Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!! Μια χαρά είμαι εγώ!! Τρέχουμε λίγο γιατί πληρώθηκαν σήμερα και έχει δουλειά..
Τι ωραίες μέρες κάνει?? Πραγματικά ανεβαίνει η διάθεση  

αχ πολυ....Τωρα ειναι η φαση που θελω να ψωνισω πραγματικα τα παντα. Μολις γυρισω απο το 3ημερο πρεπει να κανω οπωσδηποτε λιγο τα ρουχα, να κατεβασω καλοκαιρινα καθως και παπουτσια και βεβαια να κανω πεντικιουρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχ πολυ....Τωρα ειναι η φαση που θελω να ψωνισω πραγματικα τα παντα. Μολις γυρισω απο το 3ημερο πρεπει να κανω οπωσδηποτε λιγο τα ρουχα, να κατεβασω καλοκαιρινα καθως και παπουτσια και βεβαια να κανω πεντικιουρ!

Αχ μη μου τα θυμίζεις αυτά που πρέπει να κάνω... 
Σκέφτομαι μέσα στο Σ/Κ να κατεβάσω καλοκαιρινά.. αυριο θα κάνω μανικιούρ. Για  πεντικιούρ βλέπουμε..
Χριστέ μου ποτέ δεν ησυχάζουμε απο τις δουλειές.. ποτέ ομως!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ απο μενα!Επιτέλους Παρασκευή κ Σκ ελευθερο.Αχχχ αυτο το θεμα με το βαρος....Σήμερα θα παω ν αγορασω μια νεα ζυγαριά ,γιατι η παλια τα εφτυσε.Τα ρούχα μου όμως τελευταία με προειδοποιούν!Σταματα να τρως...σταματα να τρως...Κατι ξερουν....χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Αχ μη μου τα θυμίζεις αυτά που πρέπει να κάνω... 
Σκέφτομαι μέσα στο Σ/Κ να κατεβάσω καλοκαιρινά.. αυριο θα κάνω μανικιούρ. Για  πεντικιούρ βλέπουμε..
Χριστέ μου ποτέ δεν ησυχάζουμε απο τις δουλειές.. ποτέ ομως!!
 

Θα λειπω το σουκου ρε γαμωτο αλλιως ειναι ευκαιρια (Βεβαια καλυτερα που θα λειπω γιατι θα χαλαρωσω), αλλα με τα 30αρια που κανει δε γινεται να το καθυστερησω αλλο. Μολις επιστρεψω πρεπει να φτιαξω τουλαχιστον τα περισσοτερα. Ουτε παπουτσια κλειστα δεν ανεχομαι πλεον. Με βλεπω με ανοιχτα εντος Μαιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Καλημέρα κ απο μενα!Επιτέλους Παρασκευή κ Σκ ελευθερο.Αχχχ αυτο το θεμα με το βαρος....Σήμερα θα παω ν αγορασω μια νεα ζυγαριά ,γιατι η παλια τα εφτυσε.Τα ρούχα μου όμως τελευταία με προειδοποιούν!Σταματα να τρως...σταματα να τρως...Κατι ξερουν....χιχιχι

αχαχαχ, ειναι ιδανικη εποχη μαιος/ιουνιος παντως. Εχει ωραια φρουτακια ωραια πραγματακια και τρως λιγοτερο ουτως η αλλως. (Απτο πρωτι εχω φαει δυο πιτσες.....:( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχ, ειναι ιδανικη εποχη μαιος/ιουνιος παντως. Εχει ωραια φρουτακια ωραια πραγματακια και τρως λιγοτερο ουτως η αλλως.

Σαλατουλα με τονο εχει το μενου σημερα.4_5 κιλα θελω να χασω ,που θα παει;;;Με τον αποσυντονισμενο θυρεοειδή τα εβαλα κ ουτε πηρα χαμπαρι...Τι καλα που εσυ χανεις τοσο ευκολα!!,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Τι κανετε κοριτσια? @NikhNikh εκανες το θυρεοειδη?

Βαριεμαι απειρα σημερα. Ειχα τρομερη δουλεια τις προηγουμενες μερες και σημερα πλην καποιων εκκρεμοτητων το πρωι δεν μπορω να παρω τα ποδια μου. Κατα τα λοιπα, εχω δυστυχως αγχος. Προσπαθω να ηρεμω γιατι θα αποτρελανω τον οργανισμο μου, αλλα δεν το πετυχαινω. Θα κλεισω ενα μασαζακι βασικα την αλλη εβδομαδα(σημερα δε νομιζω να βρω). Εστειλα και ενα μεηλ στο γιατρο μου οτι με εχει πιασει αγχος και ο γλυκος μου μου εγραψε να ερχεσαι οσο συχνα θες να κανεις υπερηχο χωρις χρεωση μεχρι να σου φυγει η κυστη. αχαχαχχαχα. Καλα δε θα παω πριν τον ιουνιο αλλα λεμε τωρα.

