Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι ρε συ το ξερω. Απλα ειναι υπερτατη ξενερα 2 μηνες τωρα ο.τι δεν εχω παθει σε ολη μου τη ζωη να το παθαινω μαζεμενο. Δηλαδη θελω να μην γκρινιαζω δω μεσα και καθε 3 και λιγο δε με αφηνει. (Γιαυτα δε μιλαω παραεξω εννοειται οποτε να σκασω ειμαι οταν παθαινω τετοιες αναποδιες καθε δυο βδομαδες πια!) 

επειδη τον τελευταιο εναμιση χρονο ζω κατι σχετικο.......ενιωσα στο πετσι μου αυτο το "οταν εμεις κανουμε σχεδια ο θεος γελαει". γιαυτο κ σου ελεγα απο την αρχη να βγαλεις το χρονοδιαγραμμα απο το μυαλο σου.κ εγω ετσι εκανα στη αρχη-γνωστη για τον απολυτο προγραμματισμο μου- και ολα πηγανε αναποδα.στο τελος κουραζεσαι τοσο και λες απλα ας γινει οτι ειναι να γινει.

εχω ενα χρονο που γεννησα και ολοι μου ελεγαν του χρονου τετοια εποχη θα εχεις παιδι και δες που ειμαι.παλι στο μηδεν και να μετραω τις απωλειες.δεν υπαρχει προγραμμα σε αυτο.εγω αυτο καταλαβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κορίτσια!!!!

@Kat-Cat περαστικά το έζησα πρίν δύο χρόνια και για πρώτη φορά στη ζωή μου και είναι όντως ενοχλητικό αλλά και πολύ συχνό μετά από αποξεση από ότι έχω διαβάσει!

Κορίτσια πρώτο βράδυ εχθές που για 2 ώρες έβαλα air condition στους 25 βέβαια....ξύπνησα γύρω στις 05.00 μούσκεμα...... αν πάει έτσι τον Αύγουστο θα λιποθυμαμε σαν τα κοτόπουλα έλεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

επειδη τον τελευταιο εναμιση χρονο ζω κατι σχετικο.......ενιωσα στο πετσι μου αυτο το "οταν εμεις κανουμε σχεδια ο θεος γελαει". γιαυτο κ σου ελεγα απο την αρχη να βγαλεις το χρονοδιαγραμμα απο το μυαλο σου.κ εγω ετσι εκανα στη αρχη-γνωστη για τον απολυτο προγραμματισμο μου- και ολα πηγανε αναποδα.στο τελος κουραζεσαι τοσο και λες απλα ας γινει οτι ειναι να γινει.

εχω ενα χρονο που γεννησα και ολοι μου ελεγαν του χρονου τετοια εποχη θα εχεις παιδι και δες που ειμαι.παλι στο μηδεν και να μετραω τις απωλειες.δεν υπαρχει προγραμμα σε αυτο.εγω αυτο καταλαβα.

Τι να πω ρε γαμωτο τι να πω. Και μαλιστα ελεγα να χαλαρωσω λιγο μαιο γιατι τον αλλο μηνα εχω να δω κυστες οπου παλι θα ξενερωσω. Στο μεταξυ τρομαξα γιατι ειχα αιματουρια. Θα κανω υπερηχο και καλλιεργεια να δουμε. Αλλα ξερω γω ρε συ. Ο.τι δεν περασαμε σε ολη μας τη ζωη μαζεμενα σε λιγο καιρο?? Φαντασου (υποψιαζομαο και συ) ουτε αντιβιωση δεν εχω παρει απτο δημοτικο. Τι να πω. Ευχομαι σε καλυτερες μερες. Χτες ειχα τρελα νευρα σημερα ειμαι καλυτερα! Θα δουμε και με τα αποτελεσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Παντως ρε κοριτσια δε με παει. Δηλαδη λεμε μετα ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα. Εκει που συνεβη το ενα συνεβη το δευτερο αντε λεω ξεχνα τα ολα οκ. Ειμαι ταξιδι περναω τελεια και τσουπ τσιμπαω ουρολοιμωξη που ειχα να τσιμπησω απο 6 χρονων. Δεν εχω ξαναπαθει ποτε. Πλην της ταλαιπωριας που περναω και των συμπτωματων της (ενας θεος ξερει πως θα ταξιδεψω αυριο)), και της αντιβιωσης κλπ εννοειται παλι κομμενες οι επαφες γιαυτο το μηνα. Οχι δλδ οτι θα γινοταν κατι σχετικα με το παιδι αλλα τουλαχιστον θα ημουν πιο χαλαρη μεχρι να βλεπα τις κυστες. Ενταξει. Σαφως δε με θελει....?

