Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Μια τρέλλα σήμερα !!! Κι εγώ σήμερα φεύγω το μεσημέρι απο τη δουλειά να πάμε σπίτι να τσιμπήσουμε κάτι
να πάω μετα κατα τις 4 το ζουζουνόσκυλο μου για κούρεμα.. μετά ξανά δουλειά , μετά να πάω να πάρω το σκύλο απο το κομμωτήριο χαχαχαχα και μετά να βρώ μια γωνίτσα να ακουμπήσω το κουρασμένο μου κορμί!!!

χαχαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι και άρρωστο το σκυλάκι μου.. κάνει εμετούς κι έχω τρελαθεί και με αυτό..
Δύσκολες μέρες ρε γαμώτο.. όσο περνάνε τα χρόνια όλο και λιγότερο ζούμε τις γιορτές ..
Για παράδειγμα εγώ δεν έχω καταλάβει Πάσχα.. Μ . Παρασκευή στον Επιτάφιο Μ. Σάββατο που είναι η Ανάσταση ε! και Κυριακή του Πάσχα..
Αυτές τις 3 μέρες κάτι θα καταλάβω.. κατα τ'άλλα ούτε χρόνο για κουλουράκια , τσουρέκια κλπ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Είναι και άρρωστο το σκυλάκι μου.. κάνει εμετούς κι έχω τρελαθεί και με αυτό..
Δύσκολες μέρες ρε γαμώτο.. όσο περνάνε τα χρόνια όλο και λιγότερο ζούμε τις γιορτές ..
Για παράδειγμα εγώ δεν έχω καταλάβει Πάσχα.. Μ . Παρασκευή στον Επιτάφιο Μ. Σάββατο που είναι η Ανάσταση ε! και Κυριακή του Πάσχα..
Αυτές τις 3 μέρες κάτι θα καταλάβω.. κατα τ'άλλα ούτε χρόνο για κουλουράκια , τσουρέκια κλπ..

περαστηκουλια στο σκυλακι σου εχει και περιποιησει σημερα βλεπω !!!!!!!! αστα και εγω το ιδιο λεω θυμαμαι οταν ημουνα μικρη καταλαβαινα ολα και πασχα και ολα τωρα τπτ εγω δεν θα δω ουτε επιταφιο λογικα !!!!!!!! τι να κανεις ελπιζω αυτες τις δυο μερες να δω λιγο τον αντρα μου γιατι μηπως και βλεπομαστε ουσιαστικα ολη μερα δουλεια και μετα υπνο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

@Μπλε @Diwni @NicolVall @anni7 @Kat-Cat @zoi.ko @Rena88 Σας ευχαριστώ πολύ όοοοολες κορίτσια για τη θετική σας ενέργεια. Το μπεμπάκι μας είναι μια χαρά, όλα φυσιολογικά! Ενώ είμαι 37 με τα αποτελέσματα ο γιατρός ήταν σαν 30άρας μου είπε. Εννοείται ότι περιμένουμε και τις ορμονολογικές για πιο σίγουρα αποτελέσματα, αλλά δε νομίζω να μας τη σκάσει! Και πάλι σας ευχαριστώ και σας εύχομαι με ενα και δυο και τρια  και τέσσερα γερά μωρά στην αγκαλιά σας! 

πραγματικα μαζι με τη χαρα μας για σενα μας δινεις και διπλη χαρα, ειδικα σε μας ολες που λιγο πολυ ειμαστε κοντα ηλικιακα! Ολα καλα να πανε οπως ξεκινησα. Η καλη μερα απτο πρωι φαινεται. Το λεω και το ξαναλεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Είναι και άρρωστο το σκυλάκι μου.. κάνει εμετούς κι έχω τρελαθεί και με αυτό..
Δύσκολες μέρες ρε γαμώτο.. όσο περνάνε τα χρόνια όλο και λιγότερο ζούμε τις γιορτές ..
Για παράδειγμα εγώ δεν έχω καταλάβει Πάσχα.. Μ . Παρασκευή στον Επιτάφιο Μ. Σάββατο που είναι η Ανάσταση ε! και Κυριακή του Πάσχα..
Αυτές τις 3 μέρες κάτι θα καταλάβω.. κατα τ'άλλα ούτε χρόνο για κουλουράκια , τσουρέκια κλπ..

και μενα ο γατος μου....Μαζι παμε σε ολα :P Αχ να ισιωσουν τα γλυκουλια μας...!Θελω να ξεκουραστω πολυ και γω. Εχουμε πιεστει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρααααα ☀☕!!!!Τελευταία μέρα πρίν το τετραήμερο σήμερα και προβλέπεται μάχη στη δουλειά..... καλή δύναμη και κουράγιο σε όλες!

@Kat-Cat στα μέρη σου θα είμαι το απόγευμα για νύχια!?