Επισης νομιζω πως εχω αδυνατισει. Θα ζυγιστω να δω, αλλα τα ρουχα αυτες τις μερες τα νιωθω σαν ενα νουμερο μεγαλυτερο τα περισσοτερα. Αυξησαμε βεβαια και τη δοση του Τ4 λιγο και καμια φορα στην αρχη με επηρεαζει αυτο μεχρι να συνηθισει ο οργανισμος μου. Εσεις τι κανετε?

Όχι ακόμη στης 4 έχω ραντεβού.. κι εσύ με email μιλάς με τον γιατρό σου κι εγώ αυτό κάνω.. ακόμη και ραντεβού κλείνω έτσι πλέων.. αν είναι κατι σοβαρό και του γράψω θα με πάρει εκείνος τηλ.αλλιος εγώ ούτε καν.. αχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Σαλατουλα με τονο εχει το μενου σημερα.4_5 κιλα θελω να χασω ,που θα παει;;;Με τον αποσυντονισμενο θυρεοειδή τα εβαλα κ ουτε πηρα χαμπαρι...Τι καλα που εσυ χανεις τοσο ευκολα!!,

ειναι το σκαρι μου ετσι μωρε. Ημουν τσιλιβιθρα παντα σαν παιδακι. Η μονη περιοδος που πηρα κιλα ηταν στο γυμνασιο/λυκειο και ειδικα στις πανελληνιες. Μετα τα εχασα και μαλιστα μια περιοδο τα παρα-εχασα σε σημειο οστεωδες. Τωρα ειμαι οκ. Ο θυρεοειδης ναι μπορει να σε αποσυντονισει γενικα σε παρα πολλα παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Όχι ακόμη στης 4 έχω ραντεβού.. κι εσύ με email μιλάς με τον γιατρό σου κι εγώ αυτό κάνω.. ακόμη και ραντεβού κλείνω έτσι πλέων.. αν είναι κατι σοβαρό και του γράψω θα με πάρει εκείνος τηλ.αλλιος εγώ ούτε καν.. αχαχα 

ναι μωρε γιατι με το μεηλ νιωθω οτι τον ενοχλω λιγοτερο. Δλδ να παιρνω να τον διακοπτω και να του λεω πχ ειμαι αγχωμενη? Ε, ενταξει του τρελου. Ενω ετσι λεω, οποτε εχει χρονο και διαθεση θα μου απαντησει. (Ενταξει δε λεω να εχεις κατι παρα πολυ σοβαρο να πρεπει να τον παρεις επι τοπου, μιλαω για τα πιο χαζα). Καλη επιτυχια να μας ενημερωσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως κορίτσια με τον θυροειη χαμπάρι δεν πέρνεις για ποτέ πέρνεις βάρος... Για αυτό θέλει προσοχή.. Τι καλά να τα χάνεις και εύκολα όσο εύκολα μπενουν τα ρημάδια αλλά κορίτσια καλοκαίρι έρχετε πρέπει να βγούμε και παραλία... Εγώ αυτό που λέω έχει να πέσει βοσκισμα άλλο πράγμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι μωρε γιατι με το μεηλ νιωθω οτι τον ενοχλω λιγοτερο. Δλδ να παιρνω να τον διακοπτω και να του λεω πχ ειμαι αγχωμενη? Ε, ενταξει του τρελου. Ενω ετσι λεω, οποτε εχει χρονο και διαθεση θα μου απαντησει. (Ενταξει δε λεω να εχεις κατι παρα πολυ σοβαρο να πρεπει να τον παρεις επι τοπου, μιλαω για τα πιο χαζα). Καλη επιτυχια να μας ενημερωσεις.

Μπα εγώ και τα σοβαρά έτσι επικοινωνώ τουλάχιστον πάντα μου απαντάει άμεσος η θα με πάρει τηλ επιτόπου.  όχι σαν μια ενδοκρινολογο που της έστειλα μαιλ και απάντησε μετά από 1 μήνα.. Ναι θα σας ενημερώσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Όντως κορίτσια με τον θυροειη χαμπάρι δεν πέρνεις για ποτέ πέρνεις βάρος... Για αυτό θέλει προσοχή.. Τι καλά να τα χάνεις και εύκολα όσο εύκολα μπενουν τα ρημάδια αλλά κορίτσια καλοκαίρι έρχετε πρέπει να βγούμε και παραλία... Εγώ αυτό που λέω έχει να πέσει βοσκισμα άλλο πράγμα.. 

αχαχαχαχ, βοσκη παιδια βοσκη και αγιος ο θεος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Τι κανετε κοριτσια? @NikhNikh εκανες το θυρεοειδη?

