Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Εμενα στο χωριο με ρωταγανε συνεχεια ολες οι γιαγιαδες ποτε θα φαμε κανενα κουφετο????λεω στον αντρα μ τη επομενη φορα που θα με ρωτησουν θα τους πω αντε ποτε θα φαμε κανενα κολυβο???χα χα χα δεν θα με ξανα ρωτουσαν ποτε!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε καλέ πιάσαμε τα κιλά πάλι?Οκ λοιπόν εγώ είμαι 1,78 και 53 κιλά.Έχω χρόνια να προσέξω τη διατροφή μου γενικά τρώω ότι και όταν θέλω.Κάποιες συνήθειες βέβαια από τα χρόνια που ήμουν φουλ γραμωμενη όπως μαύρο ψωμί κλπ υπάρχουν ακόμα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko τα της διατροφής κτλ πιάσε με τώρα π καλοκαιριάζει χαχχα Καλά εσύ παρά είσαι αδύνατη! 53 ήμουν στο Γυμνάσιο χαχαχ 

Πάντως ένα παγωτάκι ρη μερα τ χτυπάω δ μπορώ. Και γω τα πάντα τρώω δ έχω θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@zoi.ko τα της διατροφής κτλ πιάσε με τώρα π καλοκαιριάζει χαχχα Καλά εσύ παρά είσαι αδύνατη! 53 ήμουν στο Γυμνάσιο χαχαχ 

Πάντως ένα παγωτάκι ρη μερα τ χτυπάω δ μπορώ. Και γω τα πάντα τρώω δ έχω θεμα.

Λατρεύω τα γλυκά και ειδικά τα παγωτά......μμμμμ μου έδωσες ιδέα τώρα......γυρίζω και στο σπίτι οπότε θα κάνω μια στάση για αγορές χαχαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Γεια σας κορίτσια! Δ σας προλαβαίνω!

Από που να αρχισω;

Λοιπόν εγώ σε ύψος ειμαι 1.71 κ σε κιλά 68. Σαν εικόνα είμαι κανονικη δηλ μέσο όρο στα ρούχα φοράω medium. Τα βάζω ομοιόμορφα τα κιλά ευτυχώς. Αν κ προσπαθούμε να προσέχουμε τρώμε από όλα. Κ εξω θα φάμε κανένα μεσημέρι, κ κάνα σουβλάκι η καμία πίτσα τ βράδυ άλλα προσπαθούμε μια φορά ρη βδομάδα. Αντιθέτως με την @Dim83 όμως Εγώ στο φαί είμαι μερακλου χαχαχ. Μ αρέσει τ καλό φαί κ οι σαλτσες και οι σπιτικές πίτες κτλ. Αλλά κ ψητό ψάρι θα φάω κ ψητό κοτόπουλο δ έχω θεμα. Όσο για τα φρούτα τ καλόκαιρι τρώμε αρκετά, εννοείται Όχι σαν γεύμα άλλα σαν σνακ, τ χειμώνα μπανάνες άντε κ κάνα μήλο.

@zoi.ko @Kat-Cat   και οποία άλλη είπε για νύχια ποδιών κ γω αυτό σκεφτόμουν προχθές ότι πρέπει να κλείσω ραντεβού να πάω. Έχουμε κ τις επόμενες Κυριακές βαφτίσεις κ πως θα βάλω πέδιλακι; το χειμώνα δ τα κάνω, μόνο χέρια.

Αχ κ δω κάνει τέλειο καιρο πολυ ζέστη. Βγήκαμε σήμερα με ένα ζευγάρι φίλων πήραμε καφεδάκι στο χέρι περπατήσαμε κ μετά κάτσαμε για σουβλάκια..  ευτυχώς η μικρή δ γκρίνιαξε καθόλου κ έκατσε στο καρότσι. Πρώτη φορά τρώμε εξω απο όταν γέννησα κ πολύ τ χάρηκα.

Αχ έχω να κάνω γενική κ να βγάλω τα καλοκαιρινά. Να δω πότε. Ο άντρας μ αυτές τις μερες δουλεύει πρωί βράδυ κ οι γονείς μ τρέχουν για την αδερφή μ π ανοίγει επιχείρηση. Δ έχω σε ποιον να αφήσω τ μωρο. Ευτυχώς γι αυτήν έβγαλα τα καλοκαιρινά. Για μένα κ τ άντρα μ έχω μόνο 2 3 μπλουζάκια εξω.