Νταξει σε καταλαβαίνω και οταν λεω σε καταλαβαίνω εννοω οτι εχω περάσει φαση οπου ανα μηνα παθαινα Ουρολοίμωξη επι 5-6 μήνες. Τελικά ήταν κάτι σαν αλλεργια σε κάποια προφυλακτικά αλλα απο τοτε αλλαξε εντελώς για εμένα και το σεξ και η θάλασσα αφου για να σταματήσουν επρεπε να πλενομαστε σχολαστικά και πριν αλλα και μετα τις επαφές και φυσικά στην θάλασσα μια που μπαίνω και μια που βγαίνω και παω για ντουζ. Ετσι μονο εχω καταφέρει να μην γυρίσω στην κόλαση της ουρολοιμωξης!!! Χαμός!!! 

Πάντως συνήθως υποχωρεί πολυ γρήγορα εφόσον παίρνεις αγωγή νωρίς. Υπομονή κορίτσι!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημερούδια κορίτσια!!!!

@Kat-Cat περαστικά το έζησα πρίν δύο χρόνια και για πρώτη φορά στη ζωή μου και είναι όντως ενοχλητικό αλλά και πολύ συχνό μετά από αποξεση από ότι έχω διαβάσει!

Κορίτσια πρώτο βράδυ εχθές που για 2 ώρες έβαλα air condition στους 25 βέβαια....ξύπνησα γύρω στις 05.00 μούσκεμα...... αν πάει έτσι τον Αύγουστο θα λιποθυμαμε σαν τα κοτόπουλα έλεος!

Αληθεια? Δεν το ηξερα. Τι να πω. Καλα για τη ζεστη δεν το συζητω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Τι να πω ρε γαμωτο τι να πω. Και μαλιστα ελεγα να χαλαρωσω λιγο μαιο γιατι τον αλλο μηνα εχω να δω κυστες οπου παλι θα ξενερωσω. Στο μεταξυ τρομαξα γιατι ειχα αιματουρια. Θα κανω υπερηχο και καλλιεργεια να δουμε. Αλλα ξερω γω ρε συ. Ο.τι δεν περασαμε σε ολη μας τη ζωη μαζεμενα σε λιγο καιρο?? Φαντασου (υποψιαζομαο και συ) ουτε αντιβιωση δεν εχω παρει απτο δημοτικο. Τι να πω. Ευχομαι σε καλυτερες μερες. Χτες ειχα τρελα νευρα σημερα ειμαι καλυτερα! Θα δουμε και με τα αποτελεσματα. 

οι κυστες θα εχουν φυγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αληθεια? Δεν το ηξερα. Τι να πω. Καλα για τη ζεστη δεν το συζητω!