Βαριεμαι απειρα σημερα. Ειχα τρομερη δουλεια τις προηγουμενες μερες και σημερα πλην καποιων εκκρεμοτητων το πρωι δεν μπορω να παρω τα ποδια μου. Κατα τα λοιπα, εχω δυστυχως αγχος. Προσπαθω να ηρεμω γιατι θα αποτρελανω τον οργανισμο μου, αλλα δεν το πετυχαινω. Θα κλεισω ενα μασαζακι βασικα την αλλη εβδομαδα(σημερα δε νομιζω να βρω). Εστειλα και ενα μεηλ στο γιατρο μου οτι με εχει πιασει αγχος και ο γλυκος μου μου εγραψε να ερχεσαι οσο συχνα θες να κανεις υπερηχο χωρις χρεωση μεχρι να σου φυγει η κυστη. αχαχαχχαχα. Καλα δε θα παω πριν τον ιουνιο αλλα λεμε τωρα.

Επισης νομιζω πως εχω αδυνατισει. Θα ζυγιστω να δω, αλλα τα ρουχα αυτες τις μερες τα νιωθω σαν ενα νουμερο μεγαλυτερο τα περισσοτερα. Αυξησαμε βεβαια και τη δοση του Τ4 λιγο και καμια φορα στην αρχη με επηρεαζει αυτο μεχρι να συνηθισει ο οργανισμος μου. Εσεις τι κανετε?

να μην αχγωνεσαι κουλ θα πανε ολα καλα κοριτσαρα μου μπραβο στον γιατρο σου φαινεται πανω απο ολα ανθρωπος!!!!!! να σε ρωτησω κατι τι ειναι το Τ4 ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

να μην αχγωνεσαι κουλ θα πανε ολα καλα κοριτσαρα μου μπραβο στον γιατρο σου φαινεται πανω απο ολα ανθρωπος!!!!!! να σε ρωτησω κατι τι ειναι το Τ4 ??? 

Είναι χάπι για τον θυρεοειδή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Είναι χάπι για τον θυρεοειδή 

ααα ευχαριστω πολυ δε ειχα ιδεα!!!!!! το εκανες αυτο που επρεπε ?? πηγε καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια τέλος δεν το ξανά κάνω με τίποτα....!!!! Τώρα θέλω κλειστώ και να κλάψω.. αχαχα 

τι εγινε? χαλια εμπειρια? ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

τι εγινε? χαλια εμπειρια? ολα καλα?

Τα αποτελέσματα θα βγουν 4/5 χαλία εμπειρία...!!!! Δεν το ξανά κάνω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Τα αποτελέσματα θα βγουν 4/5 χαλία εμπειρία...!!!! Δεν το ξανά κάνω.. 

καλα αποτελεσματα να εχεις κοπελα μου! Επιπονο?Δεν εχω ιδεα τι ειναι και πως γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

καλα αποτελεσματα να εχεις κοπελα μου! Επιπονο?Δεν εχω ιδεα τι ειναι και πως γινεται

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.. εκείνη την ώρα δεν είναι μετά είναι λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anni7 είπε:

να μην αχγωνεσαι κουλ θα πανε ολα καλα κοριτσαρα μου μπραβο στον γιατρο σου φαινεται πανω απο ολα ανθρωπος!!!!!! να σε ρωτησω κατι τι ειναι το Τ4 ??? 

ειναι χαπακι για το θυρεοειδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια τέλος δεν το ξανά κάνω με τίποτα....!!!! Τώρα θέλω κλειστώ και να κλάψω.. αχαχα 

ελα κοριτσακι τελειωσε ολα καλα!!! Τωρα απλα θα περιμενεις τα αποτελεσματα. Ανακουφιση πρεπει να νιωθεις που τελειωσε. Κανε ενα μεγαλο ουυυυυυυφ να φυγει το αγχος τωρα απο μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ελα κοριτσακι τελειωσε ολα καλα!!! Τωρα απλα θα περιμενεις τα αποτελεσματα. Ανακουφιση πρεπει να νιωθεις που τελειωσε. Κανε ενα μεγαλο ουυυυυυυφ να φυγει το αγχος τωρα απο μεσα.

Όταν φεύγει το άγχος πάντα με πιάνουν τα κλάμα έτσι ηρεμώ.. Τώρα μέχρι να δω τα αποτελέσματα πάει δεν θα το καταλάβω πως θα περάσει  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Όταν φεύγει το άγχος πάντα με πιάνουν τα κλάμα έτσι ηρεμώ.. Τώρα μέχρι να δω τα αποτελέσματα πάει δεν θα το καταλάβω πως θα περάσει  

τωρα θα κανεις ενα ωραιο σουκου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...