Αληθεια?? τι ωρα? χοχοχο. Εγω αυριο εχω, αλλα απογευμα θα βγω εκει στον κεντρικο δρομο για δουλειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

περαστηκουλια στο σκυλακι σου εχει και περιποιησει σημερα βλεπω !!!!!!!! αστα και εγω το ιδιο λεω θυμαμαι οταν ημουνα μικρη καταλαβαινα ολα και πασχα και ολα τωρα τπτ εγω δεν θα δω ουτε επιταφιο λογικα !!!!!!!! τι να κανεις ελπιζω αυτες τις δυο μερες να δω λιγο τον αντρα μου γιατι μηπως και βλεπομαστε ουσιαστικα ολη μερα δουλεια και μετα υπνο!!!!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι!! Μακάρι σύντομα να του περάσει γιατί πονάει η ψυχή μου να τον βλέπω έτσι..
Σήμερα θα τον περιποιηθούν κι όλας , ελπίζω να νοιώσει ξελαφρωμένος γιατί έχει και πολύ μαλλί κι όχι να ταλαιπωρηθεί περισσότερο γιατί σιχαίνεται και το μπάνιο ο βρωμύλος.. χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

και μενα ο γατος μου....Μαζι παμε σε ολα :P Αχ να ισιωσουν τα γλυκουλια μας...!Θελω να ξεκουραστω πολυ και γω. Εχουμε πιεστει πολυ

Ακόμα ταλαιπωρείται με τη στοματίτιδα??
Αχ! ναι μαζί σε όλα .. συμπαράσταση η μία στην άλλη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Ακόμα ταλαιπωρείται με τη στοματίτιδα??
Αχ! ναι μαζί σε όλα .. συμπαράσταση η μία στην άλλη..

Οχι απλα ταλαιπωρειται, αλλα τον ξαναπηγα γιατρο, του κανε κορτιζονη και μου ειπε οτι πρεπει οπωσδηποτε να ναρκωθει να τον εξετασει και να του παρει αιμα. Τρωει μονο μους. Τιποτα αλλο δεν μπορει να μασησει. Στο καλο σεναριο ειναι χαλασμενο δοντι οπου θα του κανει εξαγωγη στο κακο μπορει να ειναι εως λευχαιμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αληθεια?? τι ωρα? χοχοχο. Εγω αυριο εχω, αλλα απογευμα θα βγω εκει στον κεντρικο δρομο για δουλειες.

19.00 καπάκι μετά τη δουλειά 18.30 σχολαω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Οχι απλα ταλαιπωρειται, αλλα τον ξαναπηγα γιατρο, του κανε κορτιζονη και μου ειπε οτι πρεπει οπωσδηποτε να ναρκωθει να τον εξετασει και να του παρει αιμα. Τρωει μονο μους. Τιποτα αλλο δεν μπορει να μασησει. Στο καλο σεναριο ειναι χαλασμενο δοντι οπου θα του κανει εξαγωγη στο κακο μπορει να ειναι εως λευχαιμια

Μακάρι να είναι κάτι περαστικό.. σοκαρίστηκα τώρα .. τόσο σοβαρό?? Πω πω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Μακάρι να είναι κάτι περαστικό.. σοκαρίστηκα τώρα .. τόσο σοβαρό?? Πω πω.. 

περαστηκα στον γατουλακο σου !!!!!!! και μενα ετσι ητανε παθαινε αμοκ μολις καταλαβαινε οτι εχει μπανιο χαχαχαχαχαχαχα !!!!!!!!!! ναι μωρε οι ψυχουλες ταλαιπωρουται αμα ειναι αρρωστουλια δε μπορουν να μιλησουν  κιολας τα γλυκα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

19.00 καπάκι μετά τη δουλειά 18.30 σχολαω!

μου αρεσει που κανουμε με μια μερα διαφορα καθε φορα τα νυχια στο μεταξυ. Αν ειμαι εξω εκεινη την ωρα, μπορει να δεις μια τρελη να κοιταζει προς τα μεσα ή να μπει μεσα. Δεν ξερω ομως μηπως εχω ηδη γυρισει σπιτι γιατι θα φυγω νωριτερα σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D Και @anni7 σας ευχαριστω. Σας λεω εχει μπει πολυ επιθετικα το 2018. Ο γατος επισης ειναι αποτελεσμα των προηγουμενων κακων μηνων. Ετυχαν ολα μαζι! Θα δουμε με το γατσουρινι. Δε δινω και τη δεουσα σημασια στην αλλη γατα μου τωρα, εχει ερθει σε δευτερη μοιρα και δεν πολυασχολουμαστε. Τελοσπαντων, θα δουμε. Θελω να ειμαι αισιοδοξη. Αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι εχει υπαρξει πολυ τυχερος γατουλης, γιατι γενικα ειναι ευαισθητος με διαφορα, και αν ζουσε στο δρομο δε θα χε φτασει ουτε 2 χρονων......Τωρα τουλαχιστον ειναι ηδη 8 (και ελπιζω να φτασει και 18), και ζει ζωάρα. Τον ζηλευω πολλες φορες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Irene_D Και @anni7 σας ευχαριστω. Σας λεω εχει μπει πολυ επιθετικα το 2018. Ο γατος επισης ειναι αποτελεσμα των προηγουμενων κακων μηνων. Ετυχαν ολα μαζι! Θα δουμε με το γατσουρινι. Δε δινω και τη δεουσα σημασια στην αλλη γατα μου τωρα, εχει ερθει σε δευτερη μοιρα και δεν πολυασχολουμαστε. Τελοσπαντων, θα δουμε. Θελω να ειμαι αισιοδοξη. Αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι εχει υπαρξει πολυ τυχερος γατουλης, γιατι γενικα ειναι ευαισθητος με διαφορα, και αν ζουσε στο δρομο δε θα χε φτασει ουτε 2 χρονων......Τωρα τουλαχιστον ειναι ηδη 8 (και ελπιζω να φτασει και 18), και ζει ζωάρα. Τον ζηλευω πολλες φορες!