Ναι όσα άρθρα είχα διαβάσει πρίν κάνω κι εγώ αυτό έλεγαν......ούτε κολπικές πλύσεις,ούτε μπάνιο σε θάλασσα η πισίνα κλπ......ε λογικό είναι αν το καλοσκεφτείς μετά από αυτό......είναι όλα ανοιχτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat περαστικά σ κορίτσι μου. Νομίζω πως αυτά επηρεάζονται από τ άγχος. Για τη βαφτιση τα χουμε σχεδόν όλα έτοιμα. Κουφέτα να βάλουμε στις μπομπο κ στος παιδίκες την τελευταία βδομάδα, να πάρω ρούχα για τ μωρο κ για τ άντρα μου. Τα βαφτιστικα θα τα πάρουμε στην κυριολεξία τελευταία στιγμή μιας κ η κουμπάρα μ τότε θα ρθει. Βέβαια Εγώ έριξα μια ματιά. Αγχώνομαι μήπως δ βρούμε κάτι άμεσα κ αναγκαστώ να βόλευτουμε με ότι βρούμε. Αλλά η νονά θέλει να τα διαλέξουμε μαζί.

@anni7 Ναι κορίτσι μ στις 16 Ιουνίου. Νομίζω θα ρίξω πολύ κλάμα. Οι βαφτίσεις με συγκινούν πόσο μάλλον στο δικό μ επιτέλους μωρο.                   

Κ μεις στην πόλη μας είμαστε. Βγήκαμε για καφέ τ πρωί άδεια η πόλη. Βασικά πιστεύω τέτοιες μέρες για πουθενά δ είναι. Καλυτετα στην ησυχία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @Μπλε τοσο καλα ε?? Εγω μια φορα ειχα παθει στα 6 μου και απο τοτε ποτε αλλοτε. Βρηκα να το παθω τωρα που ειμαι και ουτως η αλλως ευαισθητη. Σκεψου ειχα αιωνες να παρω αντιβιωση απο δημοτικο και μεσα σε δυο μηνες εχω παρει δυο φορες (αποξεση και τωρα). Εκτος αν πεφτει το ανοσοποιητικο με ολα αυτα τι να πω. 

@diwni τελεια αντε να ετοιμαζω και γω σιγα σιγα γιατι μας βλεπω ολα τελευταια στιγμη

@dim83 μακαρι. Και για να πω και το αστειο τρωω και μια σαβουρα σε κατι σκαλια πριν. Αχαχχα. Γελαγαμε μετα με τον αντρα μου (γιατι μου ρθε και κατι στο κεφαλι ουρανοκατεβατο) και λεγαμε τωρα θα ναι ο οποιος θεος πανω θα με βλεπει και θα χει πεθανει στο γελιο. (Ριξαμε τρελο γελιο μεσα στην γκαντεμια μου βεβαια). Αχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!! Μολις επεστρεψα απο σκ εκτος αθηνων σε βαφτιση.. τι ωραια ηταν που ξεφυγα εστω κ λιγο... μακαρι να χα λιγο ακομα ? 

εσεις πως ειστε;; 

@Kat-Cat περαστικα βρε κοριτσι μου..!! Ειπες να φυγεις 2 μερες, αι στο καλο!  Ας ειναι το τελευταιο στραβο που θα σου συμβει, τωρα ολα μαζεμενα να τελειωνεις! Και οπως ειπε και η @Dim83 οι κυστες θα εχουν φυγει.. ξεχνα το αυτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Γεια σας κοριτσια!!! Μολις επεστρεψα απο σκ εκτος αθηνων σε βαφτιση.. τι ωραια ηταν που ξεφυγα εστω κ λιγο... μακαρι να χα λιγο ακομα ? 

εσεις πως ειστε;; 

@Kat-Cat περαστικα βρε κοριτσι μου..!! Ειπες να φυγεις 2 μερες, αι στο καλο!  Ας ειναι το τελευταιο στραβο που θα σου συμβει, τωρα ολα μαζεμενα να τελειωνεις! Και οπως ειπε και η @Dim83 οι κυστες θα εχουν φυγει.. ξεχνα το αυτο! 

γεια σου κοριτσακι! μπραβο που περασατε ωραια!

η αληθεια ειναι οτι το καλοκαιρακι ειναι ολα πιο ωραια! αυτο που βγαινεις κ δεν κουβαλας μπουφαν,δεν μυριζεις τσιγαρο,κλπ πολυ μου αρεσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

γεια σου κοριτσακι! μπραβο που περασατε ωραια!