@anni7 αν κ δ μ αρέσουν τα σμουθι η αδερφή μ τρελαίνεται οπότε θα της το προτείνω. Εγώ τ πρωί βάζω αχλάδι η μήλο για δύο λεπτά στον ατμομαγειρα για να μαλακώσουν λίγο προσθέτω μπανάνα αλεθω κ στο τέλος βάζω 2 κουταλιές της σούπας γιαούρτι κ τ δίνω στο μωρο. Ότι μένει τ τρώω κ μπορώ να πω πως είναι σούπερ χορταστικό. Περιμένω τα καλοκαιρινά φρούτα για νέους συνδιασμους. 

Όσο για την Αδιακρισία δ εχει όριο. Οι περισσότεροι δ τ λένε ούτε από κακια Ούτε από ενδιαφέρον άλλα από καθαρό κουτσομπολιό. Γτ εμμέσως πλην σαφώς είναι σαν να σ λένε γτ δ κανετε; δ μπορείτε η δ θέλετε;

@Scooby! αυτό με τ σπέρμα δ είναι έτσι όπως τ διάβασες. Σε περίπτωση π υπάρχει θέμα στο σπέρμα απλά συνήθως δ υπάρχει τρόπος τρομερής βελτίωσης. Για τους γιατρούς όμως είναι από τις πιο εύκολες περιπτώσεις. Δύσκολο είναι μόνο αε περίπτωση αζωοσπερμιας δηλ όταν δ υπάρχει στο σπέρμα Ούτε ένα σπερματοζωάριο.

αυτο που ειπα αμα αφαιρεσεις τα υγρα στοιχεια δλδ τα παγακια και το γαλα και φυσικα φρουτα που κανει το παιδι να φαει γιατι εχω ακουσει οτι καποια δε τα δινουν γιατι φοβουνται για αλεργιες μπορεις να του το δωσεις και σαν κρεμα η βρωμη ειναι πολυ θρεπτικη επισης εχω να σου πρωτεινω και παν κεικ υγειινες για το παιδι και για σας εννοοιτε!!!!!!  πολυ ωραιο αυτο που κανεις για την μπουμπου σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Κοριτσια ο κοσμος παντα θα λεει και εμεις δεν εχουμε πει τπτ σε κανεναν οτι εχουμε ξεκινησει προσπαθειες...ειμαστε 5 χρονια αρραβωνιασμενη και μας εχουν ζαλισει γτ δεν παντρευεστε και ποτε θα κανετε παιδι μεχρι και οτι οταν κανεις πολλα χρονια σεξ μετα δεν μπορεις να κανεις παιδι μου εχουν πει χα χα χα οτι να 'ναι.σε λιγους μηνες παντρευομαστε και θα μας αφησουν στην ησυχια μας!!!

πως το βγαλανε αυτο οτι αμα κανεις χρονια σεξ δε κανεις παιδι ?????? ετσι θελω να ακουσω αληθεια εχω περιεργεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι 1,71 και ειμαι 60 κιλα καποτε ημουνα και 55 αλλα ηταν εποχες υπερβολικης αθλησης λογο αγωνων!!!!!! χαχαχαχααχαχα τωρα γερασα!!!!!!!!!! τωρα μαρεσω πιο πολυ τοτε ημουνα παρα πολυ αθλητρια μονο στον αντρα μου αρεσα ημουνα και αδυνατη χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τα χω τα πιασιματα μ πάντως!

@anni7 σοβαρά τώρα δ δίνουν φρούτα στα παιδιά τους; κ τι δινουν; με φρούτα κ λαχανικά κάνουμε εισαγωγή στις στέρεες τροφές. Αναλογικά το 1.71 με τα 60 κιλα είναι τ τέλειο. Μια φορα έφθασα τα 61 κ όλοι νόμιζαν πως ειμαι σοβαρά άρρωστη. Δ μ πάει τ ποκυ αδύνατο. Είναι βέβαια κ στο σωματοτυπο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Εγω τα χω τα πιασιματα μ πάντως!

