερχομενων ταυτοχρονα οποτε κατα καιρους περνανε φιλες και γνωστες για ενα σφηνακοκαφε ή ενα φαγητο!

@Irene_D Θα ειναι ολα υπερχοα και μαγικα σημερα, και επιτελους θα δικαιωθεις για την προηγουμενη φορα. Αυτον τον υπερηχο ρε παιδι μου, καημο τον εχω να τον ζησω αληθεια. Να πας και να φυγεις και να δεις ενα μικρο κουκκιδακι να ακουσεις κατι, γενικα να φυγεις με χαμογελο. Μακάρι οντως μετά την απόξεση να έρχεται κατι καλο. Γενικά να έρθει σε όλες κατι καλο ανεξαρτήτως του μεγέθους της ταλαιπωρίας που εχει περασει η καθε μια. Δε σημαινει οτι πρεπει να ανεβεις οπωσδηποτε ολο το Γολγοθα για να σου ρθει κατι καλο. Οι εξετασεις σου σιγουρα ειναι μια χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα κοριτσια τι κανετε?????? 

εγω εδω τωρα χαλαρωσε λιγο!!!!!!!!! μεσημερι πηρα καφε γιατι με βλεπω να κοιμαμαι πανω στο πληκτρολογιο 

 

χαχχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

Ελα κοριτσια τι κανετε?????? 

εγω εδω τωρα χαλαρωσε λιγο!!!!!!!!! μεσημερι πηρα καφε γιατι με βλεπω να κοιμαμαι πανω στο πληκτρολογιο 

 

χαχχαχαχαχαχ

Μια απο τα ίδια... Καλε κλείνουν τα μάτια μου, τι τσίχλες τρώω, τι νερό πίνω, τι σηκώνομαι και περπατάω λίγο.. Ένα δράμα ζω... ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Μια απο τα ίδια... Καλε κλείνουν τα μάτια μου, τι τσίχλες τρώω, τι νερό πίνω, τι σηκώνομαι και περπατάω λίγο.. Ένα δράμα ζω... ! 

 

ακριβως τα ιδια ζω αστα!!!! αλλα τωρα με συχγησανε εδω με κατι στην δουλεια και με ξυπνησανε!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

ακριβως τα ιδια ζω αστα!!!! αλλα τωρα με συχγησανε εδω με κατι στην δουλεια και με ξυπνησανε!!!! 

 

Εγώ από το κακό στο χειρότερο... Έχω ακόμα 1 ώρα και τρέμω μην με πάρει ο ύπνος. Είμαι και τελείως μόνη στο κομμάτι των γραφείων που είμαι... Μην με ξεχάσουν κιόλας στο σχόλασμα...

Τέτοια ντάγκλα όμως ούτε το βράδυ δεν έχω ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Εγώ από το κακό στο χειρότερο... Έχω ακόμα 1 ώρα και τρέμω μην με πάρει ο ύπνος. Είμαι και τελείως μόνη στο κομμάτι των γραφείων που είμαι... Μην με ξεχάσουν κιόλας στο σχόλασμα...

Τέτοια ντάγκλα όμως ούτε το βράδυ δεν έχω ! 

 

φανταζεσαι να σε ξεχαοσυν ????? χαχαχαχαχα

μια ωρα ειναι που θα παει θα παρεσει εγω που εχω αλλες τρεις???? τι να κανω ??? λεω να ξεκινησω τα ποτα απο νωρις !!!! για να ηρεμω κιολας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

@eriv Εγω δουλευω κοντα στο πανεπιστημιο. Καρακεντρο δηλαδη! Εμενα μου αρεσει απο την αποψη του οτι ειναι και κεντρο διερχομενων ταυτοχρονα οποτε κατα καιρους περνανε φιλες και γνωστες για ενα σφηνακοκαφε ή ενα φαγητο!

@Irene_D Θα ειναι ολα υπερχοα και μαγικα σημερα, και επιτελους θα δικαιωθεις για την προηγουμενη φορα. Αυτον τον υπερηχο ρε παιδι μου, καημο τον εχω να τον ζησω αληθεια. Να πας και να φυγεις και να δεις ενα μικρο κουκκιδακι να ακουσεις κατι, γενικα να φυγεις με χαμογελο. Μακάρι οντως μετά την απόξεση να έρχεται κατι καλο. Γενικά να έρθει σε όλες κατι καλο ανεξαρτήτως του μεγέθους της ταλαιπωρίας που εχει περασει η καθε μια. Δε σημαινει οτι πρεπει να ανεβεις οπωσδηποτε ολο το Γολγοθα για να σου ρθει κατι καλο. Οι εξετασεις σου σιγουρα ειναι μια χαρα!

Γι αυτό μου άρεσε κ εμένα το κέντρο.. Πάντα είχες κάτι να κάνεις αν ήθελες, όλο και κάποιος πέρναγε.. 

Εγώ κορίτσια στα μαγικά και μαγευτικά μαζί Λιόσια... ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

φανταζεσαι να σε ξεχαοσυν ????? χαχαχαχαχα

μια ωρα ειναι που θα παει θα παρεσει εγω που εχω αλλες τρεις???? τι να κανω ??? λεω να ξεκινησω τα ποτα απο νωρις !!!! για να ηρεμω κιολας!!!

6,30 σχολας ???? omg

Αργείς φαντάζομαι όμως να πας ε ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

6,30 σχολας ???? omg

Αργείς φαντάζομαι όμως να πας ε ?

 

εξι και μιση η εξι ειναι ονειρο αν σχολασω!!!! αλλα ναι εκει προσπαθω να σχολαω!!! αλλιως παει και εφτα εφτα και μιση!!! εννια ερχομαι!!! το μονο καλο ειναι οτι μενω παρα πολυ κοντα με τα ποδια παω και ερχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...