αφου εχει εσενα που τον αγαπας και τον προσεχεις φυσικα και ειναι πολυ τυχερος και θα συνεχισει να ειναι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μου αρεσει που κανουμε με μια μερα διαφορα καθε φορα τα νυχια στο μεταξυ. Αν ειμαι εξω εκεινη την ωρα, μπορει να δεις μια τρελη να κοιταζει προς τα μεσα ή να μπει μεσα. Δεν ξερω ομως μηπως εχω ηδη γυρισει σπιτι γιατι θα φυγω νωριτερα σημερα.

Χαχαχαχαχα οκ ένα πουά λευκό πουκάμισο (της δουλειάς) θα φοράω και θα κρατάω ένα τριαντάφυλλο!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 άστα μια τρέλα αυτός τις μέρες....αν ήμουν σε άλλο μαγαζί (και όχι στο κεντρικό) θα δούλευα και αύριο και το Σάββατο...... ευτυχωωωωωως γλύτωσα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 άστα μια τρέλα αυτός τις μέρες....αν ήμουν σε άλλο μαγαζί (και όχι στο κεντρικό) θα δούλευα και αύριο και το Σάββατο...... ευτυχωωωωωως γλύτωσα!!!??

ναι ναι πωωω εισαι τυχερη κοριτση μου να το ευχαριστηθεις!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα οκ ένα πουά λευκό πουκάμισο (της δουλειάς) θα φοράω και θα κρατάω ένα τριαντάφυλλο!??

Τωρα γυρναω ρε γαμωτο. Κριμα και θα περασω απεξω αφου ειμαι με ηλεκτρικο αλλα δε θα χεις φτασει. Ααααα την επομενη φορα να ξανα σφυριξεις. Διπλα εισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Τωρα γυρναω ρε γαμωτο. Κριμα και θα περασω απεξω αφου ειμαι με ηλεκτρικο αλλα δε θα χεις φτασει. Ααααα την επομενη φορα να ξανα σφυριξεις. Διπλα εισαι

Οκ!!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές καλησπέρα μάλλον. Σημερα ειναι μερα συναρμολόγησης αδερφη αδερφος και αντρας ολοι συναρμολογουν και εγω εχω κάτσει και τους λέω τις οδηγίες . Υπέροχη. Εχει διαλυθεί ο αντρουλης και τωρα καπακια παει μαγαζί. Τον λυπήθηκα σήμερα παρα πολυ αλλα τι να κανω;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Μπλε καλοριζικα τα επιπλακια σας να τα χαρητε !!!!!!! τι να κανει ο δολιος πατερας !!!!!!! κατλαβαινω πως νιωθεις!!!! 

Ευχαριστώ βρε κορίτσι δεν ξερεις τι χαρα εχω που εχω παλι σαλόνι!!!! Ναι τον δόλιο αλλα του εστειλα τωρα το αγαπημένο του φαγακι στο μαγαζί. Θα χαρεί. Κοριτσακια που δουλεύετε κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ευχαριστώ βρε κορίτσι δεν ξερεις τι χαρα εχω που εχω παλι σαλόνι!!!! Ναι τον δόλιο αλλα του εστειλα τωρα το αγαπημένο του φαγακι στο μαγαζί. Θα χαρεί. Κοριτσακια που δουλεύετε κουράγιο!

μερσυ ναι και εγω δουλευω κατα τις οχτω με βλεπω να τελειωνω αλλα τελικα αυριο δε θα ερθω πηρα αδεια!!!!!! βεβαια το  αντρακι μου δουλευει αλλα ειπανε θα τους αφησουνε νωρις βεβαια η δουλεια του ειναι ετσι που το τηλεφωνω χτυπαει παντα χαχαχαχαχαχα !!!!! πως δε ξερω ακομα θυμαμαι πριν χρονια που μειναμε μαζι την ημερα που μου τα φερανε πεταγα και εχω φωτο την επομενη που ξυπνησα και ειπια καφε στον καινουριο μου καναπε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...