@anni7 σοβαρά τώρα δ δίνουν φρούτα στα παιδιά τους; κ τι δινουν; με φρούτα κ λαχανικά κάνουμε εισαγωγή στις στέρεες τροφές. Αναλογικά το 1.71 με τα 60 κιλα είναι τ τέλειο. Μια φορα έφθασα τα 61 κ όλοι νόμιζαν πως ειμαι σοβαρά άρρωστη. Δ μ πάει τ ποκυ αδύνατο. Είναι βέβαια κ στο σωματοτυπο. 

εεε κοιτα υπαρχουν πολλοι που δε δινουν αυτα που πρεπει στα παιδια τους πιστεψε με!!!! απλα εχω ακουσει που λενε ασπουμε για την φραουλα επειδη εχει τα σπορακια λεει πολλοι γιατροι λενε οχι μηπως κανει αλλεργεια το παιδι και για την ντοματα και για το μελι εχω ακουσει αλλα τωρα σαυτα δε ξερω γιατι δε το εχω ψαξει πολυ ακομα οταν κανω θα το ψαξω εννοοιτε!!!! ναι καλε δε ημουνα ωραια απλα αμα περνεις μερος σε αγωνες επειδη εκανα αλμα  επρεπε για τη περιοδο εκεινη να εχω καποια συγκεκριμενα κιλα φυσικα μεσα στα κιλα ειναι και η μυικη μαζα γιατι αλλο 60 κιλα λιπος και αλλα μυικη μαζα καταλαβες τι εννοω!!! τωρα ειμαι μια χαρα δε εχω θεμα !!!!επισης δε κανει να εχουμε πολυ χαμηλο λυπος εμεις οι γυναικες να ξερετε γιατι ετσι εχουμε οιστρογονα αρα περιοδο αρα γονιμοτητα!!!!!!!!! το πολυ μεχρι 15% πρεπει να πεφτουμε και αυτο μιλαμε για κοπελες που θελουν να ασχοληθουν με τον αθλητισμο η το χορο οι υπολοιπες γυρο στο 20 ειναι το ιδανικΟ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Εγω τα χω τα πιασιματα μ πάντως!

@anni7 σοβαρά τώρα δ δίνουν φρούτα στα παιδιά τους; κ τι δινουν; με φρούτα κ λαχανικά κάνουμε εισαγωγή στις στέρεες τροφές. Αναλογικά το 1.71 με τα 60 κιλα είναι τ τέλειο. Μια φορα έφθασα τα 61 κ όλοι νόμιζαν πως ειμαι σοβαρά άρρωστη. Δ μ πάει τ ποκυ αδύνατο. Είναι βέβαια κ στο σωματοτυπο. 

Με αυτά που διαβάζω,λέω να πάθω κατάθλιψη!!???

Ρε κορίτσια,εσείς είστε όλες κορμαρες..Που να πάμε εμείς οι ψωμωμενες;?;

Εμένα οι φίλες μου με κοροϊδεύουν..Μου λένε ότι ειμαι ίδια η Καρντασιαν αλλά στο φυσικό της...Και στο πιο ψηλό της..???

Και απορώ!!Σε ποιον αρέσει η Καρντασιαν;?Εγώ την βρίσκω τουλάχιστον ψυχακι με αυτά που κάνει..??

Τι να πω..Ισως ότι έχουμε δεν το εκτιμάμε...

Κορίτσια,εγω σήμερα σχολασα και ήρθε ο άντρας μου στη Χερσονησο και πήγαμε και φάγαμε δίπλα στη θάλασσα..Σε ένα τρομερό εστιατόριο με steaks..Πρωτη φορά έφαγα μοσχαρίσια μπριζόλα και ήταν τέλεια!!Ήθελα και το παγωτάκι μου αλλά συγκρατηθηκα...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

πως το βγαλανε αυτο οτι αμα κανεις χρονια σεξ δε κανεις παιδι ?????? ετσι θελω να ακουσω αληθεια εχω περιεργεια!!!!!