η αληθεια ειναι οτι το καλοκαιρακι ειναι ολα πιο ωραια! αυτο που βγαινεις κ δεν κουβαλας μπουφαν,δεν μυριζεις τσιγαρο,κλπ πολυ μου αρεσουν!

Εχεις αλλη διαθεση μωρε κιολας το καλοκαιρι!! 

Εντωμεταξυ εκανα την υπερβλακεια του αιωνα ρεεεε.... χτες πρωι εδω ηταν ψιλοαθλιος καιρος σωστα;; Σωστα! Συννεφια φυσαγε κλπ και λεω αστο μωρε σιγα μην παρω μαγιω... φευγω απο αθηνα με 24 βαθμους, φτανω αιγιο με 32!!!! Οοολοι παραλια με μαγιω ηλιοθεραπεια κλπ.. ολοι φιλοι, γνωστοι συγγενεις για μπανιο μεσημερι καφε ξαπλωστρα κλπ... και οοοοχι μονο δεν ειχα μαγιω αλλα δεν ειχα παρει καν σορτσακι..... ενταξει ποσο χαζη ρε;;;; Με χλευαζαν ολοι κ με το δικιο τους! Τρατζικ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eriv είπε:

Γεια σας κοριτσια!!! Μολις επεστρεψα απο σκ εκτος αθηνων σε βαφτιση.. τι ωραια ηταν που ξεφυγα εστω κ λιγο... μακαρι να χα λιγο ακομα ? 

εσεις πως ειστε;; 

@Kat-Cat περαστικα βρε κοριτσι μου..!! Ειπες να φυγεις 2 μερες, αι στο καλο!  Ας ειναι το τελευταιο στραβο που θα σου συμβει, τωρα ολα μαζεμενα να τελειωνεις! Και οπως ειπε και η @Dim83 οι κυστες θα εχουν φυγει.. ξεχνα το αυτο! 

Καλωστην!! Μολις γυρισα και εγω. Ρε συ περασα τελεια αν εξαιρεσεις αυτην την ξενερα που τουλαχιστον εγινε χτες το βραδυ να μη μου το καταστρεψει τελειως. Ειναι πολυ ωραιο να ξεφευγεις. Τωρα νιωθω βεβαια απτην κουραση σα να με εχουν περασει νταλικες αλλα οκ. Αυριο με περιμενει φασινα αλλα να σας πω με βλεπω να αραζω σπιτι ολη μερα οταν τελειωσω τις δουλειες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλωστην!! Μολις γυρισα και εγω. Ρε συ περασα τελεια αν εξαιρεσεις αυτην την ξενερα που τουλαχιστον εγινε χτες το βραδυ να μη μου το καταστρεψει τελειως. Ειναι πολυ ωραιο να ξεφευγεις. Τωρα νιωθω βεβαια απτην κουραση σα να με εχουν περασει νταλικες αλλα οκ. Αυριο με περιμενει φασινα αλλα να σας πω με βλεπω να αραζω σπιτι ολη μερα οταν τελειωσω τις δουλειες. 

Μπραβο! Παλι καλα που περασες ομορφα μεχρι να γινει αυτη η βλακεια.. 

Την καλυτερη δουλεια θα κανεις! Φασινα και μετα να αραξεις να ξεκουραστεις κ λιγο βεβαια!! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Διανύω την εβδομη εβδομάδα, πιο συγκεκριμένα την Τετάρτη μπαίνω στην όγδοη, πρώτα ο Θεός. Ήθελα να ρωτήσω, τα συμπτώματα υπάρχουν κάθε μέρα ή κάποιες φορές νιώθουμε και τελείως καλά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Μπραβο! Παλι καλα που περασες ομορφα μεχρι να γινει αυτη η βλακεια.. 