Αδρανει η μητρα μ ειπαν χα χα χΧα σου λεω οτι θες ακους!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Εμενα στο χωριο με ρωταγανε συνεχεια ολες οι γιαγιαδες ποτε θα φαμε κανενα κουφετο????λεω στον αντρα μ τη επομενη φορα που θα με ρωτησουν θα τους πω αντε ποτε θα φαμε κανενα κολυβο???χα χα χα δεν θα με ξανα ρωτουσαν ποτε!!!????

Χαχαχαχαχα... σωστή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εδω υπάρχουν ακομα ανθρωποι που πιστεύουν οτι αμα πας λεει με πολλους ανοίγει ο κόλπος. Ενω αμα πας με έναν μονο..... αχ Επιστήμονες!!!! Γενικα παιδια οι βλακείες σε σχεση με την αναπαραγωγή και την σεξουαλικοτητα της γυναίκας ειναι πολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε Καλά αυτή την βλακεία την έχω ακούσει κ γω.

@Rena88 αγαπάμε γυναίκες με καμπύλες! Κ μπορεί η Κιμ να είναι ψυχακι άλλα σαν κορμί πιστεύω πολλοί άντρες τ λιγουρευονται γι αυτό κ έχει τόση πέραση! Αχ τι ωραία π φάγατε εξω κ σεις. Επίσης αχ αυτή η θάλασσα η ξεμυαλιστρα! Όσο κουρασμένος κ να είσαι πιστεύω στη θέα της τα ξεχνάς όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, Καλημέρα.

Ηρθε επιτέλους η γυναικα και ξεκινησαμε δουλειές!!! Απο την μετακόμιση τώρα μπορεσε να ερθει οποτε εχει πααααααρα πολυ δουλειά. 

Εσεις κοριτσάκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλημερα, Καλημέρα.

Ηρθε επιτέλους η γυναικα και ξεκινησαμε δουλειές!!! Απο την μετακόμιση τώρα μπορεσε να ερθει οποτε εχει πααααααρα πολυ δουλειά. 

Εσεις κοριτσάκια;

Καλημέρα,κορίτσια!!!

Και για μένα μέρα καθαριότητας είναι... Βλέπεις έχουμε ρεπό και οι 2 οπότε θα τον στρώσω τον αντρουλη μου να βγάλουμε τα χάλια..

Ελπίζω οι υπόλοιπες να ευχαριστηθείτε τη μέρα και να πάτε πολλές βόλτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Εγώ Εχθές τελείωσα με δουλειές κατάφερα και έφτιαξα το σπίτι μέσα σε 3 με 4 ημέρες.. Δεν βγάνει σε μια μέρα.. καλές δουλειές κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!Σήμερα είναι μέρα οικιακών εργασιών και μαγειρέματος ? δυστυχώς.Ο σύζυγος πήγε στο πατρικό μου να παίξει με τη μικρή (για να μην τρελαίνει μόνο τους γονείς μου και για να μην το έχω κι εγώ στα πόδια μου?).Το απόγευμα θα πάμε μια βολτίτσα χαλαρά και από αύριο ξανά στις επάλξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εγώ σήμερα κατέβασα τα καλοκαιρινά. Από καθαριότητα φα βασικα, μια σκούπα, ένα ξεσκόνισμα κ τ μπάνιο. Θέλω μια καλή γενική χάλια, ριχταρια, κουρτίνες κτλ. Ο αντρουλης μ έπλυνε τ μπαλκόνι κ τα παντζούρια, ταίριαξε κ τ τραπέζι με τις καρέκλες κ τ Κάνε ένα κουκλί. Η μικρή βόλτα με τη γιαγιά κ τ παππού! Βλέπω ολε1 πάνω κάτω τα ιδια κάνουμε. Άντε να φυγουν κ αυτές οι δουλειές από ρη μέση να μπούμε εντελώς σε καλοκαιρινό μουντ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα! Τι κάνετε? 

Από δούλειες τέτοια εποχή άλλο τίποτα κ εγώ πάλευα εχτές κάτι έκανα αλλά για τέτοια πράγματα θες μια βδομάδα στο νερό! Π να τα τελειώσουμε π δουλεύουμε κιολλας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/4/2018 at 5:47 ΜΜ, ο/η Rena88 είπε:

Με αυτά που διαβάζω,λέω να πάθω κατάθλιψη!!???