Την καλυτερη δουλεια θα κανεις! Φασινα και μετα να αραξεις να ξεκουραστεις κ λιγο βεβαια!! ☺️

Ναι προλαβα τουλαχιστον μεχρι να ξενερωσω. Εχω κανει και το στομαχι φαρμακαποθηκη με ολες αυτες τις βιταμινες και τωρα με τις αντιβιωσεις. Μου την εχει δωσει. Ενιγουει. Αυτο που τελικα λεω ειναι ας ειναι αυτα ρε παιδι μου και ας μην ειναι χειροτερα. Ειδα και εσυ περασες ωραια αν και δεν εκανες μπανιο!! Δεν πειραζει. Ο καιρος γαρ εγγυς. Θα κανουμε ολες και θα γινουμε γυφτακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η alexandraki είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Διανύω την εβδομη εβδομάδα, πιο συγκεκριμένα την Τετάρτη μπαίνω στην όγδοη, πρώτα ο Θεός. Ήθελα να ρωτήσω, τα συμπτώματα υπάρχουν κάθε μέρα ή κάποιες φορές νιώθουμε και τελείως καλά??

Υπαρχουν και μερες που νιωθεις μια χαρα. Μην ανησυχεις γιαυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Υπαρχουν και μερες που νιωθεις μια χαρα. Μην ανησυχεις γιαυτο!

Ξερεις μωρε, μεχρι να περασει το τριμηνο.. παει και λιγο το μυαλο μου εκει που δεν πρεπει....  ειναι και η πρωτη εγκυμοσυνη και δεν ξερω και πολλα... και αγχωνομαι λιγακι!! Σ ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η alexandraki είπε:

Ξερεις μωρε, μεχρι να περασει το τριμηνο.. παει και λιγο το μυαλο μου εκει που δεν πρεπει....  ειναι και η πρωτη εγκυμοσυνη και δεν ξερω και πολλα... και αγχωνομαι λιγακι!! Σ ευχαριστω!!

Κατανοητο φυσικα!! Τιποτα! Καλη κυηση ευχομαι ως το τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Κατανοητο φυσικα!! Τιποτα! Καλη κυηση ευχομαι ως το τελος!

να εισαι καλα κοριτσι μου!!! Καλη βδομαδα να εχουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μην λες για αναποδιές δεν έχω ηρεμήσει από αναποδιές εδώ και 4 μήνες χωρίς να υπάρχει ημέρα να μην γίνει κάτι... (Μέχρι στιγμής την έχω γλυτοσει δεν έχω πάθει ποτέ Ουρολοίμωξη με σώζει μου είπαν ότι πίνω πολλά λίτρα νερό Δεν ξέρω αν ισχύει) περαστικά κοπέλα μου.. Μετά από την βροχή βγάνει ο ήλιος...οποτε θετική σκεψει... Και όλα ξεπερνουντε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. σας διαβάζω αλλά ήταν λίγο πιεστικές αυτές η μέρες ιδικά η χθεσινή.. 

Είδα ότι γράψατε για καλοκαιράκι μπάνια και αλλά τέτοια και ήθελα να "ανοίξω" μια συζήτηση αν υπάρχει κάποια που παθαίνει πανεύκολα μυκητιάσεις ιδικά το καλοκαίρι τι κάνετε πως προστατεύετε στο να μην πάθετε.; εκτως στο αλλαγή Μαγιού κάθε φορά.;

Τώρα αν σας πω ότι εγώ δεν την πάω την θάλασσα ούτε τον Ηλιού ούτε την ζέστη καθόλου μα καθόλου είμαι από τους ανθρώπους που πάνε στην θάλασσα και θέλουν να φύγουν στο λεπτό (ιδικά όταν έχει έξω αμμο) μόνο Πέρση ήθελα μπάνια στη  θάλασσα αλλά μετά γρήγορα σπίτι με μπόλικο νερό να φύγει όλο το αλάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. σας διαβάζω αλλά ήταν λίγο πιεστικές αυτές η μέρες ιδικά η χθεσινή.. 

Είδα ότι γράψατε για καλοκαιράκι μπάνια και αλλά τέτοια και ήθελα να "ανοίξω" μια συζήτηση αν υπάρχει κάποια που παθαίνει πανεύκολα μυκητιάσεις ιδικά το καλοκαίρι τι κάνετε πως προστατεύετε στο να μην πάθετε.; εκτως στο αλλαγή Μαγιού κάθε φορά.;

Τώρα αν σας πω ότι εγώ δεν την πάω την θάλασσα ούτε τον Ηλιού ούτε την ζέστη καθόλου μα καθόλου είμαι από τους ανθρώπους που πάνε στην θάλασσα και θέλουν να φύγουν στο λεπτό (ιδικά όταν έχει έξω αμμο) μόνο Πέρση ήθελα μπάνια στη  θάλασσα αλλά μετά γρήγορα σπίτι με μπόλικο νερό να φύγει όλο το αλάτι.. 

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Και γω στο κλάμπ με φουλ μύκητες κ ουρολοιμώξεις!!!Για μήκυτες αν βγάζεις όπως λες αλλαγή μαγιού,πετσέτα καθαρή(γτ μια φορά σε διακοπές έκανα παλιά το λάθος να πω τι έχει κ απλά την άπλωσα στο μπαλκόνι κ την επόμενη την ξαναπήρα) κ ψάθα απο κάτω!!Επίσης γιαουρτάκι να τρως συχνά με την πέτσα(αν έχεις χοληστερίνη δν κάνει) κ προσωπικά αν δω βρώμικη θάλασσα έστω κ λίγο δν θα μπώ!!Αααα κ πλέον δν μπαίνω ποτέ σε πισίνα!!!!Και ποτέ χαρτί απο τουαλέτα!!Την έχω πατήσει κ απο κεί!!!

Τώρα για ουρολοιμώξεις ακόμα μεγαλύτερη πληγή για μένα!!Εχω φτάσει νοσοκομείο με αίμα!!Θέλει να πίνουμε αρκετό νερό!!Χυμούς κόκκινων φρούτων ειδικά κράνμπερι,μύρτιλο!!!Κ αποξηραμένα βοηθούν κ σκεύασμα στο φαρμακείο έχει με κράνμπερι!!Ποτέ δν κρατάμε τα τσίσα μας!!Οτι χειρότερο!!Και πλέον καταλαβαίνω ότι με χτυπάει εκεί κα πο άγχος!!Εχει τύχει να έχω ενόχληση κ η καλλιέργεια να είναι καθαρή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat περαστικά σ κορίτσι μου. Νομίζω πως αυτά επηρεάζονται από τ άγχος. Για τη βαφτιση τα χουμε σχεδόν όλα έτοιμα. Κουφέτα να βάλουμε στις μπομπο κ στος παιδίκες την τελευταία βδομάδα, να πάρω ρούχα για τ μωρο κ για τ άντρα μου. Τα βαφτιστικα θα τα πάρουμε στην κυριολεξία τελευταία στιγμή μιας κ η κουμπάρα μ τότε θα ρθει. Βέβαια Εγώ έριξα μια ματιά. Αγχώνομαι μήπως δ βρούμε κάτι άμεσα κ αναγκαστώ να βόλευτουμε με ότι βρούμε. Αλλά η νονά θέλει να τα διαλέξουμε μαζί.

@anni7 Ναι κορίτσι μ στις 16 Ιουνίου. Νομίζω θα ρίξω πολύ κλάμα. Οι βαφτίσεις με συγκινούν πόσο μάλλον στο δικό μ επιτέλους μωρο.                   

Κ μεις στην πόλη μας είμαστε. Βγήκαμε για καφέ τ πρωί άδεια η πόλη. Βασικά πιστεύω τέτοιες μέρες για πουθενά δ είναι. Καλυτετα στην ησυχία. 

καλημερα!!! ααα τελει αμε το καλο να παρει το ονοματακι της και την φωτησει !!!!! αστα σε νιωθω και εγω κλαιω!!!!!!! αλιμονο το πρωτο σου και δε κλαψεις λογικο!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...