Ρε κορίτσια,εσείς είστε όλες κορμαρες..Που να πάμε εμείς οι ψωμωμενες;?;

Εμένα οι φίλες μου με κοροϊδεύουν..Μου λένε ότι ειμαι ίδια η Καρντασιαν αλλά στο φυσικό της...Και στο πιο ψηλό της..???

Και απορώ!!Σε ποιον αρέσει η Καρντασιαν;?Εγώ την βρίσκω τουλάχιστον ψυχακι με αυτά που κάνει..??

Τι να πω..Ισως ότι έχουμε δεν το εκτιμάμε...

Κορίτσια,εγω σήμερα σχολασα και ήρθε ο άντρας μου στη Χερσονησο και πήγαμε και φάγαμε δίπλα στη θάλασσα..Σε ένα τρομερό εστιατόριο με steaks..Πρωτη φορά έφαγα μοσχαρίσια μπριζόλα και ήταν τέλεια!!Ήθελα και το παγωτάκι μου αλλά συγκρατηθηκα...???

κοιτα ειναι λιγο σαικο με αυτα που κανει αλλα οι ειναι ωραια κοπελα ειναι !!! εχει καμπιλες ωραιο προσωπο να τα λεμε απλα ολο το αλλο την κανει να λεμε οτι ειναι χαζη!!!!!!!!! καλε εσυ εισαι σεξοβοβμα εσενα πιο σου ειπε οτι οι αντρες θελουν τις αδυνατες γιατι εγω και απο φιλους και απο γενικα που εχω γνωρισει ολοι θελουν γυναικες με καμπυλες και πιασιματα!!!!!!!!!!!! γιατι ειναι ερωτικες !!!!!!!!!!!!!εχουνε κατι να πιαοσυν!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/4/2018 at 7:05 ΜΜ, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Αδρανει η μητρα μ ειπαν χα χα χΧα σου λεω οτι θες ακους!!!????

ενταξει δε υπαρχουν οι ανθρωποι χαχαχαχααχχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!! και εγω καθαριοτητα το σαββατο βασικα οχι εγω η κοπελα που φερνω χαχαχαχαχαχα κουκλι το εκανε!!!!!!!!!!! αλλο πραγμα γυρισα απο την δουλεια κουρασμενη αλλα σε καθαρο σπιτι ξεκουραστηκα!!!!!!!!!! 

εχθες πηγαμε για μπραντς με κατι φιλους περασαμε τελεια!!!! και μετα σπιτακι λιωσαμε στις σηρες χαχχαχαχχχα!!!!!!!!! σημερα δουλεια !!!!!!!!! νεκρα εξω και χαλια καιρος!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!! και εγω καθαριοτητα το σαββατο βασικα οχι εγω η κοπελα που φερνω χαχαχαχαχαχα κουκλι το εκανε!!!!!!!!!!! αλλο πραγμα γυρισα απο την δουλεια κουρασμενη αλλα σε καθαρο σπιτι ξεκουραστηκα!!!!!!!!!! 

εχθες πηγαμε για μπραντς με κατι φιλους περασαμε τελεια!!!! και μετα σπιτακι λιωσαμε στις σηρες χαχχαχαχχχα!!!!!!!!! σημερα δουλεια !!!!!!!!! νεκρα εξω και χαλια καιρος!!!!!!

 

Το ποσό σε ζηλεύω που έχεις κοπέλα που σε βοηθαει,δεν φαντάζεσαι!!!Εμείς είχαμε μια κοπέλα,απολύτως εμπιστοσύνης,η οποία απέκτησε πρόβλημα στη μέση της και σταμάτησε..Και τώρα τα κάνω μόνη μου..Ο άντρας μου δεν θέλει να βάλουμε στο σπίτι κοπέλα που δεν γνωρίζουμε,γιατί την έχουν πατήσει οι δικοι του με μια άλλη γυναίκα και είναι κάθετα αρνητικός..Οποτε τώρα τα κάνω μόνη μου και ελπίζω να της περάσει γρήγορα η μέση..Τον βάζω βέβαια και με βοηθάει και αυτος,μηπ ως και αλλάξει γνώμη αλλά τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...